Prawdziwa historia rodu Borgiów – sezon 2., odcinek 11. Siedem Boleści. WIDEO bez cenzury

Czy papież zawarł pakt z diabłem? Takie chodzą plotki... Aleksander VI zewsząd otoczony jest wrogami, jednak wciąż trwa na urzędzie, a nawet odnosi sukcesy. Oto Borgiowie i ich dalsze dzieje w kolejnym odcinku drugiego sezonu serialu „Prawdziwa historia rodu Borgiów".

Borgia 2: Siedem Boleści

Borgia 2: Siedem Boleści
Kraj produkcji: Niemcy Kategoria wiekowa Czas trwania 00:53:59

Nieudany zamach na papieża? Historia zna takie przypadki. Księżna Caterina, w zemście na papieżu Aleksandrze VI – Rodrigo Borgii planuje otruć go chorą krwią. Próba kończy się jednak niepowodzeniem. Niedoszła zabójczyni papieża ucieka.

Syn papieża Cezar Borgia spędza miłe chwile z niedawno poślubioną Carlottą d’Albert, siostrą króla Nawarry Jana III, szykując się do natarcia na Mediolan. Czy uda mu się zgromadzić odpowiednią ilość wojsk? Do jakich podstępnych manewrów się odwoła? Czy znajdzie sojuszników? Czy wesprze go jego ojciec?

Córka papieża, Lukrecja Borgia, która przybyła właśnie do Rzymu i spodziewa się dziecka, podejmuje działania, by pogodzić zwaśnionych członków swojej rodziny. Działa w tym celu wraz z nią Izabela - córką papieża, która nie została przez niego uznana. W trakcie spotkania kobiet z ich ojcem Rodrigiem, niespodziewanie pojawia się syn Izabeli Aurelio. Czy papież uzna swojego wnuka? Czy Lukrecji uda się doprowadzić do pojednania rodziny?

.. Cały serial „Prawdziwa historia rodu Borgiów” bez cenzury na VOD: wszystkie odcinki za darmo!

Redakcja 14/10/2016

Podobne

Prawdziwa historia rodu Borgiów – sezon 1., odcinek 11.: Boski potwór. WIDEO bez cenzury Prawdziwa historia rodu Borgiów – sezon 1., odcinek 11.: Boski potwór. WIDEO bez cenzury Dzięki hiszpańskiemu wsparciu Borgii udaje się wyprzeć wojska francuskie z Rzymu. Przyszedł zatem czas na gest wdzięczności wobec hiszpańskich sprzymierzeńców. Królowa Izabela Katolicka pragnie, by Wieczne Miasto zostało oczyszczone z Żydów. Czy Rodrigo Borgia spełni jej życzenie? Prawdziwa historia rodu Borgiów – sezon 1., odcinek 12. Wąż podnosi głowę. WIDEO bez cenzury Prawdziwa historia rodu Borgiów – sezon 1., odcinek 12. Wąż podnosi głowę. WIDEO bez cenzury Konflikt między braćmi Juanem a Cezarem przybiera na sile. Pewnego dnia jeden z nich zostanie znaleziony martwy w odmętach Tybru. Kto jest winien jego śmierci? Oto rodzina Borgiów i jej losy w kolejnym odcinku serialu „Prawdziwa historia rodu Borgiów". Prawdziwa historia rodu Borgiów – sezon 2., odcinek 5. Wniebowstąpienie. WIDEO bez cenzury Prawdziwa historia rodu Borgiów – sezon 2., odcinek 5. Wniebowstąpienie. WIDEO bez cenzury Po zwycięstwie nad Savonarolą Cezar Borgia triumfalnie wraca do Rzymu. Sukces uważa za punkt zwrotny w swojej karierze. Nie rezygnuje z planów poślubienia Carlotty d'Aragon i włożenia na głowę korony króla Neapolu. Prawdziwa historia rodu Borgiów – sezon 2., odcinek 10. Wniebowzięcie. WIDEO Prawdziwa historia rodu Borgiów – sezon 2., odcinek 10. Wniebowzięcie. WIDEO Czy Cezar znajdzie w końcu szczęście w małżeństwie? Czy zaspokoi swój monstrualny apetyt na podboje i zaszczyty? Syn papieża Aleksandra VI szykuje się do kolejnych wojennych manewrów. Próba zdobycia ręki Carlotty d'Aragon zakończyła się dla niego fiaskiem. Ale król Ludwik XII ma już dla Cezara inną matrymonialną propozycję. Jaką?

Zobacz też

Co to jest PODATEK ŚMIECIOWY? Kto straci, a kto zyska na zmianach przepisów? Co to jest PODATEK ŚMIECIOWY? Kto straci, a kto zyska na zmianach przepisów? Wkrótce wszyscy Polacy będą płacić tzw. podatek śmieciowy. Pobierać będzie go miasto. Ma być to sposób na oczyszczenie kraju z ton śmieci zalegających na dzikich wysypiskach. Jaka będzie wysokość nowej opłaty? Kto zapłaci więcej, a kto mniej niż dzisiaj? Jak samodzielnie centrować koła roweru? Jak samodzielnie centrować koła roweru? Jeśli rower nie jest dla ciebie tylko modnym gadżetem, który większość czasu spędza w stojaku przed hipsterskim klubem, musisz się liczyć z nieuchronnymi uszkodzeniami wynikającymi z tzw. normalnej eksploatacji pojazdu. Jedną z częstych usterek jest wykrzywienie obręczy koła. Co zrobić, gdy masz problem z bankiem? Jak złożyć REKLAMACJĘ? Czym jest ARBITRAŻ? Co zrobić, gdy masz problem z bankiem? Jak złożyć REKLAMACJĘ? Czym jest ARBITRAŻ? Bank źle naliczył ci opłatę za kartę, nie przelał kredytu w terminie, nie zrealizował przelewu? Nie musisz od razu iść do sądu. Pokazujemy tanie i skuteczne sposoby dochodzenia swych praw w sporach z bankami. MERCEDES-BENZ C COUPE kusi czerwonym wnętrzem i nienagannym kształtem! Co takiego jest w tym samochodzie, że każdy chce go mieć? MERCEDES-BENZ C COUPE kusi czerwonym wnętrzem i nienagannym kształtem! Co takiego jest w tym samochodzie, że każdy chce go mieć? Mercedes-benz C coupe - główna nagroda w 13. edycji Tańca z gwiazdami zachęca swoim designem. Doskonały w formie: długa maska, lekko pochylona przednia szyba, niska sylwetka, dynamiczny kształt reflektorów, skórzana, czerwona tapiecerka...Nic tylko wsiąść i zrelaksować się. Właśnie taki Mercedes trafił w ręce aktora znanego z serialu "M jak miłość" Kacpra Kuszewskiego.

Zobacz koniecznie

Przeczytaj też

Nie przegap!