Poważne życzenia na Wielkanoc – jak złożyć oficjalne życzenia świąteczne?

Życzenia na Wielkanoc mogą być poważne i skłaniające do refleksji. Nie każdy lubi bowiem wielkanocne wierszyki i śmieszne życzenia. Jakie poważne życzenia wybrać np. na oficjalną kartkę dla współpracowników lub przełożonych?

Oto poważne, klasyczne i częściowo nawiązujące do religii katolickiej życzenia wielkanocne, które możesz wykorzystać, wypisując kartki świąteczne.

Poważne życzenia na Wielkanoc

1. Z okazji święta Zmartwychwstania Pańskiego życzę Ci, aby odrodziły się w Tobie dziecięce marzenia i pogoda ducha. Niech będzie to czas odpoczynku i refleksji.

2. Z okazji świąt Wielkanocnych życzę spokoju ducha i niesłabnącej wiary w ludzi. Niech nie gaśnie Twoja umiejętność dostrzegania piękna tego świata.

3. Spokojnych i zdrowych świąt Wielkiej Nocy. Solidnego wypoczynku, miłych chwil w rodzinnym gronie oraz odrodzenia optymizmu i energii życzy...

4. Niech zmartwychwstały Chrystus wniesie pokój w nasze serca, abyśmy odrodzili się z wiarą i nadzieją na lepsze jutro.

5. Serdeczne życzenia wesołego Alleluja. Niech radość Wielkanocy napełni Wasze serca nadzieją, wiarą, miłością i obfitością łask od Zmartwychwstałego Chrystusa.

6. Alleluja, alleluja! Wesoły dziś dzień nastał, bo Chrystus nam zmarwychwstał. Niech Pan zsyła na Was łaski i wnosi szczęście do Waszego codziennego życia. Z najlepszymi życzeniami...

7. Radosnych, spokojnych świąt Zmartwychwstania Pańskiego oraz Błogosławieństwa Bożego w nadchodzących dniach życzy...

8. Z okazji zbliżających się świąt Wielkiej Nocy życzymy Wam wielu radosnych chwil, pięknej pogody, odpoczynku i wszelkiej pomyślności.

9. Ciepłych i udanych świąt wielkanocnych życzy...

10. Pogodnych, zdrowych świąt wielkanocnych, suto zastawionego stołu, mokrego lanego poniedziałku, bogatego zajączka i jak najmilszych spotkań w gronie rodziny i przyjaciół.

Redakcja 25/03/2016

Zobacz też

Znaczenie imion - jacy są mężczyźni, których imiona zaczynają się na S Znaczenie imion - jacy są mężczyźni, których imiona zaczynają się na S Mężczyźni, których imiona zaczynają się na literę S, bywają uczuciowi, choć trzymają to raczej dla siebie. Raczej nie obsypują kobiety kwiatami, nie grają na gitarze pod jej oknem, za to stanowią opokę gwarantującą stabilne, bezpieczne życie. Trzeba nieźle się nagimnastykować, żeby wydobyć z nich wyznanie. Znaczenie imion - jacy są mężczyźni, których imiona zaczynają się na R? Znaczenie imion - jacy są mężczyźni, których imiona zaczynają się na R? Nie ma wątpliwości – to faceci z jajami. Nie ma wśród nich żadnej mamałygi, żadnego nieśmiałka czy innego ciapciaka. Na pewno za to spotkacie tu mężczyzn odważnych aż do brawury, wysportowanych, władczych, rozmiłowanych w luksusie i atrakcyjnych dla dam, choć często wybuchowych, złośliwych, nieznośn ZNACZENIE IMION jacy są mężczyźni, których imiona zaczynają się na P. Co znaczą imiona: Pankracy, Patryk, Paweł, Piotr, Przemysław? ZNACZENIE IMION jacy są mężczyźni, których imiona zaczynają się na P. Co znaczą imiona: Pankracy, Patryk, Paweł, Piotr, Przemysław? Mężczyźni których imiona zaczynają się na literę P - kochają towarzystwo pań, ba – są oddani kobietom - ale przydzielają im rolę dekoracyjną – zdecydowanie bardziej szanują mężczyzn i to z nimi spędzają czas, oddając się tradycyjnym rozrywkom: polowaniom, meczom piłki nożnej, rybom. Nastawieni patriotycznie chętnie biorą udział w rozmaitych obchodach. ZNACZENIE IMION jacy są mężczyźni, których imiona zaczynają się na O. Co znaczą imiona: Olgierd, Oliwier, Onufry, Oskar, Otto? ZNACZENIE IMION jacy są mężczyźni, których imiona zaczynają się na O. Co znaczą imiona: Olgierd, Oliwier, Onufry, Oskar, Otto? Mężczyźni na literę O - silni, wytrwali, mają szczęście w interesach oraz łatwość w podrywaniu atrakcyjnych kobiet – z tego powodu wielu im zazdrości. Panowie, których imiona zaczynają się na O przedstawiają cały wachlarz charakterów, od prostolinijnych humanistów po twardych cyników, nie da się ich łatwo zdefiniować. Jacy są mężczyźni, których imiona zaczynają się na O

Zobacz koniecznie

Przeczytaj też

Nie przegap!