Poważne życzenia na Wielkanoc – jak złożyć oficjalne życzenia świąteczne?

Życzenia na Wielkanoc mogą być poważne i skłaniające do refleksji. Nie każdy lubi bowiem wielkanocne wierszyki i śmieszne życzenia. Jakie poważne życzenia wybrać np. na oficjalną kartkę dla współpracowników lub przełożonych?

Oto poważne, klasyczne i częściowo nawiązujące do religii katolickiej życzenia wielkanocne, które możesz wykorzystać, wypisując kartki świąteczne.

Poważne życzenia na Wielkanoc

1. Z okazji święta Zmartwychwstania Pańskiego życzę Ci, aby odrodziły się w Tobie dziecięce marzenia i pogoda ducha. Niech będzie to czas odpoczynku i refleksji.

2. Z okazji świąt Wielkanocnych życzę spokoju ducha i niesłabnącej wiary w ludzi. Niech nie gaśnie Twoja umiejętność dostrzegania piękna tego świata.

3. Spokojnych i zdrowych świąt Wielkiej Nocy. Solidnego wypoczynku, miłych chwil w rodzinnym gronie oraz odrodzenia optymizmu i energii życzy...

4. Niech zmartwychwstały Chrystus wniesie pokój w nasze serca, abyśmy odrodzili się z wiarą i nadzieją na lepsze jutro.

5. Serdeczne życzenia wesołego Alleluja. Niech radość Wielkanocy napełni Wasze serca nadzieją, wiarą, miłością i obfitością łask od Zmartwychwstałego Chrystusa.

6. Alleluja, alleluja! Wesoły dziś dzień nastał, bo Chrystus nam zmarwychwstał. Niech Pan zsyła na Was łaski i wnosi szczęście do Waszego codziennego życia. Z najlepszymi życzeniami...

7. Radosnych, spokojnych świąt Zmartwychwstania Pańskiego oraz Błogosławieństwa Bożego w nadchodzących dniach życzy...

8. Z okazji zbliżających się świąt Wielkiej Nocy życzymy Wam wielu radosnych chwil, pięknej pogody, odpoczynku i wszelkiej pomyślności.

9. Ciepłych i udanych świąt wielkanocnych życzy...

10. Pogodnych, zdrowych świąt wielkanocnych, suto zastawionego stołu, mokrego lanego poniedziałku, bogatego zajączka i jak najmilszych spotkań w gronie rodziny i przyjaciół.

Redakcja 25/03/2016

Zobacz też

Z którego biura podróży teraz korzystać? Jakie biuro podróży nie jest zagrożone bankructwem? Jak sprawdzić biuro podróży? Z którego biura podróży teraz korzystać? Jakie biuro podróży nie jest zagrożone bankructwem? Jak sprawdzić biuro podróży? Kilka biur podróży w 2012 r. zbanrutowało. Wśrod nich znalazło się jedno duże, z kilkunastoletnim doświadczeniem na rynku. Turyści są zdezorientowani. Nie wiedzą wycieczka wykupiona w ramach first minute w biurze podróży, dojdzie do skutku latem. Sprawdźmy, z oferty jakiego biura podróży można bezpiecznie korzystać Kim był św. Marek, autor Ewangelii? Kim był św. Marek, autor Ewangelii? Św. Marek to autor najkrótszej Ewangelii. Był misjonarzem i męczennikiem. Po czym poznasz go w ikonografii? Kiedy obchodzimy jego święto? Czego jest patronem?  Jak umyć auto w duży mróz? Czy można myć samochód w czasie mrozu? Jak umyć auto w duży mróz? Czy można myć samochód w czasie mrozu? Jak myć auto na mrozie? Wielu kierowców nie decyduje się na mycie auta w duży mróz ze względu na ryzyko przymarznięcia uszczelek lub zamków. Co jednak zrobić, gdy samochód wymaga mycia zimą, ze względu na zanieczyszczona solą karoserię, felgi i podwozie? Jak myć samochód w duży mróz - oto, najskuteczniejszy sposób. Czy można myć samochód w czasie mrozu? Czy warto myć samochód w taki mróz? Jaka myjnia jest najlepsza: bezdotykowa, ręczna czy automatyczna? Jaka myjnia jest najlepsza: bezdotykowa, ręczna czy automatyczna? Spory wybór typów myjni samochodowych, zlokalizowanych w wielu punktach, umożliwia łatwe i niedrogie utrzymanie w czystości własnego pojazdu. Brudny zaniedbany samochód nie należy do przyjemnych widoków, a na dodatek nie zachęca do wsiadania i jazdy. Pytanie tylko, na jaką myjnię się zdecydować: bezdotykową, ręczną czy automatyczną?

Zobacz koniecznie

Przeczytaj też

Nie przegap!