Prawdziwa historia rodu Borgiów – sezon 2., odcinek 4. Pokój z wami! WIDEO bez cenzury

Próba ognia - przejście między dwoma płonącymi stosami ma udowodnić słuszność tez Savonaroli. Podobne wyzwanie czeka także i Cezara Borgię. Kaznodzieję będzie reprezentował mnich dominikański. Cezara - franciszkanin. Gdy wszystko jest przygotowane, z nieba na zebranych spada ulewny deszcz, który gasi ogień. Cezar musi uznać zwycięstwo Savonaroli.

Borgia 2: Pokój z wami

Borgia 2: Pokój z wami
Kraj produkcji: Niemcy Kategoria wiekowa Czas trwania 00:54:00

Lukrecja Borgia wciąż jest niezamężna. W imieniu kilkuletniego spadkobiercy Henryka VII o jej rękę prosi arcybiskup Cantenbury. Jednak Lukrecja godzi się na mariaż wyłącznie z dorosłym mężczyzną. Tymczasem do Rzymu przybywa jej dawny kochanek – Alfonso d’Este. Jak się okazuje, namiętność między nimi nie wygasła.

Rodrigo Borgia obawia się, że przegra w starciu z Savonarolą. Jednak szczęście odwraca się od dominikanina, mimo że triumfalnie wyszedł z próby ognia. Mnich wyznaje na torturach, że pragnie własnej chwały i że zdradził Boga. Zmęczony ciągłymi pokutami lud florencki doprowadza do obalenia dotąd uwielbianego kaznodziei. Savonarola zostaje spalony na stosie, a jego prochy zostają wrzucone do rzeki Arno.

.. Cały serial „Prawdziwa historia rodu Borgiów” bez cenzury na VOD: wszystkie odcinki za darmo!

Redakcja 05/10/2016

Podobne

Prawdziwa historia rodu Borgiów – sezon 1., odcinek 11.: Boski potwór. WIDEO bez cenzury Prawdziwa historia rodu Borgiów – sezon 1., odcinek 11.: Boski potwór. WIDEO bez cenzury Dzięki hiszpańskiemu wsparciu Borgii udaje się wyprzeć wojska francuskie z Rzymu. Przyszedł zatem czas na gest wdzięczności wobec hiszpańskich sprzymierzeńców. Królowa Izabela Katolicka pragnie, by Wieczne Miasto zostało oczyszczone z Żydów. Czy Rodrigo Borgia spełni jej życzenie? Prawdziwa historia rodu Borgiów – sezon 1., odcinek 12. Wąż podnosi głowę. WIDEO bez cenzury Prawdziwa historia rodu Borgiów – sezon 1., odcinek 12. Wąż podnosi głowę. WIDEO bez cenzury Konflikt między braćmi Juanem a Cezarem przybiera na sile. Pewnego dnia jeden z nich zostanie znaleziony martwy w odmętach Tybru. Kto jest winien jego śmierci? Oto rodzina Borgiów i jej losy w kolejnym odcinku serialu „Prawdziwa historia rodu Borgiów". Prawdziwa historia rodu Borgiów – sezon 2., odcinek 5. Wniebowstąpienie. WIDEO bez cenzury Prawdziwa historia rodu Borgiów – sezon 2., odcinek 5. Wniebowstąpienie. WIDEO bez cenzury Po zwycięstwie nad Savonarolą Cezar Borgia triumfalnie wraca do Rzymu. Sukces uważa za punkt zwrotny w swojej karierze. Nie rezygnuje z planów poślubienia Carlotty d'Aragon i włożenia na głowę korony króla Neapolu. Prawdziwa historia rodu Borgiów – sezon 2., odcinek 10. Wniebowzięcie. WIDEO Prawdziwa historia rodu Borgiów – sezon 2., odcinek 10. Wniebowzięcie. WIDEO Czy Cezar znajdzie w końcu szczęście w małżeństwie? Czy zaspokoi swój monstrualny apetyt na podboje i zaszczyty? Syn papieża Aleksandra VI szykuje się do kolejnych wojennych manewrów. Próba zdobycia ręki Carlotty d'Aragon zakończyła się dla niego fiaskiem. Ale król Ludwik XII ma już dla Cezara inną matrymonialną propozycję. Jaką?

Zobacz koniecznie

Przeczytaj też

Nie przegap!