Prawdziwa historia rodu Borgiów – sezon 1., odcinek 2. Fala upałów. WIDEO bez cenzury

Papież Aleksander VI słynął z zamiłowania do seksualnych ekscesów. Nie było to zresztą w jego czasach niczym szczególnie wyjątkowym wśród hierarchów kościoła katolickiego.  Niemal wszyscy utrzymywali kontakty z kobietami, mieli metresy, kochanki i brali udział w orgiach. Niemal wszyscy mieli też nieślubne dzieci, których nie ukrywali. Wręcz przeciwnie, traktowali je jako prawowitych dziedziców swoich majątków i zaszczytów.

Około roku 1467 Rodrigo Borgia poznaje kobietę, która zostanie matką czwórki jego dzieci. Romans Rodriga i Vanozzy Cattanei będzie trwał aż do początku lat 80., a jego owocami staną się Cezar, Juan, Lukrecja i Jofre.

Wróćmy jednak do Rzymu początku lat 90. XV wieku... W mieście zaczyna szaleć epidemia śmiertelnej gorączki. Zapada na nią również i papież Innocenty VIII. Jego stan pogarsza się z dnia na dzień. Kardynałowie szykują się zatem do konklawe. Wezmą w nim udział zarówno Rodrigo Borgia, jak i jego najwięksi przeciwnicy – Fabrizio Colonna oraz Giuliano Della Rovere. Rozpoczyna się bezpardonowa walka o Tron Piotrowy. Wygra ten, kto przechytrzy pozostałych.

Tymczasem zaręczyny Lukrecji Borgii z Don Gasparem zostają zerwane. Ojciec ma już dla niej nowego kandydata na męża. Cezar udaje się do wróżki, która przepowiada pięć kolejnych zgonów, nim skończy się lato...

.. Cały serial „Prawdziwa historia rodu Borgiów” na VOD: wszystkie odcinki za darmo!

Redakcja 16/09/2016

Podobne

Prawdziwa historia rodu Borgiów – sezon 1., odcinek 11.: Boski potwór. WIDEO bez cenzury Prawdziwa historia rodu Borgiów – sezon 1., odcinek 11.: Boski potwór. WIDEO bez cenzury Dzięki hiszpańskiemu wsparciu Borgii udaje się wyprzeć wojska francuskie z Rzymu. Przyszedł zatem czas na gest wdzięczności wobec hiszpańskich sprzymierzeńców. Królowa Izabela Katolicka pragnie, by Wieczne Miasto zostało oczyszczone z Żydów. Czy Rodrigo Borgia spełni jej życzenie? Prawdziwa historia rodu Borgiów – sezon 1., odcinek 12. Wąż podnosi głowę. WIDEO bez cenzury Prawdziwa historia rodu Borgiów – sezon 1., odcinek 12. Wąż podnosi głowę. WIDEO bez cenzury Konflikt między braćmi Juanem a Cezarem przybiera na sile. Pewnego dnia jeden z nich zostanie znaleziony martwy w odmętach Tybru. Kto jest winien jego śmierci? Oto rodzina Borgiów i jej losy w kolejnym odcinku serialu „Prawdziwa historia rodu Borgiów". Prawdziwa historia rodu Borgiów – sezon 2., odcinek 5. Wniebowstąpienie. WIDEO bez cenzury Prawdziwa historia rodu Borgiów – sezon 2., odcinek 5. Wniebowstąpienie. WIDEO bez cenzury Po zwycięstwie nad Savonarolą Cezar Borgia triumfalnie wraca do Rzymu. Sukces uważa za punkt zwrotny w swojej karierze. Nie rezygnuje z planów poślubienia Carlotty d'Aragon i włożenia na głowę korony króla Neapolu. Prawdziwa historia rodu Borgiów – sezon 2., odcinek 10. Wniebowzięcie. WIDEO Prawdziwa historia rodu Borgiów – sezon 2., odcinek 10. Wniebowzięcie. WIDEO Czy Cezar znajdzie w końcu szczęście w małżeństwie? Czy zaspokoi swój monstrualny apetyt na podboje i zaszczyty? Syn papieża Aleksandra VI szykuje się do kolejnych wojennych manewrów. Próba zdobycia ręki Carlotty d'Aragon zakończyła się dla niego fiaskiem. Ale król Ludwik XII ma już dla Cezara inną matrymonialną propozycję. Jaką?

Zobacz też

PLEŚŃ NA ŚCIANIE. Jak usunąć pleśń ze ściany? Instrukcja krok po kroku, jak zlikwodować pleśń na ścianie PLEŚŃ NA ŚCIANIE. Jak usunąć pleśń ze ściany? Instrukcja krok po kroku, jak zlikwodować pleśń na ścianie Pleśń na ścianie nie wygląda dobrze, poza tym trzeba ją usunąć, bo jest szkodliwa dla zdrowia. Zanim zabierzesz się za usuwanie pleśni za ściany zastanów się nad poprawą wentylacji, by problem nie powrócił. Jak usunąć pleśń ze ściany? Instrukcja krok po kroku, jak zlikwodować pleśń na ścianie. Proste sposoby na pozbycie się pleśni ze ściany. Jak przeżyć ROZSTANIE Z UKOCHANĄ OSOBĄ? Co robić, gdy rzucił cię chłopak? Jak przeżyć ROZSTANIE Z UKOCHANĄ OSOBĄ? Co robić, gdy rzucił cię chłopak? No i stało się. To, czego się domyślałaś, dokonało się. Powiedział, że idzie tylko po papierosy i za chwilę wróci. Nie wrócił, a ty zostałaś sama, jedynie ze swoją rozpaczą. Wydaje ci się, że świat się zawalił? Nic bardziej błędnego. Możesz sobie z tym problemem poradzić, i to szybciej niż myślisz. Horoskop tygodniowy klasyczny 03.12.12 – 09.12.12 Horoskop tygodniowy dla każdego znaku zodiaku. Co czeka znaki od 02.12 do 09.12.12.?  Horoskop tygodniowy klasyczny 03.12.12 – 09.12.12 Horoskop tygodniowy dla każdego znaku zodiaku. Co czeka znaki od 02.12 do 09.12.12.? Sprawdź, co cię czeka w życiu prywatnym i zawodowym - przeczytaj horoskop tygodniowy dla każdego znaku zodiaku. Horoskop tygodniowy klasyczny na dni 03.12 – 09.12.12 opracował Alessandro z portalu wrozbyonline.pl   Jak po angielsku wyrazić współczucie? Jak złożyć kondolencje po angielsku? Jak po angielsku wyrazić współczucie? Jak złożyć kondolencje po angielsku? Sposoby wyrażania współczucia muszą różnić się w zależności od sytuacji, w której dana osoba się znalazła oraz tego, na ile dobrze osobę tę znamy. Oto kilka podpowiedzi, jak wyrazić współczucie po angielsku

Zobacz koniecznie

Przeczytaj też

Nie przegap!