Prawdziwa historia rodu Borgiów – sezon 1., odcinek 12. Wąż podnosi głowę. WIDEO bez cenzury

Konflikt między braćmi Juanem a Cezarem przybiera na sile. Pewnego dnia jeden z nich zostanie znaleziony martwy w odmętach Tybru. Kto jest winien jego śmierci? Oto rodzina Borgiów i jej losy w kolejnym odcinku serialu „Prawdziwa historia rodu Borgiów".

Borgia: Wąż podnosi głowę

Borgia: Wąż podnosi głowę
Kraj produkcji: Włochy Kategoria wiekowa Czas trwania 01:05:17

Śmierć zagląda w oczy członkom klanu Borgiów. Żona Juana, Maria Enriquez de Luna nie przeżyła podróży do Hiszpanii. Na jaw wychodzi straszna prawda o tym, kto zabił Pedro Luisa - najstarszego syna Rodriga Borgii.

Konflikt między braćmi Juanem a Cezarem przybiera na sile. Juan chce pozbyć się brata. Nie zostanie władcą Neapolu, ale ojciec robi wszystko, by zdobyć dla niego ziemie, nad którymi będzie mógł w przyszłości objąć panowanie. Ale jak się wkrótce okaże, również i to nie jest mu pisane. Pewnego dnia Juan zostaje wyłowiony martwy z odmętów Tybru. Czy ktoś przyczynił się do jego śmierci? Śledztwo w sprawie będzie prowadził jego starszy brat Cezar.

.. Cały serial „Prawdziwa historia rodu Borgiów” bez cenzury na VOD: wszystkie odcinki za darmo!

Redakcja 29/09/2016

Podobne

Prawdziwa historia rodu Borgiów – sezon 1., odcinek 11.: Boski potwór. WIDEO bez cenzury Prawdziwa historia rodu Borgiów – sezon 1., odcinek 11.: Boski potwór. WIDEO bez cenzury Dzięki hiszpańskiemu wsparciu Borgii udaje się wyprzeć wojska francuskie z Rzymu. Przyszedł zatem czas na gest wdzięczności wobec hiszpańskich sprzymierzeńców. Królowa Izabela Katolicka pragnie, by Wieczne Miasto zostało oczyszczone z Żydów. Czy Rodrigo Borgia spełni jej życzenie? Prawdziwa historia rodu Borgiów – sezon 1., odcinek 12. Wąż podnosi głowę. WIDEO bez cenzury Prawdziwa historia rodu Borgiów – sezon 1., odcinek 12. Wąż podnosi głowę. WIDEO bez cenzury Konflikt między braćmi Juanem a Cezarem przybiera na sile. Pewnego dnia jeden z nich zostanie znaleziony martwy w odmętach Tybru. Kto jest winien jego śmierci? Oto rodzina Borgiów i jej losy w kolejnym odcinku serialu „Prawdziwa historia rodu Borgiów". Prawdziwa historia rodu Borgiów – sezon 2., odcinek 5. Wniebowstąpienie. WIDEO bez cenzury Prawdziwa historia rodu Borgiów – sezon 2., odcinek 5. Wniebowstąpienie. WIDEO bez cenzury Po zwycięstwie nad Savonarolą Cezar Borgia triumfalnie wraca do Rzymu. Sukces uważa za punkt zwrotny w swojej karierze. Nie rezygnuje z planów poślubienia Carlotty d'Aragon i włożenia na głowę korony króla Neapolu. Prawdziwa historia rodu Borgiów – sezon 2., odcinek 10. Wniebowzięcie. WIDEO Prawdziwa historia rodu Borgiów – sezon 2., odcinek 10. Wniebowzięcie. WIDEO Czy Cezar znajdzie w końcu szczęście w małżeństwie? Czy zaspokoi swój monstrualny apetyt na podboje i zaszczyty? Syn papieża Aleksandra VI szykuje się do kolejnych wojennych manewrów. Próba zdobycia ręki Carlotty d'Aragon zakończyła się dla niego fiaskiem. Ale król Ludwik XII ma już dla Cezara inną matrymonialną propozycję. Jaką?

Zobacz też

Dlaczego lepszy penis grubszy niż dłuższy? Rozmiar penisa Dlaczego lepszy penis grubszy niż dłuższy? Rozmiar penisa Panowie bardzo lubią przechwalać się wielkością swoich penisów, ba, są organizowane zawody, kto ma dłuższego... Co prawda nie w Polsce, ale kto wie, może i do nas ta dziwna konkurencja lada moment dotrze. Ale długość jest mało istotna, dla Pań liczy się grubość. I to z wielu powodów, choć jeden jest szczególny. Dlaczego lepszy gruby niż długi? Czy rozmiar penisa ma znaczenie? Tak - ale dlaczego? Jaki rozmiar penisa odpowiada kobietom? Czy rozmiar penisa ma znaczenie? Tak - ale dlaczego? Jaki rozmiar penisa odpowiada kobietom? Podobno nie liczy się rozmiar, tylko fantazja. Oczywiście ułańska. Podobno dla kobiet nie jest aż tak istotne, czy rozmiar męskości ich partnera jest oszałamiająco wydatny, bo ważniejsze od tego rozmiaru jest to, jak on swoim sprzętem się posługuje. Podobno... Bo różne rankingi pokazują coś innego. Walizka zniszczona po podróży samolotem. Czy i jak żądać rekompensaty? Walizka zniszczona po podróży samolotem. Czy i jak żądać rekompensaty? Pęknięty korpus, urwane kółka – to podróżującym samolotami zdarza się często. Po odebraniu bagażu na lotnisku sprawdź, czy walizka nie została uszkodzona i czy niczego w niej nie brakuje. Ważne, żebyś od razu, jeszcze na lotnisku zgłosił szkodę i zażądał odszkodowania. Walizka zniszczona po podróży samolotem - czy i jak żądać rekompensaty? Artur Szpilka: jakie ma największe sukcesy? Artur Szpilka: jakie ma największe sukcesy? Polscy fani boksu co jakiś czas wyszukują w naszym kraju boksera, który na światowych ringach dorównałby swoimi osiągnięciami Andrzejowi Gołocie, a jeszcze lepiej Jerzemu Kulejowi. Najnowszym pretendentem do tego tytułu jest Artur Szpilka. Co Szpilka już osiągnął, a o czym ciągle marzy?

Zobacz koniecznie

Przeczytaj też

Nie przegap!