Brandon – nowe życie. Jak leczyć otyłość u dzieci?

Brandon - nowe życie to program, w którym poznacie historię nastolatka z Huston, który ważył blisko 200 kilogramów. Otyłość u dzieci - to problem, który dotyka coraz więcej rodzin. Jak pomóc dzieciom i nastolatkom z nadwagą? Jakie diety są najskuteczniejsze? Kiedy konieczna jest interwencja chirurgiczna?

Sala operacyjna sezon 1, odcinek 4. Leczenie otyłości

Sala operacyjna sezon 1, odcinek 4. Leczenie otyłości
Kraj produkcji: Polska Kategoria wiekowa Czas trwania 00:20:59

W filmie dokumentalnym Brandon - nowe życie poznajcie historię nastolatka z Huston, który ważył blisko 200 kilogramów. Udało mu się to zmienić, schudł i rozpoczął normalne życie. Jak mu się udało to osiągnąć?

Otyłość wśród nastolatków jest coraz powszechniejszym zjawiskiem na całym świecie, mówi się wręcz o epidemii otyłości w tej grupie wiekowej i poważnych problemach zdrowotnych z niej wynikających. Bohaterem serii jest jeden z takich nastolatków, Brandon, któremu kamera towarzyszy przez rok w okresie jego przygotowań do niezbędnego w jego przypadku zabiegu chirurgicznego, którego celem jest zmniejszenie łaknienia, a potem obserwuje nowe życia chłopca, już po operacji, kiedy przystosowuje się on do innego, nieznanego mu wcześniej trybu życia, aby otyłość znów nie stała się jego problemem.

.. Oglądaj też serię Sala operacyjna: Waga ciężka!

 

Redakcja 27/09/2016

Zobacz koniecznie

Przeczytaj też

Nie przegap!