Prawdziwa historia rodu Borgiów – sezon 3., odcinek 8. Rok 1502. WIDEO bez cenzury

Borgiowie odsłaniają swoje tajemnice! Lukrecja Borgia ma złe sny. Zbliża się jej ślub z Alfonsem d'Este, gdy jej tymczasem śni się, że jej przyszły małżonek jest zabójcą byłego męża. Czy wkrótce dowie się, kto na prawdę zabił Alfonsa d’Aragon?

Borgia 3: Rok 1502

Borgia 3: Rok 1502
Kraj produkcji: Francja Kategoria wiekowa Czas trwania 00:54:00

Cezar Borgia może czuć się zagrożony. Generałowie-renegaci Vitelli, Bentivoglio i Petrucci zjednoczyli siły przeciwko papieskiemu synowi. Jeszcze groźniejsi mogą okazać się dla młodego Borgii mieszkańcy miasta, wciąż lojalni wobec miejscowego możnowładcy Astorre Manfredi. Jak się go pozbyć? Cezar, który jest zaprzyjaźniony z Manfredim uknuje przeciwko niemu perfidną intrygę... Mając zagwarantowane panowanie nad miastem może spokojnie udać się do Rzymu na uroczystości ślubne swojej siostry w Rzymie. Lukrecja Borgia wychodzi za mąż za Alfonsa d'Este.

Tymczasem po Rzymie krążą plotki o ekscesach, których jakoby dopuszcza się rodzina Borgiów. Czy przeciwnicy Rodrigo Borgii, którzy chętnie zajęliby jego miejsce na tronie Piotrowym, zdołają pokonać go za pomocą pamfletów? Ceremonia zaślubin Lukrecji będzie trwała 13 dni! Tuż po niej córka papieża wyruszy do Ferrary.

.. Cały serial „Prawdziwa historia rodu Borgiów” bez cenzury na VOD: wszystkie odcinki za darmo!

 

Redakcja 27/03/2015

Podobne

Prawdziwa historia rodu Borgiów – sezon 1., odcinek 11.: Boski potwór. WIDEO bez cenzury Prawdziwa historia rodu Borgiów – sezon 1., odcinek 11.: Boski potwór. WIDEO bez cenzury Dzięki hiszpańskiemu wsparciu Borgii udaje się wyprzeć wojska francuskie z Rzymu. Przyszedł zatem czas na gest wdzięczności wobec hiszpańskich sprzymierzeńców. Królowa Izabela Katolicka pragnie, by Wieczne Miasto zostało oczyszczone z Żydów. Czy Rodrigo Borgia spełni jej życzenie? Prawdziwa historia rodu Borgiów – sezon 1., odcinek 12. Wąż podnosi głowę. WIDEO bez cenzury Prawdziwa historia rodu Borgiów – sezon 1., odcinek 12. Wąż podnosi głowę. WIDEO bez cenzury Konflikt między braćmi Juanem a Cezarem przybiera na sile. Pewnego dnia jeden z nich zostanie znaleziony martwy w odmętach Tybru. Kto jest winien jego śmierci? Oto rodzina Borgiów i jej losy w kolejnym odcinku serialu „Prawdziwa historia rodu Borgiów". Prawdziwa historia rodu Borgiów – sezon 2., odcinek 5. Wniebowstąpienie. WIDEO bez cenzury Prawdziwa historia rodu Borgiów – sezon 2., odcinek 5. Wniebowstąpienie. WIDEO bez cenzury Po zwycięstwie nad Savonarolą Cezar Borgia triumfalnie wraca do Rzymu. Sukces uważa za punkt zwrotny w swojej karierze. Nie rezygnuje z planów poślubienia Carlotty d'Aragon i włożenia na głowę korony króla Neapolu. Prawdziwa historia rodu Borgiów – sezon 2., odcinek 10. Wniebowzięcie. WIDEO Prawdziwa historia rodu Borgiów – sezon 2., odcinek 10. Wniebowzięcie. WIDEO Czy Cezar znajdzie w końcu szczęście w małżeństwie? Czy zaspokoi swój monstrualny apetyt na podboje i zaszczyty? Syn papieża Aleksandra VI szykuje się do kolejnych wojennych manewrów. Próba zdobycia ręki Carlotty d'Aragon zakończyła się dla niego fiaskiem. Ale król Ludwik XII ma już dla Cezara inną matrymonialną propozycję. Jaką?

Zobacz też

Godzina zero – katastrofa promu Estonia. Rekonstrukcja zdarzeń minuta po minucie Godzina zero – katastrofa promu Estonia. Rekonstrukcja zdarzeń minuta po minucie Wieczorem, 27 września 1994 roku, prom Estonia – jedna z największych ówczesnych jednostek pasażerskich na świecie - wypłynął z portu w Tallinie. Celem jego podróży był Sztokholm, jednak do stolicy Szwecji nigdy nie dotarł. Katastrofa promu Estonia będzie tematem kolejnego odcinka programu „Godzina zero". Marcin Dołęga kim jest i co dalej z jego karierą? Marcin Dołęga kim jest i co dalej z jego karierą? Kilka tygodni temu Marcin Dołęga został przyłapany po raz kolejny na stosowaniu dopingu. Sztangista jest kolejnym polskim sportowcem, który wspomaga się zabronionymi, chemicznymi środkami. Mówimy, kim jest Marcin Dołęga oraz jak potoczy się jego kariera. Kim jest Magdalena Kozielska, biegaczka za którą wstawiła się Justyna Kowalczyk? Kim jest Magdalena Kozielska, biegaczka za którą wstawiła się Justyna Kowalczyk? O Magdalenie "Megi" Kozielskiej zrobiło się głośno za sprawą Justyny Kowalczyk, która młodą biegaczkę narciarską wzięła w obroną, po tym jak ta została wyrzucona z kadry młodzieżowej. Dlaczego? Kim jest Megi Kozielska? Czym zawiniła trenerowi? Teorie spiskowe: bomba atomowa - nuklearny wyścig. Mało znane fakty z czasów, gdy konstruowano bombę atomową Teorie spiskowe: bomba atomowa - nuklearny wyścig. Mało znane fakty z czasów, gdy konstruowano bombę atomową Gdy II wojna światowa miała się już ku końcowi, USA i Rzesza stanęły do zaciętego wyścigu, którego wynik miał na zawsze zmienić bieg historii. W stolicy Niemiec, w Norwegii i w Nowym Meksyku tysiące osób w pocie czoła pracowały nad bronią, która miała być skuteczniejsza niż wszystko, co dotąd wymyślono. Jak powstawała bomba atomowa? Poznajmy mało znane fakty z czasów II wojny światowej i nuklearnej rywalizacji ówczesnych mocarstw.

Zobacz koniecznie

Przeczytaj też

Nie przegap!