Podróże motocyklowe Drake'a McElroya – lambrettą po Rzymie

Najbardziej wyluzowany mistrz motocrossowego freestyle'u na świecie Drake McElroy w Rzymie. Co zainteresuje go w Wiecznym Mieście? Spodziewajcie się niespodzianek!
Polo golfowe przy starożytnym akwedukcie? To jest możliwe wyłącznie w Rzymie. Pozostałości starożytnych budowli w stolicy Włoch można spotkać na każdym kroku. Drake nie mógł odmówić sobie partyjki w tym jedynym w swoim rodzaju miejscu. Gra w golfa nabiera tam zupełnie innego wymiaru, staje się jeszcze bardziej nobliwa. A propos, czy rzymscy bogowie grali w golfa? Seksownemu motocrossowcowi w grze partneruje mistrz wyścigów NASCAR Brian Vickers.

Także i przejażdżka konna w Rzymie nie może nie być wyjątkowa. Drake dosiada konia, żeby przemierzyć na jego grzbiecie tereny wzdłuż starożytnej liczącej około 2600 lat nekropolii. A przejażdżka motorem, czyli to, co Drake lubi najbardziej? W Rzymie z motocykla Drake przesiada się na stylową lambrettę z 1966 roku.

A włoska kuchnia? Drake nie byłby sobą, gdyby jej nie wypróbował. W stolicy Rzymu nasz motocrossowy freestylowiec wciąż głodny nowych przygód bierze lekcję przygotowywania domowego makaronu i przechodzi szkolenie w zakresie wyrobu prawdziwej włoskiej pizzy. Je także obiad w niezwykłym miejscu - na dachu rzymskiego domu, z widokiem na panoramę Wiecznego Miasta.

 

Redakcja 01/08/2014

Zobacz koniecznie

Przeczytaj też

Nie przegap!