Prawdziwa historia rodu Borgiów – sezon 2., odcinek 8. Moralitet. WIDEO bez cenzury

Mąż Lukrecji Borgii jest o nią szalenie zazdrosny. Aby skierować na siebie uwagę żony, uwodzi jedną z towarzyszących jej dam. Jego plan przynosi jednak odwrotny skutek - Lukrecja jest poirytowana i donosi o zdradzie swemu ojcu papieżowi. Borgiowie odsłaniają swoje tajemnice w kolejnym odcinku serialu „Prawdziwa historia rodu Borgiów".

Borgia 2: Moralitet

Borgia 2: Moralitet
Kraj produkcji: Niemcy Kategoria wiekowa Czas trwania 00:53:44

Cezar kontynuuje swoją batalię o rękę Carlotty. Musi przeciągnąć na swoją stronę Annę Bretońską, kochankę Ludwika XII. Zamierza to uczynić podejmując aktywne starania o anulowanie małżeństwa Ludwika i Joanny, tak, by dla kochanków otwarła się droga do małżeństwa. Jak zakwestionować sakramentalny związek? Należy w tym celu stwierdzić deformację fizyczną małżonki - staje się zadaniem Cezara i della Roverego. Ich misja kończy się powodzeniem, a Ludwik jest zachwycony. Jednak ręka Carlotty wciąż nie jest dla Cezara.

Rodrigo Borgia szuka męża dla Giulii, by kobieta miała zapewnione bezpieczeństwo finansowe na przyszłość. Wybiera Fabrizia Colonnę, człowieka, który z zimną krwią zamordował swoją żonę, gdy ta zdradziła go z synem Rodriga Borgii Juanem. Gdy okazuje się, że Giulia akceptuje jego wybór, Rodrigo zdaje sobie sprawę, jak bardzo nie chce jej stracić.

.. Cały serial „Prawdziwa historia rodu Borgiów” bez cenzury na VOD: wszystkie odcinki za darmo!

Redakcja 11/02/2015

Podobne

Prawdziwa historia rodu Borgiów – sezon 1., odcinek 11.: Boski potwór. WIDEO bez cenzury Prawdziwa historia rodu Borgiów – sezon 1., odcinek 11.: Boski potwór. WIDEO bez cenzury Dzięki hiszpańskiemu wsparciu Borgii udaje się wyprzeć wojska francuskie z Rzymu. Przyszedł zatem czas na gest wdzięczności wobec hiszpańskich sprzymierzeńców. Królowa Izabela Katolicka pragnie, by Wieczne Miasto zostało oczyszczone z Żydów. Czy Rodrigo Borgia spełni jej życzenie? Prawdziwa historia rodu Borgiów – sezon 1., odcinek 12. Wąż podnosi głowę. WIDEO bez cenzury Prawdziwa historia rodu Borgiów – sezon 1., odcinek 12. Wąż podnosi głowę. WIDEO bez cenzury Konflikt między braćmi Juanem a Cezarem przybiera na sile. Pewnego dnia jeden z nich zostanie znaleziony martwy w odmętach Tybru. Kto jest winien jego śmierci? Oto rodzina Borgiów i jej losy w kolejnym odcinku serialu „Prawdziwa historia rodu Borgiów". Prawdziwa historia rodu Borgiów – sezon 2., odcinek 5. Wniebowstąpienie. WIDEO bez cenzury Prawdziwa historia rodu Borgiów – sezon 2., odcinek 5. Wniebowstąpienie. WIDEO bez cenzury Po zwycięstwie nad Savonarolą Cezar Borgia triumfalnie wraca do Rzymu. Sukces uważa za punkt zwrotny w swojej karierze. Nie rezygnuje z planów poślubienia Carlotty d'Aragon i włożenia na głowę korony króla Neapolu. Prawdziwa historia rodu Borgiów – sezon 2., odcinek 10. Wniebowzięcie. WIDEO Prawdziwa historia rodu Borgiów – sezon 2., odcinek 10. Wniebowzięcie. WIDEO Czy Cezar znajdzie w końcu szczęście w małżeństwie? Czy zaspokoi swój monstrualny apetyt na podboje i zaszczyty? Syn papieża Aleksandra VI szykuje się do kolejnych wojennych manewrów. Próba zdobycia ręki Carlotty d'Aragon zakończyła się dla niego fiaskiem. Ale król Ludwik XII ma już dla Cezara inną matrymonialną propozycję. Jaką?

Zobacz też

Fidel Castro. Kim był komunistyczny dyktator Kuby? KARIERA, RODZINA, ZDJĘCIA Fidel Castro. Kim był komunistyczny dyktator Kuby? KARIERA, RODZINA, ZDJĘCIA Fideli Castro sprawował władzę na Kubie od roku 1959 do 2006, kiedy to przekazał ją swojemu bratu Raulowi. Od tego czasu co jakiś czas wypływały pogłoski o jego śmierci, aż wreszcie komunistyczny dyktator zmarł 25 listopada 2016 r. Castro to kontrowersyjna i niejednoznaczna postać. Co warto o nim wiedzieć? Shia LaBeouf - kim jest? [KARIERA, RODZINA] VIDEO Shia LaBeouf - kim jest? [KARIERA, RODZINA] VIDEO Shia LaBeouf to niepokorna gwiazda Hollywood młodego pokolenia. Ostatnio znowu zrobiło się o nim głośno po opublikowaniu teledysku, w którym tańczy on w emocjonalny sposób z 12-latką. Sprawdzamy, kim jest Shia LeBeouf. Magdalena Ogórek - kim jest? [kariera, rodzina] Magdalena Ogórek - kim jest? [kariera, rodzina] Magdalena Ogórek została właśnie ogłoszona kandydatką na prezydenta z ramienia Sojuszu Lewicy Demokratycznej. Kim jest Magdalena Ogórek?   Miasto namiotów – bezdomność w Stanach Zjednoczonych w filmie dokumentalnym Stevena Cantora Miasto namiotów – bezdomność w Stanach Zjednoczonych w filmie dokumentalnym Stevena Cantora Witamy w mieście namiotów. Spotkacie tu ludzi różnego pochodzenia społecznego i różnych światopoglądów, których łączy jedno: pewnego dnia stracili dach nad głową. Azyl znaleźli właśnie tu, w miasteczku, które składa się z namiotów i prowizorycznie skleconych domów. Próbują na nowo odnaleźć swoje miejsce w życiu, cieszyć się każdą chwilą. Ale być może niedługo i stąd będą musieli się wyprowadzić. Władze chcą zlikwidować nielegalne obozowisko... FOKUS TV zaprasza na film dokumentalny w reżyserii Stevena Cantora, którego tematem jest bezdomność w Stanach Zjednoczonych.

Zobacz koniecznie

Przeczytaj też

Nie przegap!