Prawdziwa historia rodu Borgiów – sezon 1., odcinek 6. Zwierzchnictwo. WIDEO bez cenzury

Jest rok 1492. Rodrigo Borgia jako papież Aleksander VI objął właśnie władzę w Kościele katolickim, gdy tymczasem na świecie rozpoczyna się nowa era: niejaki Krzysztof Kolumb dociera do brzegów nieznanego lądu. Które z państw obejmie władzę nad odkrytymi terenami? Decyzja jest w rękach papieża.

Borgia: Legitimacy

Borgia: Legitimacy
Kraj produkcji: Włochy Kategoria wiekowa Czas trwania 00:54:31

Rodrigo Borgia zdobył władzę w Kościele katolickim. Teraz musi ją utrzymać. Ledwo zasiadł na tronie, jego zaprzysięgły wróg della Rovere zawiązuje z Orsinim i królem Neapolu spisek mający na celu obalenie papieża.

Borgia ma nie tylko nową funkcję, ale i nową metresę – Giulię Farnese. Prowadzi też starania o zagwarantowanie przyszłości swoim dzieciom. Dla dwunastoletniej Lukrecji wybrał już męża – Giovanniego Sforzę. Tymczasem Juan zgodnie z wolą ojca wróci do Hiszpanii, gdzie pojmie za żonę siostrzenicę króla Ferdynanda II Aragońskiego. Rodowi Borgiów może to w przyszłości przynieść koronę.

Tymczasem Vannozza Cattanei prosi swojego byłego kochanka, by zdradził dzieciom pilnie strzeżony sekret - nie jest ich wujem, a ojcem. Czy nowo wybrany papież się zgodzi?

.. Cały serial „Prawdziwa historia rodu Borgiów” na VOD: wszystkie odcinki za darmo!

Redakcja 17/12/2014

Podobne

Prawdziwa historia rodu Borgiów – sezon 1., odcinek 11.: Boski potwór. WIDEO bez cenzury Prawdziwa historia rodu Borgiów – sezon 1., odcinek 11.: Boski potwór. WIDEO bez cenzury Dzięki hiszpańskiemu wsparciu Borgii udaje się wyprzeć wojska francuskie z Rzymu. Przyszedł zatem czas na gest wdzięczności wobec hiszpańskich sprzymierzeńców. Królowa Izabela Katolicka pragnie, by Wieczne Miasto zostało oczyszczone z Żydów. Czy Rodrigo Borgia spełni jej życzenie? Prawdziwa historia rodu Borgiów – sezon 1., odcinek 12. Wąż podnosi głowę. WIDEO bez cenzury Prawdziwa historia rodu Borgiów – sezon 1., odcinek 12. Wąż podnosi głowę. WIDEO bez cenzury Konflikt między braćmi Juanem a Cezarem przybiera na sile. Pewnego dnia jeden z nich zostanie znaleziony martwy w odmętach Tybru. Kto jest winien jego śmierci? Oto rodzina Borgiów i jej losy w kolejnym odcinku serialu „Prawdziwa historia rodu Borgiów". Prawdziwa historia rodu Borgiów – sezon 2., odcinek 5. Wniebowstąpienie. WIDEO bez cenzury Prawdziwa historia rodu Borgiów – sezon 2., odcinek 5. Wniebowstąpienie. WIDEO bez cenzury Po zwycięstwie nad Savonarolą Cezar Borgia triumfalnie wraca do Rzymu. Sukces uważa za punkt zwrotny w swojej karierze. Nie rezygnuje z planów poślubienia Carlotty d'Aragon i włożenia na głowę korony króla Neapolu. Prawdziwa historia rodu Borgiów – sezon 2., odcinek 10. Wniebowzięcie. WIDEO Prawdziwa historia rodu Borgiów – sezon 2., odcinek 10. Wniebowzięcie. WIDEO Czy Cezar znajdzie w końcu szczęście w małżeństwie? Czy zaspokoi swój monstrualny apetyt na podboje i zaszczyty? Syn papieża Aleksandra VI szykuje się do kolejnych wojennych manewrów. Próba zdobycia ręki Carlotty d'Aragon zakończyła się dla niego fiaskiem. Ale król Ludwik XII ma już dla Cezara inną matrymonialną propozycję. Jaką?

Zobacz też

Środa Popielcowa - najpopularniejsze postanowienia wielkopostne Środa Popielcowa - najpopularniejsze postanowienia wielkopostne Środa Popielcowa rozpoczyna w Kościele katolickim 40-dniowy okres Wielkiego Postu, czyli przygotowania do świąt Zmartwychwstania Pańskiego. Wielu katolików na czas Wielkiego Postu podejmuje postanowienia, które mają ich przygotować do Wielkanocy. Z czego katolicy rezygnują w Środę Popielcową? Walentynki. Gotowe SMS-y, życzenia i wierszyki dla dziewczyny Walentynki. Gotowe SMS-y, życzenia i wierszyki dla dziewczyny Gotowe walentynkowe SMS-y, życzenia i wierszyki dla dziewczyny – do wyboru, do koloru! Chcesz przesłać w SMS-ie lub na kartce śmieszny walentynkowy wierszyk lub krótkie, ale urocze życzenia? A może w tegoroczne walentynki chcesz wyznać miłość? Mamy znakomite propozycje. Walentynki. Gotowe SMS-y, życzenia i wierszyki dla chłopaka Walentynki. Gotowe SMS-y, życzenia i wierszyki dla chłopaka Oto gotowe walentynkowe SMS-y, życzenia i wierszyki dla chłopaka. Aby wyrazić swe uczucie, możesz wybrać śmieszne rymowane wierszyki lub krótkie, ale urocze wyznania. Pamiętaj, że im bardziej osobiste będą walentynkowe życzenia, tym większe wrażenie zrobią na ukochanym. Zaburzenia odżywania - anoreksja, bulimia, kompulsywne jedzenie, ortoreksja, pregoreksja Zaburzenia odżywania - anoreksja, bulimia, kompulsywne jedzenie, ortoreksja, pregoreksja Zaburzenia odżywiania są chorobą i wymagają konsultacji z lekarzem. Niestety, problem ten długo jest bagatelizowany zarówno przez chorego, jego bliskich, jak i lekarzy pierwszego kontaktu. Tymczasem ludzi z problemami z odżywianiem przybywa – na zaburzenia tego typu zapadają nie tylko dorośli, ale i młodzież oraz dzieci. Wśród chorych przeważają osoby młode w okresie dojrzewania lub wchodzące w dorosłe życie i płeć, mimo stereotypów, nie ma tu żadnego znaczenia.

Zobacz koniecznie

Przeczytaj też

Nie przegap!