Prawdziwa historia rodu Borgiów – sezon 3., odcinek 11. Rok 1504. WIDEO bez cenzury

Oto ciąg dalszy perypetii jednej z najsłynniejszych rodzin w historii Europy. Co przyniesie im rok 1504? Głowa rodu, Rodrigo Borgia – papież Aleksander VI nie żyje. Jak bez jego wsparcia poradzą sobie jego dzieci - Lukrecja Borgia i Cezar Borgia?

Borgia 3: Rok 1504

Borgia 3: Rok 1504
Kraj produkcji: Francja Kategoria wiekowa Czas trwania 00:54:00

W roku 1503 na Tronie Piotrowym zasiada Giuliano della Rovere, przyjmując imię Juliusza II. Della Rovere zajmuje miejsce pozostawione przez zmarłego Rodrigo Borgię – papieża Aleksandra VI. Wkrótce umrze także teść Lukrecji Borgii, książę Ferrary Ercole d'Este. Mąż Lukrecji Alfons d'Este dziedziczy po nim władzę w księstwie Ferrary. Czy po śmierci ojca pozbawione już jego wsparcia dzieci Rodriga zdołają utrzymać swoje wpływy i wywalczyć właściwe im pozycje? Czy Cezarowi uda się utrzymać Faenzę i Forli? Czy Lukrecja poradzi sobie w nowej roli w księstwie Ferrary?

.. Cały serial „Prawdziwa historia rodu Borgiów” bez cenzury na VOD: wszystkie odcinki za darmo!


 

Redakcja 02/11/2016

Podobne

Prawdziwa historia rodu Borgiów – sezon 1., odcinek 11.: Boski potwór. WIDEO bez cenzury Prawdziwa historia rodu Borgiów – sezon 1., odcinek 11.: Boski potwór. WIDEO bez cenzury Dzięki hiszpańskiemu wsparciu Borgii udaje się wyprzeć wojska francuskie z Rzymu. Przyszedł zatem czas na gest wdzięczności wobec hiszpańskich sprzymierzeńców. Królowa Izabela Katolicka pragnie, by Wieczne Miasto zostało oczyszczone z Żydów. Czy Rodrigo Borgia spełni jej życzenie? Prawdziwa historia rodu Borgiów – sezon 1., odcinek 12. Wąż podnosi głowę. WIDEO bez cenzury Prawdziwa historia rodu Borgiów – sezon 1., odcinek 12. Wąż podnosi głowę. WIDEO bez cenzury Konflikt między braćmi Juanem a Cezarem przybiera na sile. Pewnego dnia jeden z nich zostanie znaleziony martwy w odmętach Tybru. Kto jest winien jego śmierci? Oto rodzina Borgiów i jej losy w kolejnym odcinku serialu „Prawdziwa historia rodu Borgiów". Prawdziwa historia rodu Borgiów – sezon 2., odcinek 5. Wniebowstąpienie. WIDEO bez cenzury Prawdziwa historia rodu Borgiów – sezon 2., odcinek 5. Wniebowstąpienie. WIDEO bez cenzury Po zwycięstwie nad Savonarolą Cezar Borgia triumfalnie wraca do Rzymu. Sukces uważa za punkt zwrotny w swojej karierze. Nie rezygnuje z planów poślubienia Carlotty d'Aragon i włożenia na głowę korony króla Neapolu. Prawdziwa historia rodu Borgiów – sezon 2., odcinek 10. Wniebowzięcie. WIDEO Prawdziwa historia rodu Borgiów – sezon 2., odcinek 10. Wniebowzięcie. WIDEO Czy Cezar znajdzie w końcu szczęście w małżeństwie? Czy zaspokoi swój monstrualny apetyt na podboje i zaszczyty? Syn papieża Aleksandra VI szykuje się do kolejnych wojennych manewrów. Próba zdobycia ręki Carlotty d'Aragon zakończyła się dla niego fiaskiem. Ale król Ludwik XII ma już dla Cezara inną matrymonialną propozycję. Jaką?

Zobacz też

PŁATNY FACEBOOK. Płatne wiadomości na Facebooku? Jak uniknąć opłat w portalu społecznościowym? PŁATNY FACEBOOK. Płatne wiadomości na Facebooku? Jak uniknąć opłat w portalu społecznościowym? Płatny facebook i płatne wiadomości na facebooku - to nie tak daleka przyszłość. Portal społecznościowy u niektórych uzytkowników wprowadził płatne wiadomości od nieznajomych - prawie 10 złotych. Wiemy jak uniknąć dodatkowych opłat na facebooku. Jak uniknąć opłaty na facebooku? Jak nie płacić za wysyłanie wiadomości na facebooku? Urlop okolicznościowy komu przysługuje i kiedy można wykorzystać? Urlop okolicznościowy komu przysługuje i kiedy można wykorzystać? Urlop okolicznościowy komu przysługuje i kiedy można wykorzystać? Urlop okolicznościowy należy Ci się kiedy... wydarzą się pewne przewidziane w ustawie okoliczności. Sprawdź kiedy i ile dni urlopu powinieneś dostać. Kiedy można wykorzystać urlop na ślub? Komu przysługuje urlop okolicznościowy? Urlop okolicznościowy: ile dni przysługuje pracownikowi? W jakiej sytuacji należy się urlop okolicznościowy? Urlop okolicznościowy: ile dni przysługuje pracownikowi? W jakiej sytuacji należy się urlop okolicznościowy? Urlopy okolicznościowe są to czasowe zwolnienia z pracy udzielane przez pracodawcę ze względu na szczególne okoliczności, które uniemożliwiają stawienie się pracownika do pracy i jej wykonywanie. Przeczytaj, ile dni urlopu okolicznościowego przysługuje pracownikowi! W jakich sytuacjach zyciowych należy ci się urlop okolicznościowy? Gdzie pojechać na długi weekend majowy z rodziną, a gdzie na majówkę we dwoje? Gdzie pojechać na długi weekend majowy z rodziną, a gdzie na majówkę we dwoje? Majówka przed nami – warto już dziś zaplanować, gdzie ją spędzimy i zaopatrzyć się w przewodniki. A wybór odpowiedniego miejsca uzależniony jest od tego, czy długi weekend majowy zamierzamy spędzić z rodziną, czy tylko z ukochaną osobą. Mówimy, gdzie spędzić majówkę 2015?

Zobacz koniecznie

Przeczytaj też

Nie przegap!