Pan i Pani spod znaku Panny - zodiakalne Panny – z kim najlepiej budują związki?

Horoskop partnerski dl Pani i Pana spod znaku Panny określa, jakie predyspozycje mają konkretne osoby do budowania związków z innymi znakami zodiaku. Zobacz, co Horoskop charakterologiczny mówi o cechach charakteru osób spod znaku Panny.

Co gwiazdy mówią o osobach spod znaku Panny?

Pomimo, że Panna jest bardzo dokładna i pracowita, nie lubi wysuwać się na pierwszy plan. Nie ma też zdolności przywódczych i brak jej przebojowości. Osoby spod znaku Panny są zwykle bardzo powściągliwe i długo chowają urazy. Panny lubią mieć wszystko zaplanowane i nie przepadają za niespodziankami, nie lubią zmian. Charakterystyczne dla osób spod tego znaku zodiaku jest ostrożność w działaniu, co sprawia, że są one bardzo dobrze przygotowane do walki z przeciwnościami losu.

Pani Panna

Pani spod znaku Panny jest osobą bardzo samodzielną. Jeżeli jest zdana sama na siebie poradzi sobie niemal w każdej sytuacji. W domu z kolei jest strażniczką ogniska domowego. Gdy coś zagraża jej bliskim jest zdeterminowana i podejmuje wszystkie możliwe działania, żeby odsunąć zagrożenie. W związku jest uległa w stosunku do swojego partnera. W pracy jest bardzo dokładna i w zasadzie nigdy się nie spóźnia - mogłoby to narazić ją na niepotrzebny stres związany z uwagą całego otoczenia.

Pan Panna

Przy pierwszym spotkaniu z kobietą Pan spod znaku Panny może wydawać się nieśmiały, ale przyczyną jego zdystansowania jest strach przed płcią przeciwną. Jeżeli już kogoś pokocha potrafi być bardzo delikatny i czuły. Niestety, w kontaktach z innymi ludźmi wydaje się być typowym "sztywniakiem". Panowie spod znaku Panny są zwykle bardzo mało spontaniczni i lubią mieć wszystko zaplanowane.

Panna w związkach z innymi znakami

Osoby spod znaku Panny związują się z innymi znakami z różnym skutkiem:

  • najbardziej udane związki Panny zawierają z Bliźniętami, Strzelcem, Rybami, Bykiem i Lwem
  • najbardziej nieudane związki są konsekwencją połączenia Panny z Wodnikiem i Koziorożcem
  • różnie układa się Pannom z innymi Pannami, Wagą, Skorpionem, Rakiem i Baranem.  
Tagi: fokus tv,

Redakcja 24/11/2011

Zobacz też

Romans biurowy. Co zrobić, by nie wyszedł na jaw? Jak go kontynuować, by nikt o nim nie wiedział? Romans biurowy. Co zrobić, by nie wyszedł na jaw? Jak go kontynuować, by nikt o nim nie wiedział? Romanse biurowe - to jedna z tych spraw, które budzą większe zainteresowanie innych. Szczególnie uwagę bliżnich zwraca życie prywatne (seksualne?) i romanse – prawdziwe lub wyplotkowane. Wścibstwo przestało być obrzydlistwem. Bo dziś kto nie wie, kto i z kim, jest nikim. Niestety, niekiedy sami ładujemy amunicję do cudzej strzelby. Mówimy, jak nie wprawiać szefa w zakłopotanie, mając romans biurowy. Nowy Xbox. Kiedy kupisz nowego Xboksa? Jaka będzie nowa konsola Microsoftu? Nowy Xbox. Kiedy kupisz nowego Xboksa? Jaka będzie nowa konsola Microsoftu? Nowy Xbox ukaże się w 2013 roku. O ile uchylono rąbka tajemnicy na temat nowego Play Station, o tyle nowy Xbox ciągle owiany jest tajemnicą. Jednak spekulacje trwają tym bardziej, że Microsoft na pewno będzie próbował przebić konkurencyjną konsolę Sony. Jaki będzie nowy Xbox? Kiedy konsola trafi na rynek? Gdzie zamieszkał papież Benedykt? Jaką siedzibę będzie miał papież na emeryturze? Gdzie zamieszkał papież Benedykt? Jaką siedzibę będzie miał papież na emeryturze? Benedykt XVI zrezygnował z funcji papieża, przeszedł na emeryturę. Zatem nie może i nie powinien już mieszkac w apartamentach papieskich w Watykanie. Sprawdź, gdzie zamieszkał Benedykt XVI po abdykacji. Co warto zobaczyć w Bydgoszczy? 5 pomysłów na to, co robić w Bydgoszczy Co warto zobaczyć w Bydgoszczy? 5 pomysłów na to, co robić w Bydgoszczy Bydgoszcz zmieniła się nie do poznania i ma coraz więcej atrakcji turystycznych. Czy wiesz, że działa tu Muzeum Mydła i Historii Brudu, w którym możesz sobie samodzielnie zrobić własne mydełko? Sprawdź, co jeszcze warto zobaczyć w zrewitalizowanej Bydgoszczy.

Zobacz koniecznie

Przeczytaj też

Nie przegap!