Prawdziwa historia rodu Borgiów – sezon 3., odcinek 3. Rok 1497. WIDEO bez cenzury

Borgiowie byli jednym z najsłynniejszych i najpotężniejszych rodów początków renesansu w Europe. Zasłynęli ze swoich zbrodni, nieokiełznanej żądzy władzy, skłonności do grzechu rozpusty. Ale czy na prawdę byli tak okrutni i pozbawieni skrupułów?

Borgia 3: Rok 1497

Borgia 3: Rok 1497
Kraj produkcji: Francja Kategoria wiekowa Czas trwania 00:54:00

Cezar Borgia jest w swoim wojennym żywiole. Mimo, że nie dysponuje wszystkimi swoimi siłami, decyduje się zaatakować Cesenę. Kolekcjonuje zresztą nie tylko zdobycze wojenne. W swoich posiadłościach uwięził piękną Doroteę Malatestę, która została jego nowa kochanką. Cezar miał eskortować kobietę z Rawenny do Wenecji, do jej narzeczonego. Nie jest wykluczone, że jeśli jej nie uwolni, Wenecja zdecyduje się zaatakować państwo papieskie. Tymczasem szeregi wrogów Rodriga Borgii – papieża Aleksandra VI – powiększają się. Po Rzymie krąży pamflet opisujący rozwiązłość papieskiej rodziny...

.. Cały serial „Prawdziwa historia rodu Borgiów” bez cenzury na VOD: wszystkie odcinki za darmo!


 

Redakcja 20/10/2016

Podobne

Prawdziwa historia rodu Borgiów – sezon 1., odcinek 11.: Boski potwór. WIDEO bez cenzury Prawdziwa historia rodu Borgiów – sezon 1., odcinek 11.: Boski potwór. WIDEO bez cenzury Dzięki hiszpańskiemu wsparciu Borgii udaje się wyprzeć wojska francuskie z Rzymu. Przyszedł zatem czas na gest wdzięczności wobec hiszpańskich sprzymierzeńców. Królowa Izabela Katolicka pragnie, by Wieczne Miasto zostało oczyszczone z Żydów. Czy Rodrigo Borgia spełni jej życzenie? Prawdziwa historia rodu Borgiów – sezon 1., odcinek 12. Wąż podnosi głowę. WIDEO bez cenzury Prawdziwa historia rodu Borgiów – sezon 1., odcinek 12. Wąż podnosi głowę. WIDEO bez cenzury Konflikt między braćmi Juanem a Cezarem przybiera na sile. Pewnego dnia jeden z nich zostanie znaleziony martwy w odmętach Tybru. Kto jest winien jego śmierci? Oto rodzina Borgiów i jej losy w kolejnym odcinku serialu „Prawdziwa historia rodu Borgiów". Prawdziwa historia rodu Borgiów – sezon 2., odcinek 5. Wniebowstąpienie. WIDEO bez cenzury Prawdziwa historia rodu Borgiów – sezon 2., odcinek 5. Wniebowstąpienie. WIDEO bez cenzury Po zwycięstwie nad Savonarolą Cezar Borgia triumfalnie wraca do Rzymu. Sukces uważa za punkt zwrotny w swojej karierze. Nie rezygnuje z planów poślubienia Carlotty d'Aragon i włożenia na głowę korony króla Neapolu. Prawdziwa historia rodu Borgiów – sezon 2., odcinek 10. Wniebowzięcie. WIDEO Prawdziwa historia rodu Borgiów – sezon 2., odcinek 10. Wniebowzięcie. WIDEO Czy Cezar znajdzie w końcu szczęście w małżeństwie? Czy zaspokoi swój monstrualny apetyt na podboje i zaszczyty? Syn papieża Aleksandra VI szykuje się do kolejnych wojennych manewrów. Próba zdobycia ręki Carlotty d'Aragon zakończyła się dla niego fiaskiem. Ale król Ludwik XII ma już dla Cezara inną matrymonialną propozycję. Jaką?

Zobacz koniecznie

Przeczytaj też

Nie przegap!