Prawdziwa historia rodu Borgiów – sezon 3., odcinek 6. Rok 1500. WIDEO bez cenzury

Borgiowie - jak potoczą się dalsze losy jednego z najsłynniejszych rodów w historii Europy? Trwa Jubileuszowy Rok 1500. Z tej okazji do Rzymu napływają tysiące wiernych. I świetnie się składa, bo swoimi donacjami wypełnią wojenny skarbiec Cezara Borgii. Pieniądze są papieskiemu synowi pilnie potrzebne. Chce jak najszybciej zjednoczyć prowincje państwa papieskiego. FOKUS TV zaprasza na kolejny odcinek trzeciego sezonu serialu „Prawdziwa historia rodu Borgiów" - emisja tylko na VOD.

Borgia 3: Rok 1500

Borgia 3: Rok 1500
Kraj produkcji: Francja Kategoria wiekowa Czas trwania 00:54:00

Kto zostanie kolejnym mężem Lukrecji Borgii? Dwudziestoletnia wdowa jest pogrążona w smutku. Jej mąż Alfons d’Aragon został podstępnie zabity. Jednym z kandydatów na kolejnego małżonka córki papieża jest krewny francuskiego monarchy Ludwika XII, innym – Alfonso d’Este, syn księcia Ferrary, Ercole. Zwolennikami drugiej kandydatury są brat Lukrecji Cezar i jej ojciec, papież Aleksander VI, którzy prowadzą intensywne działania, by związek doszedł do skutku. Papieski syn niedawno został ojcem. Nowo narodzonej córce, której matką jest jego kochanka Dorotea Malatesta, na cześć swojej siostry nadaje imię Lukrecja.

Tymczasem w Europie zachodzą rewolucyjne zmiany. Do rąk wiernych trafiają kolejne egzemplarze biblii przetłumaczonej na języki narodowe. Hierarchowie kościelni obawiają się utraty władzy, ale Gacet przekonuje papieża Aleksandra VI Borgię, że ograniczanie wolności słowa i myślenia nie byłoby rozsądne.

.. Cały serial „Prawdziwa historia rodu Borgiów” bez cenzury na VOD: wszystkie odcinki za darmo!

Redakcja 25/10/2016

Podobne

Prawdziwa historia rodu Borgiów – sezon 1., odcinek 11.: Boski potwór. WIDEO bez cenzury Prawdziwa historia rodu Borgiów – sezon 1., odcinek 11.: Boski potwór. WIDEO bez cenzury Dzięki hiszpańskiemu wsparciu Borgii udaje się wyprzeć wojska francuskie z Rzymu. Przyszedł zatem czas na gest wdzięczności wobec hiszpańskich sprzymierzeńców. Królowa Izabela Katolicka pragnie, by Wieczne Miasto zostało oczyszczone z Żydów. Czy Rodrigo Borgia spełni jej życzenie? Prawdziwa historia rodu Borgiów – sezon 1., odcinek 12. Wąż podnosi głowę. WIDEO bez cenzury Prawdziwa historia rodu Borgiów – sezon 1., odcinek 12. Wąż podnosi głowę. WIDEO bez cenzury Konflikt między braćmi Juanem a Cezarem przybiera na sile. Pewnego dnia jeden z nich zostanie znaleziony martwy w odmętach Tybru. Kto jest winien jego śmierci? Oto rodzina Borgiów i jej losy w kolejnym odcinku serialu „Prawdziwa historia rodu Borgiów". Prawdziwa historia rodu Borgiów – sezon 2., odcinek 5. Wniebowstąpienie. WIDEO bez cenzury Prawdziwa historia rodu Borgiów – sezon 2., odcinek 5. Wniebowstąpienie. WIDEO bez cenzury Po zwycięstwie nad Savonarolą Cezar Borgia triumfalnie wraca do Rzymu. Sukces uważa za punkt zwrotny w swojej karierze. Nie rezygnuje z planów poślubienia Carlotty d'Aragon i włożenia na głowę korony króla Neapolu. Prawdziwa historia rodu Borgiów – sezon 2., odcinek 10. Wniebowzięcie. WIDEO Prawdziwa historia rodu Borgiów – sezon 2., odcinek 10. Wniebowzięcie. WIDEO Czy Cezar znajdzie w końcu szczęście w małżeństwie? Czy zaspokoi swój monstrualny apetyt na podboje i zaszczyty? Syn papieża Aleksandra VI szykuje się do kolejnych wojennych manewrów. Próba zdobycia ręki Carlotty d'Aragon zakończyła się dla niego fiaskiem. Ale król Ludwik XII ma już dla Cezara inną matrymonialną propozycję. Jaką?

Zobacz też

Zakręcona historia. Seria dokumentalna o wydarzeniach, które zmieniły bieg dziejów Zakręcona historia. Seria dokumentalna o wydarzeniach, które zmieniły bieg dziejów Seria „Zakręcona historia” przedstawiająca najdziwniejsze wydarzenia, które nieoczekiwanie zmieniły dzieje świata. Dokumentaliści zaprezentują, w jaki sposób spotkanie Abrahama Lincolna z niemieckim hrabią doprowadziło do lądowania na Księżycu. Spróbują też odpowiedzieć na pytanie, czy obserwacja niezidentyfikowanych obiektów latających przyczyniła się do powstania nowoczesnych komputerów. Widzowie dowiedzą się również, jak wojna między członkami Ku Klux Klanu i mafią wpłynęła na muzykę jazzową i prezydenturę Johna Kennedy'ego. Szkoła Edukacji. Bezpłatne studia podyplomowe dla nauczycieli polskiego i matematyki. WIDEO Szkoła Edukacji. Bezpłatne studia podyplomowe dla nauczycieli polskiego i matematyki. WIDEO Żadna reforma systemu edukacji nie jest polskiej szkole tak potrzebna jak dobrze przygotowani nauczyciele. W tym celu stworzono Szkołę Edukacji, czyli bezpłatne dzienne studia podyplomowe dla przyszłych nauczycieli języka polskiego lub matematyki. Program powstał we współpracy z Teachers College nowojorskiego Uniwersytetu Columbia. Właśnie trwa rekrutacja. Dla przyszłych studentów przewidziana jest pula stypendiów. Targi WIATR i WODA 2017. Program, wystawcy, wydarzenia towarzyszące Targi WIATR i WODA 2017. Program, wystawcy, wydarzenia towarzyszące Program targów WIATR i WODA 2017 obfituje w atrakcje zarówno dla osób zawodowo związanych ze sportami wodnymi, jak i dla miłośników żeglarstwa, kajakarstwa, pięknych jachtów i motorówek. Najpiękniejsze jachty, luksusowe łodzie motorowe, najszybsze skutery, nowoczesny sprzęt żeglarski i motorowodny – wszystko to w dniach 16-19 marca 2017 roku w Centrum MT Polska przy ul. Marsa 56c w Warszawie. Wojciech Młynarski: rodzina i kariera słynnego poety, autora tekstów piosenek i satyryka Wojciech Młynarski: rodzina i kariera słynnego poety, autora tekstów piosenek i satyryka Wojciech Młynarski nie żyje. Śmierć tej legendy polskiej piosenki pogrążyła w żałobie świat kultury, ale przede wszystkim rodzinę zmarłego. Co warto wiedzieć o dzieciach, rodzeństwie i pozostałych krewnych Wojciecha Młynarskiego, wśród których nie brakuje ważnych postaci?

Zobacz koniecznie

Przeczytaj też

Nie przegap!