Prawdziwa historia rodu Borgiów – sezon 2., odcinek 6. Zielone Świątki. WIDEO bez cenzury

Wrogowie Rodriga po raz kolejny atakują. Della Rovere chce sprokurować kompromitujący dokument, który pozbawi Borgię tronu papieskiego. Oto Borgiowie i ich tajemnice w kolejnym odcinku drugiego sezonu serialu „Prawdziwa historia rodu Borgiów".

Borgia 2: Zielone Świątki

Borgia 2: Zielone Świątki
Kraj produkcji: Niemcy Kategoria wiekowa Czas trwania 00:53:54

Tymczasem kuzyn della Rovere dogaduje się z najbliższym doradcą i powiernikiem papieża Gacetem. Jeśli Gacet uzyska dla niego stanowisko, gotów jest dostarczyć papiery, które mają skompromitować Borgię.

Trwają poszukiwania uprowadzonego dziecka Lukrecji. Prowadzi je brat dziewczyny Cezar, pospołu z kuzynem Rodrigo Borgia Lanzolem zwanym El Pequeño. Kiedy Cezar dowiaduje się, że syn jego siostry jest bezpieczny, nie pozostaje mu nic innego, jak wkroczyć do akcji. Na mszy w Bazylice św. Piotra Cezar pojawia się z dzieckiem na ręku, oświadczając ojcu, że to jego własny syn. Jednak ponieważ musi wyjechać do Lyonu, oddaje dziecko pod opiekę Lukrecji... Tymczasem Rodrigo Borgia popadł w tarapaty i będzie pilnie potrzebował pomocy. Kierowany urojeniami zabił trzy prostytutki.

.. Cały serial „Prawdziwa historia rodu Borgiów” bez cenzury na VOD: wszystkie odcinki za darmo!

Redakcja 07/10/2016

Podobne

Prawdziwa historia rodu Borgiów – sezon 1., odcinek 11.: Boski potwór. WIDEO bez cenzury Prawdziwa historia rodu Borgiów – sezon 1., odcinek 11.: Boski potwór. WIDEO bez cenzury Dzięki hiszpańskiemu wsparciu Borgii udaje się wyprzeć wojska francuskie z Rzymu. Przyszedł zatem czas na gest wdzięczności wobec hiszpańskich sprzymierzeńców. Królowa Izabela Katolicka pragnie, by Wieczne Miasto zostało oczyszczone z Żydów. Czy Rodrigo Borgia spełni jej życzenie? Prawdziwa historia rodu Borgiów – sezon 1., odcinek 12. Wąż podnosi głowę. WIDEO bez cenzury Prawdziwa historia rodu Borgiów – sezon 1., odcinek 12. Wąż podnosi głowę. WIDEO bez cenzury Konflikt między braćmi Juanem a Cezarem przybiera na sile. Pewnego dnia jeden z nich zostanie znaleziony martwy w odmętach Tybru. Kto jest winien jego śmierci? Oto rodzina Borgiów i jej losy w kolejnym odcinku serialu „Prawdziwa historia rodu Borgiów". Prawdziwa historia rodu Borgiów – sezon 2., odcinek 5. Wniebowstąpienie. WIDEO bez cenzury Prawdziwa historia rodu Borgiów – sezon 2., odcinek 5. Wniebowstąpienie. WIDEO bez cenzury Po zwycięstwie nad Savonarolą Cezar Borgia triumfalnie wraca do Rzymu. Sukces uważa za punkt zwrotny w swojej karierze. Nie rezygnuje z planów poślubienia Carlotty d'Aragon i włożenia na głowę korony króla Neapolu. Prawdziwa historia rodu Borgiów – sezon 2., odcinek 10. Wniebowzięcie. WIDEO Prawdziwa historia rodu Borgiów – sezon 2., odcinek 10. Wniebowzięcie. WIDEO Czy Cezar znajdzie w końcu szczęście w małżeństwie? Czy zaspokoi swój monstrualny apetyt na podboje i zaszczyty? Syn papieża Aleksandra VI szykuje się do kolejnych wojennych manewrów. Próba zdobycia ręki Carlotty d'Aragon zakończyła się dla niego fiaskiem. Ale król Ludwik XII ma już dla Cezara inną matrymonialną propozycję. Jaką?

Zobacz też

Edukacja seksualna. Kamasutra – najlepsze pozycje miłosne Edukacja seksualna. Kamasutra – najlepsze pozycje miłosne Wśród wielu pozycji Kamasutry każda para znajdzie odpowiednią. Istnieją wśród nich takie, w których doznania są wyjątkowe mocne i to bez zbytniej gimnastyki. Oto pięć najlepszych pozycji Kamasutry, w których seks zawsze sprawia przyjemność. Wypróbujcie je koniecznie, by odnaleźć najlepszą dla siebie! Edukacja seksualna. Jak całować? 21 najlepszych rodzajów pocałunków Edukacja seksualna. Jak całować? 21 najlepszych rodzajów pocałunków Całowanie się jest dla zbliżenia tym, czym przyprawy dla wykwintnego dania. Bez tego seks straci swój smak, stanie się mdły i bezbarwny. Jest coś magicznego w pocałunkach - są bardzo sexy, stanowią też dowód miłości, prawdziwej bliskości między kochankami. Całować się można na wiele sposobów. Jak robić to dobrze? Piotr Kraśko – rodzina: ojciec, dziadek, pierwsza i druga żona. Kim są? Piotr Kraśko – rodzina: ojciec, dziadek, pierwsza i druga żona. Kim są? Dziadek Piotra Kraśki, Wincenty Kraśko, to ważny działacz komunistyczny epoki PRL-u. Ojciec prezentera, Tadeusz Kraśko, był dziennikarzem i politykiem związanym z PZPR i SLD. Macochą Piotra Kraśki była Nina Terentiew, a jego krewną jest Monika Zamachowska. Co warto wiedzieć o osobach z rodziny Piotra Kraśki? Czerwona mafia: korupcja, machlojki i gigantyczne defraudacje w ZSRR. WIDEO: serial na VOD! Czerwona mafia: korupcja, machlojki i gigantyczne defraudacje w ZSRR. WIDEO: serial na VOD! ZSRR szczycił się swoją wielkością, a także głosił niepokalaną uczciwości ludzi Kraju Rad. Jak wyglądała prawda? Była daleka od ideału, bo w kraju gdzie stale występowały jakieś braki, korupcja, machlojki finansowe i inne przekręty były na porządku dziennym. Czy czerwona mafia znikła wraz z rozpadem ZSRR?

Zobacz koniecznie

Przeczytaj też

Nie przegap!