Prawdziwa historia rodu Borgiów – sezon 2., odcinek 1. Czas pożądania. WIDEO bez cenzury

Pierwszy odcinek drugiego sezonu serialu „Prawdziwa historia rodu Borgiów". Rodzina Borgiów wciąż niepodzielnie panuje w Rzymie. Rodrigo Borgia - papież Aleksander VI stracił właśnie syna Juana, o którego zabójstwo oskarżany jest jego brat Cezar. Liczni wrogowie papieża rosną w siłę, podejmując kolejne spiski przeciwko głowie kościoła katolickiego.

Borgia 2: Czas pożądania

Borgia 2: Czas pożądania
Kraj produkcji: Francja Kategoria wiekowa Czas trwania 00:56:56

Głowa rodziny Borgiów, Rodrigo Borgia, zasiadający na tronie Piotrowym jako papież Aleksander VI, nie może znaleźć sobie miejsca po śmierci syna Juana. Ciało młodzieńca wyłowiono z wód Tybru, a śledztwo w sprawie prowadzi jego brat, skonfliktowany z Juanem za jego życia Cezar. Czy młody człowiek dołoży należytych starań, by ustalić prawdę?

Cezar, który prawdopodobnie winien jest nie tylko zamordowania swojego brata, ale także pozbawienia życia kochanka swojej siostry Lukrecji, Pedro Caldesa, wyjeżdża do Królestwa Neapolu, gdzie jako kardynał koronuje Ferdynanda II. W Neapolu prowadzi życie pełne zbytków i ekscesów, a konieczność sprawowania urzędu kościelnego jest dla niego wielkim ciężarem. Nie od dziś marzy o innym życiu, chce by być kondotierem, walczyć i zdobywać świat. Również i matrymonialne plany Cezara mogą wkrótce przynieść mu rozczarowanie. Młody kardynał ubiega się o rękę córki króla Neapolu Carlotty, ale ona jest już przeznaczona innemu mężczyźnie.

Lukrecja, która zaszła w ciążę ze swoim kochankiem Pedro Caldesem, ukrywa się w domu swojej matki Vannozzy Cattanei. Nikt nie może się dowiedzieć, że spodziewa się dziecka, ponieważ jej ojciec, papież, chce ponownie wydać ją za mąż.

Tymczasem Aleksander VI wciąż nie może pogodzić się ze śmiercią swojego syna Juana. Miał z nim związane poważne plany, pragnął, żeby to właśnie on został jego spadkobiercą. Wrogowie Borgii wciąż spiskują przeciwko niemu, mając nadzieję, że skoro wojska francuskie wycofały się z Rzymu, ich miejsce zajmą oddziały hiszpańskie. Rodrigo dobrze wie, że jego oponenci właśnie na to liczą - wysyła więc Cordovę, żeby walczył przeciwko Turkom, którzy zaatakowali Wenecję...

.. Cały serial „Prawdziwa historia rodu Borgiów” bez cenzury na VOD: wszystkie odcinki za darmo!


 

Redakcja 30/09/2016

Podobne

Prawdziwa historia rodu Borgiów – sezon 1., odcinek 11.: Boski potwór. WIDEO bez cenzury Prawdziwa historia rodu Borgiów – sezon 1., odcinek 11.: Boski potwór. WIDEO bez cenzury Dzięki hiszpańskiemu wsparciu Borgii udaje się wyprzeć wojska francuskie z Rzymu. Przyszedł zatem czas na gest wdzięczności wobec hiszpańskich sprzymierzeńców. Królowa Izabela Katolicka pragnie, by Wieczne Miasto zostało oczyszczone z Żydów. Czy Rodrigo Borgia spełni jej życzenie? Prawdziwa historia rodu Borgiów – sezon 1., odcinek 12. Wąż podnosi głowę. WIDEO bez cenzury Prawdziwa historia rodu Borgiów – sezon 1., odcinek 12. Wąż podnosi głowę. WIDEO bez cenzury Konflikt między braćmi Juanem a Cezarem przybiera na sile. Pewnego dnia jeden z nich zostanie znaleziony martwy w odmętach Tybru. Kto jest winien jego śmierci? Oto rodzina Borgiów i jej losy w kolejnym odcinku serialu „Prawdziwa historia rodu Borgiów". Prawdziwa historia rodu Borgiów – sezon 2., odcinek 5. Wniebowstąpienie. WIDEO bez cenzury Prawdziwa historia rodu Borgiów – sezon 2., odcinek 5. Wniebowstąpienie. WIDEO bez cenzury Po zwycięstwie nad Savonarolą Cezar Borgia triumfalnie wraca do Rzymu. Sukces uważa za punkt zwrotny w swojej karierze. Nie rezygnuje z planów poślubienia Carlotty d'Aragon i włożenia na głowę korony króla Neapolu. Prawdziwa historia rodu Borgiów – sezon 2., odcinek 10. Wniebowzięcie. WIDEO Prawdziwa historia rodu Borgiów – sezon 2., odcinek 10. Wniebowzięcie. WIDEO Czy Cezar znajdzie w końcu szczęście w małżeństwie? Czy zaspokoi swój monstrualny apetyt na podboje i zaszczyty? Syn papieża Aleksandra VI szykuje się do kolejnych wojennych manewrów. Próba zdobycia ręki Carlotty d'Aragon zakończyła się dla niego fiaskiem. Ale król Ludwik XII ma już dla Cezara inną matrymonialną propozycję. Jaką?

Zobacz koniecznie

Przeczytaj też

Nie przegap!