Prawdziwa historia rodu Borgiów – sezon 3., odcinek 3. Rok 1497. WIDEO bez cenzury

Borgiowie byli jednym z najsłynniejszych i najpotężniejszych rodów początków renesansu w Europe. Zasłynęli ze swoich zbrodni, nieokiełznanej żądzy władzy, skłonności do grzechu rozpusty. Ale czy na prawdę byli tak okrutni i pozbawieni skrupułów?

Borgia 3: Rok 1497

Borgia 3: Rok 1497
Kraj produkcji: Francja Kategoria wiekowa Czas trwania 00:54:00

Cezar Borgia jest w swoim wojennym żywiole. Mimo, że nie dysponuje wszystkimi swoimi siłami, decyduje się zaatakować Cesenę. Kolekcjonuje zresztą nie tylko zdobycze wojenne. W swoich posiadłościach uwięził piękną Doroteę Malatestę, która została jego nowa kochanką. Cezar miał eskortować kobietę z Rawenny do Wenecji, do jej narzeczonego. Nie jest wykluczone, że jeśli jej nie uwolni, Wenecja zdecyduje się zaatakować państwo papieskie. Tymczasem szeregi wrogów Rodriga Borgii – papieża Aleksandra VI – powiększają się. Po Rzymie krąży pamflet opisujący rozwiązłość papieskiej rodziny...

.. Cały serial „Prawdziwa historia rodu Borgiów” bez cenzury na VOD: wszystkie odcinki za darmo!


 

Redakcja 20/10/2016

Podobne

Prawdziwa historia rodu Borgiów – sezon 1., odcinek 11.: Boski potwór. WIDEO bez cenzury Prawdziwa historia rodu Borgiów – sezon 1., odcinek 11.: Boski potwór. WIDEO bez cenzury Dzięki hiszpańskiemu wsparciu Borgii udaje się wyprzeć wojska francuskie z Rzymu. Przyszedł zatem czas na gest wdzięczności wobec hiszpańskich sprzymierzeńców. Królowa Izabela Katolicka pragnie, by Wieczne Miasto zostało oczyszczone z Żydów. Czy Rodrigo Borgia spełni jej życzenie? Prawdziwa historia rodu Borgiów – sezon 1., odcinek 12. Wąż podnosi głowę. WIDEO bez cenzury Prawdziwa historia rodu Borgiów – sezon 1., odcinek 12. Wąż podnosi głowę. WIDEO bez cenzury Konflikt między braćmi Juanem a Cezarem przybiera na sile. Pewnego dnia jeden z nich zostanie znaleziony martwy w odmętach Tybru. Kto jest winien jego śmierci? Oto rodzina Borgiów i jej losy w kolejnym odcinku serialu „Prawdziwa historia rodu Borgiów". Prawdziwa historia rodu Borgiów – sezon 2., odcinek 5. Wniebowstąpienie. WIDEO bez cenzury Prawdziwa historia rodu Borgiów – sezon 2., odcinek 5. Wniebowstąpienie. WIDEO bez cenzury Po zwycięstwie nad Savonarolą Cezar Borgia triumfalnie wraca do Rzymu. Sukces uważa za punkt zwrotny w swojej karierze. Nie rezygnuje z planów poślubienia Carlotty d'Aragon i włożenia na głowę korony króla Neapolu. Prawdziwa historia rodu Borgiów – sezon 2., odcinek 10. Wniebowzięcie. WIDEO Prawdziwa historia rodu Borgiów – sezon 2., odcinek 10. Wniebowzięcie. WIDEO Czy Cezar znajdzie w końcu szczęście w małżeństwie? Czy zaspokoi swój monstrualny apetyt na podboje i zaszczyty? Syn papieża Aleksandra VI szykuje się do kolejnych wojennych manewrów. Próba zdobycia ręki Carlotty d'Aragon zakończyła się dla niego fiaskiem. Ale król Ludwik XII ma już dla Cezara inną matrymonialną propozycję. Jaką?

Zobacz też

Wojna w Wietnamie. Historia jednego z najsłynniejszych konfliktów po II wojnie światowej Wojna w Wietnamie. Historia jednego z najsłynniejszych konfliktów po II wojnie światowej Wojna w Wietnamie to jeden z najsilniej obecnych w świadomości zbiorowej konfliktów zbrojnych, jakie miały miejsce po II wojnie światowej. Stała się sławna między innymi dlatego, że jej obrazy do dziś pojawiają się w popkulturze. Ale co tak na prawdę o niej wiemy? FOKUS TV zaprasza na cykl programów poświęconych konfliktowi wietnamskiemu. Zielony raj – Seszele. Tylko na dwóch malutkich wysepkach można tu spotkać palmę lodoicję seszelską Zielony raj – Seszele. Tylko na dwóch malutkich wysepkach można tu spotkać palmę lodoicję seszelską Jeden z najbardziej intrygujących endemicznych gatunków roślin na Seszelach to palma lodoicja seszelska. Drzewo rośnie tylko na dwóch wysepkach tego archipelagu i nie znajdziecie go w żadnym innymi miejscu świata. Dlaczego? Roślina rodzi największe na Ziemi nasiona, ważące około 25 kg każde. Nie mogą one przedostać się na sąsiedni ląd, bo gdy wpadną do wody, natychmiast toną. Endemiczne gatunki na Seszelach tworzą prawdziwy raj na Ziemi! Jaś Kapela - kim jest młody publicysta? Jaś Kapela - kim jest młody publicysta? Jaś Kapela - młody lewicujący publicysta stał się znany za sprawą słów, które wypowiedział na temat narkotyków i "wspólnego wciągania koksu z Borysem Szycem". Po interwencji prawników aktora wycofał się z tego, co powiedział, jednak zrobiło się o nim głośno... Czy "pisarz i poeta" posunął się w autopromocji za daleko? Wiesław Gołas - kim jest? Wiesław Gołas - kim jest? Wiesław Gołas to legenda polskiego kina. Sympatię widzów zaskarbił sobie głównie doskonałymi kreacjami komediowymi, choć, jak mówił Holoubek, to aktor o wiele głębszy, niż wskazują na to jego role. Powoli żegna się z kinem i odchodzi na zasłużoną emeryturę.

Zobacz koniecznie

Przeczytaj też

Nie przegap!