Pan i Pani Byk - zodiakalne BYKI - z kim najlepiej budują związki?

HOROSKOP PARTNERSKI dla Byka nie tylko określa ogólne cechy charakteru dla wszystkich osobników spod konkretnego znaku zodiaku, ale także różnicuje je ze względu na płeć. I tak innymi cechami będzie odznaczać się Pani Byk a innymi Pani Byk. Poznaj charakter obojga Państwa Byków.

Co gwiazdy mówią o osobach spod znaku Byka

Osoby, które urodziły się pod znakiem Byka są zazwyczaj stałe w swych uczuciach. Byki lubią planować i przewodzić, są silne i odważne. Z pozoru bywają powolne i ociężałe, jednak gdy już się rozjuszą, nie sposób jest je zatrzymać. Z drugiej strony osoby spod znaku Byka są bardzo pracowite i nie boją się mozolnej pracy. Byk sam dla siebie jest autorytetem i największą wyrocznią.

Pani Byk

Pani Byk ma w życiu jeden cel - dobrze wyjść za mąż. Gdy już uda jej się złapać odpowiedniego "Pana Byka" za rogi jest bardzo zaborcza i zazdrosna. W miłości jest stała w uczuciach i gdy naprawdę jej zależy, mogłaby skoczyć za ukochanym w ogień. Kobiety spod tego znaku bardzo dobrze czują się w zawodzie fryzjera, fotografa i nauczycielki. 

Pan Byk

Pan Byk z kolei w miłości również odznacza się stałością w uczuciach. Byk mężczyzna jest wierny i tego samego wymaga od swojej partnerki. W zasadzie traktuje on kobietę jako swoją prywatną własność i bywa bardzo zaborczy w miłości. Panowie spod tego znaku zodiaku są zwykle dość spokojni, lubią ustabilizowany tryb życia, są typowymi domatorami

Byk w związkach z innymi znakami

Z innymi znakami Byki łączą się bardzo chętnie, jednak niektórych połączeń powinni się stanowczo wystrzegać. I tak:

  • dobry związek Byk zbuduje z Wagą, Koziorożcem, Panną, Strzelcem i Rybami
  • Byki powinny trzymać się z daleka od innych Byków, Skorpionów i Bliźniąt
  • współżycie różnie układa się Bykom z Wodnikiem, Rakiem, Strzelcem, Lwem i Baranem.  
Tagi: fokus tv,

Redakcja 22/11/2011

Zobacz też

Kinga Jasiewicz- kim jest maturzystka, która pozwała Okręgową Komisję Egzaminacyjną? Kinga Jasiewicz- kim jest maturzystka, która pozwała Okręgową Komisję Egzaminacyjną? Maturzystka Kinga Jasiewicz nie dostała się na wymarzone studia stomatologiczne na UJ w Krakowie, zabrakło jej na maturze jednego punktu. Według niej - po przejrzeniu swojej pracy - Okręgowa Komisja Egzaminacyjna w Krakowie błędnie oceniła jej pracę, zaniżając wynik o kilka punktów. Dlatego zdecydowała się podać sprawę do sądu. Kim jest Kinga Jasiewicz? Wielkanocne porządki - na co zwracać uwagę? Sprawdzone rady Wielkanocne porządki - na co zwracać uwagę? Sprawdzone rady Nadchodząca wiosna to dobra okazja, żeby wysprzątać dom na wysoki połysk. To zawsze łączy się z koniecznością umycia i odświeżenia rozmaitych powierzchni w mieszkaniu. Lustra, ramy, kryształy i meble odzyskają dawny blask. Można zastosować detergenty lub tradycyjne środki zrobione własnym sumptem. Skąd się wzięło Święto Paschy? Skąd się wzięło Święto Paschy? W starożytności pasterze świętowali narodziny młodych jagniąt w ten sposób, że składali bóstwom w ofierze roczne zwierzę. Spożywali mięso, było ono wyrazem więzi, która łączyła ich z bóstwem i z nimi samymi. Potem następował Tydzień Przaśników, czyli Nowy Rok, który przychodził wraz początkiem żniw. Co znaczą słowa "jestem, który jestem"? Co znaczą słowa "jestem, który jestem"? Księga Wyjścia opowiada o powołaniu Mojżesza na przywódcę Izraelitów. Ale co najważniejsze opisuje to, jak zuchwały Mojżesz prosi Boga, aby powiedział swoje imię. Odpowiedź Boga jest niezwykła, gdyż odpowiada: "Jestem, który jestem". Cała trudność zrozumienia imienia Boga leży w hebrajskim czasowniku.

Zobacz koniecznie

Przeczytaj też

Nie przegap!