Prawdziwa historia rodu Borgiów – sezon 1., odcinek 12. Wąż podnosi głowę. WIDEO bez cenzury

Konflikt między braćmi Juanem a Cezarem przybiera na sile. Pewnego dnia jeden z nich zostanie znaleziony martwy w odmętach Tybru. Kto jest winien jego śmierci? Oto rodzina Borgiów i jej losy w kolejnym odcinku serialu „Prawdziwa historia rodu Borgiów".

Borgia: Wąż podnosi głowę

Borgia: Wąż podnosi głowę
Kraj produkcji: Włochy Kategoria wiekowa Czas trwania 01:05:17

Śmierć zagląda w oczy członkom klanu Borgiów. Żona Juana, Maria Enriquez de Luna nie przeżyła podróży do Hiszpanii. Na jaw wychodzi straszna prawda o tym, kto zabił Pedro Luisa - najstarszego syna Rodriga Borgii.

Konflikt między braćmi Juanem a Cezarem przybiera na sile. Juan chce pozbyć się brata. Nie zostanie władcą Neapolu, ale ojciec robi wszystko, by zdobyć dla niego ziemie, nad którymi będzie mógł w przyszłości objąć panowanie. Ale jak się wkrótce okaże, również i to nie jest mu pisane. Pewnego dnia Juan zostaje wyłowiony martwy z odmętów Tybru. Czy ktoś przyczynił się do jego śmierci? Śledztwo w sprawie będzie prowadził jego starszy brat Cezar.

.. Cały serial „Prawdziwa historia rodu Borgiów” bez cenzury na VOD: wszystkie odcinki za darmo!

Redakcja 29/09/2016

Podobne

Prawdziwa historia rodu Borgiów – sezon 1., odcinek 11.: Boski potwór. WIDEO bez cenzury Prawdziwa historia rodu Borgiów – sezon 1., odcinek 11.: Boski potwór. WIDEO bez cenzury Dzięki hiszpańskiemu wsparciu Borgii udaje się wyprzeć wojska francuskie z Rzymu. Przyszedł zatem czas na gest wdzięczności wobec hiszpańskich sprzymierzeńców. Królowa Izabela Katolicka pragnie, by Wieczne Miasto zostało oczyszczone z Żydów. Czy Rodrigo Borgia spełni jej życzenie? Prawdziwa historia rodu Borgiów – sezon 1., odcinek 12. Wąż podnosi głowę. WIDEO bez cenzury Prawdziwa historia rodu Borgiów – sezon 1., odcinek 12. Wąż podnosi głowę. WIDEO bez cenzury Konflikt między braćmi Juanem a Cezarem przybiera na sile. Pewnego dnia jeden z nich zostanie znaleziony martwy w odmętach Tybru. Kto jest winien jego śmierci? Oto rodzina Borgiów i jej losy w kolejnym odcinku serialu „Prawdziwa historia rodu Borgiów". Prawdziwa historia rodu Borgiów – sezon 2., odcinek 5. Wniebowstąpienie. WIDEO bez cenzury Prawdziwa historia rodu Borgiów – sezon 2., odcinek 5. Wniebowstąpienie. WIDEO bez cenzury Po zwycięstwie nad Savonarolą Cezar Borgia triumfalnie wraca do Rzymu. Sukces uważa za punkt zwrotny w swojej karierze. Nie rezygnuje z planów poślubienia Carlotty d'Aragon i włożenia na głowę korony króla Neapolu. Prawdziwa historia rodu Borgiów – sezon 2., odcinek 10. Wniebowzięcie. WIDEO Prawdziwa historia rodu Borgiów – sezon 2., odcinek 10. Wniebowzięcie. WIDEO Czy Cezar znajdzie w końcu szczęście w małżeństwie? Czy zaspokoi swój monstrualny apetyt na podboje i zaszczyty? Syn papieża Aleksandra VI szykuje się do kolejnych wojennych manewrów. Próba zdobycia ręki Carlotty d'Aragon zakończyła się dla niego fiaskiem. Ale król Ludwik XII ma już dla Cezara inną matrymonialną propozycję. Jaką?

Zobacz też

Jakimi kategoriami kierować się przy wyborze rasy psa? Jakimi kategoriami kierować się przy wyborze rasy psa? Wybór rasy psa nie jest sprawą łatwą. Wymaga przemyśleń i analizy. Musisz się zastanowić, czego dokładnie oczekujesz od pupila i ile czasu będziesz mógł mu poświęcić. Ważne jest. czy pies będzie pasował do twojego trybu życia. Obowiązkowe wyposażenie auta w Polsce: co trzeba mieć w samochodzie? Obowiązkowe wyposażenie auta w Polsce: co trzeba mieć w samochodzie? Przewóz w aucie takich przedmiotów, jak: apteczka, gaśnica, trójkąt ostrzegawczy, zapasowa żarówka czy kamizelka odblaskowa, w różnych europejskich państwach jest uregulowany odmiennymi przepisami. Które z tych elementów muszą obowiązkowo znaleźć się na wyposażeniu pojazdu w Polsce? Kim jest PIOTR SAŁYGA, mąż nieżyjącej blogerki Joanny Sałygi znanej jako Chustka? VIDEO Kim jest PIOTR SAŁYGA, mąż nieżyjącej blogerki Joanny Sałygi znanej jako Chustka? VIDEO Kim jest Piotr Sałyga, mąż Joanny Sałygi znanej jako Chustka? Piotr, który sprawił, że młoda kobieta mimo świadomości, że umiera, mówiła, że jest szczęśliwa. Bo kocha i jest kochana. Piotr, mężczyzna z przeszłością, który z wielką czułością i oddaniem opiekował się do ostatniej chwili Joanną i jej synem, a potem.... poszedł do więzienia. Kim jest Beata Jałocha, która uległa wypadkowi i walczy o zdrowie? Dlaczego jej historia poruszyła Polaków? Kim jest Beata Jałocha, która uległa wypadkowi i walczy o zdrowie? Dlaczego jej historia poruszyła Polaków? Beata Jałocha to młoda dziewczyna, z zawodu rehabilitantka i instruktorka fitness, która pomagała wielu sparaliżowanym. Teraz po wypadku - spadł na nią skaczący samobójca - sama wymaga pomocy. Jest sparaliżowana - ma złamany kręgosłup.  Jej bliscy walczą o jej zdrowie i pieniądze na leczenie.

Zobacz koniecznie

Przeczytaj też

Nie przegap!