Brandon – nowe życie. Jak leczyć otyłość u dzieci? WIDEO

Brandon - nowe życie to program, w którym poznacie historię nastolatka z Huston, który ważył blisko 200 kilogramów. Otyłość u dzieci - to problem, który dotyka coraz więcej rodzin. Jak pomóc dzieciom i nastolatkom z nadwagą? Jakie diety są najskuteczniejsze? Kiedy konieczna jest interwencja chirurgiczna?

W filmie dokumentalnym Brandon - nowe życie poznajcie historię nastolatka z Huston, który ważył blisko 200 kilogramów. Udało mu się to zmienić, schudł i rozpoczął normalne życie. Jak mu się udało to osiągnąć?

Otyłość wśród nastolatków jest coraz powszechniejszym zjawiskiem na całym świecie, mówi się wręcz o epidemii otyłości w tej grupie wiekowej i poważnych problemach zdrowotnych z niej wynikających. Bohaterem serii jest jeden z takich nastolatków, Brandon, któremu kamera towarzyszy przez rok w okresie jego przygotowań do niezbędnego w jego przypadku zabiegu chirurgicznego, którego celem jest zmniejszenie łaknienia, a potem obserwuje nowe życia chłopca, już po operacji, kiedy przystosowuje się on do innego, nieznanego mu wcześniej trybu życia, aby otyłość znów nie stała się jego problemem.

.. Wszystko o filmie „Brandon – otyły szesnastolatek”. Obejrzyj na VOD za darmo!

Redakcja 27/09/2016

Zobacz koniecznie

Przeczytaj też

Nie przegap!