Moje wielkie, tłuste ciało. Otyłość - skąd się bierze, jak jej uniknąć, jak się jej pozbyć

Moje wielkie, tłuste ciało to program dokumentalny poświęcony coraz powszechniejszemu problemowi otyłości. To jedna z największych plag współczesności w cywilizacji zachodniej. Czy jesteśmy gotowi, by z nią walczyć? Czy mamy szansę na zwycięstwo?Śmieciowe jedzenie, obfitość żywności w sklepach, siedzący tryb życia, stres - wszystkie te czynniki przyczyniają się do szerzenia się plagi otyłości w coraz większej liczbie krajów cywilizacji zachodniej. Dotknięci są nią w równym stopniu zarówno dorośli, jak i coraz częściej dzieci i młodzież.

Czy jesteśmy gotowi, żeby podjąć walkę z otyłością? Czy zdajemy sobie sprawę z tego, jak wiele negatywnych konsekwencji pociąga za sobą nadmierna waga? Czy mamy szansę na zwycięstwo w tym starciu? Jak zmienić tryb myślenia u rodziców, którzy  zabijają swoje dzieci nadmiarem niezdrowego i tuczącego jedzenia? Jak odmienić swoje nawykiżywieniowe, by nie tyć? Jaki tryb życia zapobiegnie otyłości?

FOKUS TV, bezpłatna telewizja, która budzi ciekawość, zachwyca i pomaga w odkrywaniu świata zaprasza na program z cyklu „Moje wielkie, tłuste ciało"! 

Redakcja 20/05/2015

Podobne

Brandon – nowe życie. Jak leczyć otyłość u dzieci? Brandon – nowe życie. Jak leczyć otyłość u dzieci? Brandon - nowe życie to program, w którym poznacie historię nastolatka z Huston, który ważył blisko 200 kilogramów. Otyłość u dzieci - to problem, który dotyka coraz więcej rodzin. Jak pomóc dzieciom i nastolatkom z nadwagą? Jakie diety są najskuteczniejsze? Kiedy konieczna jest interwencja chirurgiczna? Anomalie medyczne. Chorobliwa otyłość - czy kobieta ważąca 280 kg zdoła wrócić do normalnego życia? Anomalie medyczne. Chorobliwa otyłość - czy kobieta ważąca 280 kg zdoła wrócić do normalnego życia? Chorobliwa otyłość to coraz problem dotykający coraz większą liczbę ludzi na świecie. Mieszkanka Miami - Dominique waży aż 280 kilogramów i jest jedną z najcięższych kobiet świata. Obejrzyjcie kolejny program z serii Anomalie medyczne i sprawdźcie, czy kobiecie uda się wrócić do normalnej wagi i normalnego życia! Moje wielkie, tłuste ciało. Otyłość - skąd się bierze, jak jej uniknąć, jak się jej pozbyć Moje wielkie, tłuste ciało. Otyłość - skąd się bierze, jak jej uniknąć, jak się jej pozbyć Moje wielkie, tłuste ciało to program dokumentalny poświęcony coraz powszechniejszemu problemowi otyłości. To jedna z największych plag współczesności w cywilizacji zachodniej. Czy jesteśmy gotowi, by z nią walczyć? Czy mamy szansę na zwycięstwo? Nadwaga i otyłość – czym się różnią? Nadwaga i otyłość – czym się różnią? Nadwaga i otyłość są problemem współczesnego społeczeństwa. Coraz więcej mówi się o problemie nadwagi i otyłości, często jednak pojęcia te stosowane są wymiennie, co oczywiście jest błędem. Czym nadwaga różni się od otyłości? Kiedy nadwaga zmienia się w otyłość?

Zobacz też

Jachty niezwykłe: MARIELLA. Co warto o nim wiedzieć? Jachty niezwykłe: MARIELLA. Co warto o nim wiedzieć? Co ciekawego jest w historii jachtu Mariella? O niektórych rzeczach spokojnie można pisać, używając łacińskiej sentencji: habent sua fata, co znaczy: mają swoje losy. Klasyczne jachty na pewno do nich należą, a jol MARIELLA swoimi przygodami mógłby obdzielić kilka innych oldtimerów... Jachty niezwykłe: MAHAGONI. Co warto o nim wiedzieć? Jachty niezwykłe: MAHAGONI. Co warto o nim wiedzieć? Czytam sobie na www.mahagoni.pl historię tego jachtu brzmiącą jak współczesna hollywoodzka bajka – ze wzruszeniem. Więc są jeszcze ludzie, którym się chce coś pięknego zrobić. Na przykład – ocalić wspaniały jacht od zagłady. Pomimo wszelkich zwątpień, przeciwności, kosztów... Co warto wiedzieć o jachcie Mahagoni? Jachty niezwykłe: LADY ANNE. Co warto o nim wiedzieć? Jachty niezwykłe: LADY ANNE. Co warto o nim wiedzieć? Jacht "Lady Anne" miał urodziny. I nie zdążyłem złożyć damie życzeń urodzinowych! Fatalnie, bo to była okrągła, 100. rocznica! Może jednak mi "Lady Anne" z wielkodusznością istot wybitnych wybaczy, bo wielbicielom powinno się wiele darować – nawet wypominanie lat... Co miłośnik żeglarstwa powinien wiedzieć o jachcie "Lady Anne"? Jachty niezwykłe: MANITOU - czemu jest tak oryginalny? Jachty niezwykłe: MANITOU - czemu jest tak oryginalny? W wierzeniach Indian Ameryki Północnej istniały magiczne siły stwórcze przenikające całą przyrodę i będące sprawcami jej zjawisk. Nazwali je manitou. Tę rdzennie amerykańską nazwę nadano jednemu z najbardziej znanych jachtów XX w. Co jeszcze warto wiedzieć o jachcie Manitou?

Zobacz koniecznie

Przeczytaj też

Nie przegap!