Brandon – nowe życie. Jak leczyć otyłość u dzieci?

Brandon - nowe życie to program, w którym poznacie historię nastolatka z Huston, który ważył blisko 200 kilogramów. Otyłość u dzieci - to problem, który dotyka coraz więcej rodzin. Jak pomóc dzieciom i nastolatkom z nadwagą? Jakie diety są najskuteczniejsze? Kiedy konieczna jest interwencja chirurgiczna?

Sala operacyjna sezon 1, odcinek 4. Leczenie otyłości

Sala operacyjna sezon 1, odcinek 4. Leczenie otyłości
Kraj produkcji: Polska Kategoria wiekowa Czas trwania 00:20:59

W filmie dokumentalnym Brandon - nowe życie poznajcie historię nastolatka z Huston, który ważył blisko 200 kilogramów. Udało mu się to zmienić, schudł i rozpoczął normalne życie. Jak mu się udało to osiągnąć?

Otyłość wśród nastolatków jest coraz powszechniejszym zjawiskiem na całym świecie, mówi się wręcz o epidemii otyłości w tej grupie wiekowej i poważnych problemach zdrowotnych z niej wynikających. Bohaterem serii jest jeden z takich nastolatków, Brandon, któremu kamera towarzyszy przez rok w okresie jego przygotowań do niezbędnego w jego przypadku zabiegu chirurgicznego, którego celem jest zmniejszenie łaknienia, a potem obserwuje nowe życia chłopca, już po operacji, kiedy przystosowuje się on do innego, nieznanego mu wcześniej trybu życia, aby otyłość znów nie stała się jego problemem.

.. Oglądaj też serię Sala operacyjna: Waga ciężka!

 

Redakcja 27/09/2016

Zobacz też

Troje uczonych wchodzi do baru 5: Trójkąt Bermudzki, duchy i nawiedzone domy. WIDEO Troje uczonych wchodzi do baru 5: Trójkąt Bermudzki, duchy i nawiedzone domy. WIDEO Co można powiedzieć o tajemniczym blasku, który występuje przed trzęsieniem ziemi? Czy to możliwe, aby dom był nawiedzony? Co tak naprawdę powoduje, żew Trójkącie Bermudzkim znikają łodzie? Czy światła z Marfy są dowodem życia pozaziemskiego? W tym odcinku dowiemy się, że nadnaturalne zjawiska mogą być wyłącznie... naturalne. Trójkąt Bermudzki - gdzie się znajduje? Trójkąt Bermudzki - gdzie się znajduje? Gdzie się znajduje Trójkąt Bermudzki? To pytanie zadają sobie nie tylko osoby zafascynowane zjawiskami paranormalnymi, lecz także naukowcy i podróżni. Trójkąt Bermudzki to bowiem miejsce, gdzie w tajemniczych okolicznościach znikają statki i samoloty. Gdzie się znajduje? I ile prawdy jest w tym, że zachodzą tam zjawiska paranormalne? A może tajemnice Trójkąta Bermudzkiego łatwo da się wytłumaczyć? Prepersi – gotowi na wszystko, odc. 8 – Czego boją się kanadyjscy prepersi? Prepersi – gotowi na wszystko, odc. 8 – Czego boją się kanadyjscy prepersi? Ekipa serialu Prepersi - gotowi na wszystko w ostatnim odcinku tej serii kontynuuje odwiedziny u kanadyjskich prepersów. Czy Kanadyjczycy przygotowują się na takie same zagrożenia jak polscy prepersi czy niepokoją ich inne rzeczy? Czy na serio szykują się do odparcia ataku zombie? Największe na świecie: najwyższe góry, najdłuższe rzeki i największe pustynie. WIDEO Największe na świecie: najwyższe góry, najdłuższe rzeki i największe pustynie. WIDEO Krajobraz Ziemi urozmaicają liczne rzeki, góry, pustynie. Niektóre z tych atrakcji geograficznych widać z kosmosu - co świadczy o ich wielkości. Dowiedzmy się jaka rzeka jest najdłuższa, jakie góry najwyższe i jaka pustynia jest największa. Poznajmy świat w liczbach. Te dane wypada znać.

Zobacz koniecznie

Przeczytaj też

Nie przegap!