Prawdziwa historia rodu Borgiów – sezon 2., odcinek 6. Zielone Świątki. WIDEO bez cenzury

Wrogowie Rodriga po raz kolejny atakują. Della Rovere chce sprokurować kompromitujący dokument, który pozbawi Borgię tronu papieskiego. Oto Borgiowie i ich tajemnice w kolejnym odcinku drugiego sezonu serialu „Prawdziwa historia rodu Borgiów".

Borgia 2: Zielone Świątki

Borgia 2: Zielone Świątki
Kraj produkcji: Niemcy Kategoria wiekowa Czas trwania 00:53:54

Tymczasem kuzyn della Rovere dogaduje się z najbliższym doradcą i powiernikiem papieża Gacetem. Jeśli Gacet uzyska dla niego stanowisko, gotów jest dostarczyć papiery, które mają skompromitować Borgię.

Trwają poszukiwania uprowadzonego dziecka Lukrecji. Prowadzi je brat dziewczyny Cezar, pospołu z kuzynem Rodrigo Borgia Lanzolem zwanym El Pequeño. Kiedy Cezar dowiaduje się, że syn jego siostry jest bezpieczny, nie pozostaje mu nic innego, jak wkroczyć do akcji. Na mszy w Bazylice św. Piotra Cezar pojawia się z dzieckiem na ręku, oświadczając ojcu, że to jego własny syn. Jednak ponieważ musi wyjechać do Lyonu, oddaje dziecko pod opiekę Lukrecji... Tymczasem Rodrigo Borgia popadł w tarapaty i będzie pilnie potrzebował pomocy. Kierowany urojeniami zabił trzy prostytutki.

.. Cały serial „Prawdziwa historia rodu Borgiów” bez cenzury na VOD: wszystkie odcinki za darmo!

Redakcja 04/02/2015

Podobne

Prawdziwa historia rodu Borgiów – sezon 1., odcinek 11.: Boski potwór. WIDEO bez cenzury Prawdziwa historia rodu Borgiów – sezon 1., odcinek 11.: Boski potwór. WIDEO bez cenzury Dzięki hiszpańskiemu wsparciu Borgii udaje się wyprzeć wojska francuskie z Rzymu. Przyszedł zatem czas na gest wdzięczności wobec hiszpańskich sprzymierzeńców. Królowa Izabela Katolicka pragnie, by Wieczne Miasto zostało oczyszczone z Żydów. Czy Rodrigo Borgia spełni jej życzenie? Prawdziwa historia rodu Borgiów – sezon 1., odcinek 12. Wąż podnosi głowę. WIDEO bez cenzury Prawdziwa historia rodu Borgiów – sezon 1., odcinek 12. Wąż podnosi głowę. WIDEO bez cenzury Konflikt między braćmi Juanem a Cezarem przybiera na sile. Pewnego dnia jeden z nich zostanie znaleziony martwy w odmętach Tybru. Kto jest winien jego śmierci? Oto rodzina Borgiów i jej losy w kolejnym odcinku serialu „Prawdziwa historia rodu Borgiów". Prawdziwa historia rodu Borgiów – sezon 2., odcinek 5. Wniebowstąpienie. WIDEO bez cenzury Prawdziwa historia rodu Borgiów – sezon 2., odcinek 5. Wniebowstąpienie. WIDEO bez cenzury Po zwycięstwie nad Savonarolą Cezar Borgia triumfalnie wraca do Rzymu. Sukces uważa za punkt zwrotny w swojej karierze. Nie rezygnuje z planów poślubienia Carlotty d'Aragon i włożenia na głowę korony króla Neapolu. Prawdziwa historia rodu Borgiów – sezon 2., odcinek 10. Wniebowzięcie. WIDEO Prawdziwa historia rodu Borgiów – sezon 2., odcinek 10. Wniebowzięcie. WIDEO Czy Cezar znajdzie w końcu szczęście w małżeństwie? Czy zaspokoi swój monstrualny apetyt na podboje i zaszczyty? Syn papieża Aleksandra VI szykuje się do kolejnych wojennych manewrów. Próba zdobycia ręki Carlotty d'Aragon zakończyła się dla niego fiaskiem. Ale król Ludwik XII ma już dla Cezara inną matrymonialną propozycję. Jaką?

Zobacz też

Polskie zwyczaje wigilijne. 12 potraw, opłatek, kolędy, puste miejsce przy stole... Polskie zwyczaje wigilijne. 12 potraw, opłatek, kolędy, puste miejsce przy stole... Wigilia to w Polsce rzecz święta, chyba najważniejszy punkt świąt Bożego Narodzenia. Jednak nie wszędzie obchodzi się wigilię. Skąd się wzięła tradycja jedzenia postnej kolacji wigilijnej z określoną liczbą potraw, z menu w którym każde danie ma swoją symbolikę, a dzieleniem się opłatkiem i miejscem dla niespodziewanego gościa? Co warto wiedzieć o wigilijnych zwyczajach? Skóra – niewolnicy mody. Jaką cenę inni płacą za twoje nowe buty? WIDEO Skóra – niewolnicy mody. Jaką cenę inni płacą za twoje nowe buty? WIDEO Film „Skóra – niewolnicy mody” odsłania brudne sekrety luksusowej galanterii. Niska cena skórzanych butów, torebek i kurtek wynika z wyzysku taniej siły roboczej – również dzieci – w krajach takich jak Indie cz Bangladesz, gdzie toksyczny przemysł skórzany nie podlega nawet elementarnym normom bezpieczeństwa. Pasterka, msza pasterska – jaką ma historię?Jak przebiega, ile trwa, czy jest obowiązkowa? Pasterka, msza pasterska – jaką ma historię?Jak przebiega, ile trwa, czy jest obowiązkowa? Już niedługo Wigilia Bożego Narodzenia, śnieg, środek nocy i tłumy zmierzające na pasterkę... Ta uroczysta msza gromadzi wiernych w kościołach na całym świecie. Odprawiana na pamiątkę modlitwy i oczekiwania pasterzy na narodziny Jezusa Chrystusa, jest najważniejszym momentem świąt i piękną tradycją. Adwent – kiedy zaczyna się i kończy? Adwent – kiedy zaczyna się i kończy? Adwent to czas oczekiwania na ponowne przyjście Jezusa Chrystusa. To czas między 4 niedzielą przed Bożym Narodzeniem a 24 grudnia, kiedy to adwent kończy się. W tym roku adwent zaczyna się 29 listopada.

Zobacz koniecznie

Przeczytaj też

Nie przegap!