Olga Kaczyńska z TOP MODEL 2. Kim jest? Ile schudła w programie?

Olga Kaczyńska to zwyciężczyni 2. edycji programu "Top Model. Zostań Modelką". Pewna siebie dziewczyna wytrwale dążyła do obranego celu. To ona podpisała kontrakt z agencją NEXT. Kim jest Olga? Jak dotarła do finału show? Czy uda się jej podbić wybiegi i świat polskiego show-biznesu?

19-letnia Olga Kaczyńska, jest jedną z dziewcząt walczących o tytuł Top Model w drugiej edycji telewizyjnego widowiska. Wysoka i smukła młoda kobieta, od początku trwania show demonstruje, że jest niezwykle wyrazistą osobą. Potrafi osiągać zamierzone cele, zna język angielski oraz może pochwalić się znajomością świata mody. Ma za sobą kilka profesjonalnych sesji zdjęciowych, jej fotografie można oglądać na stronach poświęconych tematyce związanej z modelingiem.

Jakie wymiary ma Olga Kaczyńska?

Olga przychodząc na casting do show, nie miała figury idealnej modelki. Jej proporcje na początku trwania programu prezentowały się następująco: wzrost 178 cm, waga 56 kg, wymiary 82 - 62 - 89. Zdeterminowana dziewiętnastolatka jako jedna z nielicznych uczestniczek show, schudła w trakcie jego trwania - zrzuciła aż 5 kilogramów. Jej zaokrąglona buzia nieco zeszczuplała oraz zmniejszył się obwód krągłych bioder.

Dlaczego na Olgę mówią babyface?

Śliczna modelka o porcelanowej cerze i długich jasnych włosach, charakteryzuje się urodą małej dziewczynki. Mimo 19 lat, jej twarz przypomina buzię słodkiej przedszkolanki. Dlaczego? Olga ma bardzo wydatne usta, duże oczy i zaokrągloną buzię.

Czy Olga wygra Top Model 2?

Kaczyńska pojechała do Francji na Paris Fashion Week, gdzie stanęła na jednym z wybiegów. Początkowo dziewczyna nie była faworytką do zwycięstwa, ale z każdym kolejnym odcinkiem Top Model. Zostań Modelką, udowadniała jurorom, że stać ją na wiele. Jej praca nad ciałem oraz sposobami zachowania się na wybiegu, została bardzo doceniona. 

Olga Kaczyńska chce zaistnieć w mediach

Olga Kaczyńska mówi o sobie, że udział w programie nie sprawia jej trudności. Na sesjach wykonuje wszystkie zadania, nie ma też problemów z pokazywaniem swojego ciała i pozowaniem nago. Pragnie zaistnieć w mediach dla własnej satysfakcji. Jej celem jest wygrana i chodzenie po wybiegach.

Tagi: fokus tv,

Redakcja 01/05/2016

Obejrzyj też

Zobacz koniecznie

Przeczytaj też

Nie przegap!