Prawdziwa historia rodu Borgiów – sezon 1., odcinek 8.: Początek apokalipsy. WIDEO bez cenzury

Wojna z Francją staje się faktem. Wojska króla francuskiego Karola VIII idą na Rzym wspierane siłami wrogich Aleksandrowi VI księstw włoskich. Jak się wkrótce okaże, Wieczne Miasto czeka straszliwy los...

Borgia: Początek apokalipsy

Borgia: Początek apokalipsy
Kraj produkcji: Włochy Kategoria wiekowa Czas trwania 00:54:35

Konflikt zbrojny z Francją przybiera na sile. W obronie Rzymu bierze udział straż papieska, na której czele stoi Cezar Borgia. Jednak walka z najeźdźcami kończy się niepowodzeniem. Wieczne Miasto zostanie oddane na pastwę francuskich żołdaków.

Tymczasem Lukrecja, nieszczęśliwa w swoim małżeństwie z Giovannim Sforzą żąda od swojego ojca – papieża Aleksandra VI – zgody na rozwód. Decyzja taka postawiłaby jednak pod znakiem zapytania sojusz z panującym w Mediolanie, sprzymierzonym z Rzymem rodem Sforzów. Konflikt z Francją zaognia się. Syn Rodriga Cezar zostaje wyznaczony na zakładnika w zamian za gwarancję neutralności Fabrizia Colonny.

.. Cały serial „Prawdziwa historia rodu Borgiów” na VOD: wszystkie odcinki za darmo!

Redakcja 26/09/2016

Podobne

Prawdziwa historia rodu Borgiów – sezon 1., odcinek 11.: Boski potwór. WIDEO bez cenzury Prawdziwa historia rodu Borgiów – sezon 1., odcinek 11.: Boski potwór. WIDEO bez cenzury Dzięki hiszpańskiemu wsparciu Borgii udaje się wyprzeć wojska francuskie z Rzymu. Przyszedł zatem czas na gest wdzięczności wobec hiszpańskich sprzymierzeńców. Królowa Izabela Katolicka pragnie, by Wieczne Miasto zostało oczyszczone z Żydów. Czy Rodrigo Borgia spełni jej życzenie? Prawdziwa historia rodu Borgiów – sezon 1., odcinek 12. Wąż podnosi głowę. WIDEO bez cenzury Prawdziwa historia rodu Borgiów – sezon 1., odcinek 12. Wąż podnosi głowę. WIDEO bez cenzury Konflikt między braćmi Juanem a Cezarem przybiera na sile. Pewnego dnia jeden z nich zostanie znaleziony martwy w odmętach Tybru. Kto jest winien jego śmierci? Oto rodzina Borgiów i jej losy w kolejnym odcinku serialu „Prawdziwa historia rodu Borgiów". Prawdziwa historia rodu Borgiów – sezon 2., odcinek 5. Wniebowstąpienie. WIDEO bez cenzury Prawdziwa historia rodu Borgiów – sezon 2., odcinek 5. Wniebowstąpienie. WIDEO bez cenzury Po zwycięstwie nad Savonarolą Cezar Borgia triumfalnie wraca do Rzymu. Sukces uważa za punkt zwrotny w swojej karierze. Nie rezygnuje z planów poślubienia Carlotty d'Aragon i włożenia na głowę korony króla Neapolu. Prawdziwa historia rodu Borgiów – sezon 2., odcinek 10. Wniebowzięcie. WIDEO Prawdziwa historia rodu Borgiów – sezon 2., odcinek 10. Wniebowzięcie. WIDEO Czy Cezar znajdzie w końcu szczęście w małżeństwie? Czy zaspokoi swój monstrualny apetyt na podboje i zaszczyty? Syn papieża Aleksandra VI szykuje się do kolejnych wojennych manewrów. Próba zdobycia ręki Carlotty d'Aragon zakończyła się dla niego fiaskiem. Ale król Ludwik XII ma już dla Cezara inną matrymonialną propozycję. Jaką?

Zobacz też

Kredyt hipoteczny - dlaczego raty maleją lub rosną? Kredyt hipoteczny - dlaczego raty maleją lub rosną? Decydując się na kredyt hipoteczny można wybrać dwa sposoby na spłacanie rat: raty równe lub raty malejące. Nie oznacza to jednak, że nie wystąpi sytuacja, w której wartość comiesięcznej raty nie pójdzie do góry. Od czego to zależy? Oktoberfest - co to za święto, kiedy się odbywa? Oktoberfest - co to za święto, kiedy się odbywa? To jeden z największych festynów ludowych na świecie. Co więcej, wiekowy. W Monachium w Bawarii dobiegają końca najbardziej znane dożynki chmielowe na świecie, czyli popularne Oktoberfest. Sprawdź, skąd bierze się magia imprezy, która przyciąga co roku miliony osób. Czy Joanna Krupa poprawiła sobie biust? Czy Joanna Krupa poprawiła sobie biust? Joanna Krupa, polska modelka, która zrobiła karierę za oceanem, ma do siebie spory dystans. Gwiazda mówiąca w specyficzny sposób po Polsku, nazywana przez rodaków żartobliwie Dżołaną, nie ukrywa ingerencji lekarzy w swoją urodę. Co zrobić z wygraną w Lotto? Co zrobić z wygraną w Totka? Co zrobić z wygraną w Lotto? Co zrobić z wygraną w Totka? Co można zrobić z wygraną w LOTTO? Największa kumulacja w historii lotto. Do wygrania 50 mln zł! Co można zrobić z taką fortuną? Pomysłów jest tak dużo jak ludzi. Niektórzy nie chcą wydać ani złotówki i planują ulokować pieniądze w banku, żyjąc ze "skromnych" odsetek. Inni od razu wezmą się za wydawanie. Zaczną od kupienia prywatnej wyspy, najlepiej bezludnej, na którą polecą własnym odrzutowcem. Bardziej wrażliwi deklarują, że oddadzą kilka milionów ubogim, a może pomogą dzieciom w Afryce? Nasza propozycja to oddać wszystko na NFZ, częściowo załatać dziurę w budżecie i nie zostawić sobie ani złotówki.

Zobacz koniecznie

Przeczytaj też

Nie przegap!