Oko w oko z drapieżnikiem – odc. 6. Trzy historie ludzi zaatakowanych przez rekiny

W wyniku ataków rekinów na całym świecie ginie co rok kilkadziesiąt osób. Jak dotąd zidentyfikowano około 360 gatunków tych morskich zwierząt, spośród których najbardziej niebezpieczne są żarłacz tygrysi, żarłacz tępogłowy i rekin ludojad. W kolejnym odcinku serii „Oko w oko z drapieżnikiem" poznacie trzy prawdziwe historie ludzi zaatakowanych przez rekiny.
Podobał wam się film „Szczęki" Stevena Spielberga? Koniecznie obejrzyjcie kolejny odcinek serii „Oko w oko z drapieżnikiem". Opowiedziane w nim zostaną trzy mrożące krew w żyłach historie ludzi, którzy zostali zaatakowani przez rekiny.

Pierwsze z przedstawionych w filmie zdarzeń miało miejsce u południowo-wschodnich wybrzeży Australii. Nurek poszukujący skorupiaków w okolicach przylądka Cape Howe zaatakowany został tam przez rekina ludojada. Podobny los spotkał sportowca, który, jak co dzień, przygotowywał się do zawodów w triatlonie u wybrzeży Alabamy. Pech chciał, że ćwicząc pływanie spotkał na swojej drodze żarłacza tępogłowego poszukującego pożywienia. Równie tragicznie zakończył się trening pewnego Australijczyka - mistrza w polowaniu z harpunem, który ćwicząc przed ważnymi zawodami przez przypadek wszedł w drogę rekinowi ludojadowi.

Redakcja 02/10/2014

Zobacz też

Nie żyje ŻELAZNA DAMA. Kim była Margaret Thatcher? Zobacz żelazną damę na zdjęciach Nie żyje ŻELAZNA DAMA. Kim była Margaret Thatcher? Zobacz żelazną damę na zdjęciach Nie żyje ŻELAZNA DAMA, czyli Margaret Thatcher.  MARGARET THACHER była najdłużej urzędującym brytyjskim premierem i w dodatku pierwszą (i dotychczas jedyną) kobietą na tym stanowisku. Swój urząd piastowała w latach 1979-1990, czyli aż trzy kadencje. Kim była Margaret Thatcher? Zobacz elazną damę na obrazkach.  Nie żyje ŻELAZNA DAMA. Kim była Margaret Thatcher? Nie żyje ŻELAZNA DAMA. Kim była Margaret Thatcher? 8 kwietnia 2013 roku na udar mózgu zmarła Margaret Thatcher. Była premier Wielkiej Brytanii, nosząca przydomek Żelazna Dama, miała 87 lat. Kim była Margaret Thatcher? Jakie są jej największe osiągnięcia? Była premier Wielkiej Brytanii Margaret Thatcher zmarła w poniedziałek rano w następstwie udaru - poinformował rzecznik rodziny lord Tim Bell.   Gra wstępna a ciąża. Gra wstępna: jaki ma wpływ na zajście w ciążę? Gra wstępna a ciąża. Gra wstępna: jaki ma wpływ na zajście w ciążę? Gra wstępna - są kobiety, które jej nie lubią i wolą od razu przejść do rzeczy. Jednak seksuolodzy przekonują, że gra wstępna jest bardzo ważna, szczególnie gdy kobieta planuje zajście w ciążę. Dlatego, owszem, szybkie numerki są jak najbardziej wskazane, ale raczej nie w chwili, kiedy planuje się dziecko. Co ma gra wstępna do zajścia w ciążę? Jak działa zamek cyfrowy Jak działa zamek cyfrowy Zasada otwierania mechanicznego zamka szyfrowego jest prosta. Chodzi o to, żeby tak kręcić pokrętłem szyfrowym, by wycięcia na kilku umieszczonych na jednej osi tarczach znalazły się w jednej linii i jednocześnie w miejscu, w którym sprzęgło wepchnie zasuwę w utworzoną w ten sposób szczelinę.

Zobacz koniecznie

Przeczytaj też

Nie przegap!