Ostatnie 24 godziny – jak umarł Gianni Versace? Ostatnie chwile życia słynnego kreatora mody

Czy Gianni Versace zginął przez przypadek, czy też stał się ofiarą starannie zaplanowanego morderstwa? Wiadomość o nagłej i niespodziewanej śmierci słynnego dyktatora mody lotem błyskawicy obiegła media na całym świecie. Czy dziś jesteśmy już w stanie stwierdzić dlaczego i jak umarł Gianni Versace?Kolejne odcinku programu „Ostatnie 24 godziny" przedstawiają rekonstrukcje ostatnich godzin życia słynnych postaci, które zmarły młodo, tragiczną lub niespodziewaną śmiercią. Prześledzimy ostatnie doby życia między innymi takich postaci, jak Sid Vicious – basista zespołu Sex Pistols, John Belushi znany z kultowej roli w filmie Blues Brothers, czy Natalie Wood, która wystąpiła w „Buntowniku bez powodu" i musicalu „West Side Story". Autorzy serii nie tylko odtwarzają ostatnie godziny życia przedwcześnie zmarłych gwiazd, starają się także stworzyć portrety psychologiczne bohaterów, a oprócz tego odpowiedzieć na pytanie, jakie wydarzenia doprowadziły do tragicznego finału.

Bohaterem najnowszego odcinka serii będzie Gianni Versace. Jego nagła i niespodziewana śmierć wstrząsnęła nie tylko światem mody. Versace był gwiazdą i celebrytą światowego formatu, o jego tragicznej śmierci informowały media na całym świecie. Słynny projektant zginął tragiczną śmiercią. Został zastrzelony przed swoją rezydencją przez seryjnego mordercę Andrew Cunanana. Kilka dni po jego śmierci zabójca popełnił samobójstwo. Dlaczego zdecydował się zaatakować słynnego kreatora mody? Czy wiedział, do kogo strzela, czy też działał pod wpływem impulsu, polując na przypadkową ofiarę? Jeśli z zimną krwią zaplanował zabójstwo Versacego, to dlaczego wybrał właśnie jego?

Czy twórcy programu podejmą się próby odpowiedzi na te pytania? Czy ze śladów, które nieżyjący już zabójca pozostawił po sobie i z relacji świadków można odtworzyć ostatnie chwile życia Gianniego Versace?

Redakcja 21/11/2014

Zobacz też

Barbara Nowacka – kim jest działaczka Twojego Ruchu? Barbara Nowacka – kim jest działaczka Twojego Ruchu? Barbara Nowacka (ur. 1975 r.) jest córką tragicznie zmarłej w Smoleńsku Izabeli Jarugi-Nowackiej i Jerzego Pawła Nowackiego. Jest kanclerzem Polsko-Japońskiej Wyższej Szkoły Technik Komputerowych oraz wiceprezeską Fundacji im. Izabeli Jarugi-Nowackiej. Działa w Twoim Ruchu. Co jeszcze warto o niej wiedzieć? Kim jest Anna Powierza? Jak wygląda kariera Anny Powierzy? Kim jest Anna Powierza? Jak wygląda kariera Anny Powierzy? Anna Powierza, czyli słynna Czesia z Klanu, ma na swoim koncie sporo ról filmowych i serialowych. Największe sukcesy Anna Powierza święciła w latach 90., kiedy to pojawiała się w wielu produkcjach kinowych i telewizyjnych. Kim jest dziś Anna Powierza? Co robi? Jak do tej pory wyglądała jej kariera? Magda Kowal – kim jest dziewczyna Rafała Majki? Magda Kowal – kim jest dziewczyna Rafała Majki? Rafał Majka, nowa nadzieja polskiego kolarstwa szosowego wygrał niedawno 14. etap prestiżowego Tour de France. Podobno za każdym mężczyzną odnoszącym sukcesy stoi kobieta. W wypadku naszego nowego sportowego bohatera jest to jego narzeczona, Magda Kowal. Kim jest dziewczyna sportowca? Anomalie medyczne, odc. 1 - mieszka w Miami i waży 280 kilogramów. Czy specjaliści z kliniki leczenia otyłości będą w stanie jej pomóc? Anomalie medyczne, odc. 1 - mieszka w Miami i waży 280 kilogramów. Czy specjaliści z kliniki leczenia otyłości będą w stanie jej pomóc? Mieszkająca w Miami Dominique Lanoise nie chce być ciężarem dla sześciorga swoich dzieci. Waży jednak 280 kilogramów i jej gigantyczna waga dezorganizuje życie całej rodziny. Najmłodsza z jej córek, kilkunastoletnia Jeanna, nie pamięta, aby jej matka kiedykolwiek opuściła dom.

Zobacz koniecznie

Przeczytaj też

Nie przegap!