Moje wielkie, tłuste ciało. Otyłość - skąd się bierze, jak jej uniknąć, jak się jej pozbyć

Moje wielkie, tłuste ciało to program dokumentalny poświęcony coraz powszechniejszemu problemowi otyłości. To jedna z największych plag współczesności w cywilizacji zachodniej. Czy jesteśmy gotowi, by z nią walczyć? Czy mamy szansę na zwycięstwo?Śmieciowe jedzenie, obfitość żywności w sklepach, siedzący tryb życia, stres - wszystkie te czynniki przyczyniają się do szerzenia się plagi otyłości w coraz większej liczbie krajów cywilizacji zachodniej. Dotknięci są nią w równym stopniu zarówno dorośli, jak i coraz częściej dzieci i młodzież.

Czy jesteśmy gotowi, żeby podjąć walkę z otyłością? Czy zdajemy sobie sprawę z tego, jak wiele negatywnych konsekwencji pociąga za sobą nadmierna waga? Czy mamy szansę na zwycięstwo w tym starciu? Jak zmienić tryb myślenia u rodziców, którzy  zabijają swoje dzieci nadmiarem niezdrowego i tuczącego jedzenia? Jak odmienić swoje nawykiżywieniowe, by nie tyć? Jaki tryb życia zapobiegnie otyłości?

FOKUS TV, bezpłatna telewizja, która budzi ciekawość, zachwyca i pomaga w odkrywaniu świata zaprasza na program z cyklu „Moje wielkie, tłuste ciało"! 

Redakcja 20/05/2015

Podobne

Brandon – nowe życie. Jak leczyć otyłość u dzieci? Brandon – nowe życie. Jak leczyć otyłość u dzieci? Brandon - nowe życie to program, w którym poznacie historię nastolatka z Huston, który ważył blisko 200 kilogramów. Otyłość u dzieci - to problem, który dotyka coraz więcej rodzin. Jak pomóc dzieciom i nastolatkom z nadwagą? Jakie diety są najskuteczniejsze? Kiedy konieczna jest interwencja chirurgiczna? Anomalie medyczne. Chorobliwa otyłość - czy kobieta ważąca 280 kg zdoła wrócić do normalnego życia? Anomalie medyczne. Chorobliwa otyłość - czy kobieta ważąca 280 kg zdoła wrócić do normalnego życia? Chorobliwa otyłość to coraz problem dotykający coraz większą liczbę ludzi na świecie. Mieszkanka Miami - Dominique waży aż 280 kilogramów i jest jedną z najcięższych kobiet świata. Obejrzyjcie kolejny program z serii Anomalie medyczne i sprawdźcie, czy kobiecie uda się wrócić do normalnej wagi i normalnego życia! Moje wielkie, tłuste ciało. Otyłość - skąd się bierze, jak jej uniknąć, jak się jej pozbyć Moje wielkie, tłuste ciało. Otyłość - skąd się bierze, jak jej uniknąć, jak się jej pozbyć Moje wielkie, tłuste ciało to program dokumentalny poświęcony coraz powszechniejszemu problemowi otyłości. To jedna z największych plag współczesności w cywilizacji zachodniej. Czy jesteśmy gotowi, by z nią walczyć? Czy mamy szansę na zwycięstwo? Nadwaga i otyłość – czym się różnią? Nadwaga i otyłość – czym się różnią? Nadwaga i otyłość są problemem współczesnego społeczeństwa. Coraz więcej mówi się o problemie nadwagi i otyłości, często jednak pojęcia te stosowane są wymiennie, co oczywiście jest błędem. Czym nadwaga różni się od otyłości? Kiedy nadwaga zmienia się w otyłość?

Zobacz też

Stambuł w kilka dni – co warto zobaczyć? Stambuł w kilka dni – co warto zobaczyć? Stambuł to największe i najludniejsze miasto Turcji. Ogromna metropolia, która leży na dwóch kontynentach. Bogactwo różnorodności – tak w skrócie można nazwać dawny Konstantynopol. Potrzeba długich miesięcy, by dokładnie poznać jego historię, kulturę i zobaczyć wszystko to, co warte zobaczenia. Mamy jednak i dobry plan na zwiedzanie miasta w kilka dni! Megalotnisko w Dubaju - jak działa? Megalotnisko w Dubaju - jak działa? Lotnisko w Dubaju w Zjednoczonych Emiratach Arabskich w pełni zasługuje na określenie „mega". Jest to dziś największe lotnisko świata, które rocznie obsługuje gigantyczny ruch. Przewija się przez nie 57 milionów pasażerów i 344 tysiące lotów rocznie, obsługiwanych przez 60 tysięcy pracowników. Sprawdźcie, jak działa ta gigantyczna machina! Zapraszamy na nowy program FOKUS TV! Tuż przed tragedią - ostatnie chwile przed największymi katastrofami i najtragiczniejszymi zdarzeniami współczesności Tuż przed tragedią - ostatnie chwile przed największymi katastrofami i najtragiczniejszymi zdarzeniami współczesności Katastrofy i tragiczne wydarzenia najczęściej nie są dziełem przypadku. Stanowią konsekwencję łańcucha zdarzeń, z których jedne pociągają drugie. Zapraszamy na nowy program FOKUS TV, którego twórcy przedstawiają przyczyny i ostatnie chwile poprzedzające największe katastrofy i najtragiczniejsze zdarzenia współczesności. Kambodża i Czerwoni Khmerzy – nowy program FOKUS TV! Jedna z najbardziej brutalnych zbrodni ludobójstwa XX wieku Kambodża i Czerwoni Khmerzy – nowy program FOKUS TV! Jedna z najbardziej brutalnych zbrodni ludobójstwa XX wieku W latach 70. XX wieku w Kambodży doszło do jednej z najstraszliwszych zbrodni w historii. Jak do niej doszło? Kim był człowiek, który stał na jej czele? W rzezi zginęła wówczas około jedna czwarta ludności tego azjatyckiego kraju. O tej straszliwej zbrodni opowiada „Kambodża i Czerwoni Khmerzy" – nowy program FOKUS TV. Zapraszamy przed ekrany!

Zobacz koniecznie

Przeczytaj też

Nie przegap!