Prawdziwa historia rodu Borgiów – sezon 3., odcinek 1. Rok 1495. WIDEO bez cenzury

Borgiowie powracają! „Prawdziwa historia rodu Borgiów"- trzeci sezon serialu już od dziś w FOKUS TV! Jest rok 1495. Lukrecja Borgia przejmuje zarządzanie w Kościele katolickim. Jej ojciec papież powierzył jej tę funkcję, całkowicie wycofując się z życia publicznego. Zamieszkał w klasztorze, gdzie oddaje się kontemplacji.

Borgia 3: Rok 1495

Borgia 3: Rok 1495
Kraj produkcji: Francja Kategoria wiekowa Czas trwania 00:54:10

Syn papieża Aleksandra VI, Cezar Borgia, z pasją oddaje się swojemu powołaniu wojownika. Tłumiąc rebelie, które pojawiają się w obrębie państwa kościelnego, wraz ze swoimi oddziałami oblega Forli. Czy uda mu się ujarzmić miasto? Czy zdoła podporządkować sobie także innych zbuntowanych władców?

Apetyt Cezara na władzę i podboje jest nienasycony. Jego dawny przyjaciel, Nicolo Machiavelli, obawiając się o Florencję, podejmuje kroki, by chronić swoje ukochane miasto. Czy będzie w stanie powściągnąć temperament młodego Borgii?

Papież Aleksander VI pilnie obserwuje sytuację międzynarodową. Po odkryciu nowego lądu przez Krzysztofa Kolumba Hiszpania na pewno wzrośnie w siłę, może nawet zdominować najpotężniejsze państwa na kontynencie. Czy Rodrigo poczyni starania, by wejść do gry o bogactwa nowego lądu?

.. Cały serial „Prawdziwa historia rodu Borgiów” bez cenzury na VOD: wszystkie odcinki za darmo!

Redakcja 18/10/2016

Zobacz koniecznie

Przeczytaj też

Nie przegap!