Prawdziwa historia rodu Borgiów – sezon 2., odcinek 5. Wniebowstąpienie. WIDEO bez cenzury

Po zwycięstwie nad Savonarolą Cezar Borgia triumfalnie wraca do Rzymu. Sukces uważa za punkt zwrotny w swojej karierze. Nie rezygnuje z planów poślubienia Carlotty d'Aragon i włożenia na głowę korony króla Neapolu.

Borgia 2: Wniebowstąpienie

Borgia 2: Wniebowstąpienie
Kraj produkcji: Niemcy Kategoria wiekowa Czas trwania 00:53:55

Aby zrezygnować z godności kardynalskiej, Cezar Borgia potrzebuje zgody wszystkich kardynałów, której na razie nie udaje mu się uzyskać. Ale od czego są przekupstwo, szantaż, morderstwa? Sprawnie intrygując, papieski syn uzyskuje w końcu jednomyślność głosujących i zrzuca kardynalski kapelusz. Rodrigo przyjmuje ten werdykt nie bez żalu. Jednak drugi z celów Cezara wciąż jest daleki od realizacji. Król Neapolu nadal odmawia mu ręki swojej córki Carlotty d'Aragon.

A co słychać u siostry Cezara, Lukrecji Borgii? Serce dziewczyny wciąż należy do Alfonsa d’Este. Co zrobić, by unieważnić jego małżeństwo z Anną Marią? Lukrecja sugeruje, by oskarżyć kobietę o herezję. Ale dla Alfonsa byłoby to trudne do zaakceptowania - jego żona spodziewa się dziecka. Lukrecja wychodzi w końcu za mąż za Alfonsa d'Aragon.

.. Cały serial „Prawdziwa historia rodu Borgiów” bez cenzury na VOD: wszystkie odcinki za darmo!

Redakcja 04/02/2015

Podobne

Prawdziwa historia rodu Borgiów – sezon 1., odcinek 11.: Boski potwór. WIDEO bez cenzury Prawdziwa historia rodu Borgiów – sezon 1., odcinek 11.: Boski potwór. WIDEO bez cenzury Dzięki hiszpańskiemu wsparciu Borgii udaje się wyprzeć wojska francuskie z Rzymu. Przyszedł zatem czas na gest wdzięczności wobec hiszpańskich sprzymierzeńców. Królowa Izabela Katolicka pragnie, by Wieczne Miasto zostało oczyszczone z Żydów. Czy Rodrigo Borgia spełni jej życzenie? Prawdziwa historia rodu Borgiów – sezon 1., odcinek 12. Wąż podnosi głowę. WIDEO bez cenzury Prawdziwa historia rodu Borgiów – sezon 1., odcinek 12. Wąż podnosi głowę. WIDEO bez cenzury Konflikt między braćmi Juanem a Cezarem przybiera na sile. Pewnego dnia jeden z nich zostanie znaleziony martwy w odmętach Tybru. Kto jest winien jego śmierci? Oto rodzina Borgiów i jej losy w kolejnym odcinku serialu „Prawdziwa historia rodu Borgiów". Prawdziwa historia rodu Borgiów – sezon 2., odcinek 5. Wniebowstąpienie. WIDEO bez cenzury Prawdziwa historia rodu Borgiów – sezon 2., odcinek 5. Wniebowstąpienie. WIDEO bez cenzury Po zwycięstwie nad Savonarolą Cezar Borgia triumfalnie wraca do Rzymu. Sukces uważa za punkt zwrotny w swojej karierze. Nie rezygnuje z planów poślubienia Carlotty d'Aragon i włożenia na głowę korony króla Neapolu. Prawdziwa historia rodu Borgiów – sezon 2., odcinek 10. Wniebowzięcie. WIDEO Prawdziwa historia rodu Borgiów – sezon 2., odcinek 10. Wniebowzięcie. WIDEO Czy Cezar znajdzie w końcu szczęście w małżeństwie? Czy zaspokoi swój monstrualny apetyt na podboje i zaszczyty? Syn papieża Aleksandra VI szykuje się do kolejnych wojennych manewrów. Próba zdobycia ręki Carlotty d'Aragon zakończyła się dla niego fiaskiem. Ale król Ludwik XII ma już dla Cezara inną matrymonialną propozycję. Jaką?

Zobacz też

Samoloty, które zmieniły świat, odc. 1 - DC-3. Jak DC-3 zmienił historię? Samoloty, które zmieniły świat, odc. 1 - DC-3. Jak DC-3 zmienił historię? DC-3 (Douglas Commercial 3) to amerykański samolot pasażerski i transportowy. Powstał w latach 30. XX wieku - jako odpowiedź na zapotrzebowanie linii lotniczych na maszynę, która obsłuży nocne loty transkontynentalne w USA. Dlatego samolot miał 2 wersje - nocną z 14 miejscami do leżenia i dzienną - z 21 miejscami. Tak naprawdę to DC-3 rozruszały lotniczy ruch pasażerski. Prepersi – gotowi na wszystko, odc. 3. Schrony i ewakuacja Prepersi – gotowi na wszystko, odc. 3. Schrony i ewakuacja Trzeci odcinek serialu „Prepersi – gotowi na wszystko” poświęcony jest tematyce dobrze znanej każdemu prepersowi - schronienia. Bohaterowie opowiedzą, gdzie w razie sytuacji kryzysowej należy szukać azylu, jak samemu przygotować i wyposażyć schron, w jaki sposób pozyskać niezbędne do przeżycia - wodę czy energię, jak poradzić sobie psychicznie w zamknięciu i odcięciu od świata zewnętrznego. Wielkie akcje II wojny: wojenne zmagania oczyma walczących Wielkie akcje II wojny: wojenne zmagania oczyma walczących Sześciodocinkowa seria pokazująca II wojnę światową z perspektywy walczących. Dzięki odwadze żołnierzy brytyjskiej lekkiej piechoty, Królewskiej Marynarki Wojennej, US Rangers czy elitarnej jednostki SAS zmieniał się bieg poszczególnych bitew. Jak dojechać samochodem na Hel? Trzy trasy Warszawa-Hel Jak dojechać samochodem na Hel? Trzy trasy Warszawa-Hel Z Warszawy na Hel jest 450 km, na dojazd samochodem trzeba zaplanować sobie ok. 7 godzin. Mówimy, jak dojechać na Hel i którą trasę najlepiej wybrać, gdy jedziemy samochodem. Ile czasu zajmie podróż samochodem z Warszawy na Hel?

Zobacz koniecznie

Przeczytaj też

Nie przegap!