Prawdziwa historia rodu Borgiów – sezon 2., odcinek 10. Wniebowzięcie. WIDEO

Czy Cezar znajdzie w końcu szczęście w małżeństwie? Czy zaspokoi swój monstrualny apetyt na podboje i zaszczyty? Syn papieża Aleksandra VI szykuje się do kolejnych wojennych manewrów. Próba zdobycia ręki Carlotty d'Aragon zakończyła się dla niego fiaskiem. Ale król Ludwik XII ma już dla Cezara inną matrymonialną propozycję. Jaką?

Borgia 2: Wniebowzięcie

Borgia 2: Wniebowzięcie
Kraj produkcji: Niemcy Kategoria wiekowa Czas trwania 00:54:00

Cezar Borgia nie zna litości. Syn papieża szykuje się do podboju Mediolanu. Na drodze sprytnych manipulacji zmusza weneckiego ambasadora, by zobowiązał się zatrzymać oddziały cesarza Maksymiliana, które mogą stanąć mu na drodze. A co z życiem prywatnym młodego Borgii? Król Ludwik XII sugeruje mu małżeństwo z Carlottą d’Albert, siostrą króla Nawarry Jana III, spokrewnioną z francuskim monarchą. Czy tym razem małżeństwo Cezara dojdzie do skutku?

Spór między zarządzanym przez Lukrecję Borgię Spoleto a sąsiednim Terni nie wygasa. Jak się okazuje, konflikt między społecznościami tych miast ma długą historię. Lukrecji udaje się jednak w końcu zapanować nad sytuacją. Młoda kobieta nie najlepiej się czuje - jak się wkrótce okaże, przyczyną jej dolegliwości jest ciąża. Mąż Lukrecji, Alfons d’Aragon, nie posiada się z radości. Jej ojciec, Rodrigo Borgia, chce, by wróciła do Rzymu. Córka papieża spełnia wolę ojca z ciężkim sercem. Wie, że gdy opuści Spoleto, spór międzysąsiedzki z Terni rozgorzeje na nowo.

.. Cały serial „Prawdziwa historia rodu Borgiów” bez cenzury na VOD: wszystkie odcinki za darmo!


 

Redakcja 17/02/2015

Podobne

Prawdziwa historia rodu Borgiów – sezon 1., odcinek 11.: Boski potwór. WIDEO bez cenzury Prawdziwa historia rodu Borgiów – sezon 1., odcinek 11.: Boski potwór. WIDEO bez cenzury Dzięki hiszpańskiemu wsparciu Borgii udaje się wyprzeć wojska francuskie z Rzymu. Przyszedł zatem czas na gest wdzięczności wobec hiszpańskich sprzymierzeńców. Królowa Izabela Katolicka pragnie, by Wieczne Miasto zostało oczyszczone z Żydów. Czy Rodrigo Borgia spełni jej życzenie? Prawdziwa historia rodu Borgiów – sezon 1., odcinek 12. Wąż podnosi głowę. WIDEO bez cenzury Prawdziwa historia rodu Borgiów – sezon 1., odcinek 12. Wąż podnosi głowę. WIDEO bez cenzury Konflikt między braćmi Juanem a Cezarem przybiera na sile. Pewnego dnia jeden z nich zostanie znaleziony martwy w odmętach Tybru. Kto jest winien jego śmierci? Oto rodzina Borgiów i jej losy w kolejnym odcinku serialu „Prawdziwa historia rodu Borgiów". Prawdziwa historia rodu Borgiów – sezon 2., odcinek 5. Wniebowstąpienie. WIDEO bez cenzury Prawdziwa historia rodu Borgiów – sezon 2., odcinek 5. Wniebowstąpienie. WIDEO bez cenzury Po zwycięstwie nad Savonarolą Cezar Borgia triumfalnie wraca do Rzymu. Sukces uważa za punkt zwrotny w swojej karierze. Nie rezygnuje z planów poślubienia Carlotty d'Aragon i włożenia na głowę korony króla Neapolu. Prawdziwa historia rodu Borgiów – sezon 2., odcinek 10. Wniebowzięcie. WIDEO Prawdziwa historia rodu Borgiów – sezon 2., odcinek 10. Wniebowzięcie. WIDEO Czy Cezar znajdzie w końcu szczęście w małżeństwie? Czy zaspokoi swój monstrualny apetyt na podboje i zaszczyty? Syn papieża Aleksandra VI szykuje się do kolejnych wojennych manewrów. Próba zdobycia ręki Carlotty d'Aragon zakończyła się dla niego fiaskiem. Ale król Ludwik XII ma już dla Cezara inną matrymonialną propozycję. Jaką?

Zobacz też

Za kulisami. Afgańska heroina – zapomniana wojna. Jak działa biznes narkotykowy w Afganistanie? Za kulisami. Afgańska heroina – zapomniana wojna. Jak działa biznes narkotykowy w Afganistanie? Heroina jest jednym z najsilniej uzależniających narkotyków. Zanim trafi na czarny rynek w Europie i Ameryce Północnej odbywa długą drogę. Jak działa biznes narkotykowy w Afganistanie? Z czego i jak uzyskuje się heroinę? W jaki sposób organizm uzależnia się od tego groźnego narkotyku? Kim jest Katarzyna Gliszczyńska, żona Krzysztofa Jackowskiego? Kim jest Katarzyna Gliszczyńska, żona Krzysztofa Jackowskiego? On jest jednym z najbardziej znanych jasnowidzów w Europie, pomógł policji rozwikłać najmroczniejsze zagadki kryminalne, odnaleźć zaginionych, odnajdywać drogę po mentalnej nitce do materialnego kłębka. Ona jest 19 lat młodsza i kompletnie zawróciła mu w głowie, sprawiając że wizje przyszłości Krzysztofa Jackowskiego będą mniej mroczne, a na pewno dużo szczęśliwsze. Kim jest Katarzyna Gliszczyńska? Na co zwrócić uwagę przy wyborze wykonawcy strony www? PORADNIK Na co zwrócić uwagę przy wyborze wykonawcy strony www? PORADNIK Każda firma, chcąc istnieć na rynku, musi walczyć o swoją pozycję – także w wirtualnym świecie. By móc stanąć w szranki z konkurencją, trzeba dysponować odpowiednią stroną internetową. Podpowiadamy, na co zwrócić uwagę podczas poszukiwań wykonawcy naszej strony www. Watykan o homoseksualistach - co powiedziano na synodzie? Watykan o homoseksualistach - co powiedziano na synodzie? W Watykanie od tygodnia trwa synod poświęcony przyszłości rodziny, w którym uczestniczy papież Franciszek oraz 200 biskupów z całego świata. W dokumencie podsumowującym obrady pojawiły się uwagi na temat homoseksualizmu. Hierarchowie nie zrównali związków jednopłciowych z małżeństwem.

Zobacz koniecznie

Przeczytaj też

Nie przegap!