Brandon – nowe życie. Jak leczyć otyłość u dzieci?

Brandon - nowe życie to program, w którym poznacie historię nastolatka z Huston, który ważył blisko 200 kilogramów. Otyłość u dzieci - to problem, który dotyka coraz więcej rodzin. Jak pomóc dzieciom i nastolatkom z nadwagą? Jakie diety są najskuteczniejsze? Kiedy konieczna jest interwencja chirurgiczna?

Sala operacyjna sezon 1, odcinek 4. Leczenie otyłości

Sala operacyjna sezon 1, odcinek 4. Leczenie otyłości
Kraj produkcji: Polska Kategoria wiekowa Czas trwania 00:20:59

W filmie dokumentalnym Brandon - nowe życie poznajcie historię nastolatka z Huston, który ważył blisko 200 kilogramów. Udało mu się to zmienić, schudł i rozpoczął normalne życie. Jak mu się udało to osiągnąć?

Otyłość wśród nastolatków jest coraz powszechniejszym zjawiskiem na całym świecie, mówi się wręcz o epidemii otyłości w tej grupie wiekowej i poważnych problemach zdrowotnych z niej wynikających. Bohaterem serii jest jeden z takich nastolatków, Brandon, któremu kamera towarzyszy przez rok w okresie jego przygotowań do niezbędnego w jego przypadku zabiegu chirurgicznego, którego celem jest zmniejszenie łaknienia, a potem obserwuje nowe życia chłopca, już po operacji, kiedy przystosowuje się on do innego, nieznanego mu wcześniej trybu życia, aby otyłość znów nie stała się jego problemem.

.. Oglądaj też serię Sala operacyjna: Waga ciężka!

 

Redakcja 27/09/2016

Zobacz też

MIĘSNY JEŻ - skąd to się wzięło i jak to się robi? Dlaczego MIĘSNY JEŻ jest hitem internetu? MIĘSNY JEŻ - skąd to się wzięło i jak to się robi? Dlaczego MIĘSNY JEŻ jest hitem internetu? Nie będzie przesadą, jeśli powiemy, że cała Polska aż huczy na temat "mięsnego jeża". Danie i powiązana z nim piosenka stały się prawdziwymi hitami internetu. Dla osób, które ostatnio nie włączały komputera ani Polsatu, przygotowaliśmy wyjaśnienie, czym jest "mięsny jeż", skąd się wziął i jak go zrobić. ILE KOSZTUJE TRUMNA? Jakie są najpopularniejsze MODELE TRUMIEN i kolory? ILE KOSZTUJE TRUMNA? Jakie są najpopularniejsze MODELE TRUMIEN i kolory? Ile kosztuje trumna? Jakie modele najczęściej wybierają żałobnicy dla swoich bliskich? Czy popularne są ciężkie i duże dębowe trumny czy może nadal chętnie kupowane są trumny papieskie - proste i bez ozdób? Jakiej trumny szukała mama Madzi w internecie? Kim jest WOJCIECH MANN, dziennikarz muzyczny, radiowiec i tekściarz, który zrezygnował z SZANSY NA SUKCES? Kim jest WOJCIECH MANN, dziennikarz muzyczny, radiowiec i tekściarz, który zrezygnował z SZANSY NA SUKCES? Autor wielu programów muzycznych i rozrywkowych, konferansjer, tekściarz, tłumacz i autor książek. Chyba nie ma drugiego dziennikarza darzonego taką sympatią przez słuchaczy i widzów. Inteligentny i bezpretensjonalny, z charakterystycznym poczuciem humoru. Człowiek orkiestra, marka sama w sobie, gwarancja jakości. Po prostu - Wojciech Mann.  CO TO JEST wrestling? Andrzej Gołota w wrestlingu czy MMA? JAKIE SĄ ZASADY wrestlingu? CO TO JEST wrestling? Andrzej Gołota w wrestlingu czy MMA? JAKIE SĄ ZASADY wrestlingu? Wrestling to sport cieszący się dużą popularnością w Stanach Zjednoczonych. Jest to widowiskowe show podczas, którego zawdonicy walczą na ringu. Główną zasadą meczów jest to, że wyniki są z góry ustalone są przez tzw. bookerów, którzy wybierają zawodników i ich charakter - czyli ustalają, który z nich wygra walkę.

Zobacz koniecznie

Przeczytaj też

Nie przegap!