Prawdziwa historia rodu Borgiów – sezon 2., odcinek 12. Któż jak Bóg. WIDEO bez cenzury

Cezar Borgia świętuje swój sukces. Chce, by Leonardo da Vincij podjął u niego pracę jako konstruktor machin wojennych. Czy renesansowy geniusz przyjmie propozycję genialnego władcy? Oto Borgiowie i ich dalsze dzieje w kolejnym odcinku drugiego sezonu serialu „Prawdziwa historia rodu Borgiów".

Borgia 2: Któż Jak Bóg

Borgia 2: Któż Jak Bóg
Kraj produkcji: Niemcy Kategoria wiekowa Czas trwania 00:56:53

Cezar Borgia szykuje się do kolejnego ataku - tym razem jego celami będą Imola i Forli, ale jego najsilniejsza broń pozostanie niezmieniona... będzie nią, jak zwykle, podstęp...

Lukrecja Borgia kontynuuje swoją misję pojednania rodziny. Przekonuje byłą kochankę swojego brata, Cezara Borgii, Fiamettę, by ochrzciła synka, który stał się owocem ich romansu. Uroczystość odbywa się w Kaplicy Sykstyńskiej. Incognito i przez nikogo nie zauważony na miejscu zjawia się także ojciec dziecka, Cezar Borgia.

Nowy członek rodziny, niedawno uznany wnuk Aleksandra VI Aurelio, dostrzega, że papież spogląda na swoją córkę Lukrecję nie jak ojciec, ale jak rozpustnik. Młody mężczyzna pozostanie na to obojętny...

.. Cały serial „Prawdziwa historia rodu Borgiów” bez cenzury na VOD: wszystkie odcinki za darmo!

Redakcja 17/10/2016

Podobne

Prawdziwa historia rodu Borgiów – sezon 1., odcinek 11.: Boski potwór. WIDEO bez cenzury Prawdziwa historia rodu Borgiów – sezon 1., odcinek 11.: Boski potwór. WIDEO bez cenzury Dzięki hiszpańskiemu wsparciu Borgii udaje się wyprzeć wojska francuskie z Rzymu. Przyszedł zatem czas na gest wdzięczności wobec hiszpańskich sprzymierzeńców. Królowa Izabela Katolicka pragnie, by Wieczne Miasto zostało oczyszczone z Żydów. Czy Rodrigo Borgia spełni jej życzenie? Prawdziwa historia rodu Borgiów – sezon 1., odcinek 12. Wąż podnosi głowę. WIDEO bez cenzury Prawdziwa historia rodu Borgiów – sezon 1., odcinek 12. Wąż podnosi głowę. WIDEO bez cenzury Konflikt między braćmi Juanem a Cezarem przybiera na sile. Pewnego dnia jeden z nich zostanie znaleziony martwy w odmętach Tybru. Kto jest winien jego śmierci? Oto rodzina Borgiów i jej losy w kolejnym odcinku serialu „Prawdziwa historia rodu Borgiów". Prawdziwa historia rodu Borgiów – sezon 2., odcinek 5. Wniebowstąpienie. WIDEO bez cenzury Prawdziwa historia rodu Borgiów – sezon 2., odcinek 5. Wniebowstąpienie. WIDEO bez cenzury Po zwycięstwie nad Savonarolą Cezar Borgia triumfalnie wraca do Rzymu. Sukces uważa za punkt zwrotny w swojej karierze. Nie rezygnuje z planów poślubienia Carlotty d'Aragon i włożenia na głowę korony króla Neapolu. Prawdziwa historia rodu Borgiów – sezon 2., odcinek 10. Wniebowzięcie. WIDEO Prawdziwa historia rodu Borgiów – sezon 2., odcinek 10. Wniebowzięcie. WIDEO Czy Cezar znajdzie w końcu szczęście w małżeństwie? Czy zaspokoi swój monstrualny apetyt na podboje i zaszczyty? Syn papieża Aleksandra VI szykuje się do kolejnych wojennych manewrów. Próba zdobycia ręki Carlotty d'Aragon zakończyła się dla niego fiaskiem. Ale król Ludwik XII ma już dla Cezara inną matrymonialną propozycję. Jaką?

Zobacz też

Jak zrobić strój na jasełka? Maryja, Józef, anioł, pasterz Jak zrobić strój na jasełka? Maryja, Józef, anioł, pasterz Jasełka na stałe już weszły do tradycji świątecznych. Przed lub po świętach Bożego Narodzenia w kościołach, przedszkolach i szkołach wystawiane są jasełka. Biorą w nich udział nasze dzieci. Jak samodzielnie przygotować stroje na jasełka? Jak zrobić przebranie Maryi, Józefa, pasterza, jednego z Trzech Króli albo anioła? Film „Francuskie siły specjalne w akcji”: dokument o RAID i terroryzmie we Francji Film „Francuskie siły specjalne w akcji”: dokument o RAID i terroryzmie we Francji Twórcy dokumentu wnikają w struktury francuskiej specjalnej jednostki antyterrorystycznej RAID, biorącej udział w najbardziej niebezpiecznych i skomplikowanych operacjach. RAID uczestniczył m.in. w akcji ujęcia terrorystów odpowiedzialnych za ataki w Paryżu 13 listopada 2015 roku i za zamach na redakcję gazety „Charlie Hebdo” w styczniu 2015 roku. Kamera towarzyszy członkom tej elitarnej brygady podczas szkoleń i ryzykownych akcji. Śladem francuskiego dżihadysty. Dlaczego Europejczycy zasilają Państwo Islamskie? Śladem francuskiego dżihadysty. Dlaczego Europejczycy zasilają Państwo Islamskie? Co europejskich muzułmanów – urodzonych i wychowanych we Francji, w Belgii, w Niemczech czy w Anglii – popycha ku Państwu Islamskiemu, wyjątkowo krwawej organizacji terrorystycznej? Odpowiedź w niezwykłym dokumencie. Jasełka – co to jest? Skąd się wzięła tradycja jasełek? Jasełka – co to jest? Skąd się wzięła tradycja jasełek? Jasełka to widowisko przedstawiające narodzenie Chrystusa. Ich nazwa wywodzi się od staropolskiego słowa jasło, oznaczającego żłób. Ale tradycja jasełek, mimo tego strapolskiego słowa, nie pochodzi z Polski - jasełka wywodzą się z Włoch, a przedstawienia o tematyce związanej z Bożym Narodzeniem z udziałem ludzi i zwierząt zainicjował święty Franciszek z Asyżu.

Zobacz koniecznie

Przeczytaj też

Nie przegap!