Prawdziwa historia rodu Borgiów – sezon 3., odcinek 2. Rok 1496. WIDEO bez cenzury

Jest rok 1496. Cezar Borgia chce zdobyć Florencję. Jego dawny przyjaciel Machiavelli obawia się o własne bezpieczeństwo. Pragnie, by Florencja została wolna. Cezare musi jednak chwilowo porzucić plan ujarzmienia Florencji i walczyć ze zbuntowanym generałem w Forli. Kolejnym miastem na celowniku bezwzględnego kondotiera będzie Pesaro! Ale fortuna kołem się toczy. Wrogowie Cezara łączą siły i sprzymierzają się przeciwko niemu.

Borgia 3: Rok 1496

Borgia 3: Rok 1496
Kraj produkcji: Niemcy Kategoria wiekowa Czas trwania 00:54:00

Papież Aleksander VI ma atak epilepsji. W oko wpada mu Yuiza, dziewczyna, która przybyła z Nowego Świata i z dziecięcą ufnością poszukuje Boga. Giulia Farnese jest zazdrosna o nową faworytę papieża. Tymczasem inna kochanka Aleksandra VI wkrótce ma urodzić jego dziecko.

Podczas porodu dochodzi do komplikacji. Rodrigo wyraża zgodę na przeprowadzenie cesarskiego cięcia, które jest surowo zakazane przez Kościół katolicki. Papież ratuje dzięki temu życie dwóch istnień, matki i dziecka...

Tymczasem w Rzymie plenią się intrygi i spiski, a trucizna to jedna z najchętniej używanych metod walki o władzę i majątek. Wszyscy mogą czuć się szpiegowani. Nikt nie może zaufać nawet najwierniejszemu przyjacielowi...

.. Cały serial „Prawdziwa historia rodu Borgiów” bez cenzury na VOD: wszystkie odcinki za darmo!


 

Redakcja 06/03/2015

Podobne

Prawdziwa historia rodu Borgiów – sezon 1., odcinek 11.: Boski potwór. WIDEO bez cenzury Prawdziwa historia rodu Borgiów – sezon 1., odcinek 11.: Boski potwór. WIDEO bez cenzury Dzięki hiszpańskiemu wsparciu Borgii udaje się wyprzeć wojska francuskie z Rzymu. Przyszedł zatem czas na gest wdzięczności wobec hiszpańskich sprzymierzeńców. Królowa Izabela Katolicka pragnie, by Wieczne Miasto zostało oczyszczone z Żydów. Czy Rodrigo Borgia spełni jej życzenie? Prawdziwa historia rodu Borgiów – sezon 1., odcinek 12. Wąż podnosi głowę. WIDEO bez cenzury Prawdziwa historia rodu Borgiów – sezon 1., odcinek 12. Wąż podnosi głowę. WIDEO bez cenzury Konflikt między braćmi Juanem a Cezarem przybiera na sile. Pewnego dnia jeden z nich zostanie znaleziony martwy w odmętach Tybru. Kto jest winien jego śmierci? Oto rodzina Borgiów i jej losy w kolejnym odcinku serialu „Prawdziwa historia rodu Borgiów". Prawdziwa historia rodu Borgiów – sezon 2., odcinek 5. Wniebowstąpienie. WIDEO bez cenzury Prawdziwa historia rodu Borgiów – sezon 2., odcinek 5. Wniebowstąpienie. WIDEO bez cenzury Po zwycięstwie nad Savonarolą Cezar Borgia triumfalnie wraca do Rzymu. Sukces uważa za punkt zwrotny w swojej karierze. Nie rezygnuje z planów poślubienia Carlotty d'Aragon i włożenia na głowę korony króla Neapolu. Prawdziwa historia rodu Borgiów – sezon 2., odcinek 10. Wniebowzięcie. WIDEO Prawdziwa historia rodu Borgiów – sezon 2., odcinek 10. Wniebowzięcie. WIDEO Czy Cezar znajdzie w końcu szczęście w małżeństwie? Czy zaspokoi swój monstrualny apetyt na podboje i zaszczyty? Syn papieża Aleksandra VI szykuje się do kolejnych wojennych manewrów. Próba zdobycia ręki Carlotty d'Aragon zakończyła się dla niego fiaskiem. Ale król Ludwik XII ma już dla Cezara inną matrymonialną propozycję. Jaką?

Zobacz też

Pomnik GLORIA VICTIS. Kogo upamiętnia? Gdzie się znajduje? Pomnik GLORIA VICTIS. Kogo upamiętnia? Gdzie się znajduje? Oficjalne uroczystości kolejnych rocznic wybuchu Powstania Warszawskiego zawsze odbywają się pod pomnikiem Gloria Victis na Powązkach Wojskowych. Również w tym roku najwyższe władze państwowe złożą hołd powstańcom warszawskim pod obeliskiem. Mówimy o historii i idei pomnika Gloria Victis. Witold Kieżun. Kim jest bohater powstania warszawskiego? Witold Kieżun. Kim jest bohater powstania warszawskiego? BOHATER Z FILMU O POWSTANIU WARSZAWSKIM. Witold Kieżun to profesor Akademii Leona Koźmińskiego, wykładał zarządzanie m.in. na Temple University w Filadelfii i na Uniwersytecie w Montrealu. Pracował w Burundi, gdzie utworzył nowoczesną administrację. Ostatnio przypomniano sobie o nim jednak w związku z filmem "Powstanie Warszawskie". PAWEŁ KORZENIOWSKI: kim jest polski pływak, który zdobył wicemistrzostwo świata? PAWEŁ KORZENIOWSKI: kim jest polski pływak, który zdobył wicemistrzostwo świata? Paweł KORZENIOWSKI WICEMISTRZEM ŚWIATA w pływaniu! Od mistrza świata popłynął wolniej o nieco ponad pół sekundy. Na podium mistrzostw świata staje trzeci raz, był już mistrzem i wicemistrzem świata w pływaniu. Kim jest PAWEŁ KORZENIOWSKI, tegoroczny wicemistrz świata w stylu motylkowym? LOT wprowadza PŁATNE POSIŁKI: ile zapłacimy za jedzenie w samolocie? LOT wprowadza PŁATNE POSIŁKI: ile zapłacimy za jedzenie w samolocie? Od 1 sierpnia, lecąc samolotem linii lotniczych LOT, nie dostaniemy darmowej kanapki. Posiłki serwowane na pokładzie samolotu będą od teraz płatne, ale też – jak przekonują właściciele firmy – lepsze. Ile trzeba będzie zapłacić za kanapkę w samolocie? Co będzie można zjeść podczas lotu?

Zobacz koniecznie

Przeczytaj też

Nie przegap!