Poszukiwacze fortuny. W Górach Skalistych można znaleźć bezcenne kamienie! WIDEO

Każdego lata w Górach Skalistych w Kolorado pojawia się grupa osób nazywana  prospectors, czyli poszukiwacze fortuny.  Z głowami w chmurach – także dosłownie, jako że ich poszukiwania często odbywają się na wysokości 3,5 tys. m n.p.m. – wierzą, że znajdą warte fortunę kamienie.

Poszukiwacze fortuny – odc. 1

Poszukiwacze fortuny – odc. 1
Kraj produkcji: USA Kategoria wiekowa Czas trwania 00:41:41

Poszukiwacze fortuny nie tylko rywalizują ze sobą wzajemnie, ale też walczą z czasem, bo sezon górniczy w Górach Skalistych trwa bardzo krótko. Każdy z poszukiwaczy ma swoją historię, ale wszystkich łączy jedno marzenie: znaleźć skarb, fortunę, która wystarczy im na całe życie.

Brian Busse ma na celu zdobycie środków na utrzymanie rodziny. Amanda Adkins decyduje się na odważny krok i rozpoczyna wydobycie na obszarze zagrożonym lawinami. Bliscy Dorris potrzebują szybkich znalezisk, aby dokonać równie pospiesznych sprzedaży, kończą się im bowiem środki na utrzymanie. Steve Brancato po prostu szuka inspiracji. Dwayne Hall chce znaleźć największy i najdoskonalszy akwamaryn, a Rich Fretterd liczy, że uda mu się zbudować prywatny "fundusz emerytalny".

 

Redakcja 19/12/2016

Zobacz koniecznie

Przeczytaj też

Nie przegap!