PLIKOSTRADA: Co to jest? [PŁACIĆ CZY NIE?]

Plikostrada to kolejny serwis, który oferuje swoim "klientom" pliki, które ciężko dostać gdzie indziej, ale żąda za to pieniędzy. Jak uniknąć niepotrzebnego płacenia? Jak zrezygnować? Podpowiadamy.

Plikostrada jak Pobieraczek

Plikostrada to serwis, który oferuje wszystkim chętnym możliwość pobierania plików. Często są to pliki, które ciężko znaleźć w innym miejscu. Dlatego wielu ludzi decyduje się na zarejestrowanie się na stronie internetowej i skorzystanie z dwutygodniowego okresu próbnego. Tyle że nie wszyscy wiedzą, że w umowie, którą podpisują zakłądając konto i podając swoje dane, napisane jest iż po tych dwóch tygodniach należy uiścić odpowiednią opłatę.

Czy płacić za Plikostradę?

Prawdą jest, że nie znajomość prawa nie zwalnia nas z prawnych konsekwencji naszych czynów. Wydawałoby się więc, że jeśli podpisaliście umowę i korzystacie z czegoś (nawet jeśli korzystaniem nazwiemy posiadanie konta a nie pobieranie plików) to musicie za to zapłacić. Ale jest wyjście - wystarczy w odpowiednim momencie wysłać wypowiedzenie umowy. Najlepiej zrobić to, wysyłając wiadomość na adres mailowy "kontakt@plikostrada.pl". Ale mamy też informację dla osób, które nie zdążyły wysłać takowego maila. Wyślijcie go teraz i wcale nie musicie płacić. Według informacji wyczytanych na różnego rodzaju forach - nie spotkają Was żadne konsekwencje.

Tagi: fokus tv,

Redakcja 16/10/2013

Zobacz też

Wierzyć czy nie wierzyć odc. 3 - Cudowne kuracje. Zobacz, jak leczą się inni! Wierzyć czy nie wierzyć odc. 3 - Cudowne kuracje. Zobacz, jak leczą się inni! Wierzyć czy nie wierzyć tym razem bada uzdrowienia w efekcie pielgrzymek religijnych i cudowne lekarstwa. Ekipa odwiedza miejsca o uzdrawiającej mocy - w Brazylii, Stanach Zjednoczonych, a także Lourdes we Francji. Melatonina, miód, hoodia gordonii, sok z noni. Te "cudowne remedia" mają pomóc mieć szczuplejsze uda, przynieść ulgę w migrenie, zwalczyć bezsenność. Ale czy to działa? Tsunami - nagrania z wakacji. Katastrofa i siła żywiołów widziana oczami uczestników! Tsunami - nagrania z wakacji. Katastrofa i siła żywiołów widziana oczami uczestników! Tsunami - nagrania z wakacji to niesamowita opowieść o ludziach, którzy przeżyli tsunami w 2004 roku stworzona za pomocą ich własnych słów i filmów. Podczas katastrofy zginęło 230.000 ludzi, a gdy fale opadły, w mediach pojawiły się niezwykłe amatorskie nagrania wideo. Został nakręcone przez ludzi z całego obszaru uderzenia tsunami. Pokazują one rozmiar  katastrofy i jej skutki. Niesamowite przypadki medyczne 2, odcinek 1. Operacja odtworzenia kciuka, guz o wadze 70 kg i wielki język... WIDEO Niesamowite przypadki medyczne 2, odcinek 1. Operacja odtworzenia kciuka, guz o wadze 70 kg i wielki język... WIDEO W programie Niesamowite przypadki medyczne prezentowane są rzadkie i trudne do zdiagnozowania choroby, a także niejednokrotnie nieprawdopodobne efekty wypadków, którym ulegli pacjenci. Są one  ogromnym wyzwaniem nawet dla najwybitniejszych specjalistów. Tym razem obejrzymy rekonstrukcję zniszczonego kciuka, usunięcie łagodnego, ale ogromnego guza, odbudowę skóry głowy oraz zmniejszenie wielkiego języka. Megafabryki - jak powstaje BMW X3? Megafabryki - jak powstaje BMW X3? Razem z nami wybierz się na wycieczkę i odwiedź nowoczesne i innowacyjne zakłady produkujące BMW. Zobacz na własne oczy, jak najnowocześniejsze roboty, bez pomocy ludzi tworzą Z4 Roadster, czyli auta warte 45.000 $ .

Zobacz koniecznie

Przeczytaj też

Nie przegap!