Prawdziwa historia rodu Borgiów – sezon 1., odcinek 7. Manewry. WIDEO bez cenzury

Jest rok 1493. Już od kilku miesięcy Rodrigo Borgia jako papież Aleksander VI zasiada na Tronie Piotrowym. Tymczasem jego rodzina się powiększa. Papież ma też coraz więcej wrogów.

Borgia: Manewry

Borgia: Manewry
Kraj produkcji: Włochy Kategoria wiekowa Czas trwania 00:54:23

Miłosne perypetie dzieci Rodriga Borgii nie znają końca. Juan, od niedawna stojący na czele papieskiej straży, właśnie się ożenił. Jego nowo poślubiona małżonka - Hiszpanka Maria Enriquez de Luna, siostrzenica króla Hiszpanii Ferdynanda II Aragońskiego - kilka lat wcześniej była narzeczoną jego starszego przyrodniego brata Pedro Luisa, zamordowanego w 1588 roku. Młoda para przyjeżdża do Watykanu.

Ale czy nowo poślubiona żona Juana jest w stanie zaspokoić jego apetyt na miłość? Nienasycony potomek rodu Borgiów uwodzi małżonkę swojego młodszego brata Goffreda, najmłodszego z synów papieża Aleksandra VI i jego metresy Vanozzy Cattanei.

Tymczasem Lukrecja cierpi z powodu swojego nieskonsumowanego małżeństwa z Giovannim Sforzą. Czy dowie się dlaczego jej ojciec, do niedawna utrzymujący, że jest jej wujem, zabrania jej utrzymywania kontaktów z własnym mężem? Nieszczęśliwa dziewczyna poznaje czarującego Alfonza d’Este. Czy młody człowiek osłodzi jej życie?

.. Cały serial „Prawdziwa historia rodu Borgiów” na VOD: wszystkie odcinki za darmo!

Redakcja 02/01/2015

Podobne

Prawdziwa historia rodu Borgiów – sezon 1., odcinek 11.: Boski potwór. WIDEO bez cenzury Prawdziwa historia rodu Borgiów – sezon 1., odcinek 11.: Boski potwór. WIDEO bez cenzury Dzięki hiszpańskiemu wsparciu Borgii udaje się wyprzeć wojska francuskie z Rzymu. Przyszedł zatem czas na gest wdzięczności wobec hiszpańskich sprzymierzeńców. Królowa Izabela Katolicka pragnie, by Wieczne Miasto zostało oczyszczone z Żydów. Czy Rodrigo Borgia spełni jej życzenie? Prawdziwa historia rodu Borgiów – sezon 1., odcinek 12. Wąż podnosi głowę. WIDEO bez cenzury Prawdziwa historia rodu Borgiów – sezon 1., odcinek 12. Wąż podnosi głowę. WIDEO bez cenzury Konflikt między braćmi Juanem a Cezarem przybiera na sile. Pewnego dnia jeden z nich zostanie znaleziony martwy w odmętach Tybru. Kto jest winien jego śmierci? Oto rodzina Borgiów i jej losy w kolejnym odcinku serialu „Prawdziwa historia rodu Borgiów". Prawdziwa historia rodu Borgiów – sezon 2., odcinek 5. Wniebowstąpienie. WIDEO bez cenzury Prawdziwa historia rodu Borgiów – sezon 2., odcinek 5. Wniebowstąpienie. WIDEO bez cenzury Po zwycięstwie nad Savonarolą Cezar Borgia triumfalnie wraca do Rzymu. Sukces uważa za punkt zwrotny w swojej karierze. Nie rezygnuje z planów poślubienia Carlotty d'Aragon i włożenia na głowę korony króla Neapolu. Prawdziwa historia rodu Borgiów – sezon 2., odcinek 10. Wniebowzięcie. WIDEO Prawdziwa historia rodu Borgiów – sezon 2., odcinek 10. Wniebowzięcie. WIDEO Czy Cezar znajdzie w końcu szczęście w małżeństwie? Czy zaspokoi swój monstrualny apetyt na podboje i zaszczyty? Syn papieża Aleksandra VI szykuje się do kolejnych wojennych manewrów. Próba zdobycia ręki Carlotty d'Aragon zakończyła się dla niego fiaskiem. Ale król Ludwik XII ma już dla Cezara inną matrymonialną propozycję. Jaką?

Zobacz też

Nowa broń masowego rażenia: dokument o wirusach, które sieją zniszczenie nie tylko w komputerach Nowa broń masowego rażenia: dokument o wirusach, które sieją zniszczenie nie tylko w komputerach Era zwykłych wirusów komputerowych bezpowrotnie minęła. Przygotujmy się na nadejście szkodliwego oprogramowania, które będzie zdolne siać zniszczenie w realnym świecie. Przestępstwa, oszustwa, a nawet działania wojenne będą miały swoje źródło w cyberprzestrzeni. Zygmunt Szendzielarz – „Łupaszka”. Rodzina, walka, kontrowersje, legenda Zygmunt Szendzielarz – „Łupaszka”. Rodzina, walka, kontrowersje, legenda Postać Zygmunta Szendzielarza ps. „Łupaszka” obrosła podwójnym mitem. W oczach ideologów PRL-u ten żołnierz wyklęty służył za synonim rzekomo zbrodniczego oporu wobec władzy ludowej. Z tych samych powodów w środowiskach niepodległościowych uznawany był za jedną z najbardziej świetlistych postaci zbrojnego podziemia. Kanonizacja 2014 – historyczne wydarzenie. Film o kanonizacji Jana Pawła II Kanonizacja 2014 – historyczne wydarzenie. Film o kanonizacji Jana Pawła II 27 kwietnia 2014 roku papież Jan XXIII oraz papież Jan Paweł II zostali ogłoszeni świętymi Kościoła katolickiego. Wydarzenie to oglądało dwa miliony pielgrzymów zgromadzonych w Watykanie na Placu Świętego Piotra oraz prawie dwa miliardy ludzi na całym świecie. Dokument pokazuje przygotowania do tej uroczystości, przedstawia wywiady z katolickimi uczonymi i po raz pierwszy pokazuje zakamarki Watykanu, które nigdy wcześniej nie były udostępniane wiernym. Kosmodrom przyszłości. Kiedy ruszy europejska turystyka kosmiczna? Kosmodrom przyszłości. Kiedy ruszy europejska turystyka kosmiczna? Kosmodromy przyszłości to porty kosmiczne, z których już niedługo każdy z nas będzie mógł polecieć w kosmos, by podziwiać Ziemię z góry i na własnej skórze przekonać się, czym jest stan nieważkości. A już za kilkadziesiąt lat prawdopodobnie będzie można wziąć udział w turystycznym locie na Marsa.

Zobacz koniecznie

Przeczytaj też

Nie przegap!