Pan i Pani Lew - zodiakalne Lwy – z kim najlepiej budują związki?

Horoskop partnerski dla Lwa może być pomocny, dla osób, które szukają swojej drugiej połówki. Horoskop charakterologiczny precyzyjnie określa jakimi cechami charakteryzują się zodiakalne Lwy i z jakimi innymi znakami zodiaku mogą tworzyć wartościowe związki.

Co gwiazdy mówią o osobach spod znaku Lwa

Zodiakalne Lwy są indywidualistami, z ogromną wolą podporządkowywania sobie ludzi. Lwy są bardzo uparte, zawzięte i przekonane o swojej nieomylności. Osoby spod znaku Lwa są bardzo łase na pochlebstwa i przywiązują dużą uwagę do opinii na swój temat. Lwy popadają zwykle ze skrajności w skrajność. Jeżeli Lew znajduje się w towarzystwie osób, które chcą mu przeszkodzić w działaniu, wówczas traktuje te osoby lekceważąco, a czasem niszczy, bez żadnych skrupułów. Z kolei gdy jest uwielbiany, wówczas staje się pogodny i skory do bezinteresownej pomocy. Lwy mają wygórowane ambicje względem siebie i innych. Są szlachetne, lojalne i odważne, ale też bardzo uczuciowe.

Pani Lew

Kobiety spod znaku Lwa są bardzo wyniosłe i dumne. Odczucia te nie są spowodowane traktowaniem innych z góry, ale przerostem ambicji. Pani Lwica ma bardzo wygórowane wymagania w stosunku do swojego partnera. Wszystkich mierzy taką samą miarą, jaką mierzy siebie. W domu i w pracy chce rządzić. Jest wierna i jeżeli kocha, to skoczyłaby za ukochanym w ogień. Niestety zarówno Lwice, jak i Lwy nie potrafią okazywać uczuć i dlatego w sprawach miłosnych bardzo często odpuszczają.

Pan Lew

Pan Lew jest tak samo dumny i wyniosły jak jego małżonka. Ambitne Lwy często robią karierę w biznesie, ponieważ bardzo lubią zaszczyty i stanowiska, a przede wszystkim pieniądze. Pan Lew jest bardzo inteligentny i wszechstronny i dlatego dobrze czuje się niemal w każdym zawodzie. Ponieważ ciężko pracuje na swoje stanowisko i majątek, łatwo wydaje pieniądze. Pociąga go szczególnie hazard. W miłości Pan Lew potrafi być bardzo namiętny i uczuciowy, lubi dominować

Lew w związkach z innymi znakami

Związki z Lwami bywają dość trudne i dlatego ważne jest, żeby dobrze dopasować się charakterologicznie. I tak:

  • Lwy mogą tworzyć dobre związki z Wagą, Wodnikiem, Strzelcem i Rakiem
  • fatalne połączenia dla Lwa, to związki z Bliźniętami, Rybami, Koziorożcem i Baranem
  • różnie układa się Lwom z innymi Lwami, Panną, Skorpionem i Bykiem.
Tagi: fokus tv,

Redakcja 24/11/2011

Zobacz też

Czy zbliża się KONIEC ŚWIATA? Czy Benedykt XVI jest przedostatnim papieżem? Proroctwa św. Malachiasza Czy zbliża się KONIEC ŚWIATA? Czy Benedykt XVI jest przedostatnim papieżem? Proroctwa św. Malachiasza Według interpretacji przepowiedni św. Malachiasza, rządy Antychrysta są już bardzo blisko. Watykanem rządzić będzie już tylko jeden papież, ostatni w historii. Czy rzeczywiście będziemy świadkami strasznych wydarzeń końca czasów? Co w święta robią osoby, które nie są katolikami? Jak święta spędzają wyznawcy innych religii? Co w święta robią osoby, które nie są katolikami? Jak święta spędzają wyznawcy innych religii? Czasy, gdy Polska była krajem monokulturowym, jednej dominującej religii, powoli odchodzą w przeszłość. Coraz więcej osób nie czuje się katolikami i ma kłopot z religijnymi uroczystościami, takimi jak święta Bożego Narodzenia. Co wtedy robią? Jak ten spędzają świąteczny dla nas czas? DREWNIANY KARMNIK DLA PTAKÓW. Jak zrobić karmnik z drewna dla ptaków? DREWNIANY KARMNIK DLA PTAKÓW. Jak zrobić karmnik z drewna dla ptaków? Karmnik z drewna dla ptaków możemy zbudować sami. Warto, bo dokarmianie ptaków w zimie to obowiązek każdego, kto szanuje przyrodę. Wydawałoby się, że zbudowanie karmnika z drewna wymaga specjalnych umiejętności. Otóż nie. Wystarczy kawałek sklejki, kilka listewek, odrobina zdolności manualnych i karmnik gotowy. Mówimy, jak zbudować karmnik z drewna dla ptaków. Jak uniknąć MANDATU za przekroczenie prędkości? Gdzie są RADARY? Co zrobić, gdy zatrzyma cię DROGÓWKA? Jak uniknąć MANDATU za przekroczenie prędkości? Gdzie są RADARY? Co zrobić, gdy zatrzyma cię DROGÓWKA? Mandat to nie tylko stracone pieniądze, ale również punkty, które nierzadko stanowią jeszcze większy problem. Jak uniknąć spotkania z policjantami? Co zrobić, by uniknąć mandatu za przekroczenie prędkości, gdy już zostaniemy zatrzymani?

Zobacz koniecznie

Przeczytaj też

Nie przegap!