Plemienna szkoła przetrwania, odc. 1 - Mistrzowie z deszczowego lasu. Co się wydarzy?

Instruktor survivalu Hazen Audel uczy się, jak przetrwać w najbardziej nieprzyjaznych miejscach na Ziemi. Dzięki radom miejscowych mędrców i szamanów buduje schronienie, konstruuje broń i poluje na dziką zwierzynę. Dokąd zawędruje w pierwszym odcinku programu?Hazen Audel uczy się od plemienia Huaorani, jak przeżyć w dżungli amazońskiej. Musi opanować podstawy myślistwa i zbieractwa, aby pozostać przy życiu.

Hazen dołącza do plemienia Huaorani żyjącego w amazońskiej dżungli na terenie Ekwadoru. Od członków plemienia uczy się, jak poruszać się po dżungli i jak wykorzystać oferowane przez nią dary natury na swoją korzyść. Swoje nowo odkryte umiejętności sprawdzi udając się na niebezpieczne polowanie.
Jak przetrwać zagrażające życiu niebezpieczeństwa dżungli? Jak ustrzec się jadowitych węży, ukrywających się drapieżników i przerażająco realnej możliwości zgubienia się w leśnym labiryncie? Audel musi opanować niesamowitą zdolność nawigacji, którą mają członkowie plemienia Huaorani, aby przeżyć na tych bujnych i zdradliwych terenach.


 

Redakcja 08/10/2015

Zobacz też

Zobacz koniecznie

Przeczytaj też

Nie przegap!