Prawdziwa historia rodu Borgiów – sezon 1., odcinek 11.: Boski potwór. WIDEO bez cenzury

Dzięki hiszpańskiemu wsparciu Borgii udaje się wyprzeć wojska francuskie z Rzymu. Przyszedł zatem czas na gest wdzięczności wobec hiszpańskich sprzymierzeńców. Królowa Izabela Katolicka pragnie, by Wieczne Miasto zostało oczyszczone z Żydów. Czy Rodrigo Borgia spełni jej życzenie?

Borgia: Boski potwór

Borgia: Boski potwór
Kraj produkcji: Włochy Kategoria wiekowa Czas trwania 00:54:26

Lukrecji udaje się dopiąć swego - ucieka do klasztoru. Ale jej ojciec Rodrigo Borgia nie zamierza przystać na to, by, jak postanowiła, do końca swoich dni w nim pozostała... Do jakich forteli się odwoła, żeby sprowadzić córkę do domu? I po czyjej stronie stanie Gulia Farnese, faworyta papieża, która niedawno powiła jego córkę?

Juan domaga się od ojca, by mianował go władcą Neapolu. Aby dowieść, że zasługuje na to stanowisko, składa obietnicę wygnania Żydów z Wiecznego Miasta. Wie już nawet w jaki sposób zamierza ich usunąć, aby nie ucierpiały na tym finanse Rzymu. W międzyczasie odkrywa od wieków popadający w ruinę i nie zamieszkany pałac Nerona, w którym rzymski cesarz urządzał orgie. Traktuje jego odnalezienie jako dobrą wróżbę, nie przeczuwając najwyraźniej, jak odmienny los go czeka.

Cezar wysłany zostaje przez ojca z misją do Savonaroli - uwielbianego przez tłumy wędrownego kaznodziei, działającego we Florencji. Duchowny, który w swoich płomiennych kazaniach piętnuje grzechy hierarchów kościelnych i domaga się reformy Kościoła katolickiego, nie chce układać się z papieżem. Aleksander VI zmuszony jest nałożyć na niego ekskomunikę.

.. Cały serial „Prawdziwa historia rodu Borgiów” na VOD: wszystkie odcinki za darmo!
 

Redakcja 28/09/2016

Podobne

Prawdziwa historia rodu Borgiów – sezon 1., odcinek 11.: Boski potwór. WIDEO bez cenzury Prawdziwa historia rodu Borgiów – sezon 1., odcinek 11.: Boski potwór. WIDEO bez cenzury Dzięki hiszpańskiemu wsparciu Borgii udaje się wyprzeć wojska francuskie z Rzymu. Przyszedł zatem czas na gest wdzięczności wobec hiszpańskich sprzymierzeńców. Królowa Izabela Katolicka pragnie, by Wieczne Miasto zostało oczyszczone z Żydów. Czy Rodrigo Borgia spełni jej życzenie? Prawdziwa historia rodu Borgiów – sezon 1., odcinek 12. Wąż podnosi głowę. WIDEO bez cenzury Prawdziwa historia rodu Borgiów – sezon 1., odcinek 12. Wąż podnosi głowę. WIDEO bez cenzury Konflikt między braćmi Juanem a Cezarem przybiera na sile. Pewnego dnia jeden z nich zostanie znaleziony martwy w odmętach Tybru. Kto jest winien jego śmierci? Oto rodzina Borgiów i jej losy w kolejnym odcinku serialu „Prawdziwa historia rodu Borgiów". Prawdziwa historia rodu Borgiów – sezon 2., odcinek 5. Wniebowstąpienie. WIDEO bez cenzury Prawdziwa historia rodu Borgiów – sezon 2., odcinek 5. Wniebowstąpienie. WIDEO bez cenzury Po zwycięstwie nad Savonarolą Cezar Borgia triumfalnie wraca do Rzymu. Sukces uważa za punkt zwrotny w swojej karierze. Nie rezygnuje z planów poślubienia Carlotty d'Aragon i włożenia na głowę korony króla Neapolu. Prawdziwa historia rodu Borgiów – sezon 2., odcinek 10. Wniebowzięcie. WIDEO Prawdziwa historia rodu Borgiów – sezon 2., odcinek 10. Wniebowzięcie. WIDEO Czy Cezar znajdzie w końcu szczęście w małżeństwie? Czy zaspokoi swój monstrualny apetyt na podboje i zaszczyty? Syn papieża Aleksandra VI szykuje się do kolejnych wojennych manewrów. Próba zdobycia ręki Carlotty d'Aragon zakończyła się dla niego fiaskiem. Ale król Ludwik XII ma już dla Cezara inną matrymonialną propozycję. Jaką?

Zobacz też

TAROT. ARKANA WIELKIE. Co oznacza karta XVII Gwiazda? TAROT. ARKANA WIELKIE. Co oznacza karta XVII Gwiazda? Arkana Wielkie: karta XVII Gwiazda przedstawia światło niebiańskie, które przekazuje człowiekowi wizję jutrzenki pokoju, nadziei i piękna, podtrzymując go w jego mozolnej pracy, przynosząc pomoc w chwilach upadku ducha i prowadząc poprzez zmienne koleje losu ku harmonii kosmicznej. Zobacz, co symbolizuje i jaką wróżbę niesie XVII karta tarota Gwiazda TAROT. ARKANA WIELKIE. Co oznacza karta XVIII Księżyc? TAROT. ARKANA WIELKIE. Co oznacza karta XVIII Księżyc? Arkana Wielkie: karta XVIII Księżyc mówi, że niezmiernie trudno jest pokonać rutynę i podążyć nowymi drogami, ale siła duszy umożliwia ci aktywne wejście na nowe drogi życia. Każdy z nas powinien pragnąć wyjść poza własne ograniczenia i odnaleźć nowe kierunki działania.Zobacz, co symbolizuje i jaką wróżbę niesie XVIII karta tarota Księżyc. TAROT. ARKANA WIELKIE. Co oznacza karta XIX Słońce? TAROT. ARKANA WIELKIE. Co oznacza karta XIX Słońce? Karta XIX Słońce to karta szczęścia, powodzenia, sukcesów, jednak w przypadku rozkładu o przewadze kart zazdrości albo niezgody, obecność Słońca nie wystarczy, by można było mówić o harmonii lub pojawieniu się uczucia. Sprawdź, co oznacza i jaką wróżbę niesie XIX karta tarota - Słońce. TAROT. ARKANA WIELKIE. Co oznacza karta XXII Głupiec? TAROT. ARKANA WIELKIE. Co oznacza karta XXII Głupiec? Karta XXII tarota - Głupiec - jej znaczenie uzależnione jest od znaczenia kart sąsiednich. Głupiec sygnalizuje nieoczekiwaną i nie planowaną ingerencję z zewnątrz, która wywiera wpływ na bieżące sprawy. Głupiec może również oznaczać początek nowego cyklu przeznaczenia. Reprezentuje osobowość twórczego marzyciela. Sprawdź, co oznacza i jaką wróżbę niesie XXII karta tarota Głupiec. Tę kartę nazywa się także kartą zerową.

Zobacz koniecznie

Przeczytaj też

Nie przegap!