Brandon – nowe życie. Jak leczyć otyłość u dzieci?

Brandon - nowe życie to program, w którym poznacie historię nastolatka z Huston, który ważył blisko 200 kilogramów. Otyłość u dzieci - to problem, który dotyka coraz więcej rodzin. Jak pomóc dzieciom i nastolatkom z nadwagą? Jakie diety są najskuteczniejsze? Kiedy konieczna jest interwencja chirurgiczna?

Sala operacyjna sezon 1, odcinek 4. Leczenie otyłości

Sala operacyjna sezon 1, odcinek 4. Leczenie otyłości
Kraj produkcji: Polska Kategoria wiekowa Czas trwania 00:20:59

W filmie dokumentalnym Brandon - nowe życie poznajcie historię nastolatka z Huston, który ważył blisko 200 kilogramów. Udało mu się to zmienić, schudł i rozpoczął normalne życie. Jak mu się udało to osiągnąć?

Otyłość wśród nastolatków jest coraz powszechniejszym zjawiskiem na całym świecie, mówi się wręcz o epidemii otyłości w tej grupie wiekowej i poważnych problemach zdrowotnych z niej wynikających. Bohaterem serii jest jeden z takich nastolatków, Brandon, któremu kamera towarzyszy przez rok w okresie jego przygotowań do niezbędnego w jego przypadku zabiegu chirurgicznego, którego celem jest zmniejszenie łaknienia, a potem obserwuje nowe życia chłopca, już po operacji, kiedy przystosowuje się on do innego, nieznanego mu wcześniej trybu życia, aby otyłość znów nie stała się jego problemem.

.. Oglądaj też serię Sala operacyjna: Waga ciężka!

 

Redakcja 27/09/2016

Zobacz też

BOŻE CIAŁO. Na czym polega ta tradycja? Co Kościół czci w Boże Ciało? BOŻE CIAŁO. Na czym polega ta tradycja? Co Kościół czci w Boże Ciało? Boże Ciało to nie tylko wolny czwartek 4 czerwca 2015 r. To ważne święto kościelne. Jaka to uroczystość? Co w Kościele upamiętnia Boże Ciało? Kim jest PRISCILLA CHAN - obecnie pani ZUCKERBERG, żona miliardera i założyciela Facebooka? Kim jest PRISCILLA CHAN - obecnie pani ZUCKERBERG, żona miliardera i założyciela Facebooka? Mark Zuckerberg 19 maja 2012 ożenił się, czym zaskoczył większość gości zaproszonych na przyjęcie w jego domu. Ci ostatni myśleli, że zostali zaproszeni na świętowanie wejścia Facebooka na giełdę i ukończenia przez dziewczynę Marka – Priscillę Chan, studiów medycznych na Uniwersytecie Kalifornijskim w San Francisco. Kim jest Priscilla Chan – żona miliardera? Co to jest schizma? Czy apostazja to schizma? WIDEO Co to jest schizma? Czy apostazja to schizma? WIDEO Schizma, herezja i apostazja to ważne pojęcia w krytycznym podejściu do wiary. Nie każdy schizmatyk i heretyk pragnie apostazji, czyli oderwania się od wiary katolickiej. Apostata z kolei może, ale nie musi być heretykiem, czyli głosicielem poglądów sprzecznych z nauką Kościoła, z którego pragnie wystąpić. Na czym polega APOSTAZJA? Akt i procedura apostazji czyli wystąpienie z Kościoła co to takiego? Dlaczego pierwsza Polka urodzona dzięki in vitro mówi o apostazji? Na czym polega APOSTAZJA? Akt i procedura apostazji czyli wystąpienie z Kościoła co to takiego? Dlaczego pierwsza Polka urodzona dzięki in vitro mówi o apostazji? Współcześnie Kościół katolicki nie cieszy się tak duża popularnością jak kiedyś. Coraz więcej osób jest wierzącymi, ale niepraktykującymi. Część wiernych zaś całkowicie odsunęło się od religii i zdecydowało się na apostazję. Co to takiego? Na czym polega? Na czym polega procedura apostazji? Dlaczego pierwsza Polka urodzona dzięki metodzie in vitro, Agnieszka Ziółkowska, planuję apostazje?

Zobacz koniecznie

Przeczytaj też

Nie przegap!