Prawdziwa historia rodu Borgiów – sezon 2., odcinek 11. Siedem Boleści. WIDEO bez cenzury

Czy papież zawarł pakt z diabłem? Takie chodzą plotki... Aleksander VI zewsząd otoczony jest wrogami, jednak wciąż trwa na urzędzie, a nawet odnosi sukcesy. Oto Borgiowie i ich dalsze dzieje w kolejnym odcinku drugiego sezonu serialu „Prawdziwa historia rodu Borgiów".

Borgia 2: Siedem Boleści

Borgia 2: Siedem Boleści
Kraj produkcji: Niemcy Kategoria wiekowa Czas trwania 00:53:59

Nieudany zamach na papieża? Historia zna takie przypadki. Księżna Caterina, w zemście na papieżu Aleksandrze VI – Rodrigo Borgii planuje otruć go chorą krwią. Próba kończy się jednak niepowodzeniem. Niedoszła zabójczyni papieża ucieka.

Syn papieża Cezar Borgia spędza miłe chwile z niedawno poślubioną Carlottą d’Albert, siostrą króla Nawarry Jana III, szykując się do natarcia na Mediolan. Czy uda mu się zgromadzić odpowiednią ilość wojsk? Do jakich podstępnych manewrów się odwoła? Czy znajdzie sojuszników? Czy wesprze go jego ojciec?

Córka papieża, Lukrecja Borgia, która przybyła właśnie do Rzymu i spodziewa się dziecka, podejmuje działania, by pogodzić zwaśnionych członków swojej rodziny. Działa w tym celu wraz z nią Izabela - córką papieża, która nie została przez niego uznana. W trakcie spotkania kobiet z ich ojcem Rodrigiem, niespodziewanie pojawia się syn Izabeli Aurelio. Czy papież uzna swojego wnuka? Czy Lukrecji uda się doprowadzić do pojednania rodziny?

.. Cały serial „Prawdziwa historia rodu Borgiów” bez cenzury na VOD: wszystkie odcinki za darmo!

Redakcja 26/02/2015

Podobne

Prawdziwa historia rodu Borgiów – sezon 1., odcinek 11.: Boski potwór. WIDEO bez cenzury Prawdziwa historia rodu Borgiów – sezon 1., odcinek 11.: Boski potwór. WIDEO bez cenzury Dzięki hiszpańskiemu wsparciu Borgii udaje się wyprzeć wojska francuskie z Rzymu. Przyszedł zatem czas na gest wdzięczności wobec hiszpańskich sprzymierzeńców. Królowa Izabela Katolicka pragnie, by Wieczne Miasto zostało oczyszczone z Żydów. Czy Rodrigo Borgia spełni jej życzenie? Prawdziwa historia rodu Borgiów – sezon 1., odcinek 12. Wąż podnosi głowę. WIDEO bez cenzury Prawdziwa historia rodu Borgiów – sezon 1., odcinek 12. Wąż podnosi głowę. WIDEO bez cenzury Konflikt między braćmi Juanem a Cezarem przybiera na sile. Pewnego dnia jeden z nich zostanie znaleziony martwy w odmętach Tybru. Kto jest winien jego śmierci? Oto rodzina Borgiów i jej losy w kolejnym odcinku serialu „Prawdziwa historia rodu Borgiów". Prawdziwa historia rodu Borgiów – sezon 2., odcinek 5. Wniebowstąpienie. WIDEO bez cenzury Prawdziwa historia rodu Borgiów – sezon 2., odcinek 5. Wniebowstąpienie. WIDEO bez cenzury Po zwycięstwie nad Savonarolą Cezar Borgia triumfalnie wraca do Rzymu. Sukces uważa za punkt zwrotny w swojej karierze. Nie rezygnuje z planów poślubienia Carlotty d'Aragon i włożenia na głowę korony króla Neapolu. Prawdziwa historia rodu Borgiów – sezon 2., odcinek 10. Wniebowzięcie. WIDEO Prawdziwa historia rodu Borgiów – sezon 2., odcinek 10. Wniebowzięcie. WIDEO Czy Cezar znajdzie w końcu szczęście w małżeństwie? Czy zaspokoi swój monstrualny apetyt na podboje i zaszczyty? Syn papieża Aleksandra VI szykuje się do kolejnych wojennych manewrów. Próba zdobycia ręki Carlotty d'Aragon zakończyła się dla niego fiaskiem. Ale król Ludwik XII ma już dla Cezara inną matrymonialną propozycję. Jaką?

Zobacz też

Tanatopraktor. Kim jest? Ile możesz zarobić na przygotowaniu ciała do pogrzebu? Tanatopraktor. Kim jest? Ile możesz zarobić na przygotowaniu ciała do pogrzebu? Tanatopraktor jest ostatnią osobą zajmującą się ciałem zmarłego. Jego zadaniem jest zabezpieczenie i przygotowanie ciała do pochówku. Kto może zostać tanatopraktykiem? Ile możesz zarobić w tym zawodzie? Wizytówki. Instrukcja jak zrobić. Szybki i prosty sposób na przygotowanie wzoru wizytówki. Wizytówki. Instrukcja jak zrobić. Szybki i prosty sposób na przygotowanie wzoru wizytówki. Jesteś młodym przedsiębiorcą, który zaczyna przygodę z biznesem. Jednym z twoich podstawowych narzędzi pracy będą wizytówki. Oto kilka cennych rad, jak w szybki i prosty sposób zrobić wizytówki nie mając dostępu do profesjonalnych programów. Jaki prezent dla nauczycieli na koniec roku? [SPRAWDZONE RADY] Jaki prezent dla nauczycieli na koniec roku? [SPRAWDZONE RADY] Kiedyś uczniowie na zakończenie roku wręczali nauczycielom kwiaty i czekoladki, dzisiaj coraz częściej słyszy się o zbiórkach pieniędzy na droższe prezenty jak biżuteria, artykuły AGD i RTV czy encyklopedie. Czy dawać nauczycielom prezenty na każde zakończenie roku, czy tylko w chwili, kiedy klasa czy grupa przedszkolna opuszcza szkołę lub przedszkole? Co na to sami zainteresowani? Jaki prezent dać nauczycielom? Egzaminy poprawkowe w szkole. Jak wygląda egzamin poprawkowy i kiedy się odbywa? Egzaminy poprawkowe w szkole. Jak wygląda egzamin poprawkowy i kiedy się odbywa? Jeżeli uczeń dostał na koniec roku jedną albo dwie oceny niedostateczne – nie musi jeszcze załamywać rąk i lamentować z powodu czekającego go powtarzania klasy, tylko wziąć się ostro do roboty. Ma jeszcze jedną szansę – może podejść do egzaminu poprawkowego lub egzaminów poprawkowych. Jeśli je zda – będzie promowany do następnej klasy.

Zobacz koniecznie

Przeczytaj też

Nie przegap!