Prawdziwa historia rodu Borgiów – sezon 3., odcinek 8. Rok 1502. WIDEO bez cenzury

Borgiowie odsłaniają swoje tajemnice! Lukrecja Borgia ma złe sny. Zbliża się jej ślub z Alfonsem d'Este, gdy jej tymczasem śni się, że jej przyszły małżonek jest zabójcą byłego męża. Czy wkrótce dowie się, kto na prawdę zabił Alfonsa d’Aragon?

Borgia 3: Rok 1502

Borgia 3: Rok 1502
Kraj produkcji: Francja Kategoria wiekowa Czas trwania 00:54:00

Cezar Borgia może czuć się zagrożony. Generałowie-renegaci Vitelli, Bentivoglio i Petrucci zjednoczyli siły przeciwko papieskiemu synowi. Jeszcze groźniejsi mogą okazać się dla młodego Borgii mieszkańcy miasta, wciąż lojalni wobec miejscowego możnowładcy Astorre Manfredi. Jak się go pozbyć? Cezar, który jest zaprzyjaźniony z Manfredim uknuje przeciwko niemu perfidną intrygę... Mając zagwarantowane panowanie nad miastem może spokojnie udać się do Rzymu na uroczystości ślubne swojej siostry w Rzymie. Lukrecja Borgia wychodzi za mąż za Alfonsa d'Este.

Tymczasem po Rzymie krążą plotki o ekscesach, których jakoby dopuszcza się rodzina Borgiów. Czy przeciwnicy Rodrigo Borgii, którzy chętnie zajęliby jego miejsce na tronie Piotrowym, zdołają pokonać go za pomocą pamfletów? Ceremonia zaślubin Lukrecji będzie trwała 13 dni! Tuż po niej córka papieża wyruszy do Ferrary.

.. Cały serial „Prawdziwa historia rodu Borgiów” bez cenzury na VOD: wszystkie odcinki za darmo!

 

Redakcja 27/10/2016

Podobne

Prawdziwa historia rodu Borgiów – sezon 1., odcinek 11.: Boski potwór. WIDEO bez cenzury Prawdziwa historia rodu Borgiów – sezon 1., odcinek 11.: Boski potwór. WIDEO bez cenzury Dzięki hiszpańskiemu wsparciu Borgii udaje się wyprzeć wojska francuskie z Rzymu. Przyszedł zatem czas na gest wdzięczności wobec hiszpańskich sprzymierzeńców. Królowa Izabela Katolicka pragnie, by Wieczne Miasto zostało oczyszczone z Żydów. Czy Rodrigo Borgia spełni jej życzenie? Prawdziwa historia rodu Borgiów – sezon 1., odcinek 12. Wąż podnosi głowę. WIDEO bez cenzury Prawdziwa historia rodu Borgiów – sezon 1., odcinek 12. Wąż podnosi głowę. WIDEO bez cenzury Konflikt między braćmi Juanem a Cezarem przybiera na sile. Pewnego dnia jeden z nich zostanie znaleziony martwy w odmętach Tybru. Kto jest winien jego śmierci? Oto rodzina Borgiów i jej losy w kolejnym odcinku serialu „Prawdziwa historia rodu Borgiów". Prawdziwa historia rodu Borgiów – sezon 2., odcinek 5. Wniebowstąpienie. WIDEO bez cenzury Prawdziwa historia rodu Borgiów – sezon 2., odcinek 5. Wniebowstąpienie. WIDEO bez cenzury Po zwycięstwie nad Savonarolą Cezar Borgia triumfalnie wraca do Rzymu. Sukces uważa za punkt zwrotny w swojej karierze. Nie rezygnuje z planów poślubienia Carlotty d'Aragon i włożenia na głowę korony króla Neapolu. Prawdziwa historia rodu Borgiów – sezon 2., odcinek 10. Wniebowzięcie. WIDEO Prawdziwa historia rodu Borgiów – sezon 2., odcinek 10. Wniebowzięcie. WIDEO Czy Cezar znajdzie w końcu szczęście w małżeństwie? Czy zaspokoi swój monstrualny apetyt na podboje i zaszczyty? Syn papieża Aleksandra VI szykuje się do kolejnych wojennych manewrów. Próba zdobycia ręki Carlotty d'Aragon zakończyła się dla niego fiaskiem. Ale król Ludwik XII ma już dla Cezara inną matrymonialną propozycję. Jaką?

Zobacz też

Niezniszczalni, odcinek 9. Porwany przez fale. Jak przeżyć na oceanie? WIDEO Niezniszczalni, odcinek 9. Porwany przez fale. Jak przeżyć na oceanie? WIDEO Serial dokumentalny Niezniszczalni pokazuje wypadki, które wyglądały tak przerażająco, że wydawałoby się, że nikt nie wyszedłby z nich żywy. A jednak cuda się zdarzają. Eksperci w Niezniszczalnych rekonstruują najbardziej niezwykłe zdarzenia sekunda po sekundzie, o ich kulisach opowiadają rodziny ofiar i naoczni świadkowie, a naukowcy tłumaczą, jak to możliwe, że ofiara wypadku przeżyła go - mimo pozornego braku szans. Wielkie konstrukcje - serial dokumentalny o największych konstrukcjach stworzonych przez człowieka Wielkie konstrukcje - serial dokumentalny o największych konstrukcjach stworzonych przez człowieka Wielkie konstrukcje to serial dokumentalny, który pokazuje najdłuższe, najwyższe, najszersze, najgłębsze, najbardziej okrągłe, najwspanialsze, najstarsze, najnowsze: mosty, budynki, tamy, rurociągi, czyli wszystko to, co kryje się pod słowem konstrukcje. Konstrukcje, które wymyślili i zrealizowali ludzie - takze ci żyjący przed wiekami, a nawet przed naszą erą. Konstrukcje, które, bez względu na swój wiek, zadzwiają! Film „Kurczaki w fast foodach”. Czy jedzenie drobiu zawsze jest zdrowe? WIDEO Film „Kurczaki w fast foodach”. Czy jedzenie drobiu zawsze jest zdrowe? WIDEO Mięso z kurczaka uważamy za wyjątkowo zdrowe. Czy słusznie? Film dokumentalny pt. „Kurczaki w fast foodach” przynosi odpowiedź na pytanie, czy na pewno dobrze robimy, sięgając po kurczaka w sklepie lub po wykonane z niego danie w restauracji. Samoloty, które zmieniły świat, odc. 3 - SR-71 Blackbird Samoloty, które zmieniły świat, odc. 3 - SR-71 Blackbird Samoloty SR-71 Blackbird mogą podróżować z trzykrotną prędkością dźwięku, na wysokości do 36 km, na granicy stratosfery. Ale jego największą zasługą, dzięki której SR-71 Blackbird przeszedł do historii, to fakt, że pomógł zachować pokój, kiedy świat był na krawędzi wojny atomowej.

Zobacz koniecznie

Przeczytaj też

Nie przegap!