Ostatnie 24 godziny – śmierć modelki Playboya. Jak umarła Anna Nicole Smith?

Życie Anny Nicole Smith było barwne i pełne sukcesów. Śmierć – niemal banalna. Modelka Playboya została odnaleziona martwa w hotelowym łóżku, mając w chwili śmierci 40 lat. Przed pójściem spać zażyła aż 12 różnych leków. Jak umarła Anna Nicole Smith? Jak spędziła ostatnią dobę życia?Kariera Anny Nicole Smith rozpoczęła się od sesji dla Playboya, po której modelka uzyskała tytuł Playmate roku 1993. Piękna dziewczyna została zauważona w branży. Zagrała w kilku filmach, odebrała Złotą Malinę, aż w końcu wyszła za mąż za 89-letniego miliardera Jamesa Howarda Marshalla II. Małżeństwo skończyło się po kilku miesiącach. Mąż Smith zmarł, a ona została pozwana przez jego syna, domagającego się od niej zwrotu majątku.

Proces pochłonął niemal całe jej oszczędności, ale w jej karierze nastąpił nieoczekiwany zwrot. W 2002 roku została prowadzącą programu telewizyjnego w stacji E!, dzięki czemu odzyskała popularność i z powrotem zaczęła zarabiać pieniądze. Zaledwie pięć lat później, 8 lutego 2007 roku, znaleziono ją martwą w pokoju hotelowym w Seminole Hard Rock Hotel and Casino w Hollywood. Mąż Smith, Maurice Big Moe Brighthaupt, który zjawił się na miejscu, zadzwonił po pogotowie. Po przewiezieniu Smith do szpitala, stwierdzono zgon.

Co stało się przyczyną śmierci modelki Playboya? Sekcja zwłok wykazała obecność w jej organizmie aż 12 różnych środków - głównie leków o działaniu uspokajającym i nasennym. Jak się okazało, Smith była dodatkowo chora na zapalenie płuc i miała 39 stopni gorączki. FOKUS TV, bezpłatna telewizja poświęcona odkrywaniu świata, pasjom i stylom życia zaprasza na program z cyklu „Ostatnie 24 godziny", który przedstawia rekonstrukcję ostatniej doby życia Anny Nicole Smith.

Redakcja 13/01/2015

Zobacz też

Sala operacyjna, odcinek 9. Odzyskać zdrowy sen, czyli o zapaleniu zatok, chrapaniu i... WIDEO Sala operacyjna, odcinek 9. Odzyskać zdrowy sen, czyli o zapaleniu zatok, chrapaniu i... WIDEO Zapalenie zatok, chrapanie oraz inne dolegliwości związane z górnymi drogami oddechowymi mogą być bardzo uciążliwe i w znacznym stopniu utrudnić codzienne funkcjonowanie. W kolejnym odcinku serialu dokumentalnego „Sala operacyjna" przeniesiemy się na oddział laryngologiczny i poznamy dwójkę pacjentów, którzy poddali się tam zabiegom, które mogą w znacznym stopniu poprawić jakość ich życia. Agnieszka Pikus: co wiemy o projektantce? Agnieszka Pikus: co wiemy o projektantce? Pierwszy projekt krzesła Agnieszki Pikus od razu okazał się sukcesem. Mebel zadebiutował w Mediolanie! Prywatnie Agnieszka jest zapaloną ogrodniczką i joginką, zainteresowaną astronomią. Co wiemy o projektance Agnieszce Pikus? Robert Pludra - co wiemy o projektancie ? Robert Pludra - co wiemy o projektancie ? Robert Pludra – projektant i pracownik naukowy ASP, zajmujący się designem społecznym. Woli tworzyć rzeczy, które poprawiają jakość życia, niż ładne i modne. Obecnie skupia się na wzornictwie przemysłowym, pracuje nad kolekcją dla seniorów i wdrożeniami mebli. Twierdze: Zamek w Malborku - FOKUS TV zaprasza na program o dawnych budowlach obronnych! Twierdze: Zamek w Malborku - FOKUS TV zaprasza na program o dawnych budowlach obronnych! Zamek w Malborku był jedną z największych i najlepiej zabezpieczonych średniowiecznych twierdz. Jak niosła ówczesna wieść, zgromadzone tam zapasy były tak gigantyczne, że tysiąc rycerzy mogłoby przetrwać w środku przez dziesięć lat, a 10 tysięcy rycerzy przez cały rok! Zapraszamy na kolejny odcinek programu „Twierdze"!

Zobacz koniecznie

Przeczytaj też

Nie przegap!