Prawdziwa historia rodu Borgiów – sezon 1., odcinek 3. Przysięga. WIDEO bez cenzury

Papież Innocenty VIII nie żyje. W Rzymie rozpoczyna się walka o władzę. Tron Piotrowy obejmie ten, kto okaże się bardziej przebiegły od pozostałych. Kardynałowie nie mają skrupułów. W walce o najwyższą godność gotowi są poświęcić wszystko. Rodzina Borgiów szykuje się do konklawe.

Borgia: Przysięga

Borgia: Przysięga
Kraj produkcji: Włochy Kategoria wiekowa Czas trwania 00:53:56

Kardynał Rodrigo Borgia ma apetyt na władzę. Pochodzi z jednego z najsilniejszych europejskich rodów, a szlaki w Stolicy Apostolskiej przetarł mu wujek - Alfonso de Borgia czyli papież Kalikst III. Jak posiąść najwyższe stanowisko w Kościele katolickim? Rodrigo wybiera metodę, która wydaje mu się być najskuteczniejsza - przekupstwo. Wszakże ówcześni hierarchowie katoliccy niczego tak nie pragną, jak pieniędzy.

Nieco inną metodę preferuje Cezar, nieślubny syn Rodriga. Zamierza on w intencji pozytywnego dla jego ojca zakończenia konklawe ofiarować swojego nowo narodzonego syna. W wyścigu do tronu Piotrowego obok Borgii staje znienawidzony przez niego wróg – Giuliano della Rovere.

Tymczasem Lukrecję Borgię trawi śmiertelna gorączka. Jej matka, Vanozza Cattanei, modli się o uzdrowienie dziecka.

.. Cały serial „Prawdziwa historia rodu Borgiów” na VOD: wszystkie odcinki za darmo!

Redakcja 15/12/2014

Podobne

Prawdziwa historia rodu Borgiów – sezon 1., odcinek 11.: Boski potwór. WIDEO bez cenzury Prawdziwa historia rodu Borgiów – sezon 1., odcinek 11.: Boski potwór. WIDEO bez cenzury Dzięki hiszpańskiemu wsparciu Borgii udaje się wyprzeć wojska francuskie z Rzymu. Przyszedł zatem czas na gest wdzięczności wobec hiszpańskich sprzymierzeńców. Królowa Izabela Katolicka pragnie, by Wieczne Miasto zostało oczyszczone z Żydów. Czy Rodrigo Borgia spełni jej życzenie? Prawdziwa historia rodu Borgiów – sezon 1., odcinek 12. Wąż podnosi głowę. WIDEO bez cenzury Prawdziwa historia rodu Borgiów – sezon 1., odcinek 12. Wąż podnosi głowę. WIDEO bez cenzury Konflikt między braćmi Juanem a Cezarem przybiera na sile. Pewnego dnia jeden z nich zostanie znaleziony martwy w odmętach Tybru. Kto jest winien jego śmierci? Oto rodzina Borgiów i jej losy w kolejnym odcinku serialu „Prawdziwa historia rodu Borgiów". Prawdziwa historia rodu Borgiów – sezon 2., odcinek 5. Wniebowstąpienie. WIDEO bez cenzury Prawdziwa historia rodu Borgiów – sezon 2., odcinek 5. Wniebowstąpienie. WIDEO bez cenzury Po zwycięstwie nad Savonarolą Cezar Borgia triumfalnie wraca do Rzymu. Sukces uważa za punkt zwrotny w swojej karierze. Nie rezygnuje z planów poślubienia Carlotty d'Aragon i włożenia na głowę korony króla Neapolu. Prawdziwa historia rodu Borgiów – sezon 2., odcinek 10. Wniebowzięcie. WIDEO Prawdziwa historia rodu Borgiów – sezon 2., odcinek 10. Wniebowzięcie. WIDEO Czy Cezar znajdzie w końcu szczęście w małżeństwie? Czy zaspokoi swój monstrualny apetyt na podboje i zaszczyty? Syn papieża Aleksandra VI szykuje się do kolejnych wojennych manewrów. Próba zdobycia ręki Carlotty d'Aragon zakończyła się dla niego fiaskiem. Ale król Ludwik XII ma już dla Cezara inną matrymonialną propozycję. Jaką?

Zobacz też

W jakim banku wziąć kredyt hipoteczny? RANKING - styczeń 2012 W jakim banku wziąć kredyt hipoteczny? RANKING - styczeń 2012 Dla osób zainteresowanych kredytem hipotecznym rok 2012 nie zaczął się dobrze. Banki podniosły marże, w życie weszła znowelizowana Rekomendacja S KNF, coraz trudniej też otrzymać kredyt walutowy – wiele banków wycofało się z ich udzielania, a te, które nadal mają je w swojej ofercie, znacznie podniosły wymagania stawiane wnioskodawcom. Niemniej jednak udało się nam – jak co miesiąc – przygotować ranking kredytów hipotecznych. Zapraszamy do lektury! Jak zostać detektywem? Jak RUTKOWSKI został detektywem? Jak zostać detektywem? Jak RUTKOWSKI został detektywem? Usługi detektywistyczne stają się u nas w kraju coraz bardziej popularne. Szczególnie dzięki TVN-owskiemu serialowi pod tytułem "Detektywi" i działaniom najpopularniejszego polskiego detektywa Krzysztofa Rutkowskiego, który włączył się w poszukiwania rzekomo porwanej półrocznej Madzi z Sosnowca oraz rozszyfrował kłamstwo matki dziecka. Jak zostać detektywem? Jakie trzeba spełnić kryteria? Pożar w domu. Jakie sa przyczyny i jak się zabezpieczyć? Pożar w domu. Jakie sa przyczyny i jak się zabezpieczyć? Ryzyko pożaru jest większe w zimie kiedy często dogrzewamy się piecykami elektrycznymi, ale to nie jedyna częsta przyczyna pożaru. Aby uniknąć tragedii warto stosować kilka uniwersalnych zasad bezpieczeństwa. Mówimy, jakie sa przyczyny i jak się zabezpieczyć przed pożarem. Co jest uznawane za nieumyślne spowodowanie śmierci? Jaka kara za to grozi? Co jest uznawane za nieumyślne spowodowanie śmierci? Jaka kara za to grozi? Matka poszukiwanej przez policję 6-miesięcznej Madzi z Sosnowca przyznała się, że niemowlę wypadło jej z rąk, co spowodowało śmierć dziecka. Przerażona kobieta upozorowała porwanie Madzi. Jakie zdarzenia można uznać za nieumyślne spowodowanie śmierci i jaka kara za nie grozi? Kto może odpowiadać i w jakich okolicznościach za nieumyślne spowodowanie śmierci?

Zobacz koniecznie

Przeczytaj też

Nie przegap!