PLAŻA NUDYSTÓW w Polsce. Gdzie PLAŻE NATURYSTÓW i RAJ dla naturysty? PLAŻE NUDYSTÓW gdzie szukać?

Cap- d’Agde Naturist Village to francuski, bardzo znany raj dla naturystów. Nago chodzi się tu nie tylko po plaży, ale także sklepach czy restauracjach. W Polsce naturyści nie mają jeszcze tak dobrze, jest jednak kilka plaż wartych polecenia. Gdzie w naszym kraju znajdują się plaże dla naturystów? PLAŻA NUDYSTÓW w Polsce. Gdzie plaże naturystów i RAJ dla naturysty?

Plaże nudystów - gdzie szukać NAD MORZEM

Najwięcej plaż dla amatorów kąpieli i opalania nago znajduje się nad Bałtykiem. Naturyści chętnie odwiedzają plaże w Świnoujściu, Międzyzdrojach, Ustce czy jedną z najstarszych plaż dla naturystów w Polsce- tę w Chałupach. Jest ona najbardziej znana i liczy aż 3 km długości.

Pamiętajmy, że plaże dla naturystów starają się zapewnić swoim gościom pewien rodzaj dyskrecji i intymności, dlatego zazwyczaj dość trudno na nie trafić. Przed wizytą warto, więc dokładnie zorientować się jak dojść w wybrane miejsce. Najlepiej sprawdzić na stronie: www.plazenudystow.80miejsc.pl

Plaże nudystów w Polsce

Nie tylko nad morzem nudyści stworzyli swoje miejsca do odpoczynku i relaksu w zgodzie z naturą. Swoją plaże naturystów mniejsze lub większe mają m.in. Warszawa, Wrocław (dokładnie w Trestnie), Lublin (Naga Wyspa na Zalewie Zemborzyckim), Tarnobrzeg (mało popularna z powodu trudnego dojścia) czy Rzeszów (aż dwie: w Wilcza Wola oraz w Lipiu koło miasta).

W stolicy plaża nudystów znajduje się przy Wale Miedzeszyńskim na samym końcu ulicy Sitowie. Pamiętajmy jednak, ze ciekawscy spacerowicze nie są tam mile widziani.

Najpiękniejsza plaża Cap-d'Agde Naturist Village

Cap-d'Agde Naturist Village to najpiękniejsza plaża dla naturystów/nudystów, to zamknięte miasteczko dostępne tylko dla golasów - informują o tym napisy na tablicach przed wejściem.. Gdzie się znajduje? Cap-d'Agde znajduje się na francuskim wybrzeżu Morza Śródziemnego. Rozciąga się wzdłuż złotej plaży nad turkusową wodą. Nago chodzi się tu nie tylko po plaży, ale też po znajdujących się na terenie miasteczka sklepach, restauracjach.

Valalta Naturist Camp, Rovinj, Chorwacja

Ciekawym miejscem przeznaczonym również dla naturystów jest kemping Valalta w Chorwacji. To jeden z bardziej lubianych - powstał w 1960 roku - rejonów nudystów na półwyspie Istria w bezpośrednim kontakcie z miasteczkiem Rovinj.

Tagi: fokus tv,

Redakcja 23/06/2012

Zobacz też

Kim był August RODIN, wybitny francuski rzeźbiarz? Jakie DZIEŁA stworzył? Kim był August RODIN, wybitny francuski rzeźbiarz? Jakie DZIEŁA stworzył? Romantyk, realista, symbolista, ekspresjonista? Kim był Rodin? Jako prekursora nowoczesnego rzeźbiarstwa nie da się go tak naprawdę zaliczyć do żadnego ruchu artystycznego. Rzeźby Rodina można oglądać w Musée National Rodin w Paryżu i w Muzeum Rodin w Meudon. Czy MĘŻCZYŹNI ciągle MYŚLĄ O SEKSIE? Czy MĘŻCZYŹNI ciągle MYŚLĄ O SEKSIE? Amerykańscy naukowcy dowiedli, że mężczyźni nie są maniakami, przez głowy których z częstotliwością karabinu maszynowego przebiegają kosmate wizje. Z porównywalnym natężeniem jak o seksie, myślą bowiem o jedzeniu czy spaniu. Kobiece i męskie mózgi są pod tym względem bardzo zbliżone. Jak zatrzymać faceta przy sobie na dłużej? Jak zatrzymać faceta przy sobie na dłużej? Podobno o wiele prościej się zakochać niż potem wytrwać w związku. Ale jeszcze trudniej sprawić, żeby majaczący na horyzoncie związek nie rozpadł się już po pierwszej randce. Wystarczy jedno niewłaściwe słowo, jeden niezręczny gest - i już koniec. Możesz jednak wytrwać - przynajmniej do drugiej randki - tylko trzeba trochę przedtem pomyśleć. Mówimy, jak rozwijać obiecującą znajomość.  Czy PIELĘGNIARKI SĄ SEKSOWNE? Jakie zawody najbardziej rozbudzają naszą fantazję seksualną? Czy PIELĘGNIARKI SĄ SEKSOWNE? Jakie zawody najbardziej rozbudzają naszą fantazję seksualną? Lubimy sobie pofantazjować erotycznie, nawet podczas uprawiania seksu. I to bardzo dobrze, zapewniają seksuolodzy, bo takie fantazje rozwijają wyobraźnię, dodaja seksowi pieprzyku. Jak się okazuje, w tych fantazjach jesteśmy dość tradycyjni, co widać najlepiej w przypadku niektórych zawodów.

Zobacz koniecznie

Przeczytaj też

Nie przegap!