Prawdziwa historia rodu Borgiów – sezon 1., odcinek 10.: Cuda. WIDEO bez cenzury

Wojna z Francją trwa. Rodrigo Borgia, czyli od niedawna papież Aleksander VI, organizuje sojusz przeciwko Francuzom. Tymczasem jego córka Lukrecja jest coraz bardziej przekonana, że resztę życia chce spędzić w klasztorze.

Borgia: Cuda

Borgia: Cuda
Kraj produkcji: Włochy Kategoria wiekowa Czas trwania 00:54:28

Francja wciąż zagraża Rzymowi. Papież musi zgromadzić sojuszników, którzy pomogą mu pokonać wroga. Zawiera w tym celu liczne alianse, zawiązując Świętą Ligę. Jego sprzymierzeńcami będą Hiszpania - kraj, z którego pochodzi jego ród, Niemcy, Wenecja i Mediolan.

A co słychać u dzieci Aleksandra VI? Juan pozostaje na straży Pałacu Watykańskiego. Lukrecja zaprzyjaźnia się z jego żoną, pragnąc nieść jej pomoc w małżeńskich problemach. Obmyśla spisek, który na pewno nie spodoba się jej bratu. Sama umacnia się w postanowieniu, że resztę życia chce spędzić w klasztorze. Natomiast Cezar ucieka z obozu Francuzów, w którym jeszcze do niedawna był zakładnikiem króla Karola VIII. Podejrzewa się, że otruł towarzysza swojej niewoli - sułtana Cema.

Jak potoczą się losy Rzymu? Sprzymierzeńcy Borgii szykują się do walki. Zagrożenie dominacją francuską nad państewkami włoskimi staje się coraz bardziej realne.

.. Cały serial „Prawdziwa historia rodu Borgiów” na VOD: wszystkie odcinki za darmo!


 

Redakcja 27/09/2016

Podobne

Prawdziwa historia rodu Borgiów – sezon 1., odcinek 11.: Boski potwór. WIDEO bez cenzury Prawdziwa historia rodu Borgiów – sezon 1., odcinek 11.: Boski potwór. WIDEO bez cenzury Dzięki hiszpańskiemu wsparciu Borgii udaje się wyprzeć wojska francuskie z Rzymu. Przyszedł zatem czas na gest wdzięczności wobec hiszpańskich sprzymierzeńców. Królowa Izabela Katolicka pragnie, by Wieczne Miasto zostało oczyszczone z Żydów. Czy Rodrigo Borgia spełni jej życzenie? Prawdziwa historia rodu Borgiów – sezon 1., odcinek 12. Wąż podnosi głowę. WIDEO bez cenzury Prawdziwa historia rodu Borgiów – sezon 1., odcinek 12. Wąż podnosi głowę. WIDEO bez cenzury Konflikt między braćmi Juanem a Cezarem przybiera na sile. Pewnego dnia jeden z nich zostanie znaleziony martwy w odmętach Tybru. Kto jest winien jego śmierci? Oto rodzina Borgiów i jej losy w kolejnym odcinku serialu „Prawdziwa historia rodu Borgiów". Prawdziwa historia rodu Borgiów – sezon 2., odcinek 5. Wniebowstąpienie. WIDEO bez cenzury Prawdziwa historia rodu Borgiów – sezon 2., odcinek 5. Wniebowstąpienie. WIDEO bez cenzury Po zwycięstwie nad Savonarolą Cezar Borgia triumfalnie wraca do Rzymu. Sukces uważa za punkt zwrotny w swojej karierze. Nie rezygnuje z planów poślubienia Carlotty d'Aragon i włożenia na głowę korony króla Neapolu. Prawdziwa historia rodu Borgiów – sezon 2., odcinek 10. Wniebowzięcie. WIDEO Prawdziwa historia rodu Borgiów – sezon 2., odcinek 10. Wniebowzięcie. WIDEO Czy Cezar znajdzie w końcu szczęście w małżeństwie? Czy zaspokoi swój monstrualny apetyt na podboje i zaszczyty? Syn papieża Aleksandra VI szykuje się do kolejnych wojennych manewrów. Próba zdobycia ręki Carlotty d'Aragon zakończyła się dla niego fiaskiem. Ale król Ludwik XII ma już dla Cezara inną matrymonialną propozycję. Jaką?

Zobacz też

Dlaczego KGHM kupił kanadyjską spółkę Quadra FNX? Czy to się opłaci? Dlaczego KGHM kupił kanadyjską spółkę Quadra FNX? Czy to się opłaci? KGHM, pierwszy polski koncern globalny, zakupił 100 proc. akcji kanadyjskiej spółki górniczej Quadra FXN. KGHM za przejęcie kontroli nad kanadyjską spółką musiał zapłacić 9,5 mld złotych. Czy opłaciło się? Horoskop chiński Co czeka w lutym osoby spod znaku Psa? Horoskop chiński Co czeka w lutym osoby spod znaku Psa? Według chińskiego horoskopu osoby spod znaku Psa są zachowawcze i stronią od ludzi. Jeśli to twój znak chińskiego zodiaku, w lutym jedno z twych marzeń wreszcie się spełni! Co jeszcze szykuje ci los? Poznaj horoskop chiński dla Psów na luty. Kim jest ks. Piotr Natanek? Dlaczego nałożono na niego karę suspensy? Kim jest ks. Piotr Natanek? Dlaczego nałożono na niego karę suspensy? Kim jest ksiądz Piotr Natanek (jeden z głównych propagatorów ruchu dążącego do intronizacji Chrystusa na Króla Polski), na którego w lipcu 2011 metropolita krakowski kard. Stanisław Dziwisz nałożył karę suspensy, zawieszającą w sprawowaniu funkcji kapłańskich? Ks. Natanek został w ten sposób ukarany za nieposłuszeństwo wobec swojego biskupa, m.in. uporczywe niestosowanie się do upomnień, niewywiązywanie się ze złożonych deklaracji, a także głoszenie poglądów niezgodnych z nauką Kościoła.  ANNA KALATA, była minister pracy, autorka książki PRAWDZIWE ZMIANY. Kim jest? ANNA KALATA, była minister pracy, autorka książki PRAWDZIWE ZMIANY. Kim jest? Anna Kalata. Dla jednych polityk, dla innych... aktorka, a nawet modelka.  Aż trudno uwierzyć, że w wieku 43 lat ważyła prawie 100 kilogramów i była jednym z najgorzej ocenianych ministrów w rządzie PiS, LPR i Samoobrony. Kim dziś jest Anna Kalata, autorka książki pt. Prawdziwe zmiany?

Zobacz koniecznie

Przeczytaj też

Nie przegap!