Prawdziwa historia rodu Borgiów – sezon 1., odcinek 6. Zwierzchnictwo. WIDEO bez cenzury

Jest rok 1492. Rodrigo Borgia jako papież Aleksander VI objął właśnie władzę w Kościele katolickim, gdy tymczasem na świecie rozpoczyna się nowa era: niejaki Krzysztof Kolumb dociera do brzegów nieznanego lądu. Które z państw obejmie władzę nad odkrytymi terenami? Decyzja jest w rękach papieża.

Borgia: Legitimacy

Borgia: Legitimacy
Kraj produkcji: Włochy Kategoria wiekowa Czas trwania 00:54:31

Rodrigo Borgia zdobył władzę w Kościele katolickim. Teraz musi ją utrzymać. Ledwo zasiadł na tronie, jego zaprzysięgły wróg della Rovere zawiązuje z Orsinim i królem Neapolu spisek mający na celu obalenie papieża.

Borgia ma nie tylko nową funkcję, ale i nową metresę – Giulię Farnese. Prowadzi też starania o zagwarantowanie przyszłości swoim dzieciom. Dla dwunastoletniej Lukrecji wybrał już męża – Giovanniego Sforzę. Tymczasem Juan zgodnie z wolą ojca wróci do Hiszpanii, gdzie pojmie za żonę siostrzenicę króla Ferdynanda II Aragońskiego. Rodowi Borgiów może to w przyszłości przynieść koronę.

Tymczasem Vannozza Cattanei prosi swojego byłego kochanka, by zdradził dzieciom pilnie strzeżony sekret - nie jest ich wujem, a ojcem. Czy nowo wybrany papież się zgodzi?

.. Cały serial „Prawdziwa historia rodu Borgiów” na VOD: wszystkie odcinki za darmo!

Redakcja 22/09/2016

Podobne

Prawdziwa historia rodu Borgiów – sezon 1., odcinek 11.: Boski potwór. WIDEO bez cenzury Prawdziwa historia rodu Borgiów – sezon 1., odcinek 11.: Boski potwór. WIDEO bez cenzury Dzięki hiszpańskiemu wsparciu Borgii udaje się wyprzeć wojska francuskie z Rzymu. Przyszedł zatem czas na gest wdzięczności wobec hiszpańskich sprzymierzeńców. Królowa Izabela Katolicka pragnie, by Wieczne Miasto zostało oczyszczone z Żydów. Czy Rodrigo Borgia spełni jej życzenie? Prawdziwa historia rodu Borgiów – sezon 1., odcinek 12. Wąż podnosi głowę. WIDEO bez cenzury Prawdziwa historia rodu Borgiów – sezon 1., odcinek 12. Wąż podnosi głowę. WIDEO bez cenzury Konflikt między braćmi Juanem a Cezarem przybiera na sile. Pewnego dnia jeden z nich zostanie znaleziony martwy w odmętach Tybru. Kto jest winien jego śmierci? Oto rodzina Borgiów i jej losy w kolejnym odcinku serialu „Prawdziwa historia rodu Borgiów". Prawdziwa historia rodu Borgiów – sezon 2., odcinek 5. Wniebowstąpienie. WIDEO bez cenzury Prawdziwa historia rodu Borgiów – sezon 2., odcinek 5. Wniebowstąpienie. WIDEO bez cenzury Po zwycięstwie nad Savonarolą Cezar Borgia triumfalnie wraca do Rzymu. Sukces uważa za punkt zwrotny w swojej karierze. Nie rezygnuje z planów poślubienia Carlotty d'Aragon i włożenia na głowę korony króla Neapolu. Prawdziwa historia rodu Borgiów – sezon 2., odcinek 10. Wniebowzięcie. WIDEO Prawdziwa historia rodu Borgiów – sezon 2., odcinek 10. Wniebowzięcie. WIDEO Czy Cezar znajdzie w końcu szczęście w małżeństwie? Czy zaspokoi swój monstrualny apetyt na podboje i zaszczyty? Syn papieża Aleksandra VI szykuje się do kolejnych wojennych manewrów. Próba zdobycia ręki Carlotty d'Aragon zakończyła się dla niego fiaskiem. Ale król Ludwik XII ma już dla Cezara inną matrymonialną propozycję. Jaką?

Zobacz też

Tomasz Lepper, syn Andrzeja Leppera. Kim jest? [KARIERA, RODZINA + WIDEO] Tomasz Lepper, syn Andrzeja Leppera. Kim jest? [KARIERA, RODZINA + WIDEO] Minęły trzy lata od tragicznej smierci Andrzeja Leppera, a nazwisko Lepper znów pojawiło się w polskiej polityce. Syn słynnego lidera Samoobrony postanowił pójść w ślady ojca i wystartować w zbliżających się wielkimi krokami wyborach samorządowych. O dziwo nie będzie startował z listy Samoobrony, a SLD. Kim jest Tomasz Lepper? Mikołaj Cieślak - kim jest? Mikołaj Cieślak - kim jest? Mikołaj Cieślak to jeden z najpopularniejszych polskich kabareciarzy, znany przede wszystkim z występów w Kabarecie Moralnego Niepokoju. Przedstawiamy sylwetkę popularnego komika. Haruki Murakami - kim jest główny faworyt do Nagrody Nobla? Haruki Murakami - kim jest główny faworyt do Nagrody Nobla? Haruki Murakami już od lat wymieniany jest w gronie największym faworytów do otrzymania literackiej Nagrody Nobla. W tym roku bukmacherzy typują go jako głównego faworyta, jednak przewidywania bukmacherów - zwłaszcza w przypadku tej najbardziej prestiżowej nagrody w świecie literatury - częściej się nie sprawdzają niż sprawdzają. Idiota za granicą – komediowy program podróżniczy z Karlem Pilkingtonem w roli główne Idiota za granicą – komediowy program podróżniczy z Karlem Pilkingtonem w roli główne Tytułowy idiota za granicą to Karl Pilkington, pracownik techniczny radia, bez wykształcenia, który zyskał sławę, uwielbienie i międzynarodową popularność dzięki absurdalnym i ignoranckim spostrzeżeniom na rozliczne tematy, które wygłaszał w audycji radiowej The Ricky Gervais Show. Pilkington wyrusza w podróż dookoła świata, żeby z właściwą sobie ignorancją i we właściwym sobie stylu komentować to, co tam zobaczy. W czwartym odcinku programu czeka go wycieczka do Meksyku.

Zobacz koniecznie

Przeczytaj też

Nie przegap!