Ostatnie 24 godziny – śmierć modelki Playboya. Jak umarła Anna Nicole Smith?

Życie Anny Nicole Smith było barwne i pełne sukcesów. Śmierć – niemal banalna. Modelka Playboya została odnaleziona martwa w hotelowym łóżku, mając w chwili śmierci 40 lat. Przed pójściem spać zażyła aż 12 różnych leków. Jak umarła Anna Nicole Smith? Jak spędziła ostatnią dobę życia?Kariera Anny Nicole Smith rozpoczęła się od sesji dla Playboya, po której modelka uzyskała tytuł Playmate roku 1993. Piękna dziewczyna została zauważona w branży. Zagrała w kilku filmach, odebrała Złotą Malinę, aż w końcu wyszła za mąż za 89-letniego miliardera Jamesa Howarda Marshalla II. Małżeństwo skończyło się po kilku miesiącach. Mąż Smith zmarł, a ona została pozwana przez jego syna, domagającego się od niej zwrotu majątku.

Proces pochłonął niemal całe jej oszczędności, ale w jej karierze nastąpił nieoczekiwany zwrot. W 2002 roku została prowadzącą programu telewizyjnego w stacji E!, dzięki czemu odzyskała popularność i z powrotem zaczęła zarabiać pieniądze. Zaledwie pięć lat później, 8 lutego 2007 roku, znaleziono ją martwą w pokoju hotelowym w Seminole Hard Rock Hotel and Casino w Hollywood. Mąż Smith, Maurice Big Moe Brighthaupt, który zjawił się na miejscu, zadzwonił po pogotowie. Po przewiezieniu Smith do szpitala, stwierdzono zgon.

Co stało się przyczyną śmierci modelki Playboya? Sekcja zwłok wykazała obecność w jej organizmie aż 12 różnych środków - głównie leków o działaniu uspokajającym i nasennym. Jak się okazało, Smith była dodatkowo chora na zapalenie płuc i miała 39 stopni gorączki. FOKUS TV, bezpłatna telewizja poświęcona odkrywaniu świata, pasjom i stylom życia zaprasza na program z cyklu „Ostatnie 24 godziny", który przedstawia rekonstrukcję ostatniej doby życia Anny Nicole Smith.

Redakcja 16/01/2015

Zobacz też

Kim jest EWA KASPRZYK? Czy znasz jej najlepsze role? Kim jest EWA KASPRZYK? Czy znasz jej najlepsze role? Ewa Kasprzyk to jedna z najbardziej charakterystycznych polskich aktorek, znana m.in. z roli Elżbiety w filmie “Bellissima”. Za tę kreację aktorka została nagrodzona na XXVI Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni. W jakich jeszcze filmach i sztukach teatralnych zagrała Ewa Kasprzyk? KIEDY KONIEC ŚWIATA? Czy w 2012 czeka nas APOKALIPSA? KIEDY KONIEC ŚWIATA? Czy w 2012 czeka nas APOKALIPSA? Starożytny kalendarz Majów kończy się na roku, którego odpowiednikiem jest rok 2012. Niektórzy uważają zatem, że KONIEC ŚWIATA będzie 21 grudnia 2012 roku, czyli w ciągu niecałych już 366 dni możemy spodziewać się wielkich katastrof globalnych, uderzenia komet w Ziemię, potopu i innych nieszczęść, które mają pogrążyć świat w chaosie, a w efekcie doprowadzić do zakończenia dziejów ludzkości, czyli końca świata. Kiedy naprawdę będzie KONIEC ŚWIATA? Jak przeżyć KONIEC ŚWIATA? Ile KOSZTUJE PROFESJONALNY SPRZĘT najlepszych polskich OLIMPIJCZYKÓW? Ile KOSZTUJE PROFESJONALNY SPRZĘT najlepszych polskich OLIMPIJCZYKÓW? Sport to zdrowie, ale często również... wielkie wydatki. Szczególnie wtedy, gdy jest uprawiany profesjonalnie. Zobacz ile najlepsi polscy olimpijczycy wydają na sprzęt w ciągu sezonu. Mówimy ile kosztuje sprzęt olimpijczyków.  Ile może kosztować rozwód? Sprawdź, od czego zależą KOSZTY ROZWODU? Ile może kosztować rozwód? Sprawdź, od czego zależą KOSZTY ROZWODU? Rozwód to przede wszystkim koszty emocjonalne. Ale w parze z rozwodem idą też koszty materialne - często wcale niemałe.  Zobacz, ile może kosztować rozwód! Ile kosztował rozwód celebrytów: Michalczewsiego, Woodsa, Spielberga, Forda, Ginsona czy Korzeniowskiego. 

Zobacz koniecznie

Przeczytaj też

Nie przegap!