Prawdziwa historia rodu Borgiów – sezon 1., odcinek 11.: Boski potwór. WIDEO bez cenzury

Dzięki hiszpańskiemu wsparciu Borgii udaje się wyprzeć wojska francuskie z Rzymu. Przyszedł zatem czas na gest wdzięczności wobec hiszpańskich sprzymierzeńców. Królowa Izabela Katolicka pragnie, by Wieczne Miasto zostało oczyszczone z Żydów. Czy Rodrigo Borgia spełni jej życzenie?

Borgia: Boski potwór

Borgia: Boski potwór
Kraj produkcji: Włochy Kategoria wiekowa Czas trwania 00:54:26

Lukrecji udaje się dopiąć swego - ucieka do klasztoru. Ale jej ojciec Rodrigo Borgia nie zamierza przystać na to, by, jak postanowiła, do końca swoich dni w nim pozostała... Do jakich forteli się odwoła, żeby sprowadzić córkę do domu? I po czyjej stronie stanie Gulia Farnese, faworyta papieża, która niedawno powiła jego córkę?

Juan domaga się od ojca, by mianował go władcą Neapolu. Aby dowieść, że zasługuje na to stanowisko, składa obietnicę wygnania Żydów z Wiecznego Miasta. Wie już nawet w jaki sposób zamierza ich usunąć, aby nie ucierpiały na tym finanse Rzymu. W międzyczasie odkrywa od wieków popadający w ruinę i nie zamieszkany pałac Nerona, w którym rzymski cesarz urządzał orgie. Traktuje jego odnalezienie jako dobrą wróżbę, nie przeczuwając najwyraźniej, jak odmienny los go czeka.

Cezar wysłany zostaje przez ojca z misją do Savonaroli - uwielbianego przez tłumy wędrownego kaznodziei, działającego we Florencji. Duchowny, który w swoich płomiennych kazaniach piętnuje grzechy hierarchów kościelnych i domaga się reformy Kościoła katolickiego, nie chce układać się z papieżem. Aleksander VI zmuszony jest nałożyć na niego ekskomunikę.

.. Cały serial „Prawdziwa historia rodu Borgiów” na VOD: wszystkie odcinki za darmo!
 

Redakcja 14/01/2015

Podobne

Prawdziwa historia rodu Borgiów – sezon 1., odcinek 11.: Boski potwór. WIDEO bez cenzury Prawdziwa historia rodu Borgiów – sezon 1., odcinek 11.: Boski potwór. WIDEO bez cenzury Dzięki hiszpańskiemu wsparciu Borgii udaje się wyprzeć wojska francuskie z Rzymu. Przyszedł zatem czas na gest wdzięczności wobec hiszpańskich sprzymierzeńców. Królowa Izabela Katolicka pragnie, by Wieczne Miasto zostało oczyszczone z Żydów. Czy Rodrigo Borgia spełni jej życzenie? Prawdziwa historia rodu Borgiów – sezon 1., odcinek 12. Wąż podnosi głowę. WIDEO bez cenzury Prawdziwa historia rodu Borgiów – sezon 1., odcinek 12. Wąż podnosi głowę. WIDEO bez cenzury Konflikt między braćmi Juanem a Cezarem przybiera na sile. Pewnego dnia jeden z nich zostanie znaleziony martwy w odmętach Tybru. Kto jest winien jego śmierci? Oto rodzina Borgiów i jej losy w kolejnym odcinku serialu „Prawdziwa historia rodu Borgiów". Prawdziwa historia rodu Borgiów – sezon 2., odcinek 5. Wniebowstąpienie. WIDEO bez cenzury Prawdziwa historia rodu Borgiów – sezon 2., odcinek 5. Wniebowstąpienie. WIDEO bez cenzury Po zwycięstwie nad Savonarolą Cezar Borgia triumfalnie wraca do Rzymu. Sukces uważa za punkt zwrotny w swojej karierze. Nie rezygnuje z planów poślubienia Carlotty d'Aragon i włożenia na głowę korony króla Neapolu. Prawdziwa historia rodu Borgiów – sezon 2., odcinek 10. Wniebowzięcie. WIDEO Prawdziwa historia rodu Borgiów – sezon 2., odcinek 10. Wniebowzięcie. WIDEO Czy Cezar znajdzie w końcu szczęście w małżeństwie? Czy zaspokoi swój monstrualny apetyt na podboje i zaszczyty? Syn papieża Aleksandra VI szykuje się do kolejnych wojennych manewrów. Próba zdobycia ręki Carlotty d'Aragon zakończyła się dla niego fiaskiem. Ale król Ludwik XII ma już dla Cezara inną matrymonialną propozycję. Jaką?

Zobacz też

Gwiezdne wojny - o czym jest ta seria filmów? Gwiezdne wojny - o czym jest ta seria filmów? "Gwiezdne wojny" są filmową sagą, opowieścią o rodach i bohaterach, ale częściej określa się je także jako „space operę”. Ich inteligencja i rozmach zdjęły z tego określenia, kojarzonego z „soap operą” (operą mydlaną) odium filmowej szmiry. "Gwiezdne wojny" stały się klasyką i klasą samą w sobie! Film „Nasze jutro”. Fascynujące i... przerażające spojrzenie w przyszłość Ziemi Film „Nasze jutro”. Fascynujące i... przerażające spojrzenie w przyszłość Ziemi Film „Nasze jutro” w reżyserii Mélanie Laurent i Cyrila Dion, to bardzo aktualny dokument, dla którego punktem wyjścia stał się opublikowany w czerwcu 2012 roku przez grupę 21 naukowców artykuł do czasopisma „Nature”. Badania dotyczyły zmian klimatycznych, zanieczyszczeń gleby i wzrostu populacji, co prowadzi do punktu krytycznego. Naukowcy twierdzą, że zmiany w biologii Ziemi będą co najmniej tak drastyczne jak zlodowacenie sprzed 11 tysięcy lat. Sen o szczeniaku, szczeniaki we śnie – co to oznacza? SENNIK – ZNACZENIE SNÓW Sen o szczeniaku, szczeniaki we śnie – co to oznacza? SENNIK – ZNACZENIE SNÓW Sen o szczeniaku nie powinien nikogo dziwić. Przecież w snach często pojawiają się zwierzęta, zwłaszcza psy i koty. Ale co oznacza szczeniak we śnie? Czy to dobra, czy zła wróżba? Po co nam noworoczne postanowienia? Czy mają sens? Po co nam noworoczne postanowienia? Czy mają sens? Sylwester i Nowy Rok to okazja do składania życzeń rodzinie, przyjaciołom, znajomym i nieznajomym, a także sobie. Sobie oraz bliskim czasami jeszcze coś przyrzekamy. Zapominamy tylko, że zwykle robimy to po wypiciu szampana, który szybko uderza do głowy. Czy postanowienia noworoczne czynione w takich warunkach mają sens? Przeczytaj!

Zobacz koniecznie

Przeczytaj też

Nie przegap!