Prawdziwa historia rodu Borgiów – sezon 3., odcinek 9. Rok 1503, cz. 1. WIDEO bez cenzury

Lukrecja Borgia zawarła właśnie swój trzeci związek małżeński. Jej nowym mężem jest Alfons d'Este, syn księcia Ferrary. Córka papieża zamieszkała właśnie z mężem i próbuje odnaleźć się na miejscowym dworze.

Borgia 3: Rok 1503, część 1

Borgia 3: Rok 1503, część 1
Kraj produkcji: Francja Kategoria wiekowa Czas trwania 00:54:00

A co słychać u brata Lukrecji, Cezara Borgii? Sprzymierzone wojska generałów renegatów Vitellego, Baglioniego, Bentivogliego i Petrucciego wciąż oblegają Faenzę. Syn papieża próbuje podstępem skłócić dowódców ze sobą. Jednym z jego doradców w tej sprawie jest Nicolo Machiavelli. Czy wspólnie uda im się uknuć intrygę, która pozwoli Cezarowi pokonać zbuntowanych wojskowych? Papież Rodrigo Borgia czuje się bardzo samotny. Jego dzieci zajęte są własnymi sprawami, a jego relacje z kobietami układają się bardzo źle... 

.. Cały serial „Prawdziwa historia rodu Borgiów” bez cenzury na VOD: wszystkie odcinki za darmo!

Redakcja 28/10/2016

Podobne

Prawdziwa historia rodu Borgiów – sezon 1., odcinek 11.: Boski potwór. WIDEO bez cenzury Prawdziwa historia rodu Borgiów – sezon 1., odcinek 11.: Boski potwór. WIDEO bez cenzury Dzięki hiszpańskiemu wsparciu Borgii udaje się wyprzeć wojska francuskie z Rzymu. Przyszedł zatem czas na gest wdzięczności wobec hiszpańskich sprzymierzeńców. Królowa Izabela Katolicka pragnie, by Wieczne Miasto zostało oczyszczone z Żydów. Czy Rodrigo Borgia spełni jej życzenie? Prawdziwa historia rodu Borgiów – sezon 1., odcinek 12. Wąż podnosi głowę. WIDEO bez cenzury Prawdziwa historia rodu Borgiów – sezon 1., odcinek 12. Wąż podnosi głowę. WIDEO bez cenzury Konflikt między braćmi Juanem a Cezarem przybiera na sile. Pewnego dnia jeden z nich zostanie znaleziony martwy w odmętach Tybru. Kto jest winien jego śmierci? Oto rodzina Borgiów i jej losy w kolejnym odcinku serialu „Prawdziwa historia rodu Borgiów". Prawdziwa historia rodu Borgiów – sezon 2., odcinek 5. Wniebowstąpienie. WIDEO bez cenzury Prawdziwa historia rodu Borgiów – sezon 2., odcinek 5. Wniebowstąpienie. WIDEO bez cenzury Po zwycięstwie nad Savonarolą Cezar Borgia triumfalnie wraca do Rzymu. Sukces uważa za punkt zwrotny w swojej karierze. Nie rezygnuje z planów poślubienia Carlotty d'Aragon i włożenia na głowę korony króla Neapolu. Prawdziwa historia rodu Borgiów – sezon 2., odcinek 10. Wniebowzięcie. WIDEO Prawdziwa historia rodu Borgiów – sezon 2., odcinek 10. Wniebowzięcie. WIDEO Czy Cezar znajdzie w końcu szczęście w małżeństwie? Czy zaspokoi swój monstrualny apetyt na podboje i zaszczyty? Syn papieża Aleksandra VI szykuje się do kolejnych wojennych manewrów. Próba zdobycia ręki Carlotty d'Aragon zakończyła się dla niego fiaskiem. Ale król Ludwik XII ma już dla Cezara inną matrymonialną propozycję. Jaką?

Zobacz też

Horoskop tygodniowy klasyczny od 22.04 do 28.04.13. Horoskop tygodniowy dla każdego znaku zodiaku. Co czeka znaki od 22.04 do 28.04.13 ? Horoskop tygodniowy klasyczny od 22.04 do 28.04.13. Horoskop tygodniowy dla każdego znaku zodiaku. Co czeka znaki od 22.04 do 28.04.13 ? Sprawdź, co cię czeka w życiu prywatnym i zawodowym - przeczytaj horoskop tygodniowy dla każdego znaku zodiaku. Horoskop tygodniowy klasyczny 22.04 - 28.04.13 opracowała tarocistka Kirke z portalu wrozbyonline.pl  Jakim samochodem pojechać do ślubu? Ile kosztuje wypożyczenie zabytkowego auta, a ile nowoczesnej limuzyny? Jakim samochodem pojechać do ślubu? Ile kosztuje wypożyczenie zabytkowego auta, a ile nowoczesnej limuzyny? Krótka podróż, z domu do kościoła lub urzędu, to wstęp do najdłuższej podróży w życiu. Może więc zajechać z fasonem i fantazją? Koło wynaleziono na tyle dawno, że dzisiaj młode pary mogą wybierać w bardzo bogatej ofercie wypożyczalni samochodów i pojazdów ślubnych. Kim jest wedding planner? Czym się zajmuje wedding planner? Kim jest wedding planner? Czym się zajmuje wedding planner? Organizowanie ślubu i wesela przez niedoświadczonych narzeczonych to ryzyko narażenie się na wiele porażek. Jak uniknąć starcia z fryzjerem bezradnym bez sprayu, lub orkiestrą zbyt często przekonującą, że do tanga trzeba dwojga? Można zatrudnić wedding plannera, czyli po polsku - konsultanta ślubnego lub koordynatora ślubnego. Co robi wedding planner? Jak zachęcić go do stosowania prezerwatywy? Seks w prezerwatywie może być przyjemny - jak to zrobić? Jak zachęcić go do stosowania prezerwatywy? Seks w prezerwatywie może być przyjemny - jak to zrobić? Wciąż wielu jest takich mężczyzn, którzy jak ognia boją się prezerwatywy. Swoją niechęć tłumaczą głównie tym, że taki seks w "płaszczyku" to żadna przyjemność, że wtedy nic nie czują. Nie wiedzą albo nie chcą wiedzieć, ze seks w prezerwatywie może być źródłem bardzo podniecających wrażeń.

Zobacz koniecznie

Przeczytaj też

Nie przegap!