Prawdziwa historia rodu Borgiów – sezon 2., odcinek 7. Święta Trójca. WIDEO bez cenzury

Lekarstwo, którym Rodrigo Borgia leczy smutek po śmierci syna, okazuje się mieć poważne skutki uboczne. Pod jego wpływem następca świętego Piotra traci kontrolę nad swoim zachowaniem. Miewa też halucynacje. Musi odstawić lek. Na odwyku przechodzi straszliwe męki, a po Rzymie krąży plotka, że papież umiera...

Borgia 2: Święta Trójca

Borgia 2: Święta Trójca
Kraj produkcji: Niemcy Kategoria wiekowa Czas trwania 00:53:59

Czy poddający się leczeniu odwykowemu papież Alexander VI odzyska siły? Podczas gdy Rodrigo przechodzi męki związane z odstawieniem narkotyku, syn papieża Cezar udaje się do Lyonu, gdzie na drodze sprawnych manewrów zamierza uzyskać tak przez niego pożądaną rękę Carlotty d'Aragon.

Jak się jednak okazuje, Carlotta jest już zaręczona. Jej mężem ma zostać kuzyn Karola VIII. Cezarowi udaje się przekonać francuskiego króla, żeby odwołał zaręczyny, władcy nie uda się jednak spełnić obietnicy danej synowi papieża - król doznaje ciężkiego urazu głowy i wróżona jest mu rychła śmierć. Nowym sprzymierzeńcem Cezara staje się następca francuskiego tronu, przyszły Ludwik XII.

Miłość między Lukrecją a Alfonsem d'Este nie wygasa. Amant musi jednak wracać do Ferrary. Co zrobić, by znowu był w Rzymie? Sprytnie manewrując Lukrecja sprawia, że mężczyzna otrzymuje stanowisko w archiwach papieskich. Już wkrótce będzie blisko niej!

.. Cały serial „Prawdziwa historia rodu Borgiów” bez cenzury na VOD: wszystkie odcinki za darmo!

Redakcja 11/02/2015

Podobne

Prawdziwa historia rodu Borgiów – sezon 1., odcinek 11.: Boski potwór. WIDEO bez cenzury Prawdziwa historia rodu Borgiów – sezon 1., odcinek 11.: Boski potwór. WIDEO bez cenzury Dzięki hiszpańskiemu wsparciu Borgii udaje się wyprzeć wojska francuskie z Rzymu. Przyszedł zatem czas na gest wdzięczności wobec hiszpańskich sprzymierzeńców. Królowa Izabela Katolicka pragnie, by Wieczne Miasto zostało oczyszczone z Żydów. Czy Rodrigo Borgia spełni jej życzenie? Prawdziwa historia rodu Borgiów – sezon 1., odcinek 12. Wąż podnosi głowę. WIDEO bez cenzury Prawdziwa historia rodu Borgiów – sezon 1., odcinek 12. Wąż podnosi głowę. WIDEO bez cenzury Konflikt między braćmi Juanem a Cezarem przybiera na sile. Pewnego dnia jeden z nich zostanie znaleziony martwy w odmętach Tybru. Kto jest winien jego śmierci? Oto rodzina Borgiów i jej losy w kolejnym odcinku serialu „Prawdziwa historia rodu Borgiów". Prawdziwa historia rodu Borgiów – sezon 2., odcinek 5. Wniebowstąpienie. WIDEO bez cenzury Prawdziwa historia rodu Borgiów – sezon 2., odcinek 5. Wniebowstąpienie. WIDEO bez cenzury Po zwycięstwie nad Savonarolą Cezar Borgia triumfalnie wraca do Rzymu. Sukces uważa za punkt zwrotny w swojej karierze. Nie rezygnuje z planów poślubienia Carlotty d'Aragon i włożenia na głowę korony króla Neapolu. Prawdziwa historia rodu Borgiów – sezon 2., odcinek 10. Wniebowzięcie. WIDEO Prawdziwa historia rodu Borgiów – sezon 2., odcinek 10. Wniebowzięcie. WIDEO Czy Cezar znajdzie w końcu szczęście w małżeństwie? Czy zaspokoi swój monstrualny apetyt na podboje i zaszczyty? Syn papieża Aleksandra VI szykuje się do kolejnych wojennych manewrów. Próba zdobycia ręki Carlotty d'Aragon zakończyła się dla niego fiaskiem. Ale król Ludwik XII ma już dla Cezara inną matrymonialną propozycję. Jaką?

Zobacz też

Kim jest Salma Hayek, aktorka, twarz Avon? Kim jest Salma Hayek, aktorka, twarz Avon? Salma Valgarma Hayek-Jimenez, aktorka, twarz Avon, żona francuskiego biznesmena Francoisa-Henri Pinaulta. Znana przede wszytskich z głównych ról w filmach: Americano, Duże dzieci, Asystent Wampira, Pytając o miłość, SEXiPIStOLS, Samotne serca, Po zachodzie słońca, Pewnego razu w Meksyku: Desperado 2, Zdarzył się cud, Mali Agenci 3D: Trójwymiarowy odjazd, Frida, Hotel, Czas motyli, Co za życie, Bardzo dziki Zachód, Dogma, Zakochany Valentino, Polubić czy poślubić, Od zmierzchu do świtu. Kim jest Antonio Banderas, najbardziej seksowny aktor Hollywood? Kim jest Antonio Banderas, najbardziej seksowny aktor Hollywood? Antonio Banderas to od dwóch dekad wciąż najbardziej seksowny aktor Hollywood. Pochodzący z Hiszpanii gwiazdor nie dał się zaszufladkować jako Zorro czy macho. Od lat użycza głosu postaci Kota w Butach w animacji „Shrek”. Ostatnio znów zagrał u swojego mistrza – Pedro Almodóvara. Jak się dobrze przedstawić? Jak się dobrze przedstawić? Jeżeli zastanawiałeś się kiedyś kogo komu, w jakiej kolejności i w jaki sposób możesz przedstawić, to ten krótki poradnik jest dla ciebie. Umiejętność odpowiedniego przedstawiania się dowodzi znajomości podstawowych zasad savoir-vivre’u. Czy praca za granicą to dobry pomysł? W jakich krajach warto podjąć pracę? Czy praca za granicą to dobry pomysł? W jakich krajach warto podjąć pracę? Europa, Azja, a może Afryka? Praca za granicą może być dużym wyzwaniem. Jednak przede wszystkim musi być bezpieczna. Nim spakujesz torbę - sprawdź dobrze interesujące cię oferty pracy i pracodawców, a także zbierz informacje m.in.  o kulturze, zwyczajach, walucie, obowiązującym języku.

Zobacz koniecznie

Przeczytaj też

Nie przegap!