Prawdziwa historia rodu Borgiów – sezon 3., odcinek 9. Rok 1503, cz. 1. WIDEO bez cenzury

Lukrecja Borgia zawarła właśnie swój trzeci związek małżeński. Jej nowym mężem jest Alfons d'Este, syn księcia Ferrary. Córka papieża zamieszkała właśnie z mężem i próbuje odnaleźć się na miejscowym dworze.

Borgia 3: Rok 1503, część 1

Borgia 3: Rok 1503, część 1
Kraj produkcji: Francja Kategoria wiekowa Czas trwania 00:54:00

A co słychać u brata Lukrecji, Cezara Borgii? Sprzymierzone wojska generałów renegatów Vitellego, Baglioniego, Bentivogliego i Petrucciego wciąż oblegają Faenzę. Syn papieża próbuje podstępem skłócić dowódców ze sobą. Jednym z jego doradców w tej sprawie jest Nicolo Machiavelli. Czy wspólnie uda im się uknuć intrygę, która pozwoli Cezarowi pokonać zbuntowanych wojskowych? Papież Rodrigo Borgia czuje się bardzo samotny. Jego dzieci zajęte są własnymi sprawami, a jego relacje z kobietami układają się bardzo źle... 

.. Cały serial „Prawdziwa historia rodu Borgiów” bez cenzury na VOD: wszystkie odcinki za darmo!

Redakcja 02/04/2015

Podobne

Prawdziwa historia rodu Borgiów – sezon 1., odcinek 11.: Boski potwór. WIDEO bez cenzury Prawdziwa historia rodu Borgiów – sezon 1., odcinek 11.: Boski potwór. WIDEO bez cenzury Dzięki hiszpańskiemu wsparciu Borgii udaje się wyprzeć wojska francuskie z Rzymu. Przyszedł zatem czas na gest wdzięczności wobec hiszpańskich sprzymierzeńców. Królowa Izabela Katolicka pragnie, by Wieczne Miasto zostało oczyszczone z Żydów. Czy Rodrigo Borgia spełni jej życzenie? Prawdziwa historia rodu Borgiów – sezon 1., odcinek 12. Wąż podnosi głowę. WIDEO bez cenzury Prawdziwa historia rodu Borgiów – sezon 1., odcinek 12. Wąż podnosi głowę. WIDEO bez cenzury Konflikt między braćmi Juanem a Cezarem przybiera na sile. Pewnego dnia jeden z nich zostanie znaleziony martwy w odmętach Tybru. Kto jest winien jego śmierci? Oto rodzina Borgiów i jej losy w kolejnym odcinku serialu „Prawdziwa historia rodu Borgiów". Prawdziwa historia rodu Borgiów – sezon 2., odcinek 5. Wniebowstąpienie. WIDEO bez cenzury Prawdziwa historia rodu Borgiów – sezon 2., odcinek 5. Wniebowstąpienie. WIDEO bez cenzury Po zwycięstwie nad Savonarolą Cezar Borgia triumfalnie wraca do Rzymu. Sukces uważa za punkt zwrotny w swojej karierze. Nie rezygnuje z planów poślubienia Carlotty d'Aragon i włożenia na głowę korony króla Neapolu. Prawdziwa historia rodu Borgiów – sezon 2., odcinek 10. Wniebowzięcie. WIDEO Prawdziwa historia rodu Borgiów – sezon 2., odcinek 10. Wniebowzięcie. WIDEO Czy Cezar znajdzie w końcu szczęście w małżeństwie? Czy zaspokoi swój monstrualny apetyt na podboje i zaszczyty? Syn papieża Aleksandra VI szykuje się do kolejnych wojennych manewrów. Próba zdobycia ręki Carlotty d'Aragon zakończyła się dla niego fiaskiem. Ale król Ludwik XII ma już dla Cezara inną matrymonialną propozycję. Jaką?

Zobacz też

ALEKSANDER GRAD, poseł PO - KIM JEST poseł PO z Łosińca. Zobacz SYLWETKĘ posła ALEKSANDER GRAD, poseł PO - KIM JEST poseł PO z Łosińca. Zobacz SYLWETKĘ posła Aleksander Grad, poseł Sejmu VII kadencji. Wybrany z list Platformy Obywatelskiej, w okręgu wyborczym do Sejmu nr 15 (OKW Tarnów). Inżynier geodeta, były Minister Skarbu w rządzie Donalda Tuska oraz wysoko postawiony w hierarchii partyjnej działacz PO. W rodzinnym Tarnowie nazywany jest carem Aleksandrem. W swojej partii słynie z uporu i bezwzględnego eliminowania rywali - o czym mógł się przekonać Andrzej Czerwiński i Urszula Gacek. Zobacz sylwetkę posła. JOHN ABRAHAM GODSON, poseł PO - KIM JEST poseł PO z Łodzi. Zobacz SYLWETKĘ posła JOHN ABRAHAM GODSON, poseł PO - KIM JEST poseł PO z Łodzi. Zobacz SYLWETKĘ posła John Abraham Godson, poseł Sejmu VII kadencji. Wybrany z list Platformy Obywatelskiej, w okręgu wyborczym do Sejmu nr 9 (OKW Łódź). Pierwszy czarnoskóry poseł w dziejach Polski, nauczyciel akademicki oraz autor książek i licznych publikacji. Godson bardzo ceni Łódź: Dla mnie Łódź będzie priorytetem (...) Jestem łodzianinem, tu chcę żyć i tu chcę być pochowany" zaznaczył w jednym z wywiadów. Zobacz sylwetkę posła. PREZENT NA ŚWIĘTA KUP NA ALLEGRO! Co można kupić na Allegro? PREZENT NA ŚWIĘTA KUP NA ALLEGRO! Co można kupić na Allegro? Allegro to ogromny serwis aukcyjny, gdzie możesz kupić lub sprzedać niemal wszystko. Aby ułatwić przejrzystość wystawianych ofert, wszystkie przedmioty posortowane są w kategorie. Sprawdź, co można kupić lub sprzedać na Allegro! Jak kupować i sprzedawać na Allegro.pl? Jak kupować i sprzedawać na Allegro.pl? Aukcja internetowa Allegro będzie dla ciebie doskonałym źródłem, jeśli denerwują cię za wysokie ceny w sklepach tradycyjnych albo masz dużo przedmiotów, które Ci zawadzają, a innym mogłyby się przydać? Wystarczy tylko zapoznać się z prostymi zasadami.

Zobacz koniecznie

Przeczytaj też

Nie przegap!