Poważne życzenia na Wielkanoc – jak złożyć oficjalne życzenia świąteczne?

Życzenia na Wielkanoc mogą być poważne i skłaniające do refleksji. Nie każdy lubi bowiem wielkanocne wierszyki i śmieszne życzenia. Jakie poważne życzenia wybrać np. na oficjalną kartkę dla współpracowników lub przełożonych?

Oto poważne, klasyczne i częściowo nawiązujące do religii katolickiej życzenia wielkanocne, które możesz wykorzystać, wypisując kartki świąteczne.

Poważne życzenia na Wielkanoc

1. Z okazji święta Zmartwychwstania Pańskiego życzę Ci, aby odrodziły się w Tobie dziecięce marzenia i pogoda ducha. Niech będzie to czas odpoczynku i refleksji.

2. Z okazji świąt Wielkanocnych życzę spokoju ducha i niesłabnącej wiary w ludzi. Niech nie gaśnie Twoja umiejętność dostrzegania piękna tego świata.

3. Spokojnych i zdrowych świąt Wielkiej Nocy. Solidnego wypoczynku, miłych chwil w rodzinnym gronie oraz odrodzenia optymizmu i energii życzy...

4. Niech zmartwychwstały Chrystus wniesie pokój w nasze serca, abyśmy odrodzili się z wiarą i nadzieją na lepsze jutro.

5. Serdeczne życzenia wesołego Alleluja. Niech radość Wielkanocy napełni Wasze serca nadzieją, wiarą, miłością i obfitością łask od Zmartwychwstałego Chrystusa.

6. Alleluja, alleluja! Wesoły dziś dzień nastał, bo Chrystus nam zmarwychwstał. Niech Pan zsyła na Was łaski i wnosi szczęście do Waszego codziennego życia. Z najlepszymi życzeniami...

7. Radosnych, spokojnych świąt Zmartwychwstania Pańskiego oraz Błogosławieństwa Bożego w nadchodzących dniach życzy...

8. Z okazji zbliżających się świąt Wielkiej Nocy życzymy Wam wielu radosnych chwil, pięknej pogody, odpoczynku i wszelkiej pomyślności.

9. Ciepłych i udanych świąt wielkanocnych życzy...

10. Pogodnych, zdrowych świąt wielkanocnych, suto zastawionego stołu, mokrego lanego poniedziałku, bogatego zajączka i jak najmilszych spotkań w gronie rodziny i przyjaciół.

Redakcja 25/03/2016

Zobacz też

Jak działa kantor internetowy? Jak działa kantor internetowy? Kantory internetowe to sposób na tańszy zakup waluty. Pieniądze możemy wymienić bez konieczności wychodzenia z domu - wystarczy kilka kliknięć i gotowe! Rynek e-kantorów ciągle się rozwija. SPRAWDŹ, jak wybrać bepieczny kantor internetowy? Faktura elektroniczna za internet. Jak pobrać oryginał faktury w razie kontroli skarbowej? Faktura elektroniczna za internet. Jak pobrać oryginał faktury w razie kontroli skarbowej? Elektroniczna faktura za jest na pewno bardzo wygodna – dla nas i dla dostawcy internetu. Problem zaczyna się, gdy Urząd Skarbowy zechce przeprowadzić kontrolę i wezwie nas do przedstawienia faktury – oczywiście jeśli odliczyliśmy wydatki na internet od podatku. Czy elektroniczna faktura jest dla Urzędu Skarbowego wystarczającym dowodem, że zapłaciliśmy za internet i możemy odliczyć go od podatku? Co warto wiedzieć o paliwie? Co warto wiedzieć o paliwie? Paliwo to ogólnie przyjęta nazwa związku lub mieszaniny związków chemicznych, która służy do napędzania pojazdu. Paliwo ulega spaleniu, a wytworzone w ten sposób ciepło lub ciśnienie generuje energię mechaniczną. A zatem spalanie paliwa jest rodzajem przemiany energii chemicznej w mechaniczną. Jaki samochód dla początkującego kierowcy? TOP 20 AUT KOMPAKTOWYCH Jaki samochód dla początkującego kierowcy? TOP 20 AUT KOMPAKTOWYCH Decydując się na zakup pierwszego w życiu samochodu, warto dobrze policzyć. Cena samego auta to tylko część wydatków, jakie nas czekają, dlatego większość młodych stażem kierowców decyduje się na małe miejskie auto. Jaki samochód sprawdzi się najlepiej jako ten pierwszy? Oto 20 najlepszych naszym zdaniem aut kompaktowych.

Zobacz koniecznie

Przeczytaj też

Nie przegap!