Prawdziwa historia rodu Borgiów – sezon 3., odcinek 9. Rok 1503, cz. 1. WIDEO bez cenzury

Lukrecja Borgia zawarła właśnie swój trzeci związek małżeński. Jej nowym mężem jest Alfons d'Este, syn księcia Ferrary. Córka papieża zamieszkała właśnie z mężem i próbuje odnaleźć się na miejscowym dworze.

Borgia 3: Rok 1503, część 1

Borgia 3: Rok 1503, część 1
Kraj produkcji: Francja Kategoria wiekowa Czas trwania 00:54:00

A co słychać u brata Lukrecji, Cezara Borgii? Sprzymierzone wojska generałów renegatów Vitellego, Baglioniego, Bentivogliego i Petrucciego wciąż oblegają Faenzę. Syn papieża próbuje podstępem skłócić dowódców ze sobą. Jednym z jego doradców w tej sprawie jest Nicolo Machiavelli. Czy wspólnie uda im się uknuć intrygę, która pozwoli Cezarowi pokonać zbuntowanych wojskowych? Papież Rodrigo Borgia czuje się bardzo samotny. Jego dzieci zajęte są własnymi sprawami, a jego relacje z kobietami układają się bardzo źle... 

.. Cały serial „Prawdziwa historia rodu Borgiów” bez cenzury na VOD: wszystkie odcinki za darmo!

Redakcja 28/10/2016

Podobne

Prawdziwa historia rodu Borgiów – sezon 1., odcinek 11.: Boski potwór. WIDEO bez cenzury Prawdziwa historia rodu Borgiów – sezon 1., odcinek 11.: Boski potwór. WIDEO bez cenzury Dzięki hiszpańskiemu wsparciu Borgii udaje się wyprzeć wojska francuskie z Rzymu. Przyszedł zatem czas na gest wdzięczności wobec hiszpańskich sprzymierzeńców. Królowa Izabela Katolicka pragnie, by Wieczne Miasto zostało oczyszczone z Żydów. Czy Rodrigo Borgia spełni jej życzenie? Prawdziwa historia rodu Borgiów – sezon 1., odcinek 12. Wąż podnosi głowę. WIDEO bez cenzury Prawdziwa historia rodu Borgiów – sezon 1., odcinek 12. Wąż podnosi głowę. WIDEO bez cenzury Konflikt między braćmi Juanem a Cezarem przybiera na sile. Pewnego dnia jeden z nich zostanie znaleziony martwy w odmętach Tybru. Kto jest winien jego śmierci? Oto rodzina Borgiów i jej losy w kolejnym odcinku serialu „Prawdziwa historia rodu Borgiów". Prawdziwa historia rodu Borgiów – sezon 2., odcinek 5. Wniebowstąpienie. WIDEO bez cenzury Prawdziwa historia rodu Borgiów – sezon 2., odcinek 5. Wniebowstąpienie. WIDEO bez cenzury Po zwycięstwie nad Savonarolą Cezar Borgia triumfalnie wraca do Rzymu. Sukces uważa za punkt zwrotny w swojej karierze. Nie rezygnuje z planów poślubienia Carlotty d'Aragon i włożenia na głowę korony króla Neapolu. Prawdziwa historia rodu Borgiów – sezon 2., odcinek 10. Wniebowzięcie. WIDEO Prawdziwa historia rodu Borgiów – sezon 2., odcinek 10. Wniebowzięcie. WIDEO Czy Cezar znajdzie w końcu szczęście w małżeństwie? Czy zaspokoi swój monstrualny apetyt na podboje i zaszczyty? Syn papieża Aleksandra VI szykuje się do kolejnych wojennych manewrów. Próba zdobycia ręki Carlotty d'Aragon zakończyła się dla niego fiaskiem. Ale król Ludwik XII ma już dla Cezara inną matrymonialną propozycję. Jaką?

Zobacz też

Mur Berliński – jak opadła Żelazna Kurtyna Mur Berliński – jak opadła Żelazna Kurtyna Rankiem 13 sierpnia 1961 roku mieszkańców Berlina obudził huk młotów pneumatycznych i turkot czołgowych gąsienic. Za ich oknami wyrastał mur z drutem kolczastym, który podzielił stolicę Niemiec na dwie części. Dziennikarz Reutersa Adam Kellet-Long był naocznym świadkiem nocnego budowania muru berlińskiego. Jak wyglądały kulisy tego wydarzenia, które zmieniło polityczną historię Europy? Szop - bandyta z podwórka Szop - bandyta z podwórka Poznajcie sprytne szopy – sympatyczne futrzaki, które przeniosły się do miast i żyją wśród ludzi. Posiadają niezwykle sprawne łapy, które umożliwiają im otwieranie drzwi oraz pojemników na śmieci. Są inteligentnymi wszystkożercami. Leniwiec zwany Velcro Leniwiec zwany Velcro Ana zaopiekowała się osieroconym leniwcem Velcro. Uratowała mu życie, ale kiedy dorósł przyszedł czas rozstania. Poznamy niesamowitą historię sympatycznych zwierzaków i poświęcenia ludzi, którzy walczą by je ocalić. Dziedzictwo Czarnobyla Dziedzictwo Czarnobyla Ci, którzy urodzili się na początku lat 80. albo nieco wcześniej, zapewne dobrze pamiętają kwiecień 1986 roku. Wszystkie dzieci z przedszkoli i szkół ustawiały się wtedy w kolejkach do gabinetów pielęgniarek, żeby przymusowo wypić łyżkę stołową obrzydliwego płynu Lugola. Miało to zabezpieczać przed skutkami wybuchu w elektrowni w Czarnobylu, do którego doszło parę dni wcześniej, 26 kwietnia. Związek Radziecki póki mógł, utrzymywał katastrofę w tajemnicy. Straszna wiadomość rozniosła się po świecie, gdy urządzenia pomiarowe wskazały znaczny wzrost promieniowania. Dziś wielu ekspertów uważa, że w naszym kraju mimo wszystko nie było powodów do zbiorowej paniki. Ale co z tymi, którzy w chwili eksplozji reaktora jądrowego byli najsilniej narażeni na promieniowanie?

Zobacz koniecznie

Przeczytaj też

Nie przegap!