Moje wielkie, tłuste ciało. Otyłość - skąd się bierze, jak jej uniknąć, jak się jej pozbyć

Moje wielkie, tłuste ciało to program dokumentalny poświęcony coraz powszechniejszemu problemowi otyłości. To jedna z największych plag współczesności w cywilizacji zachodniej. Czy jesteśmy gotowi, by z nią walczyć? Czy mamy szansę na zwycięstwo?Śmieciowe jedzenie, obfitość żywności w sklepach, siedzący tryb życia, stres - wszystkie te czynniki przyczyniają się do szerzenia się plagi otyłości w coraz większej liczbie krajów cywilizacji zachodniej. Dotknięci są nią w równym stopniu zarówno dorośli, jak i coraz częściej dzieci i młodzież.

Czy jesteśmy gotowi, żeby podjąć walkę z otyłością? Czy zdajemy sobie sprawę z tego, jak wiele negatywnych konsekwencji pociąga za sobą nadmierna waga? Czy mamy szansę na zwycięstwo w tym starciu? Jak zmienić tryb myślenia u rodziców, którzy  zabijają swoje dzieci nadmiarem niezdrowego i tuczącego jedzenia? Jak odmienić swoje nawykiżywieniowe, by nie tyć? Jaki tryb życia zapobiegnie otyłości?

FOKUS TV, bezpłatna telewizja, która budzi ciekawość, zachwyca i pomaga w odkrywaniu świata zaprasza na program z cyklu „Moje wielkie, tłuste ciało"! 

Redakcja 20/05/2015

Podobne

Brandon – nowe życie. Jak leczyć otyłość u dzieci? Brandon – nowe życie. Jak leczyć otyłość u dzieci? Brandon - nowe życie to program, w którym poznacie historię nastolatka z Huston, który ważył blisko 200 kilogramów. Otyłość u dzieci - to problem, który dotyka coraz więcej rodzin. Jak pomóc dzieciom i nastolatkom z nadwagą? Jakie diety są najskuteczniejsze? Kiedy konieczna jest interwencja chirurgiczna? Anomalie medyczne. Chorobliwa otyłość - czy kobieta ważąca 280 kg zdoła wrócić do normalnego życia? Anomalie medyczne. Chorobliwa otyłość - czy kobieta ważąca 280 kg zdoła wrócić do normalnego życia? Chorobliwa otyłość to coraz problem dotykający coraz większą liczbę ludzi na świecie. Mieszkanka Miami - Dominique waży aż 280 kilogramów i jest jedną z najcięższych kobiet świata. Obejrzyjcie kolejny program z serii Anomalie medyczne i sprawdźcie, czy kobiecie uda się wrócić do normalnej wagi i normalnego życia! Moje wielkie, tłuste ciało. Otyłość - skąd się bierze, jak jej uniknąć, jak się jej pozbyć Moje wielkie, tłuste ciało. Otyłość - skąd się bierze, jak jej uniknąć, jak się jej pozbyć Moje wielkie, tłuste ciało to program dokumentalny poświęcony coraz powszechniejszemu problemowi otyłości. To jedna z największych plag współczesności w cywilizacji zachodniej. Czy jesteśmy gotowi, by z nią walczyć? Czy mamy szansę na zwycięstwo? Nadwaga i otyłość – czym się różnią? Nadwaga i otyłość – czym się różnią? Nadwaga i otyłość są problemem współczesnego społeczeństwa. Coraz więcej mówi się o problemie nadwagi i otyłości, często jednak pojęcia te stosowane są wymiennie, co oczywiście jest błędem. Czym nadwaga różni się od otyłości? Kiedy nadwaga zmienia się w otyłość?

Zobacz koniecznie

Przeczytaj też

Nie przegap!