PLAŻA NUDYSTÓW w Polsce. Gdzie PLAŻE NATURYSTÓW i RAJ dla naturysty? PLAŻE NUDYSTÓW gdzie szukać?

Cap- d’Agde Naturist Village to francuski, bardzo znany raj dla naturystów. Nago chodzi się tu nie tylko po plaży, ale także sklepach czy restauracjach. W Polsce naturyści nie mają jeszcze tak dobrze, jest jednak kilka plaż wartych polecenia. Gdzie w naszym kraju znajdują się plaże dla naturystów? PLAŻA NUDYSTÓW w Polsce. Gdzie plaże naturystów i RAJ dla naturysty?

Plaże nudystów - gdzie szukać NAD MORZEM

Najwięcej plaż dla amatorów kąpieli i opalania nago znajduje się nad Bałtykiem. Naturyści chętnie odwiedzają plaże w Świnoujściu, Międzyzdrojach, Ustce czy jedną z najstarszych plaż dla naturystów w Polsce- tę w Chałupach. Jest ona najbardziej znana i liczy aż 3 km długości.

Pamiętajmy, że plaże dla naturystów starają się zapewnić swoim gościom pewien rodzaj dyskrecji i intymności, dlatego zazwyczaj dość trudno na nie trafić. Przed wizytą warto, więc dokładnie zorientować się jak dojść w wybrane miejsce. Najlepiej sprawdzić na stronie: www.plazenudystow.80miejsc.pl

Plaże nudystów w Polsce

Nie tylko nad morzem nudyści stworzyli swoje miejsca do odpoczynku i relaksu w zgodzie z naturą. Swoją plaże naturystów mniejsze lub większe mają m.in. Warszawa, Wrocław (dokładnie w Trestnie), Lublin (Naga Wyspa na Zalewie Zemborzyckim), Tarnobrzeg (mało popularna z powodu trudnego dojścia) czy Rzeszów (aż dwie: w Wilcza Wola oraz w Lipiu koło miasta).

W stolicy plaża nudystów znajduje się przy Wale Miedzeszyńskim na samym końcu ulicy Sitowie. Pamiętajmy jednak, ze ciekawscy spacerowicze nie są tam mile widziani.

Najpiękniejsza plaża Cap-d'Agde Naturist Village

Cap-d'Agde Naturist Village to najpiękniejsza plaża dla naturystów/nudystów, to zamknięte miasteczko dostępne tylko dla golasów - informują o tym napisy na tablicach przed wejściem.. Gdzie się znajduje? Cap-d'Agde znajduje się na francuskim wybrzeżu Morza Śródziemnego. Rozciąga się wzdłuż złotej plaży nad turkusową wodą. Nago chodzi się tu nie tylko po plaży, ale też po znajdujących się na terenie miasteczka sklepach, restauracjach.

Valalta Naturist Camp, Rovinj, Chorwacja

Ciekawym miejscem przeznaczonym również dla naturystów jest kemping Valalta w Chorwacji. To jeden z bardziej lubianych - powstał w 1960 roku - rejonów nudystów na półwyspie Istria w bezpośrednim kontakcie z miasteczkiem Rovinj.

Tagi: fokus tv,

Redakcja 23/06/2012

Zobacz też

Jak zrobić kostium Pippi Langstrumpf na bal przebierańców? Jak zrobić kostium Pippi Langstrumpf na bal przebierańców? Oto prosty, łatwy do wykonania kostium Pippi Pończoszanki, na który składają się – krótko mówiąc – opadające skarpetki i dwa druciki. Mówimy, jak własnoręcznie i małym kosztem zrobić stój dla małej Pippi na bal przebierańców. Kim jest Radosław Kotarski? Kariera od Polimatów do Tajemnic historii w FOKUS TV Kim jest Radosław Kotarski? Kariera od Polimatów do Tajemnic historii w FOKUS TV Radek Kotarski jest założycielem popularnego kanału na Youtube o nazwie Polimaty, w którym co tydzień opowiada o nauce, medycynie i historii. Jego filmiki popularyzujące wiedzę przyniosły mu rozpoznawalność i otworzyły drzwi do kariery w telewizji FOKUS TV. Joachim Brudziński. Kim jest? Rodzina, kariera, kontrowersje Joachim Brudziński. Kim jest? Rodzina, kariera, kontrowersje Joachim Brudziński to poseł Prawa i Sprawiedliwości, a ponadto politolog i nauczyciel akademicki. Zasłynął bon motem o „dożynaniu watahy” oraz słowami „J**ał was pies”, skierowanymi na Twitterze do radnych Bydgoszczy po zmianie nazwy nowego mostu – z mostu im. Kaczyńskiego na Most Uniwersytecki. Co warto wiedzieć o Joachimie Brudzińskim? Jak zrobić kostium pirata? Strój karnawałowy łatwy do wykonania Jak zrobić kostium pirata? Strój karnawałowy łatwy do wykonania Bale karnawałowe nie mogą się obejść bez przebierańców. I słusznie, bo zabawa kostiumowa jest ciekawsza od zwykłej – można choćby na chwilę stać się postacią z bajki lub z marzeń. Mimo że nietrudno znaleźć w sklepach gotowe kostiumy, wiele osób woli zrobić je samodzielnie. Jest i atrakcyjniej, i taniej, i nietandetnie. Mówimy, jak zrobić kostium pirata na karnawałowy bal przebierańców.

Obejrzyj też

Zobacz koniecznie

Przeczytaj też

Nie przegap!