PLAŻA NUDYSTÓW w Polsce. Gdzie PLAŻE NATURYSTÓW i RAJ dla naturysty? PLAŻE NUDYSTÓW gdzie szukać?

Cap- d’Agde Naturist Village to francuski, bardzo znany raj dla naturystów. Nago chodzi się tu nie tylko po plaży, ale także sklepach czy restauracjach. W Polsce naturyści nie mają jeszcze tak dobrze, jest jednak kilka plaż wartych polecenia. Gdzie w naszym kraju znajdują się plaże dla naturystów? PLAŻA NUDYSTÓW w Polsce. Gdzie plaże naturystów i RAJ dla naturysty?

Plaże nudystów - gdzie szukać NAD MORZEM

Najwięcej plaż dla amatorów kąpieli i opalania nago znajduje się nad Bałtykiem. Naturyści chętnie odwiedzają plaże w Świnoujściu, Międzyzdrojach, Ustce czy jedną z najstarszych plaż dla naturystów w Polsce- tę w Chałupach. Jest ona najbardziej znana i liczy aż 3 km długości.

Pamiętajmy, że plaże dla naturystów starają się zapewnić swoim gościom pewien rodzaj dyskrecji i intymności, dlatego zazwyczaj dość trudno na nie trafić. Przed wizytą warto, więc dokładnie zorientować się jak dojść w wybrane miejsce. Najlepiej sprawdzić na stronie: www.plazenudystow.80miejsc.pl

Plaże nudystów w Polsce

Nie tylko nad morzem nudyści stworzyli swoje miejsca do odpoczynku i relaksu w zgodzie z naturą. Swoją plaże naturystów mniejsze lub większe mają m.in. Warszawa, Wrocław (dokładnie w Trestnie), Lublin (Naga Wyspa na Zalewie Zemborzyckim), Tarnobrzeg (mało popularna z powodu trudnego dojścia) czy Rzeszów (aż dwie: w Wilcza Wola oraz w Lipiu koło miasta).

W stolicy plaża nudystów znajduje się przy Wale Miedzeszyńskim na samym końcu ulicy Sitowie. Pamiętajmy jednak, ze ciekawscy spacerowicze nie są tam mile widziani.

Najpiękniejsza plaża Cap-d'Agde Naturist Village

Cap-d'Agde Naturist Village to najpiękniejsza plaża dla naturystów/nudystów, to zamknięte miasteczko dostępne tylko dla golasów - informują o tym napisy na tablicach przed wejściem.. Gdzie się znajduje? Cap-d'Agde znajduje się na francuskim wybrzeżu Morza Śródziemnego. Rozciąga się wzdłuż złotej plaży nad turkusową wodą. Nago chodzi się tu nie tylko po plaży, ale też po znajdujących się na terenie miasteczka sklepach, restauracjach.

Valalta Naturist Camp, Rovinj, Chorwacja

Ciekawym miejscem przeznaczonym również dla naturystów jest kemping Valalta w Chorwacji. To jeden z bardziej lubianych - powstał w 1960 roku - rejonów nudystów na półwyspie Istria w bezpośrednim kontakcie z miasteczkiem Rovinj.

Tagi: fokus tv,

Redakcja 23/06/2012

Zobacz też

Czym jest After Wedding Party? Dlaczego warto wybrać się na tę imprezę? Czym jest After Wedding Party? Dlaczego warto wybrać się na tę imprezę? Chcielibyście jeszcze raz przeżyć swoje własne wesele? Nic straconego! Firma Fajne wesele wpadła na pomysł organizowania balu karnawałowego, na którym obowiązkowe są... stroje ślubne. Ta coroczna impreza już zyskała sobie rzeszę fanów. Zobacz czym jest After Wedding Party? Wycieczka objazdowa po Mazurach. Jak przepłynąć jezioro Kisajno? Wycieczka objazdowa po Mazurach. Jak przepłynąć jezioro Kisajno? Po tragicznej nawałnicy w sierpniu 2007 niektórzy doszli do wniosku, że pływanie jachtem po mazurskich jeziorach jest niebezpieczne. Jednak uważny żeglarz zauważy, że trudności nawigacyjne są niewielkie, zwłaszcza kiedy zna się trudne miejsca.Tylko w Mowimyjak.pl cykl tekstów dla każdego o tym jak organizować wycieczkę objazdową po Mazurach.  Czy Mazury są niebezpieczne? Radzimy, jak przepłynąć Kanał Giżycki i Niegociński Czy Mazury są niebezpieczne? Radzimy, jak przepłynąć Kanał Giżycki i Niegociński Po tragicznej nawałnicy w sierpniu 2007 niektórzy doszli do wniosku, że Mazury są niebezpieczne. Jednak świadomy i uważny żeglarz wie, że trudności nawigacyjne są niewielkie, zwłaszcza kiedy zna się trudne miejsca. Tylko w Mowimyjak.pl cykl tekstów dla każdego o tym jak organizować wycieczkę objazdową po Mazurach.  Czy Mazury są niebezpieczne? (9)Północny brzeg Niegocina Czy Mazury są niebezpieczne? (9)Północny brzeg Niegocina Po tragicznej nawałnicy w sierpniu 2007 niektórzy doszli do wniosku, że tak. Ale dla świadomego i uważnego żeglarza trudności nawigacyjne są niewielkie, zwłaszcza kiedy zna się trudne miejsca. By uzyskac tę świadomość wymienimy je w krótkim cyklu opisów.

Obejrzyj też

Zobacz koniecznie

Przeczytaj też

Nie przegap!