Ostatnie 24 godziny – śmierć modelki Playboya. Jak umarła Anna Nicole Smith?

Życie Anny Nicole Smith było barwne i pełne sukcesów. Śmierć – niemal banalna. Modelka Playboya została odnaleziona martwa w hotelowym łóżku, mając w chwili śmierci 40 lat. Przed pójściem spać zażyła aż 12 różnych leków. Jak umarła Anna Nicole Smith? Jak spędziła ostatnią dobę życia?Kariera Anny Nicole Smith rozpoczęła się od sesji dla Playboya, po której modelka uzyskała tytuł Playmate roku 1993. Piękna dziewczyna została zauważona w branży. Zagrała w kilku filmach, odebrała Złotą Malinę, aż w końcu wyszła za mąż za 89-letniego miliardera Jamesa Howarda Marshalla II. Małżeństwo skończyło się po kilku miesiącach. Mąż Smith zmarł, a ona została pozwana przez jego syna, domagającego się od niej zwrotu majątku.

Proces pochłonął niemal całe jej oszczędności, ale w jej karierze nastąpił nieoczekiwany zwrot. W 2002 roku została prowadzącą programu telewizyjnego w stacji E!, dzięki czemu odzyskała popularność i z powrotem zaczęła zarabiać pieniądze. Zaledwie pięć lat później, 8 lutego 2007 roku, znaleziono ją martwą w pokoju hotelowym w Seminole Hard Rock Hotel and Casino w Hollywood. Mąż Smith, Maurice Big Moe Brighthaupt, który zjawił się na miejscu, zadzwonił po pogotowie. Po przewiezieniu Smith do szpitala, stwierdzono zgon.

Co stało się przyczyną śmierci modelki Playboya? Sekcja zwłok wykazała obecność w jej organizmie aż 12 różnych środków - głównie leków o działaniu uspokajającym i nasennym. Jak się okazało, Smith była dodatkowo chora na zapalenie płuc i miała 39 stopni gorączki. FOKUS TV, bezpłatna telewizja poświęcona odkrywaniu świata, pasjom i stylom życia zaprasza na program z cyklu „Ostatnie 24 godziny", który przedstawia rekonstrukcję ostatniej doby życia Anny Nicole Smith.

Redakcja 16/01/2015

Zobacz też

Bliźnięta jednojajowe, dwujajowe, syjamskie – skąd się bierze ciąża mnoga? Bliźnięta jednojajowe, dwujajowe, syjamskie – skąd się bierze ciąża mnoga? Dlaczego czasem rodzą się bliźnięta, skoro kobieta jest skonstruowana w taki sposób, by jednorazowo rodzić tylko jedno dziecko? Konstrukcja konstrukcją, a przecież jest jeszcze ta wróżąca na dwoje, troje i pięcioro „babka”, czyli niezwykłe przygody komórek jajowych i plemników prowadzące do wyjątków od reguły. Zespół Downa - co to jest? Zespół wad wrodzonych Zespół Downa - co to jest? Zespół wad wrodzonych Zespół Downa to choroba genetyczna spowodowana trisomią chromosomu 21, czyli obecnością dodatkowego, trzeciego chromosomu. Osoby dotknięte zespołem Downa mają mniejsze zdolności poznawcze, ich rozwój psychiczny, intelektualny i fizyczny jest zakłócony. Sala operacyjna 2 sezon odcinek 10, cz. 1: Jak zoperować dziecko z zespołem Downa? Sala operacyjna 2 sezon odcinek 10, cz. 1: Jak zoperować dziecko z zespołem Downa? 33-letnia Dominika cierpi na zespół Downa. Niedawno okazało się, że ma coraz większe problemy z chodzeniem i czuje mrowienie w rękach. Po wielu konsultacjach z neurologami trafiła do szpitala Zachodniego w Grodzisku Mazowieckim, gdzie dr Rafał Górski postawił wreszcie prawidłową diagnozę. Zrośnięte głowami. Historie bliźniąt syjamskich, które trudno rozdzielić. WIDEO Zrośnięte głowami. Historie bliźniąt syjamskich, które trudno rozdzielić. WIDEO Zrośniete głowami to dokument prezentujący historie trzech par bliźniaczek syjamskich, które urodziły się ze zrośniętymi głowami. Jak wygląda ich codzienność? Jak pokonują bariery, kiedy każda zwyczajna czynność stanowi dla nich wyzwanie? Czy możliwe jest znalezienie chociaż chwili intymności?

Zobacz koniecznie

Przeczytaj też

Nie przegap!