Prawdziwa historia rodu Borgiów – sezon 3., odcinek 1. Rok 1495. WIDEO bez cenzury

Borgiowie powracają! „Prawdziwa historia rodu Borgiów"- trzeci sezon serialu już od dziś w FOKUS TV! Jest rok 1495. Lukrecja Borgia przejmuje zarządzanie w Kościele katolickim. Jej ojciec papież powierzył jej tę funkcję, całkowicie wycofując się z życia publicznego. Zamieszkał w klasztorze, gdzie oddaje się kontemplacji.

Borgia 3: Rok 1495

Borgia 3: Rok 1495
Kraj produkcji: Francja Kategoria wiekowa Czas trwania 00:54:10

Syn papieża Aleksandra VI, Cezar Borgia, z pasją oddaje się swojemu powołaniu wojownika. Tłumiąc rebelie, które pojawiają się w obrębie państwa kościelnego, wraz ze swoimi oddziałami oblega Forli. Czy uda mu się ujarzmić miasto? Czy zdoła podporządkować sobie także innych zbuntowanych władców?

Apetyt Cezara na władzę i podboje jest nienasycony. Jego dawny przyjaciel, Nicolo Machiavelli, obawiając się o Florencję, podejmuje kroki, by chronić swoje ukochane miasto. Czy będzie w stanie powściągnąć temperament młodego Borgii?

Papież Aleksander VI pilnie obserwuje sytuację międzynarodową. Po odkryciu nowego lądu przez Krzysztofa Kolumba Hiszpania na pewno wzrośnie w siłę, może nawet zdominować najpotężniejsze państwa na kontynencie. Czy Rodrigo poczyni starania, by wejść do gry o bogactwa nowego lądu?

.. Cały serial „Prawdziwa historia rodu Borgiów” bez cenzury na VOD: wszystkie odcinki za darmo!

Redakcja 06/03/2015

Zobacz też

Jak przygotować romantyczną kąpiel? Jak przygotować romantyczną kąpiel? Relaks i chwile rozluźnienia po ciężkim dniu, to coś co zarówno kobiety jaki i mężczyźni, bardzo sobie cenią. Świetną kuracją na poprawę nastroju lub chandrę, jest gorąca kąpiel. Jej przygotowanie nie wymaga wysiłku, a może być przy okazji świetnym pomysłem na romantyczny wieczór we dwoje. Jak naprawić wyłączające się PS3 Slim? Jak naprawić wyłączające się PS3 Slim? Twoja konsola Playstation 3 sama się wyłącza? Gwarancja się skończyła? Nie musisz oddawać konsoli do kosztownej naprawy. Mówimy, jak poradzić sobie samodzielnie z usterką. To typowa wada PS3 slim wyposażonych w zasilacz typu APS-250. Jakie są najbardziej znane kobiety w polityce? Jakie są najbardziej znane kobiety w polityce? Przez długie lata w świecie polityki dominowali mężczyźni. Dziś, w XXI wieku coraz częściej w szeregach partyjnych występują kobiety. Mimo, że przedstawicielki płci pięknej to wciąż mała część polityki, jednak nawet ich znikoma obecność na arenie politycznej to niewątpliwie powód do dumy. Kto z nas nie zna walecznej Julii Tymoszenko, czy pierwszej prezydent Warszawy Hanny Gronkiewicz-Waltz? Poznaj inne inspirujące kobiety w polityce. Kradzież samochodu. Złodzieje mają nową metodę "na butelkę"! Uważaj, kiedy pokazują na koło! Kradzież samochodu. Złodzieje mają nową metodę "na butelkę"! Uważaj, kiedy pokazują na koło! Złodzieje kradną samochody już nie tylko "na koło", ale również "na butelkę". Do tej pory policja odnotowywała kradzieże samochodów sposobem "na koło". Jednak ostatnio złodzieje samochodów coraz chętniej stosują nową metodę kradzieży "na butelkę". Na czym polega kradzież auta "na koło", a na czym kradzież "na butelkę"?

Zobacz koniecznie

Przeczytaj też

Nie przegap!