Prawdziwa historia rodu Borgiów – sezon 2., odcinek 3. Niedziela Palmowa. WIDEO bez cenzury

Jak zdobyć większość w Kolegium Kardynałów i nominację dla Cezara? Rodrigo Borgia, papież Aleksander VI, ma na to prosty sposób. Wystarczy mianować kardynałami kilku członków rodziny i proporcje głosów od razu ulegają zmianie. Kandydatura Cezara zostaje przyjęta!

Borgia 2: Niedziela palmowa

Borgia 2: Niedziela palmowa
Kraj produkcji: Niemcy Kategoria wiekowa Czas trwania 00:53:59

Wśród nowo mianowanych kardynałów najbardziej elokwentny i ambitny jest Juan Borgia Lanzol. W niedługim czasie udaje mu się doskonale zorientować w sytuacji mieszkających w Rzymie krewniaków. Od służących Lukrecji dowiaduje się, że mały Giovanni jest jej synem, co miało być pilnie skrywaną tajemnicą...

Tymczasem Cezar wyrusza do Toskanii, by spotykać się z Savonarolą - charyzmatycznym kaznodzieją, któremu udało się nakłonić Florencję – niegdyś stolicę sztuki, piękna i przepychu – do pokuty.

Jak się wkrótce okaże, w starciu z elokwencją mnicha Cezar ma niewielkie szanse. Sprytny kaznodzieja doskonale wie, jak wykorzystać wątpliwości i słabości młodego człowieka i jak sprawnie nim manipulować. Nie jest tajemnicą, że Savonarola to zaciekły wróg Aleksandra VI i wolałby raczej umrzeć w męczarniach niż zawrzeć jakikolwiek układ ze znienawidzonym papieżem. Konflikt między Savonarolą a Rodrigiem Borgią nie wygasa...

.. Cały serial „Prawdziwa historia rodu Borgiów” bez cenzury na VOD: wszystkie odcinki za darmo!

Redakcja 04/10/2016

Podobne

Prawdziwa historia rodu Borgiów – sezon 1., odcinek 11.: Boski potwór. WIDEO bez cenzury Prawdziwa historia rodu Borgiów – sezon 1., odcinek 11.: Boski potwór. WIDEO bez cenzury Dzięki hiszpańskiemu wsparciu Borgii udaje się wyprzeć wojska francuskie z Rzymu. Przyszedł zatem czas na gest wdzięczności wobec hiszpańskich sprzymierzeńców. Królowa Izabela Katolicka pragnie, by Wieczne Miasto zostało oczyszczone z Żydów. Czy Rodrigo Borgia spełni jej życzenie? Prawdziwa historia rodu Borgiów – sezon 1., odcinek 12. Wąż podnosi głowę. WIDEO bez cenzury Prawdziwa historia rodu Borgiów – sezon 1., odcinek 12. Wąż podnosi głowę. WIDEO bez cenzury Konflikt między braćmi Juanem a Cezarem przybiera na sile. Pewnego dnia jeden z nich zostanie znaleziony martwy w odmętach Tybru. Kto jest winien jego śmierci? Oto rodzina Borgiów i jej losy w kolejnym odcinku serialu „Prawdziwa historia rodu Borgiów". Prawdziwa historia rodu Borgiów – sezon 2., odcinek 5. Wniebowstąpienie. WIDEO bez cenzury Prawdziwa historia rodu Borgiów – sezon 2., odcinek 5. Wniebowstąpienie. WIDEO bez cenzury Po zwycięstwie nad Savonarolą Cezar Borgia triumfalnie wraca do Rzymu. Sukces uważa za punkt zwrotny w swojej karierze. Nie rezygnuje z planów poślubienia Carlotty d'Aragon i włożenia na głowę korony króla Neapolu. Prawdziwa historia rodu Borgiów – sezon 2., odcinek 10. Wniebowzięcie. WIDEO Prawdziwa historia rodu Borgiów – sezon 2., odcinek 10. Wniebowzięcie. WIDEO Czy Cezar znajdzie w końcu szczęście w małżeństwie? Czy zaspokoi swój monstrualny apetyt na podboje i zaszczyty? Syn papieża Aleksandra VI szykuje się do kolejnych wojennych manewrów. Próba zdobycia ręki Carlotty d'Aragon zakończyła się dla niego fiaskiem. Ale król Ludwik XII ma już dla Cezara inną matrymonialną propozycję. Jaką?

Zobacz koniecznie

Przeczytaj też

Nie przegap!