Prawdziwa historia rodu Borgiów – sezon 2., odcinek 2. Środa popielcowa. WIDEO bez cenzury

Jak się pozbyć Gaceta, papieskiego powiernika znienawidzonego przez wrogów Rodrigo Borgii - papieża Aleksandra VI? Kardynałowie mają już perfidny plan! Jeden z nich, Flores, oskarża Gaceta o molestowanie. Za homoseksualizm w ówczesnym Rzymie grożą wysokie kary. Rodrigo jest zmuszony zaaresztować swojego doradcę.

Borgia 2: Środa Popielcowa

Borgia 2: Środa Popielcowa
Kraj produkcji: Niemcy Kategoria wiekowa Czas trwania 00:55:00

Kto zaopiekuje się nowo narodzonym dzieckiem Lukrecji Borgii? Chłopca mogłaby wziąć pod opiekę Giulia Farnese, metresa Aleksandra VI - wówczas Rodrigo Borgia mógłby zostać uznany za ojca dziecka, co umożliwiłoby wydanie Lukrecji za mąż. Młoda matka ostatecznie przystaje na tę propozycję, chociaż rozłąka z pierworodnym synem sprawia jej ogromny ból.

Tymczasem papież Aleksander VI walczy o uwolnienie Gaceta. Kardynałowi Floresowi obiecuje awans, jeśli tylko podczas publicznego przesłuchania wycofa on swoje oskarżenie. Łakomy zaszczytów Flores wycofuje się z wcześniejszych zeznań, a gdy tylko to czyni, zostaje oskarżony o kłamstwo i osadzony w więzieniu. Odwiedzi go tam jego kochanek - della Rovere... Flores wyznaje Rodrigo Borgii, że sam jest orientacji homoseksualnej. Jednak papieża to już nie interesuje...

Widząc, że małżeństwo córki króla Neapolu Ferdynanda II z Guyem de Levalem jest już przesądzone, Cezar wraca do Rzymu. Wraz z nim do Wiecznego Miasta udaje się także Alfonso Di Calabria. Rodrigo Borgia widzi w nim przyszłego małżonka swojej córki Lukrecji. Czy uda mu się zrealizować swój matrymonialny plan?

.. Cały serial „Prawdziwa historia rodu Borgiów” bez cenzury na VOD: wszystkie odcinki za darmo!

Redakcja 03/10/2016

Podobne

Prawdziwa historia rodu Borgiów – sezon 1., odcinek 11.: Boski potwór. WIDEO bez cenzury Prawdziwa historia rodu Borgiów – sezon 1., odcinek 11.: Boski potwór. WIDEO bez cenzury Dzięki hiszpańskiemu wsparciu Borgii udaje się wyprzeć wojska francuskie z Rzymu. Przyszedł zatem czas na gest wdzięczności wobec hiszpańskich sprzymierzeńców. Królowa Izabela Katolicka pragnie, by Wieczne Miasto zostało oczyszczone z Żydów. Czy Rodrigo Borgia spełni jej życzenie? Prawdziwa historia rodu Borgiów – sezon 1., odcinek 12. Wąż podnosi głowę. WIDEO bez cenzury Prawdziwa historia rodu Borgiów – sezon 1., odcinek 12. Wąż podnosi głowę. WIDEO bez cenzury Konflikt między braćmi Juanem a Cezarem przybiera na sile. Pewnego dnia jeden z nich zostanie znaleziony martwy w odmętach Tybru. Kto jest winien jego śmierci? Oto rodzina Borgiów i jej losy w kolejnym odcinku serialu „Prawdziwa historia rodu Borgiów". Prawdziwa historia rodu Borgiów – sezon 2., odcinek 5. Wniebowstąpienie. WIDEO bez cenzury Prawdziwa historia rodu Borgiów – sezon 2., odcinek 5. Wniebowstąpienie. WIDEO bez cenzury Po zwycięstwie nad Savonarolą Cezar Borgia triumfalnie wraca do Rzymu. Sukces uważa za punkt zwrotny w swojej karierze. Nie rezygnuje z planów poślubienia Carlotty d'Aragon i włożenia na głowę korony króla Neapolu. Prawdziwa historia rodu Borgiów – sezon 2., odcinek 10. Wniebowzięcie. WIDEO Prawdziwa historia rodu Borgiów – sezon 2., odcinek 10. Wniebowzięcie. WIDEO Czy Cezar znajdzie w końcu szczęście w małżeństwie? Czy zaspokoi swój monstrualny apetyt na podboje i zaszczyty? Syn papieża Aleksandra VI szykuje się do kolejnych wojennych manewrów. Próba zdobycia ręki Carlotty d'Aragon zakończyła się dla niego fiaskiem. Ale król Ludwik XII ma już dla Cezara inną matrymonialną propozycję. Jaką?

Zobacz też

Zobacz koniecznie

Przeczytaj też

Nie przegap!