Prawdziwa historia rodu Borgiów – sezon 2., odcinek 10. Wniebowzięcie. WIDEO

Czy Cezar znajdzie w końcu szczęście w małżeństwie? Czy zaspokoi swój monstrualny apetyt na podboje i zaszczyty? Syn papieża Aleksandra VI szykuje się do kolejnych wojennych manewrów. Próba zdobycia ręki Carlotty d'Aragon zakończyła się dla niego fiaskiem. Ale król Ludwik XII ma już dla Cezara inną matrymonialną propozycję. Jaką?

Borgia 2: Wniebowzięcie

Borgia 2: Wniebowzięcie
Kraj produkcji: Niemcy Kategoria wiekowa Czas trwania 00:54:00

Cezar Borgia nie zna litości. Syn papieża szykuje się do podboju Mediolanu. Na drodze sprytnych manipulacji zmusza weneckiego ambasadora, by zobowiązał się zatrzymać oddziały cesarza Maksymiliana, które mogą stanąć mu na drodze. A co z życiem prywatnym młodego Borgii? Król Ludwik XII sugeruje mu małżeństwo z Carlottą d’Albert, siostrą króla Nawarry Jana III, spokrewnioną z francuskim monarchą. Czy tym razem małżeństwo Cezara dojdzie do skutku?

Spór między zarządzanym przez Lukrecję Borgię Spoleto a sąsiednim Terni nie wygasa. Jak się okazuje, konflikt między społecznościami tych miast ma długą historię. Lukrecji udaje się jednak w końcu zapanować nad sytuacją. Młoda kobieta nie najlepiej się czuje - jak się wkrótce okaże, przyczyną jej dolegliwości jest ciąża. Mąż Lukrecji, Alfons d’Aragon, nie posiada się z radości. Jej ojciec, Rodrigo Borgia, chce, by wróciła do Rzymu. Córka papieża spełnia wolę ojca z ciężkim sercem. Wie, że gdy opuści Spoleto, spór międzysąsiedzki z Terni rozgorzeje na nowo.

.. Cały serial „Prawdziwa historia rodu Borgiów” bez cenzury na VOD: wszystkie odcinki za darmo!


 

Redakcja 13/10/2016

Podobne

Prawdziwa historia rodu Borgiów – sezon 1., odcinek 11.: Boski potwór. WIDEO bez cenzury Prawdziwa historia rodu Borgiów – sezon 1., odcinek 11.: Boski potwór. WIDEO bez cenzury Dzięki hiszpańskiemu wsparciu Borgii udaje się wyprzeć wojska francuskie z Rzymu. Przyszedł zatem czas na gest wdzięczności wobec hiszpańskich sprzymierzeńców. Królowa Izabela Katolicka pragnie, by Wieczne Miasto zostało oczyszczone z Żydów. Czy Rodrigo Borgia spełni jej życzenie? Prawdziwa historia rodu Borgiów – sezon 1., odcinek 12. Wąż podnosi głowę. WIDEO bez cenzury Prawdziwa historia rodu Borgiów – sezon 1., odcinek 12. Wąż podnosi głowę. WIDEO bez cenzury Konflikt między braćmi Juanem a Cezarem przybiera na sile. Pewnego dnia jeden z nich zostanie znaleziony martwy w odmętach Tybru. Kto jest winien jego śmierci? Oto rodzina Borgiów i jej losy w kolejnym odcinku serialu „Prawdziwa historia rodu Borgiów". Prawdziwa historia rodu Borgiów – sezon 2., odcinek 5. Wniebowstąpienie. WIDEO bez cenzury Prawdziwa historia rodu Borgiów – sezon 2., odcinek 5. Wniebowstąpienie. WIDEO bez cenzury Po zwycięstwie nad Savonarolą Cezar Borgia triumfalnie wraca do Rzymu. Sukces uważa za punkt zwrotny w swojej karierze. Nie rezygnuje z planów poślubienia Carlotty d'Aragon i włożenia na głowę korony króla Neapolu. Prawdziwa historia rodu Borgiów – sezon 2., odcinek 10. Wniebowzięcie. WIDEO Prawdziwa historia rodu Borgiów – sezon 2., odcinek 10. Wniebowzięcie. WIDEO Czy Cezar znajdzie w końcu szczęście w małżeństwie? Czy zaspokoi swój monstrualny apetyt na podboje i zaszczyty? Syn papieża Aleksandra VI szykuje się do kolejnych wojennych manewrów. Próba zdobycia ręki Carlotty d'Aragon zakończyła się dla niego fiaskiem. Ale król Ludwik XII ma już dla Cezara inną matrymonialną propozycję. Jaką?

Zobacz też

Kto finansuje ISIS? Dokument o tajemnicach tzw. państwa islamskiego. WIDEO Kto finansuje ISIS? Dokument o tajemnicach tzw. państwa islamskiego. WIDEO Państwo islamskie, najpotężniejsza obecnie organizacja terrorystyczna, stworzyła sprawnie funkcjonujące struktury. Daesh – to po arabsku ISIS – co roku zarabia miliony dolarów na handlu ropą i bawełną. Dopóki znajdą się chętni na kupowanie taniej towarów od terrorystów, dopóty interes będzie się kręcił. Kod neandertalczyka. Ile w każdym z nas zostało z praczłowieka? Kod neandertalczyka. Ile w każdym z nas zostało z praczłowieka? Ćwierć miliona lat temu neandertalczycy zdominowali całą Europę. Nagle i bez wyraźnej przyczyny zniknęli z powierzchni ziemi. Co stoi za tajemnicą ich wyginięcia? I czy to możliwe, że współcześni ludzie nadal noszą w sobie neandertalskie geny? Niezwykłe rekonstrukcje, najnowocześniejsze efekty specjalne i odważne hipotezy przedstawione w dokumencie „Kod neandertalczyka” przenoszą widzów w fascynujący świat naszych praprzodków. Akcja renowacja. Jak zamienić rupieć w cenne cacko Akcja renowacja. Jak zamienić rupieć w cenne cacko Samochody, narzędzia, maszyny, zabawki – wszystko można odnowić i tchnąć w to nowe życie. Wystarczy odrobina cierpliwości i fantazji. Serial pokazuje zmagania amerykańskich pasjonatów, którzy zamiast kupowania nowych przedmiotów odkrywają piękno w rzeczach przez innych określanych jako „rupiecie”. Dywersanci. Radzieccy żołnierze na tyłach wroga w II wojnie światowej. SERIAL HISTORYCZNY na WIDEO Dywersanci. Radzieccy żołnierze na tyłach wroga w II wojnie światowej. SERIAL HISTORYCZNY na WIDEO Fabularyzowany dokument poświęcony radzieckim oddziałom dywersyjnym działającym podczas II wojny światowej. Przedstawione zostały szczegóły autentycznych wydarzeń historycznych i dzieje żołnierzy gotowych na każde poświęcenie.

Zobacz koniecznie

Przeczytaj też

Nie przegap!