Prawdziwa historia rodu Borgiów – sezon 1., odcinek 3. Przysięga. WIDEO bez cenzury

Papież Innocenty VIII nie żyje. W Rzymie rozpoczyna się walka o władzę. Tron Piotrowy obejmie ten, kto okaże się bardziej przebiegły od pozostałych. Kardynałowie nie mają skrupułów. W walce o najwyższą godność gotowi są poświęcić wszystko. Rodzina Borgiów szykuje się do konklawe.

Borgia: Przysięga

Borgia: Przysięga
Kraj produkcji: Włochy Kategoria wiekowa Czas trwania 00:53:56

Kardynał Rodrigo Borgia ma apetyt na władzę. Pochodzi z jednego z najsilniejszych europejskich rodów, a szlaki w Stolicy Apostolskiej przetarł mu wujek - Alfonso de Borgia czyli papież Kalikst III. Jak posiąść najwyższe stanowisko w Kościele katolickim? Rodrigo wybiera metodę, która wydaje mu się być najskuteczniejsza - przekupstwo. Wszakże ówcześni hierarchowie katoliccy niczego tak nie pragną, jak pieniędzy.

Nieco inną metodę preferuje Cezar, nieślubny syn Rodriga. Zamierza on w intencji pozytywnego dla jego ojca zakończenia konklawe ofiarować swojego nowo narodzonego syna. W wyścigu do tronu Piotrowego obok Borgii staje znienawidzony przez niego wróg – Giuliano della Rovere.

Tymczasem Lukrecję Borgię trawi śmiertelna gorączka. Jej matka, Vanozza Cattanei, modli się o uzdrowienie dziecka.

.. Cały serial „Prawdziwa historia rodu Borgiów” na VOD: wszystkie odcinki za darmo!

Redakcja 15/12/2014

Podobne

Prawdziwa historia rodu Borgiów – sezon 1., odcinek 11.: Boski potwór. WIDEO bez cenzury Prawdziwa historia rodu Borgiów – sezon 1., odcinek 11.: Boski potwór. WIDEO bez cenzury Dzięki hiszpańskiemu wsparciu Borgii udaje się wyprzeć wojska francuskie z Rzymu. Przyszedł zatem czas na gest wdzięczności wobec hiszpańskich sprzymierzeńców. Królowa Izabela Katolicka pragnie, by Wieczne Miasto zostało oczyszczone z Żydów. Czy Rodrigo Borgia spełni jej życzenie? Prawdziwa historia rodu Borgiów – sezon 1., odcinek 12. Wąż podnosi głowę. WIDEO bez cenzury Prawdziwa historia rodu Borgiów – sezon 1., odcinek 12. Wąż podnosi głowę. WIDEO bez cenzury Konflikt między braćmi Juanem a Cezarem przybiera na sile. Pewnego dnia jeden z nich zostanie znaleziony martwy w odmętach Tybru. Kto jest winien jego śmierci? Oto rodzina Borgiów i jej losy w kolejnym odcinku serialu „Prawdziwa historia rodu Borgiów". Prawdziwa historia rodu Borgiów – sezon 2., odcinek 5. Wniebowstąpienie. WIDEO bez cenzury Prawdziwa historia rodu Borgiów – sezon 2., odcinek 5. Wniebowstąpienie. WIDEO bez cenzury Po zwycięstwie nad Savonarolą Cezar Borgia triumfalnie wraca do Rzymu. Sukces uważa za punkt zwrotny w swojej karierze. Nie rezygnuje z planów poślubienia Carlotty d'Aragon i włożenia na głowę korony króla Neapolu. Prawdziwa historia rodu Borgiów – sezon 2., odcinek 10. Wniebowzięcie. WIDEO Prawdziwa historia rodu Borgiów – sezon 2., odcinek 10. Wniebowzięcie. WIDEO Czy Cezar znajdzie w końcu szczęście w małżeństwie? Czy zaspokoi swój monstrualny apetyt na podboje i zaszczyty? Syn papieża Aleksandra VI szykuje się do kolejnych wojennych manewrów. Próba zdobycia ręki Carlotty d'Aragon zakończyła się dla niego fiaskiem. Ale król Ludwik XII ma już dla Cezara inną matrymonialną propozycję. Jaką?

Zobacz też

SEN O WODZIE SENNIK. Co to znaczy, gdy śni ci się WODA? ZNACZENIE SNÓW SEN O WODZIE SENNIK. Co to znaczy, gdy śni ci się WODA? ZNACZENIE SNÓW Co oznacza jak śni mi się woda? Są sny które dobrze wróżą i takie, które ostrzegają przed niespodziewanymi wydarzeniami w życiu. Warto pamiętać, co się w nocy śniło i spróbować interpretować, dlaczego akurat tej nocy śniło nam się coś wyjątkowo mocno. Sen o WODZIE na przykład jest snem prawie proroczym. I pozytywnym. NOWA GRA NA WAKACJE! Co to jest STREET HANDBALL i czy trzeba znać zasady gry w PIŁKĘ RĘCZNĄ by móc grać w STREET? NOWA GRA NA WAKACJE! Co to jest STREET HANDBALL i czy trzeba znać zasady gry w PIŁKĘ RĘCZNĄ by móc grać w STREET? Zasady gry w piłkę ręczną wydają się skomplikowane, a wysiłek fizyczny jaki zawodnicy wkładają w każdy mecz sprawia, że piłka ręczna postrzegana jest jako wymagająca dyscyplina dla wytrzymałych sportowców. To nieprawda. Istnieje łatwiejsza odmiana piłki ręcznej - STREET HANDBALL. Jak grać w STREET HANDBALL? Dlaczego nie powinniśmy narzekać na ŚCIEŻKI ROWEROWE? Opowieść osobista Dlaczego nie powinniśmy narzekać na ŚCIEŻKI ROWEROWE? Opowieść osobista O tym, że ścieżki rowerowe idealne nie są, wiemy wszyscy. Ale przecież nic nie jest idealne. Może powinniśmy się cieszyć, że w ogóle je mamy? Czy jednak mamy prawo domagać się więcej? A może te nieidealne ścieżki mają nas czegoś nauczyć? Jaki basen ogrodowy dla dzieci? Co się sprawdzi dla malucha? Jaki basen ogrodowy dla dzieci? Co się sprawdzi dla malucha? Basen w ogrodzie to dla dziecka wspaniały sposób na zabawę. Nie przejmuj się, jeśli nie stać cię lub nie możesz pozwolić sobie na budowę tradycyjnego basenu. Dla małego dziecka i tak najlepiej sprawdzi się basen dmuchany. Jaki basen dla malucha ustawić w ogrodzie?

Zobacz koniecznie

Przeczytaj też

Nie przegap!