Prawdziwa historia rodu Borgiów – sezon 2., odcinek 7. Święta Trójca. WIDEO bez cenzury

Lekarstwo, którym Rodrigo Borgia leczy smutek po śmierci syna, okazuje się mieć poważne skutki uboczne. Pod jego wpływem następca świętego Piotra traci kontrolę nad swoim zachowaniem. Miewa też halucynacje. Musi odstawić lek. Na odwyku przechodzi straszliwe męki, a po Rzymie krąży plotka, że papież umiera...

Borgia 2: Święta Trójca

Borgia 2: Święta Trójca
Kraj produkcji: Niemcy Kategoria wiekowa Czas trwania 00:53:59

Czy poddający się leczeniu odwykowemu papież Alexander VI odzyska siły? Podczas gdy Rodrigo przechodzi męki związane z odstawieniem narkotyku, syn papieża Cezar udaje się do Lyonu, gdzie na drodze sprawnych manewrów zamierza uzyskać tak przez niego pożądaną rękę Carlotty d'Aragon.

Jak się jednak okazuje, Carlotta jest już zaręczona. Jej mężem ma zostać kuzyn Karola VIII. Cezarowi udaje się przekonać francuskiego króla, żeby odwołał zaręczyny, władcy nie uda się jednak spełnić obietnicy danej synowi papieża - król doznaje ciężkiego urazu głowy i wróżona jest mu rychła śmierć. Nowym sprzymierzeńcem Cezara staje się następca francuskiego tronu, przyszły Ludwik XII.

Miłość między Lukrecją a Alfonsem d'Este nie wygasa. Amant musi jednak wracać do Ferrary. Co zrobić, by znowu był w Rzymie? Sprytnie manewrując Lukrecja sprawia, że mężczyzna otrzymuje stanowisko w archiwach papieskich. Już wkrótce będzie blisko niej!

.. Cały serial „Prawdziwa historia rodu Borgiów” bez cenzury na VOD: wszystkie odcinki za darmo!

Redakcja 10/10/2016

Podobne

Prawdziwa historia rodu Borgiów – sezon 1., odcinek 11.: Boski potwór. WIDEO bez cenzury Prawdziwa historia rodu Borgiów – sezon 1., odcinek 11.: Boski potwór. WIDEO bez cenzury Dzięki hiszpańskiemu wsparciu Borgii udaje się wyprzeć wojska francuskie z Rzymu. Przyszedł zatem czas na gest wdzięczności wobec hiszpańskich sprzymierzeńców. Królowa Izabela Katolicka pragnie, by Wieczne Miasto zostało oczyszczone z Żydów. Czy Rodrigo Borgia spełni jej życzenie? Prawdziwa historia rodu Borgiów – sezon 1., odcinek 12. Wąż podnosi głowę. WIDEO bez cenzury Prawdziwa historia rodu Borgiów – sezon 1., odcinek 12. Wąż podnosi głowę. WIDEO bez cenzury Konflikt między braćmi Juanem a Cezarem przybiera na sile. Pewnego dnia jeden z nich zostanie znaleziony martwy w odmętach Tybru. Kto jest winien jego śmierci? Oto rodzina Borgiów i jej losy w kolejnym odcinku serialu „Prawdziwa historia rodu Borgiów". Prawdziwa historia rodu Borgiów – sezon 2., odcinek 5. Wniebowstąpienie. WIDEO bez cenzury Prawdziwa historia rodu Borgiów – sezon 2., odcinek 5. Wniebowstąpienie. WIDEO bez cenzury Po zwycięstwie nad Savonarolą Cezar Borgia triumfalnie wraca do Rzymu. Sukces uważa za punkt zwrotny w swojej karierze. Nie rezygnuje z planów poślubienia Carlotty d'Aragon i włożenia na głowę korony króla Neapolu. Prawdziwa historia rodu Borgiów – sezon 2., odcinek 10. Wniebowzięcie. WIDEO Prawdziwa historia rodu Borgiów – sezon 2., odcinek 10. Wniebowzięcie. WIDEO Czy Cezar znajdzie w końcu szczęście w małżeństwie? Czy zaspokoi swój monstrualny apetyt na podboje i zaszczyty? Syn papieża Aleksandra VI szykuje się do kolejnych wojennych manewrów. Próba zdobycia ręki Carlotty d'Aragon zakończyła się dla niego fiaskiem. Ale król Ludwik XII ma już dla Cezara inną matrymonialną propozycję. Jaką?

Zobacz też

Prepersi – gotowi na wszystko, odc. 7 - Arka Bruce'a Beacha Prepersi – gotowi na wszystko, odc. 7 - Arka Bruce'a Beacha Tym razem Andrzej Meller będzie gościem prepersów zza oceanu. W Kanadzie pozna dwóch zagorzałych pasjonatów preperigu – właściciela arki, która w przypadku zagrożenia zmieści na pokładzie 500 osób oraz konstruktora przydomowego schronu przeciwatomowego. Pustynie i życie: Pustkowia Australii. Poznaj przyrodę rozległego interioru Pustynie i życie: Pustkowia Australii. Poznaj przyrodę rozległego interioru Ogromne pustynie to jedne z najbardziej niebezpiecznych i dzikich miejsc na Ziemi. Jak radzić sobie z życiem na piasku, który potrafi rozgrzać się nawet do 80 stopni? Z czego żyją współcześni Beduini? Każdy odcinek serialu skupia się na mieszkańcach innej pustyni: Namib w Afryce, Gobi w Mongolii, Atakamie w Chile, Wielkiej Pustyni Indyjskiej i Australijskiej oraz Judzkiej w Izraelu.. Gry uliczne - lata 70. w filmie Krzysztofa Krauzego Gry uliczne - lata 70. w filmie Krzysztofa Krauzego Dwaj pracownicy prywatnej telewizji specjalizują się w gorących, sensacyjnych tematach. Ktoś podrzuca im nagranie, z którego wynika, że znany polityk był w latach 70. agentem SB i to on ponosi odpowiedzialność za śmierć swojego przyjaciela Stanisława Pyjasa. Scenariusz filmu oparty jest na prawdziwej historii. Słonie w hotelu - poznaj Wonky Tusk i jej rodzinę! Słonie w hotelu - poznaj Wonky Tusk i jej rodzinę! Co roku turyści w Zambii są świadkami, jak grupa dzikich słoni dowodzonych przez słonicę zwaną Wonky Tusk wchodzi do foyer luksusowego hotelu. Aby zrozumieć, co sprawia, że słonie stale odwiedzają zambijski hotel, dokumentaliści przez cztery lata obserwowali rodzinę Wonky Tusk. Czy udało im się rozwiązać zagadkę?

Zobacz koniecznie

Przeczytaj też

Nie przegap!