Podróże motocyklowe Drake'a McElroya – lambrettą po Rzymie

Najbardziej wyluzowany mistrz motocrossowego freestyle'u na świecie Drake McElroy w Rzymie. Co zainteresuje go w Wiecznym Mieście? Spodziewajcie się niespodzianek!
Polo golfowe przy starożytnym akwedukcie? To jest możliwe wyłącznie w Rzymie. Pozostałości starożytnych budowli w stolicy Włoch można spotkać na każdym kroku. Drake nie mógł odmówić sobie partyjki w tym jedynym w swoim rodzaju miejscu. Gra w golfa nabiera tam zupełnie innego wymiaru, staje się jeszcze bardziej nobliwa. A propos, czy rzymscy bogowie grali w golfa? Seksownemu motocrossowcowi w grze partneruje mistrz wyścigów NASCAR Brian Vickers.

Także i przejażdżka konna w Rzymie nie może nie być wyjątkowa. Drake dosiada konia, żeby przemierzyć na jego grzbiecie tereny wzdłuż starożytnej liczącej około 2600 lat nekropolii. A przejażdżka motorem, czyli to, co Drake lubi najbardziej? W Rzymie z motocykla Drake przesiada się na stylową lambrettę z 1966 roku.

A włoska kuchnia? Drake nie byłby sobą, gdyby jej nie wypróbował. W stolicy Rzymu nasz motocrossowy freestylowiec wciąż głodny nowych przygód bierze lekcję przygotowywania domowego makaronu i przechodzi szkolenie w zakresie wyrobu prawdziwej włoskiej pizzy. Je także obiad w niezwykłym miejscu - na dachu rzymskiego domu, z widokiem na panoramę Wiecznego Miasta.

 

Redakcja 01/08/2014

Zobacz też

Jak rekolekcje wspierają małżeństwa starające się o dziecko? Jak rekolekcje wspierają małżeństwa starające się o dziecko? Coraz częściej zakonnicy namawiają do oddania się aktowi miłości właśnie na rekolekcjach. Od wielu lat prowadzą rekolekcje dla małżeństw i stosują różne modlitwy, aby ludzie mogli począć dziecko. Pary uczą się, jaką metodą modlić się o dziecko, ile razy i jak długo się kochać. Czy to katolicki sposób na leczenie niepłodności? Savoir-vivre. Jak należy witać się w pracy? Savoir-vivre. Jak należy witać się w pracy? Wchodząc do pracy mijasz na korytarzu szefa w towarzystwie swojej koleżanki. Nie wiesz, jak się przywitać? Powiedzieć "cześć" do znajomej czy "dzień dobry" do pracodawcy? Mówimy, jak należy się witać w pracy. 12 marca - Światowy Dzień Drzemki w Pracy. Dowiedz się więcej na temat tego pożytecznego święta! 12 marca - Światowy Dzień Drzemki w Pracy. Dowiedz się więcej na temat tego pożytecznego święta! Światowy Dzień Drzemki w Pracy obchodzimy właśnie 12 marca. Jest to kolejne, jakże ważne dla wszystkich pracowników na świecie, święto którego nie można pominąć. Jak obchodzić taki dzień? Czy można go świętować? Jeśli tak, to w jaki sposób? WAKACJE TYLKO DLA KOBIET. Dlaczego panie chcą same wyjeżdżać na urlop? WAKACJE TYLKO DLA KOBIET. Dlaczego panie chcą same wyjeżdżać na urlop? Wyjazdy tylko dla kobiet to nowy trend w turystyce, który zdobywa coraz większe zainteresowanie. Powstają hotele obsługiwane wyłącznie przez żeński personel, biura podróży – prowadzone tylko przez kobiety – oferują wyjazdy, na których panie w swoim gronie odpoczywają i zapominają o codziennych obowiązkach, ale nie tylko. Wykwalifikowana kadra proponuje im również zabiegi dla ciała: odmładzające, odchudzające, relaksujące oraz dla duszy: kursy asertywności i pewności siebie.

Zobacz koniecznie

Przeczytaj też

Nie przegap!