Prawdziwa historia rodu Borgiów – sezon 3., odcinek 4. Rok 1498. WIDEO bez cenzury

Borgiowie przeżywają trudne chwile. Czyżby szczęście miało odwrócić się od Cezara, Lukrecji, Rodriga? A może już dawno się od nich odwróciło? Oto 4. odcinek trzeciego sezonu serialu „Prawdziwa historia rodu Borgiów"

Borgia 3: Rok 1498

Borgia 3: Rok 1498
Kraj produkcji: Francja Kategoria wiekowa Czas trwania 00:54:00

Wojska Cezara Borgii prą do przodu – jego kolejnym celem będzie Faenza. Jak głoszą przepowiednie nadwornego astrologa, natarcie powinno zakończyć się sukcesem. Czy wróżby staną się rzeczywistością? A może gwiazdy gotują wojskom Cezara zupełnie inny los? Gdy Cezar zajęty jest podbojami, Lukrecja przeżywa trudne chwile. Jej mały synek, Rodrigo, upada na podłogę, niefortunnie uderzając się w głowę. Lekarze nie są w stanie mu pomóc...

.. Cały serial „Prawdziwa historia rodu Borgiów” bez cenzury na VOD: wszystkie odcinki za darmo!
 

Redakcja 13/03/2015

Podobne

Prawdziwa historia rodu Borgiów – sezon 1., odcinek 11.: Boski potwór. WIDEO bez cenzury Prawdziwa historia rodu Borgiów – sezon 1., odcinek 11.: Boski potwór. WIDEO bez cenzury Dzięki hiszpańskiemu wsparciu Borgii udaje się wyprzeć wojska francuskie z Rzymu. Przyszedł zatem czas na gest wdzięczności wobec hiszpańskich sprzymierzeńców. Królowa Izabela Katolicka pragnie, by Wieczne Miasto zostało oczyszczone z Żydów. Czy Rodrigo Borgia spełni jej życzenie? Prawdziwa historia rodu Borgiów – sezon 1., odcinek 12. Wąż podnosi głowę. WIDEO bez cenzury Prawdziwa historia rodu Borgiów – sezon 1., odcinek 12. Wąż podnosi głowę. WIDEO bez cenzury Konflikt między braćmi Juanem a Cezarem przybiera na sile. Pewnego dnia jeden z nich zostanie znaleziony martwy w odmętach Tybru. Kto jest winien jego śmierci? Oto rodzina Borgiów i jej losy w kolejnym odcinku serialu „Prawdziwa historia rodu Borgiów". Prawdziwa historia rodu Borgiów – sezon 2., odcinek 5. Wniebowstąpienie. WIDEO bez cenzury Prawdziwa historia rodu Borgiów – sezon 2., odcinek 5. Wniebowstąpienie. WIDEO bez cenzury Po zwycięstwie nad Savonarolą Cezar Borgia triumfalnie wraca do Rzymu. Sukces uważa za punkt zwrotny w swojej karierze. Nie rezygnuje z planów poślubienia Carlotty d'Aragon i włożenia na głowę korony króla Neapolu. Prawdziwa historia rodu Borgiów – sezon 2., odcinek 10. Wniebowzięcie. WIDEO Prawdziwa historia rodu Borgiów – sezon 2., odcinek 10. Wniebowzięcie. WIDEO Czy Cezar znajdzie w końcu szczęście w małżeństwie? Czy zaspokoi swój monstrualny apetyt na podboje i zaszczyty? Syn papieża Aleksandra VI szykuje się do kolejnych wojennych manewrów. Próba zdobycia ręki Carlotty d'Aragon zakończyła się dla niego fiaskiem. Ale król Ludwik XII ma już dla Cezara inną matrymonialną propozycję. Jaką?

Zobacz też

Jak przygotować się do biegania w chłodne dni? Jak trenować jesienią i zimą? Jak przygotować się do biegania w chłodne dni? Jak trenować jesienią i zimą? Po przyjemnym letnim bieganiu, gdy było ciepło i rzadko padał deszcz, przyjdzie nam się zmagać nie tylko z ciężkimi kilometrami, ale też z pogodą. Jesienią zazwyczaj częściej pada deszcz, jest chłodno, a niebawem może spaść śnieg i pojawić się przymrozki. Czy wtedy trzeba zrezygnować z biegania? Wystarczy się dobrze ubrać. Jak przygotować swoje ciało do jazdy na nartach? Jak przygotować swoje ciało do jazdy na nartach? Zbliża się sezon narciarski. Na niektórych europejskich lodowcach wyciągi będą czynne już w październiku. Aby dobrze przygotować się do obciążeń, jakie na nas czekają podczas jazdy na nartach, suchą zaprawę warto zacząć nawet 2–3 miesiące przed wyjazdem. Jak się za to zabrać? Moskwa okiem turysty. Miniprzewodnik po Moskwie Moskwa okiem turysty. Miniprzewodnik po Moskwie Przeczytaj nasz miniprzewodnik po Moskwie, jednym z najdroższych miast na świecie, ogromnym, mieszczącym w sobie masę zabytków oraz miejsc godnych uwagi. Jest to miejsce egzotyczne dla przybyszy z Europy Środkowej. Podróże kształcą - do każdej należy się jednak nieco przygotować. Dlaczego warto zrobić wesele w hotelu? Jakie zalety ma wesele w hotelu, dlaczego warto brać przykład z Oli Kwaśniewskiej? Dlaczego warto zrobić wesele w hotelu? Jakie zalety ma wesele w hotelu, dlaczego warto brać przykład z Oli Kwaśniewskiej? Wesela robi się teraz poza domem, chyba że ktoś ma duży dom. Jednak nawet wtedy warto rozważyć naśladowanie celebrytów, takich jak Ola Kwaśniewska i urządzenie wesela w hotelu. Choć koszty na pewno nie są małe - to jednak ma to swoje zalety. Dlaczego warto pójść śładem celebrytki Oli Kwaśniewkiej i zorganizować wesele w hotelu?

Zobacz koniecznie

Przeczytaj też

Nie przegap!