Prawdziwa historia rodu Borgiów – sezon 3., odcinek 12. Rok 1505. WIDEO bez cenzury

Borgiowie - poznajcie ciąg dalszy barwnej historii jednego z najsłynniejszych rodów w historii Europy! FOKUS TV zaprasza na kolejny odcinek trzeciego sezonu serialu „Prawdziwa historia rodu Borgiów".

Borgia 3: Rok 1505

Borgia 3: Rok 1505
Kraj produkcji: Francja Kategoria wiekowa Czas trwania 00:54:00

Lukrecja Borgia spodziewa się dziecka. Jego ojcem jest Alfons d'Este, książę Ferrary, jej obecny mąż. Tymczasem brat Lukrecji Cezar Borgia został uwięziony i śle do siostry rozpaczliwe listy, w których błaga ją o pomoc. Jednak korespondencja do papieskiej córki nie dociera – zatrzymuje ją jej mąż, bo to właśnie on uwięził Cezara i obawia się o zdrowie żony. W końcu następuje szczęśliwe rozwiązanie. Na świat przychodzi drugie dziecko Lukrecji Borgii i Alfonsa d'Este – syn Alessandro.

.. Cały serial „Prawdziwa historia rodu Borgiów” bez cenzury na VOD: wszystkie odcinki za darmo!

Redakcja 04/11/2016

Podobne

Prawdziwa historia rodu Borgiów – sezon 1., odcinek 11.: Boski potwór. WIDEO bez cenzury Prawdziwa historia rodu Borgiów – sezon 1., odcinek 11.: Boski potwór. WIDEO bez cenzury Dzięki hiszpańskiemu wsparciu Borgii udaje się wyprzeć wojska francuskie z Rzymu. Przyszedł zatem czas na gest wdzięczności wobec hiszpańskich sprzymierzeńców. Królowa Izabela Katolicka pragnie, by Wieczne Miasto zostało oczyszczone z Żydów. Czy Rodrigo Borgia spełni jej życzenie? Prawdziwa historia rodu Borgiów – sezon 1., odcinek 12. Wąż podnosi głowę. WIDEO bez cenzury Prawdziwa historia rodu Borgiów – sezon 1., odcinek 12. Wąż podnosi głowę. WIDEO bez cenzury Konflikt między braćmi Juanem a Cezarem przybiera na sile. Pewnego dnia jeden z nich zostanie znaleziony martwy w odmętach Tybru. Kto jest winien jego śmierci? Oto rodzina Borgiów i jej losy w kolejnym odcinku serialu „Prawdziwa historia rodu Borgiów". Prawdziwa historia rodu Borgiów – sezon 2., odcinek 5. Wniebowstąpienie. WIDEO bez cenzury Prawdziwa historia rodu Borgiów – sezon 2., odcinek 5. Wniebowstąpienie. WIDEO bez cenzury Po zwycięstwie nad Savonarolą Cezar Borgia triumfalnie wraca do Rzymu. Sukces uważa za punkt zwrotny w swojej karierze. Nie rezygnuje z planów poślubienia Carlotty d'Aragon i włożenia na głowę korony króla Neapolu. Prawdziwa historia rodu Borgiów – sezon 2., odcinek 10. Wniebowzięcie. WIDEO Prawdziwa historia rodu Borgiów – sezon 2., odcinek 10. Wniebowzięcie. WIDEO Czy Cezar znajdzie w końcu szczęście w małżeństwie? Czy zaspokoi swój monstrualny apetyt na podboje i zaszczyty? Syn papieża Aleksandra VI szykuje się do kolejnych wojennych manewrów. Próba zdobycia ręki Carlotty d'Aragon zakończyła się dla niego fiaskiem. Ale król Ludwik XII ma już dla Cezara inną matrymonialną propozycję. Jaką?

Zobacz też

Kim jest Patricia Kazadi, nowa prowadząca X Factor? Kim jest Patricia Kazadi, nowa prowadząca X Factor? Choć Patricia Kazadi ma dopiero 25 lat, od lat jest gwiazdą TVN. Oprócz zdolności dziennikarskich może również pochwalić się niesamowitym wokalem i drygiem do tańca. Ale to nie wszystkie wcielenia nowej prowadzącej X-Factor. Mówimy, kim jest Patricia Kazadi. Jaki jacht na Mazury? Czy Phobos 25 to jacht godny polecenia na Mazury? Jaki jacht na Mazury? Czy Phobos 25 to jacht godny polecenia na Mazury? Phobos 25 to jeden z najpopularniejszych produktów stoczni Dalpol Yacht. Jacht Phobos 25 wyszedł spod ręki Wojciecha Spisaka i od czasu swej premiery w 2010 roku doskonale sprawdza się na Mazurach! Poznaj dane techniczne jachtu Phobos 25 i przekonaj się, czy faktycznie to jacht na Mazury. Jaki jacht na Mazury? Czy Hornet 29 to jacht, który będzie dobry na Mazury? Jaki jacht na Mazury? Czy Hornet 29 to jacht, który będzie dobry na Mazury? Hornet 29 to jacht, który zaprojektowany został przez Roberta Rogińskiego głównie z myślą o śródlądowych czarterach. To duży, wygodny i solidny mazurski jacht, choć spotykany nieco rzadziej, niż większość jednostek znanych klientom firm czarterowych. Poznaj dane techniczne jachtu Hornet 29 i przekonaj się, czy ten jacht jest odpowiedni na Mazury. Jaki jacht wybrać na Mazury? Czy Pegaz 800 to dobry jacht na Mazury? Jaki jacht wybrać na Mazury? Czy Pegaz 800 to dobry jacht na Mazury? Pegaz 800 cieszy się na Mazurach zasłużoną popularnością od wielu sezonów. Mimo upływu lat, Pegaz 800 skutecznie konkuruje z nowszymi konstrukcjami. Dzieje się tak za sprawą zupełnie nowego wnętrza, jakie wykonuje się w sprawdzonych kadłubach. Sprawdź dane techniczne jachtu Pegaz 800, który świetnie sprawdza się na Mazurach.

Zobacz koniecznie

Przeczytaj też

Nie przegap!