Prawdziwa historia rodu Borgiów – sezon 2., odcinek 6. Zielone Świątki. WIDEO bez cenzury

Wrogowie Rodriga po raz kolejny atakują. Della Rovere chce sprokurować kompromitujący dokument, który pozbawi Borgię tronu papieskiego. Oto Borgiowie i ich tajemnice w kolejnym odcinku drugiego sezonu serialu „Prawdziwa historia rodu Borgiów".

Borgia 2: Zielone Świątki

Borgia 2: Zielone Świątki
Kraj produkcji: Niemcy Kategoria wiekowa Czas trwania 00:53:54

Tymczasem kuzyn della Rovere dogaduje się z najbliższym doradcą i powiernikiem papieża Gacetem. Jeśli Gacet uzyska dla niego stanowisko, gotów jest dostarczyć papiery, które mają skompromitować Borgię.

Trwają poszukiwania uprowadzonego dziecka Lukrecji. Prowadzi je brat dziewczyny Cezar, pospołu z kuzynem Rodrigo Borgia Lanzolem zwanym El Pequeño. Kiedy Cezar dowiaduje się, że syn jego siostry jest bezpieczny, nie pozostaje mu nic innego, jak wkroczyć do akcji. Na mszy w Bazylice św. Piotra Cezar pojawia się z dzieckiem na ręku, oświadczając ojcu, że to jego własny syn. Jednak ponieważ musi wyjechać do Lyonu, oddaje dziecko pod opiekę Lukrecji... Tymczasem Rodrigo Borgia popadł w tarapaty i będzie pilnie potrzebował pomocy. Kierowany urojeniami zabił trzy prostytutki.

.. Cały serial „Prawdziwa historia rodu Borgiów” bez cenzury na VOD: wszystkie odcinki za darmo!

Redakcja 07/10/2016

Podobne

Prawdziwa historia rodu Borgiów – sezon 1., odcinek 11.: Boski potwór. WIDEO bez cenzury Prawdziwa historia rodu Borgiów – sezon 1., odcinek 11.: Boski potwór. WIDEO bez cenzury Dzięki hiszpańskiemu wsparciu Borgii udaje się wyprzeć wojska francuskie z Rzymu. Przyszedł zatem czas na gest wdzięczności wobec hiszpańskich sprzymierzeńców. Królowa Izabela Katolicka pragnie, by Wieczne Miasto zostało oczyszczone z Żydów. Czy Rodrigo Borgia spełni jej życzenie? Prawdziwa historia rodu Borgiów – sezon 1., odcinek 12. Wąż podnosi głowę. WIDEO bez cenzury Prawdziwa historia rodu Borgiów – sezon 1., odcinek 12. Wąż podnosi głowę. WIDEO bez cenzury Konflikt między braćmi Juanem a Cezarem przybiera na sile. Pewnego dnia jeden z nich zostanie znaleziony martwy w odmętach Tybru. Kto jest winien jego śmierci? Oto rodzina Borgiów i jej losy w kolejnym odcinku serialu „Prawdziwa historia rodu Borgiów". Prawdziwa historia rodu Borgiów – sezon 2., odcinek 5. Wniebowstąpienie. WIDEO bez cenzury Prawdziwa historia rodu Borgiów – sezon 2., odcinek 5. Wniebowstąpienie. WIDEO bez cenzury Po zwycięstwie nad Savonarolą Cezar Borgia triumfalnie wraca do Rzymu. Sukces uważa za punkt zwrotny w swojej karierze. Nie rezygnuje z planów poślubienia Carlotty d'Aragon i włożenia na głowę korony króla Neapolu. Prawdziwa historia rodu Borgiów – sezon 2., odcinek 10. Wniebowzięcie. WIDEO Prawdziwa historia rodu Borgiów – sezon 2., odcinek 10. Wniebowzięcie. WIDEO Czy Cezar znajdzie w końcu szczęście w małżeństwie? Czy zaspokoi swój monstrualny apetyt na podboje i zaszczyty? Syn papieża Aleksandra VI szykuje się do kolejnych wojennych manewrów. Próba zdobycia ręki Carlotty d'Aragon zakończyła się dla niego fiaskiem. Ale król Ludwik XII ma już dla Cezara inną matrymonialną propozycję. Jaką?

Zobacz też

Opiekunka dziecka niepełnosprawnego: gdzie ją znaleźć? Opiekunka dziecka niepełnosprawnego: gdzie ją znaleźć? Powrót do pracy rodziców dzieci niepełnosprawnych to szansa na rozwój, oderwanie się od problemów w domu, poprawienie budżetu. Jednak bez wsparcia Państwa większość opiekunów chorych dzieci nie ma równych szans w powrocie na rynek pracy. Koszty opiekunek do dzieci pochłaniają często ich całe zarobki. Prawo jazdy na ciężkie pojazdy - Kontener i jego pogromcy. Kirsten i Will obsługują dźwig portowy! Prawo jazdy na ciężkie pojazdy - Kontener i jego pogromcy. Kirsten i Will obsługują dźwig portowy! Kontener - jak go podnieść, przenieść i postawić na właściwym miejscu? Aktor Will Mellor i dziennikarka Kirsten O’Brien już wkrótce dowiedzą się, jak to się robi! Czy dźwig portowy będzie im posłuszny? FOKUS TV zaprasza na program „Prawo jazdy na ciężkie pojazdy"! Moje wielkie, tłuste ciało. Otyłość - skąd się bierze, jak jej uniknąć, jak się jej pozbyć Moje wielkie, tłuste ciało. Otyłość - skąd się bierze, jak jej uniknąć, jak się jej pozbyć Moje wielkie, tłuste ciało to program dokumentalny poświęcony coraz powszechniejszemu problemowi otyłości. To jedna z największych plag współczesności w cywilizacji zachodniej. Czy jesteśmy gotowi, by z nią walczyć? Czy mamy szansę na zwycięstwo? Dystonia i rdzeniowy zanik mięśni – co to za choroby? FOKUS TV zaprasza na program Rzadkie choroby Dystonia i rdzeniowy zanik mięśni – co to za choroby? FOKUS TV zaprasza na program Rzadkie choroby Dystonia - rzadko spotykana choroba, na którą cierpi Jason objawia się nieustannymi niekontrolowanymi skurczami mięśni. Z kolei rdzeniowy zanik mięśni, którym dotknięty jest Ami powoduje, że ciało mężczyzny poniżej szyi jest całkowicie nieruchome. FOKUS TV zaprasza na trzeci odcinek serii „Rzadkie choroby".

Zobacz koniecznie

Przeczytaj też

Nie przegap!