Prawdziwa historia rodu Borgiów – sezon 2., odcinek 12. Któż jak Bóg. WIDEO bez cenzury

Cezar Borgia świętuje swój sukces. Chce, by Leonardo da Vincij podjął u niego pracę jako konstruktor machin wojennych. Czy renesansowy geniusz przyjmie propozycję genialnego władcy? Oto Borgiowie i ich dalsze dzieje w kolejnym odcinku drugiego sezonu serialu „Prawdziwa historia rodu Borgiów".

Borgia 2: Któż Jak Bóg

Borgia 2: Któż Jak Bóg
Kraj produkcji: Niemcy Kategoria wiekowa Czas trwania 00:56:53

Cezar Borgia szykuje się do kolejnego ataku - tym razem jego celami będą Imola i Forli, ale jego najsilniejsza broń pozostanie niezmieniona... będzie nią, jak zwykle, podstęp...

Lukrecja Borgia kontynuuje swoją misję pojednania rodziny. Przekonuje byłą kochankę swojego brata, Cezara Borgii, Fiamettę, by ochrzciła synka, który stał się owocem ich romansu. Uroczystość odbywa się w Kaplicy Sykstyńskiej. Incognito i przez nikogo nie zauważony na miejscu zjawia się także ojciec dziecka, Cezar Borgia.

Nowy członek rodziny, niedawno uznany wnuk Aleksandra VI Aurelio, dostrzega, że papież spogląda na swoją córkę Lukrecję nie jak ojciec, ale jak rozpustnik. Młody mężczyzna pozostanie na to obojętny...

.. Cały serial „Prawdziwa historia rodu Borgiów” bez cenzury na VOD: wszystkie odcinki za darmo!

Redakcja 17/10/2016

Podobne

Prawdziwa historia rodu Borgiów – sezon 1., odcinek 11.: Boski potwór. WIDEO bez cenzury Prawdziwa historia rodu Borgiów – sezon 1., odcinek 11.: Boski potwór. WIDEO bez cenzury Dzięki hiszpańskiemu wsparciu Borgii udaje się wyprzeć wojska francuskie z Rzymu. Przyszedł zatem czas na gest wdzięczności wobec hiszpańskich sprzymierzeńców. Królowa Izabela Katolicka pragnie, by Wieczne Miasto zostało oczyszczone z Żydów. Czy Rodrigo Borgia spełni jej życzenie? Prawdziwa historia rodu Borgiów – sezon 1., odcinek 12. Wąż podnosi głowę. WIDEO bez cenzury Prawdziwa historia rodu Borgiów – sezon 1., odcinek 12. Wąż podnosi głowę. WIDEO bez cenzury Konflikt między braćmi Juanem a Cezarem przybiera na sile. Pewnego dnia jeden z nich zostanie znaleziony martwy w odmętach Tybru. Kto jest winien jego śmierci? Oto rodzina Borgiów i jej losy w kolejnym odcinku serialu „Prawdziwa historia rodu Borgiów". Prawdziwa historia rodu Borgiów – sezon 2., odcinek 5. Wniebowstąpienie. WIDEO bez cenzury Prawdziwa historia rodu Borgiów – sezon 2., odcinek 5. Wniebowstąpienie. WIDEO bez cenzury Po zwycięstwie nad Savonarolą Cezar Borgia triumfalnie wraca do Rzymu. Sukces uważa za punkt zwrotny w swojej karierze. Nie rezygnuje z planów poślubienia Carlotty d'Aragon i włożenia na głowę korony króla Neapolu. Prawdziwa historia rodu Borgiów – sezon 2., odcinek 10. Wniebowzięcie. WIDEO Prawdziwa historia rodu Borgiów – sezon 2., odcinek 10. Wniebowzięcie. WIDEO Czy Cezar znajdzie w końcu szczęście w małżeństwie? Czy zaspokoi swój monstrualny apetyt na podboje i zaszczyty? Syn papieża Aleksandra VI szykuje się do kolejnych wojennych manewrów. Próba zdobycia ręki Carlotty d'Aragon zakończyła się dla niego fiaskiem. Ale król Ludwik XII ma już dla Cezara inną matrymonialną propozycję. Jaką?

Zobacz też

Co zwiedzić w Berlinie? Jakie są najciekawsze galerie i muzea stolicy Niemiec? Co zwiedzić w Berlinie? Jakie są najciekawsze galerie i muzea stolicy Niemiec? Pomysłów na zwiedzanie Berlina jest wiele, ale takich obiektów jak Muzeum Pergamońskie i Stara Galeria Narodowa na Wyspie Muzeów czy też Kulturforum przegapić po prostu nie można. Jeśli chcesz pójść tropem sztuki, ten artykuł jest dla ciebie. Podpowiadamy, które muzea i galerie warto zobaczyć! Ojciec Bashobora w Polsce: gdzie, kiedy rekolekcje i modlitwy o uzdrowienie? Ojciec Bashobora w Polsce: gdzie, kiedy rekolekcje i modlitwy o uzdrowienie? Kolejny raz ojciec Bashobora przyjechał do Polski wygłosić rekolekcje. Znany na całym świecie duchowny był już w Rychwałdzie, teraz odwiedzi Wałbrzych i Szczawno-Zdrój, Pionki, Kazimierz Biskupi oraz Górkę Klasztorną. Mówimy, jakie miasta Polski odwiedzi podczas swojej wizyty w naszym kraju ojciec Bashobora. Segregacja odpadów - gdzie wyrzucać opakowania po sokach i mleku? Segregacja odpadów - gdzie wyrzucać opakowania po sokach i mleku? By mniej płacić za wywóz śmieci, trzeba je segregować. Czasami stajemy przed dylematem – do którego pojemnika wyrzucić konkretne śmieci. Czy opakowanie po mleku to plastik czy tektura? Do jakiego pojemnika je wyrzucić? Czy deszczówkę można odprowadzać do kanalizacji? Czy deszczówkę można odprowadzać do kanalizacji? Po ulewnych deszczach na działce wokół domu, przy zjeździe do garażu, na tarasie może zbierać się woda. Deszczówka powinna być kierowana do systemu odwodnień liniowych i odprowadzana na pewną odległość od budynku, by zapobiec zamakaniu fundamentów czy zalewaniu piwnicy. Co z nią dalej zrobić? Czy deszczówkę można odprowadzić do kanalizacji - do znajdującego się w sąsiedztwie naszej działki kolektora ściekowego?

Zobacz koniecznie

Przeczytaj też

Nie przegap!