Oko w oko z drapieżnikiem, odc. 1 – Zabójcy na wolności: tygrys, który uciekł z zoo

W programie „Oko w oko z drapieżnikiem" poznajemy ludzi, którzy zostali zaatakowani przez groźne zwierzęta i ze spotkania z nimi wyszli cało. Teraz opowiadają nam swoje historie. Jak się przekonamy, dzikie zwierzęta mogą być na prawdę groźne dla człowieka. W pierwszym odcinku programu zabójcy na wolności - tygrys, który uciekł z zoo, szympansy, które wydostały się z rezerwatu i rozwścieczony byk, który bierze odwet za corridę.Co się dzieje, gdy przebywające w zamknięciu zwierzęta wydostaną się z klatek? W najnowszym odcinku programu „Oko w oko z drapieżnikiem" przeniesiemy się do Afryki, gdzie szympansom udało się wydostać z zamknięcia w rezerwacie. Próba ich ujarzmienia zamienia się krwawą jatkę. Zobaczymy też, co się stanie, gdy rozwścieczony byk wpadnie w szał i postanowi wziąć odwet na ludziach organizujących corridę.

O swoich przeżyciach opowiedzą w programie ludzie, którzy byli świadkami tych zdarzeń. Na własne oczy widzieli, jak zwierzęta wydostają się z zamknięcia, po czym zostali przez nie zaatakowani. Udało im się przeżyć, ale koszmarne wspomnienia tamtych chwil towarzyszyć im będą przez całe życie.

Redakcja 18/11/2014

Zobacz też

Kim jest MAGDALENA GAJ? Prezes Urzędu Komunikacji Elektronicznej Kim jest MAGDALENA GAJ? Prezes Urzędu Komunikacji Elektronicznej Magdalena Gaj jest nową szefową urzędu regulującego rynek telekomunikacji i poczty od 27 stycznia 2012r. Zajęła miejsce prezes Anny Stróżyńskiej. Gaj ma na swoim koncie wiele osiągnięć. To dzięki jej staraniom zostały zatwierdzone i wprowadzone w życie dwie ustawy: tzw. megaustawa internetowa, która likwiduje bariery w inwestycjach telekomunikacyjnych oraz ustawa zakazująca organizowania oszukańczych loterii SMS. Sama o sobie często mówi, że jest człowiekiem kompromisu. Dowiedz się, kim jest nowa prezes UKE.  Jakie urządzenia umożliwiają geolokalizację? Do czego może się przydać geolokalizacja? Jakie urządzenia umożliwiają geolokalizację? Do czego może się przydać geolokalizacja? W świecie, którym rządzi informacja, również dane o położeniu geograficznym bywają na wagę złota. Przy pomocy tak zwanej geolokalizacji można nie tylko namierzyć przedmiot czy osobę, ale też oznaczać ich położenie w wirtualnym świecie. Geolokalizację umożliwiają odpowiednie urządzenia. Zobacz jakie urządzenia pomagają w geolokalizacji? Co zrobić z rozładowanym akumulatorem? Co zrobić z rozładowanym akumulatorem? Zima to dla wielu kierowców ogromny problem. Szczególnie, gdy za oknem trzaskają siarczyste mrozy, a twój samochód nie stoi w ciepłym garażu. Codziennie rano wychodząc z domu, zastanawiasz się: odpali czy nie odpali? Jak piszemy „nie” z różnymi wyrazami? Kiedy razem, kiedy osobno? Cz. I Jak piszemy „nie” z różnymi wyrazami? Kiedy razem, kiedy osobno? Cz. I Zasada pisowni partykuły "nie" zależy od tego, do jakiej części mowy należy wyraz następujący po „nie”. Inaczej więc piszemy „nie” z rzeczownikami, a inaczej z czasownikami. Zobacz, jak pisać „nie” z czasownikami, przysłówkami, liczebnikami i przyimkami.

Zobacz koniecznie

Przeczytaj też

Nie przegap!