Oko w oko z drapieżnikiem – odc. 6. Trzy historie ludzi zaatakowanych przez rekiny

W wyniku ataków rekinów na całym świecie ginie co rok kilkadziesiąt osób. Jak dotąd zidentyfikowano około 360 gatunków tych morskich zwierząt, spośród których najbardziej niebezpieczne są żarłacz tygrysi, żarłacz tępogłowy i rekin ludojad. W kolejnym odcinku serii „Oko w oko z drapieżnikiem" poznacie trzy prawdziwe historie ludzi zaatakowanych przez rekiny.
Podobał wam się film „Szczęki" Stevena Spielberga? Koniecznie obejrzyjcie kolejny odcinek serii „Oko w oko z drapieżnikiem". Opowiedziane w nim zostaną trzy mrożące krew w żyłach historie ludzi, którzy zostali zaatakowani przez rekiny.

Pierwsze z przedstawionych w filmie zdarzeń miało miejsce u południowo-wschodnich wybrzeży Australii. Nurek poszukujący skorupiaków w okolicach przylądka Cape Howe zaatakowany został tam przez rekina ludojada. Podobny los spotkał sportowca, który, jak co dzień, przygotowywał się do zawodów w triatlonie u wybrzeży Alabamy. Pech chciał, że ćwicząc pływanie spotkał na swojej drodze żarłacza tępogłowego poszukującego pożywienia. Równie tragicznie zakończył się trening pewnego Australijczyka - mistrza w polowaniu z harpunem, który ćwicząc przed ważnymi zawodami przez przypadek wszedł w drogę rekinowi ludojadowi.

Redakcja 06/10/2014

Zobacz też

PŁATNY FACEBOOK. Płatne wiadomości na Facebooku? Jak uniknąć opłat w portalu społecznościowym? PŁATNY FACEBOOK. Płatne wiadomości na Facebooku? Jak uniknąć opłat w portalu społecznościowym? Płatny facebook i płatne wiadomości na facebooku - to nie tak daleka przyszłość. Portal społecznościowy u niektórych uzytkowników wprowadził płatne wiadomości od nieznajomych - prawie 10 złotych. Wiemy jak uniknąć dodatkowych opłat na facebooku. Jak uniknąć opłaty na facebooku? Jak nie płacić za wysyłanie wiadomości na facebooku? Urlop okolicznościowy komu przysługuje i kiedy można wykorzystać? Urlop okolicznościowy komu przysługuje i kiedy można wykorzystać? Urlop okolicznościowy komu przysługuje i kiedy można wykorzystać? Urlop okolicznościowy należy Ci się kiedy... wydarzą się pewne przewidziane w ustawie okoliczności. Sprawdź kiedy i ile dni urlopu powinieneś dostać. Kiedy można wykorzystać urlop na ślub? Komu przysługuje urlop okolicznościowy? Urlop okolicznościowy: ile dni przysługuje pracownikowi? W jakiej sytuacji należy się urlop okolicznościowy? Urlop okolicznościowy: ile dni przysługuje pracownikowi? W jakiej sytuacji należy się urlop okolicznościowy? Urlopy okolicznościowe są to czasowe zwolnienia z pracy udzielane przez pracodawcę ze względu na szczególne okoliczności, które uniemożliwiają stawienie się pracownika do pracy i jej wykonywanie. Przeczytaj, ile dni urlopu okolicznościowego przysługuje pracownikowi! W jakich sytuacjach zyciowych należy ci się urlop okolicznościowy? Gdzie pojechać na długi weekend majowy z rodziną, a gdzie na majówkę we dwoje? Gdzie pojechać na długi weekend majowy z rodziną, a gdzie na majówkę we dwoje? Majówka przed nami – warto już dziś zaplanować, gdzie ją spędzimy i zaopatrzyć się w przewodniki. A wybór odpowiedniego miejsca uzależniony jest od tego, czy długi weekend majowy zamierzamy spędzić z rodziną, czy tylko z ukochaną osobą. Mówimy, gdzie spędzić majówkę 2015?

Zobacz koniecznie

Przeczytaj też

Nie przegap!