Pan i Pani Waga - zodiakalne Wagi – z kim najlepiej budują związki?

Horoskop partnerski dla Wag zawiera wiele cennych wskazówek dla osób, które poszukują swojej drugiej połówki. Dzięki horoskopowi charakterologicznemu będziesz mógł z powodzeniem dobrać sobie kogoś, z kim będziesz szczęśliwy.

Co gwiazdy mówią o osobach spod znaku Wagi

Wagi są zazwyczaj bardzo pewne siebie, wiedzą czego chcą i bardzo często zdarza się im manipulować innymi. Nie lubią przyjmować na siebie odpowiedzialności, wolą zwodzić niż odmawiać, a swoje problemy bardzo często zrzucają na barki innych. Ponadto Wagi są bardzo ciekawskie i lubią plotki. Uwielbiają być w centrum uwagi, są sympatyczne i bardzo zgodne. Bardzo lubią wydawać pieniądze - najlepiej nie swoje. Każda Waga ma bardzo silną potrzebę więzi ze swoim partnerem. Ponieważ nie lubi zmian, nie zdradza i nie rozwodzi się.

Pani Waga

Pani Waga jest zawsze bardzo kobieca. Lubi modnie się ubrać i nie żałuje pieniędzy wydanych na swój wygląd. A wszystko dlatego, że Pani Waga uwielbia zakupy i jest w stanie się im oddać całkowicie. Przez wzgląd na powyższe cechy Panie Wagi lubią się podobać i są łase na komplementy. Kobiety spod tego znaku zodiaku w związku szukają miłości. Chcą być kochane i nigdy nie wybaczają zdrad. Z natury Pani Waga jest bardzo pogodna i wesoła. Bardzo lubi towarzystwo

Pan Waga

Podobnie jak Panie Wagi, Panowie spod tego znaku zodiaku lubią się dobrze ubrać. Zawsze są bardzo eleganccy i zadbani. Swoje zamiłowanie do nienagannego wyglądu przenoszą także na inne sfery swojego życia. Są bardzo porządniccy, a czasem wręcz pedantyczni. Pan Waga jest bardzo towarzyski, z drugiej jednak strony ceni sobie wygodę i właśnie dlatego jest typem domatora. W związku nie jest pantoflarzem, ale lubi radzić się żony. 

Waga w związkach z innymi znakami

Horoskop partnerski dla Wagi wyraźnie określa, z którymi znakami zodiaku Wagi powinny się wiązać, a z którymi nie. I tak:

  • dobry związek Waga zbuduje z Baranem, Waga, Bykiem i Panną
  • niekorzystne dla Wagi będą połączenia z Koziorożcem, Strzelcem, Skorpionem i Bliźniętami
  • różnie ułoży się Wadze z Rybą, Lwem, Wodnikiem i Rakiem.
Tagi: fokus tv,

Redakcja 24/11/2011

Zobacz też

PRACA W NIEMCZECH - co powinieneś wiedzieć, zanim wyruszysz za Odrę? PRACA W NIEMCZECH - co powinieneś wiedzieć, zanim wyruszysz za Odrę? Od maja 2011 roku Polacy mogą legalnie pracować w Niemczech, o ile oczywiście znajdą dla siebie zatrudnienie. Wbrew pozorom, możliwość pracy u naszego sąsiada nie wywołała exodusu za Odrę. Praca w Niemczech to nadal poletko do wzięcia, ale trzeba się do tego kroku odpowiednio przygotować. Mówimy, jakie formalności trzeba załatwić przed wyjazdem do Niemiec, gdzie szukać pracy i ile kosztuje wynajęcie mieszkania. Harold Camping i koniec świata 21 października. Co musisz o tym wiedzieć? Harold Camping i koniec świata 21 października. Co musisz o tym wiedzieć? W 2011 roku aż dwa razy ludzkość szykowała się na ostateczną zagładę. Wszystko przez samozwańczego proroka z USA, Harolda Campinga, który najpierw ogłosił, że koniec świata nastąpi 21 maja 2011 r., a potem przesunął tę datę na 21 października 2011. Apokalipsa nie nastąpiła, ale strach pozostał. Co teraz przepowiada Harold Camping? NUMEROLOGIA. Co oznaczają liczby? NUMEROLOGIA. Co oznaczają liczby? Numerologia opiera się na przekonaniu, że życie człowieka jest zapisane w liczbach. Niektóre liczby są przypisane nam na stałe (tak jak liczba urodzenia), a inne zmieniają się w trakcie trwania życia. Każda zmiana nazwiska, imienia, miejsca zamieszkania, data ślubu czy rozwodu ma wpływ na życie. DOMINIKA WODZIANKA, Dominika Zasiewska: Kim jest, co osiągnęła hostessa w programie Kuby Wojewódzkiego  DOMINIKA WODZIANKA, Dominika Zasiewska: Kim jest, co osiągnęła hostessa w programie Kuby Wojewódzkiego Dominika Wodzianka to ulubienica portali plotkarskich. W programie Kuby Wojewódzkiego…podaje gościom wodę. Czy to wystarczy dziś by stać się celebrytką? Dowiedz się z czego jeszcze jest znana nowa gwiazdka telewizji.

Zobacz koniecznie

Przeczytaj też

Nie przegap!