Paulina Drażba – kim jest? Czym się zajmuje? Gdzie pracowała?

Paulina Drażba znana jest przede wszystkim ze współprowadzenia „Czerwonego dywanu”, który jest częścią Pytania na śniadanie w TVP2. Ta piękna prezenterka jest wielbicielką nurkowania i mody. Mówimy, kim jest Paulina Drażba.

Paulina Drażba, a właściwie Paulina Drażba-Kamińska, urodziła się w 1985 roku na Suwalszczyźnie. Ukończyła studia na kierunku Public Relations. Obecnie studiuję Socjologię na Collegium Civitas. Jej specjalizacją jest socjologia mody.

Jak przebiegała kariera medialna Pauliny Drażby?

Swoją karierę w mediach Paulina Drażba zaczęła w wieku 17 lat w suwalskim Radiu 5. Po przeprowadzce do Warszawy pracowała dla ITV. Prowadziła programy muzyczne i młodzieżowe oraz teleturnieje. Następnie została zatrudniona przez Superstację, gdzie przez pół roku jako dziennikarka relacjonowała obrady Sejmu. 

Przełom w karierze Pauliny Drażby

Przełomem w jej karierze było dołączenie do zespołu "Wiadomości" w TVP. Paulina zaczęła być rozchwytywana i pracowała potem kolejno w "Pytaniu na śniadanie", "Śniadaniu z Dwójką", w programie "Kocham kino" oraz "Bitej śmietance towarzyskiej". Aktualnie Paulina współprowadzi "Czerwony dywan" w telewizyjnej dwójce. Ostatnio mogliśmy również zobaczyć jej debiut aktorski w serialu "Barwy szczęścia", gdzie zagrała... dziennikarkę.

Paulina Drażba prywatnie

Prywatnie Paulina Drażba jest szczęśliwą mężatką. Interesuje się modą, nurkowaniem oraz podróżami. Paulina prowadzi również bloga www.paulinadrazba.blog.pl

Tagi: fokus tv,

Redakcja 24/05/2013

Zobacz też

ANDRZEJKI i WRÓŻBY ANDRZEJKOWE: Jak wróżyć w Andrzejki? Andrzejkowe wróżby POMYSŁY ANDRZEJKI i WRÓŻBY ANDRZEJKOWE: Jak wróżyć w Andrzejki? Andrzejkowe wróżby POMYSŁY Andrzejki zbliżają się wielkimi krokami! Zobaczcie, jak można bawić się w dniu świętego Andrzeja. W polskiej tradycji przyjęło się, że najlepszą opcją zabawy tego dnia są... wróżby! Wróżby andrzejkowe, od początku miały na celu, jak dziewczęta mają poznać kandydata na męża.Jak wywróżyć zamążpójście WRÓŻBY NA ANDRZEJKI. Jakie znacie WRÓŻBY ANDRZEJKOWE? Jak WRÓŻYĆ W ANDRZEJKI? WRÓŻBY NA ANDRZEJKI. Jakie znacie WRÓŻBY ANDRZEJKOWE? Jak WRÓŻYĆ W ANDRZEJKI? Andrzejki zbliżają się wielkimi krokami - będziemy je obchodzić w nocy z 29 na 30 listopada. To najlepsza okazja, żeby poznać swoją przyszłość. A jak to zrobić? To proste - wystarczy powróżyć! Jakie są wróżby andrzejkowe? Jakie fajne wróżby na Andrzejki w szkole ? ANDRZEJKI I WRÓŻBY ANDRZEJKOWE: symbolika wróżb andrzejkowych. Jak wróżyć? ANDRZEJKI I WRÓŻBY ANDRZEJKOWE: symbolika wróżb andrzejkowych. Jak wróżyć? Andrzejki to przede wszystkim okazja do spędzenia wieczoru nieco inaczej niz zwykle. Można umówić się z przyjaciółkami na wróżenie w babskim gronie. Niektóre wróżby andrzejkowe nie wymagają wielu przygotowań i są bardzo proste! Mówimy jaka jest symbolika wróżb andrzejkowych. Jak wróżyć z okazji nadchodzących Andrzejek? WRÓŻBY andrzejkowe dla KOBIET. Jak wywróżyć zamążpójście? WRÓŻBY andrzejkowe dla KOBIET. Jak wywróżyć zamążpójście? Już w czwartek 29 listopada obchodzić będziemy ANDRZEJKI. Tradycyjnie z tej okazji organizuje się przyjęcia i bale, na których pojawiają się różne wróżby. Do najpopularniejszych należą miłosne wróżby, które pokazują, kiedy dana osoba wyjdzie za mąż/ożeni się. Jak wywróżyć zamążpójście?

Zobacz koniecznie

Przeczytaj też

Nie przegap!