Prawdziwa historia rodu Borgiów – sezon 3., odcinek 6. Rok 1500. WIDEO bez cenzury

Borgiowie - jak potoczą się dalsze losy jednego z najsłynniejszych rodów w historii Europy? Trwa Jubileuszowy Rok 1500. Z tej okazji do Rzymu napływają tysiące wiernych. I świetnie się składa, bo swoimi donacjami wypełnią wojenny skarbiec Cezara Borgii. Pieniądze są papieskiemu synowi pilnie potrzebne. Chce jak najszybciej zjednoczyć prowincje państwa papieskiego. FOKUS TV zaprasza na kolejny odcinek trzeciego sezonu serialu „Prawdziwa historia rodu Borgiów" - emisja tylko na VOD.

Borgia 3: Rok 1500

Borgia 3: Rok 1500
Kraj produkcji: Francja Kategoria wiekowa Czas trwania 00:54:00

Kto zostanie kolejnym mężem Lukrecji Borgii? Dwudziestoletnia wdowa jest pogrążona w smutku. Jej mąż Alfons d’Aragon został podstępnie zabity. Jednym z kandydatów na kolejnego małżonka córki papieża jest krewny francuskiego monarchy Ludwika XII, innym – Alfonso d’Este, syn księcia Ferrary, Ercole. Zwolennikami drugiej kandydatury są brat Lukrecji Cezar i jej ojciec, papież Aleksander VI, którzy prowadzą intensywne działania, by związek doszedł do skutku. Papieski syn niedawno został ojcem. Nowo narodzonej córce, której matką jest jego kochanka Dorotea Malatesta, na cześć swojej siostry nadaje imię Lukrecja.

Tymczasem w Europie zachodzą rewolucyjne zmiany. Do rąk wiernych trafiają kolejne egzemplarze biblii przetłumaczonej na języki narodowe. Hierarchowie kościelni obawiają się utraty władzy, ale Gacet przekonuje papieża Aleksandra VI Borgię, że ograniczanie wolności słowa i myślenia nie byłoby rozsądne.

.. Cały serial „Prawdziwa historia rodu Borgiów” bez cenzury na VOD: wszystkie odcinki za darmo!

Redakcja 20/03/2015

Podobne

Prawdziwa historia rodu Borgiów – sezon 1., odcinek 11.: Boski potwór. WIDEO bez cenzury Prawdziwa historia rodu Borgiów – sezon 1., odcinek 11.: Boski potwór. WIDEO bez cenzury Dzięki hiszpańskiemu wsparciu Borgii udaje się wyprzeć wojska francuskie z Rzymu. Przyszedł zatem czas na gest wdzięczności wobec hiszpańskich sprzymierzeńców. Królowa Izabela Katolicka pragnie, by Wieczne Miasto zostało oczyszczone z Żydów. Czy Rodrigo Borgia spełni jej życzenie? Prawdziwa historia rodu Borgiów – sezon 1., odcinek 12. Wąż podnosi głowę. WIDEO bez cenzury Prawdziwa historia rodu Borgiów – sezon 1., odcinek 12. Wąż podnosi głowę. WIDEO bez cenzury Konflikt między braćmi Juanem a Cezarem przybiera na sile. Pewnego dnia jeden z nich zostanie znaleziony martwy w odmętach Tybru. Kto jest winien jego śmierci? Oto rodzina Borgiów i jej losy w kolejnym odcinku serialu „Prawdziwa historia rodu Borgiów". Prawdziwa historia rodu Borgiów – sezon 2., odcinek 5. Wniebowstąpienie. WIDEO bez cenzury Prawdziwa historia rodu Borgiów – sezon 2., odcinek 5. Wniebowstąpienie. WIDEO bez cenzury Po zwycięstwie nad Savonarolą Cezar Borgia triumfalnie wraca do Rzymu. Sukces uważa za punkt zwrotny w swojej karierze. Nie rezygnuje z planów poślubienia Carlotty d'Aragon i włożenia na głowę korony króla Neapolu. Prawdziwa historia rodu Borgiów – sezon 2., odcinek 10. Wniebowzięcie. WIDEO Prawdziwa historia rodu Borgiów – sezon 2., odcinek 10. Wniebowzięcie. WIDEO Czy Cezar znajdzie w końcu szczęście w małżeństwie? Czy zaspokoi swój monstrualny apetyt na podboje i zaszczyty? Syn papieża Aleksandra VI szykuje się do kolejnych wojennych manewrów. Próba zdobycia ręki Carlotty d'Aragon zakończyła się dla niego fiaskiem. Ale król Ludwik XII ma już dla Cezara inną matrymonialną propozycję. Jaką?

Zobacz też

MARIA ZUBA, posłanka PiS - KIM JEST posłanka PiS z Suchedniowa. Zobacz SYLWETKĘ posła MARIA ZUBA, posłanka PiS - KIM JEST posłanka PiS z Suchedniowa. Zobacz SYLWETKĘ posła Maria Zuba, posłanka Sejmu VII kadencji. Wybrana z list Prawa i Sprawiedliwości, w okręgu wyborczym do Sejmu nr 33 (OKW Kielce). Inżynier elektryk i działaczka samorządowa. W jedny z wywiadów mówi" "ja bym chciała wszystko zwyciężać dobrocią. Na chamstwo i arogancję nie można odpowiadać takimi samymi działaniami". Miejmy nadzieję, że w Sejmie ta "dobroć" nie będzie jej przeszkadzać...Przeczytaj wszystko o posłance z PiS-u. GRZEGORZ WOŹNIAK, poseł PiS - KIM JEST poseł PiS z Garwolina. Zobacz SYLWETKĘ posła GRZEGORZ WOŹNIAK, poseł PiS - KIM JEST poseł PiS z Garwolina. Zobacz SYLWETKĘ posła Grzegorz Woźniak, poseł Sejmu VII kadencji. Wybrany w list Prawa i Sprawiedliwości, w okręgu wyborczym do Sejmu nr 18 (OKW Siedlce). Geograf, przedsiębiorca i samorządowiec. MICHAŁ WOJTKIEWICZ, poseł PO - KIM JEST poseł PO z Tuchowa. Zobacz SYLWETKĘ posła MICHAŁ WOJTKIEWICZ, poseł PO - KIM JEST poseł PO z Tuchowa. Zobacz SYLWETKĘ posła Michał Wojtkiewicz, poseł Sejmu VII kadencji. Wybrany w list Prawa i Sprawiedliwości, w okręgu wyborczym do Sejmu nr 15 (OKW Tarnów). Inżynier geodeta i działacz samorządowy. Na swjej stronie internetowej napisał: wiele osób pyta mnie czy jestem „ziobrystą” czy „kaczystą”, a ja odpowiadam, że… jestem Wojtkiewicz". Zobacz kim jest Michał Wojtkiewicz z PiS-u. MARCIN WITKO, poseł PiS. KIM JEST poseł PiS z Głowna. Zobacz SYLWETKĘ posła MARCIN WITKO, poseł PiS. KIM JEST poseł PiS z Głowna. Zobacz SYLWETKĘ posła Marcin Witko, poseł Sejmu VII kadencji. Wybrany z list Prawa i Sprawiedliwości, w okręgu wyborczym do Sejmu nr 10 (OKW Piotrków Trybunalskich). Nauczyciel, muzyk (gra na kilku instrumentach) i członek lokalnych struktur partii. W wolnych chwilach słucha Okudżawy i gra w tenisa.

Zobacz koniecznie

Przeczytaj też

Nie przegap!