Prawdziwa historia rodu Borgiów – sezon 3., odcinek 9. Rok 1503, cz. 1. WIDEO bez cenzury

Lukrecja Borgia zawarła właśnie swój trzeci związek małżeński. Jej nowym mężem jest Alfons d'Este, syn księcia Ferrary. Córka papieża zamieszkała właśnie z mężem i próbuje odnaleźć się na miejscowym dworze.

Borgia 3: Rok 1503, część 1

Borgia 3: Rok 1503, część 1
Kraj produkcji: Francja Kategoria wiekowa Czas trwania 00:54:00

A co słychać u brata Lukrecji, Cezara Borgii? Sprzymierzone wojska generałów renegatów Vitellego, Baglioniego, Bentivogliego i Petrucciego wciąż oblegają Faenzę. Syn papieża próbuje podstępem skłócić dowódców ze sobą. Jednym z jego doradców w tej sprawie jest Nicolo Machiavelli. Czy wspólnie uda im się uknuć intrygę, która pozwoli Cezarowi pokonać zbuntowanych wojskowych? Papież Rodrigo Borgia czuje się bardzo samotny. Jego dzieci zajęte są własnymi sprawami, a jego relacje z kobietami układają się bardzo źle... 

.. Cały serial „Prawdziwa historia rodu Borgiów” bez cenzury na VOD: wszystkie odcinki za darmo!

Redakcja 28/10/2016

Podobne

Prawdziwa historia rodu Borgiów – sezon 1., odcinek 11.: Boski potwór. WIDEO bez cenzury Prawdziwa historia rodu Borgiów – sezon 1., odcinek 11.: Boski potwór. WIDEO bez cenzury Dzięki hiszpańskiemu wsparciu Borgii udaje się wyprzeć wojska francuskie z Rzymu. Przyszedł zatem czas na gest wdzięczności wobec hiszpańskich sprzymierzeńców. Królowa Izabela Katolicka pragnie, by Wieczne Miasto zostało oczyszczone z Żydów. Czy Rodrigo Borgia spełni jej życzenie? Prawdziwa historia rodu Borgiów – sezon 1., odcinek 12. Wąż podnosi głowę. WIDEO bez cenzury Prawdziwa historia rodu Borgiów – sezon 1., odcinek 12. Wąż podnosi głowę. WIDEO bez cenzury Konflikt między braćmi Juanem a Cezarem przybiera na sile. Pewnego dnia jeden z nich zostanie znaleziony martwy w odmętach Tybru. Kto jest winien jego śmierci? Oto rodzina Borgiów i jej losy w kolejnym odcinku serialu „Prawdziwa historia rodu Borgiów". Prawdziwa historia rodu Borgiów – sezon 2., odcinek 5. Wniebowstąpienie. WIDEO bez cenzury Prawdziwa historia rodu Borgiów – sezon 2., odcinek 5. Wniebowstąpienie. WIDEO bez cenzury Po zwycięstwie nad Savonarolą Cezar Borgia triumfalnie wraca do Rzymu. Sukces uważa za punkt zwrotny w swojej karierze. Nie rezygnuje z planów poślubienia Carlotty d'Aragon i włożenia na głowę korony króla Neapolu. Prawdziwa historia rodu Borgiów – sezon 2., odcinek 10. Wniebowzięcie. WIDEO Prawdziwa historia rodu Borgiów – sezon 2., odcinek 10. Wniebowzięcie. WIDEO Czy Cezar znajdzie w końcu szczęście w małżeństwie? Czy zaspokoi swój monstrualny apetyt na podboje i zaszczyty? Syn papieża Aleksandra VI szykuje się do kolejnych wojennych manewrów. Próba zdobycia ręki Carlotty d'Aragon zakończyła się dla niego fiaskiem. Ale król Ludwik XII ma już dla Cezara inną matrymonialną propozycję. Jaką?

Zobacz też

Jakie były komentarze zagranicznych mediów po meczu Polska- Rosja? Jakie były komentarze zagranicznych mediów po meczu Polska- Rosja? Polska reprezentacja odpadła w rywalizacji o wejście do ćwierćfinału. Choć większość kibiców jest zawiedziona to reagują emocjonalnie, wieszajac psy na piłkarzach. Warto więc sięgnąć do bardziej obiektywnych źródeł. Jak zagraniczne media oceniły grę polskiej reprezentacji? Jak naprawdę wygląda i funkcjonuje warszawska Strefa Kibica? Jak się w niej ogląda mecze? Jak naprawdę wygląda i funkcjonuje warszawska Strefa Kibica? Jak się w niej ogląda mecze? Strefy Kibica gromadzą dziesiątki tysięcy osób. Fani piłki nożnej w trakcie Euro 2012 mają swój raj, do którego łatwo wejść, po którym można się wygodnie poruszać i w którym można się napić i zjeść. Jak więc naprawdę wyglądają mecze w warszawskiej Strefie Kibica? Sprawdziliśmy. Czy warto odwiedzić Żelazową Wolę? Co warto zobaczyć w miejscu narodzin Chopina? Czy warto odwiedzić Żelazową Wolę? Co warto zobaczyć w miejscu narodzin Chopina? Od połowy XX wieku Żelazowa Wola była jednym z najbardziej obleganych turystycznie miejsc w Polsce ale jego siermięga mimo autentycznej malowniczości pozostawiała wiele do życzenia. Rok Chopinowski (2010) sprawił, że park i dworek w Żelazowej Woli zostały doprowadzone do świetności. Mówimy dlaczego jest teraz świetną wizytówką Polski. Gdzie obejrzysz powtórkę meczu POLSKA - ROSJA i fenomenalną bramkę Błaszczykowskiego [VIDEO]? Gdzie obejrzysz powtórkę meczu POLSKA - ROSJA i fenomenalną bramkę Błaszczykowskiego [VIDEO]? Drugi mecz w fazie grupowej reprezentacja Polski rozegrała z Rosją na Stadionie Narodowym w Warszawie. Najmocniejsza drużyna w grupie A okazała się w zasięgu biało-czerwonych. Po pierwszej połowie przegrywaliśmy z Rosją 0:1, w drugiej wyrównaliśmy po fenomenalnej bramce Kuby Błaszczykowskiego w 57. minucie (z 16 metrów!), po której Polacy dostali skrzydeł i nie oddawali piłki. Biało-czerwonych niósł też niesamowity doping kibiców. Gdzie można obejrzeć powtórkę znakomitego meczu POLSKA - ROSJA?

Zobacz koniecznie

Przeczytaj też

Nie przegap!