Prawdziwa historia rodu Borgiów – sezon 3., odcinek 14. Rok 1507. WIDEO bez cenzury

Borgiowie – co przyniesie im rok 1507? Przeżywali wspólnie chwile wielkiego triumfu i odnosili osobiste sukcesy. Ale dobra passa nigdy nie trwa wiecznie...

Borgia 3: Rok 1507

Borgia 3: Rok 1507
Kraj produkcji: Francja Kategoria wiekowa Czas trwania 01:03:36

Co przyniesie rodzinie Borgiów rok 1507? Lukrecja Borgia ma 27 lat. Jest żoną księcia Ferrary Alfonso d'Este. To jej trzecie małżeństwo. Jej brat Cezar Borgia ma lat 32 i na swoim koncie już niejedną bitwę, zdradę i intrygę. Aby zrealizować swoje marzenia o wojennej sławie, podbojach i władzy, zabił podobno własnego brata, którego ciało znaleziono w Tybrze. Ale to tylko niczym nie potwierdzone pogłoski, może prócz tego, że Cezar kieruje się maksymą „exitus acta probat” – cel uświęca środki.

Ojciec Cezara i Lukrecji, Rodrigo Borgia, który jako papież Aleksander VI zasiadał na Tronie Piotrowym przez ostatnich 11 lat swojego życia, nie żyje od czterech lat i dzieci muszą radzić sobie bez jego wsparcia. Od chwili śmierci ojca Cezar popada w coraz większe tarapaty. Został uwięziony, stanął przed sądem inkwizycji, a ostatnio dotarła do niego wiadomość, że został skazany na śmierć... Czy to rzeczywiście prawda? Czy mimo wszystko uda mu się uratować życie? A jak potoczą się dalsze losy Lukrecji, jego siostry, którą szczerze kochał przez całe swoje życie? 

.. Cały serial „Prawdziwa historia rodu Borgiów” bez cenzury na VOD: wszystkie odcinki za darmo!

.. Seria „Tajne akta inkwizycji” na VOD: wszystkie odcinki za darmo

Redakcja 08/11/2016

Podobne

Prawdziwa historia rodu Borgiów – sezon 1., odcinek 11.: Boski potwór. WIDEO bez cenzury Prawdziwa historia rodu Borgiów – sezon 1., odcinek 11.: Boski potwór. WIDEO bez cenzury Dzięki hiszpańskiemu wsparciu Borgii udaje się wyprzeć wojska francuskie z Rzymu. Przyszedł zatem czas na gest wdzięczności wobec hiszpańskich sprzymierzeńców. Królowa Izabela Katolicka pragnie, by Wieczne Miasto zostało oczyszczone z Żydów. Czy Rodrigo Borgia spełni jej życzenie? Prawdziwa historia rodu Borgiów – sezon 1., odcinek 12. Wąż podnosi głowę. WIDEO bez cenzury Prawdziwa historia rodu Borgiów – sezon 1., odcinek 12. Wąż podnosi głowę. WIDEO bez cenzury Konflikt między braćmi Juanem a Cezarem przybiera na sile. Pewnego dnia jeden z nich zostanie znaleziony martwy w odmętach Tybru. Kto jest winien jego śmierci? Oto rodzina Borgiów i jej losy w kolejnym odcinku serialu „Prawdziwa historia rodu Borgiów". Prawdziwa historia rodu Borgiów – sezon 2., odcinek 5. Wniebowstąpienie. WIDEO bez cenzury Prawdziwa historia rodu Borgiów – sezon 2., odcinek 5. Wniebowstąpienie. WIDEO bez cenzury Po zwycięstwie nad Savonarolą Cezar Borgia triumfalnie wraca do Rzymu. Sukces uważa za punkt zwrotny w swojej karierze. Nie rezygnuje z planów poślubienia Carlotty d'Aragon i włożenia na głowę korony króla Neapolu. Prawdziwa historia rodu Borgiów – sezon 2., odcinek 10. Wniebowzięcie. WIDEO Prawdziwa historia rodu Borgiów – sezon 2., odcinek 10. Wniebowzięcie. WIDEO Czy Cezar znajdzie w końcu szczęście w małżeństwie? Czy zaspokoi swój monstrualny apetyt na podboje i zaszczyty? Syn papieża Aleksandra VI szykuje się do kolejnych wojennych manewrów. Próba zdobycia ręki Carlotty d'Aragon zakończyła się dla niego fiaskiem. Ale król Ludwik XII ma już dla Cezara inną matrymonialną propozycję. Jaką?

Zobacz koniecznie

Przeczytaj też

Nie przegap!