Oko w oko z drapieżnikiem, czyli jak działają maszyny do zabijania ludzi. Nowa seria w Fokus TV!

Policjant, który staje twarzą w twarz ze wściekłym bykiem, okrutny niedźwiedź grizzly, który brutalnie przerywa rodzinną wycieczkę w Montanie, australijski nurek, który trafia między szczęki żarłacza białego... W programie „Oko w oko z drapieżnikiem” poznacie przerażające historie ludzi, na których drodze stanęły żądne krwi rozwścieczone dzikie zwierzęta.
Przygotujcie się na prawdziwy horror! Poznajcie mrożące krew w żyłach historie ludzi, którzy spotkali na swej drodze rozwścieczone zwierzęta i na własne oczy zobaczcie, jak bezwzględne są zwierzęta atakujące ludzi. Jedyne, co się dla nich liczy to unicestwić przeciwnika. Te potężne bestie, wyspecjalizowane w zabijaniu to prawdziwi urodzeni mordercy, nie znający litości! Sześcioodcinkowy cykl „Oko w oko z drapieżnikiem” przedstawia wywiady z osobami, które otarły się o śmierć w spotkaniu z groźnymi zwierzętami, ocalały i opowiadają nam swoje historie. Zobaczymy w nim także realistyczne rekonstrukcje opisywanych zdarzeń, które unaocznią nam, jak groźne mogą być te dzikie dzikie bestie, gdy zdecydują się na atak.

Co się dzieje, gdy z pozoru niegroźnym zwierzętom uda się uciec z klatek? Czy niedźwiedź grizli, który wydostał się zza krat swojego zoo wciąż jest sympatycznym futrzakiem, budzącym zachwyt dzieci i dorosłych? Bynajmniej. Na wolności zamienia się w krwawego potwora, dla którego ludzie stają się wrogami. W pierwszym odcinku programu „Oko w oko z drapieżnikiem" zobaczymy, jak wizyta w sanktuarium dla szympansów przerodziła się w walkę na śmierć i życie. Podążymy śladami tygrysa, który wydostał się z klatki i sieje spustoszenie. Zobaczymy wreszcie, do czego zdolny jest rozwścieczony byk, który przez przypadek znalazł się na wolności. Koniecznie włączcie telewizory i zobaczcie na własne oczy, do czego zdolne są dzikie zwierzęta!

Redakcja 01/09/2014

Zobacz też

Jan Kulczyk, Grażyna Kulczyk, Joanna Przetakiewicz: Kto jest kim w rodzinie Kulczyków? Jan Kulczyk, Grażyna Kulczyk, Joanna Przetakiewicz: Kto jest kim w rodzinie Kulczyków? Jan Kulczyk nie żyje, jednak jego gigantyczna fortuna ma się dobrze. W pomnażaniu majątku biznesmenowi pomagała dotychczas dwójka dzieci. Była żona Grażyna Kulczyk pracuje od kilku lat na swoje konto. Co robi? Czym zajmuje się Dominika Kulczyk-Lubomirska? Kim jest Sebastian Kulczyk, a kim Joanna Przetakiewicz? I co dalej z majątkiem Jana Kulczyka? Co robić gdy, podłoga skrzypi? Jak naprawić skrzypiącą podłogę? Co robić gdy, podłoga skrzypi? Jak naprawić skrzypiącą podłogę? Skrzypiąc podłoga niektórym osobom nie przeszkadza, innych irytuje, a jeszcze innych wyprowadza z równowagi – szczególnie, jeśli jedna osoba usilnie próbuje zasnąć, a druga kręci się w pomieszczeniu obok. Na szczęście na skrzypiącą podłogę jest metoda i to nie jedna. Jak usunąć osad z kamienia w kubku do mycia zębów? Jak usunąć osad z kamienia w kubku do mycia zębów? Nieestetyczny osad z wody, resztek pasty i innych zanieczyszczeń ze szczoteczki jest siedliskiem wielu bakterii. Zwykłe zanieczyszczenie kubeczka do mycia zębów usuniesz gąbką z płynem do mycia naczyń. Najtrudniejszy do usunięcia jest sam kamień z wody. Jak pozbyć się kamiennego osadu na kranie? Jak pozbyć się kamiennego osadu na kranie? Na metalowych powierzchniach często osadza się kamienny osad. Nie da się go zazwyczaj usunąć od razu - usuwanie kamienia z kranów i armatury wymaga regularnych zabiegów. Można do nich wykorzystać środki, które znajdziemy w kuchni. Oto najskuteczniejsze domowe sposoby usuwania kamienia z kranu wedlug Perfekcyjnej Pani Domu.

Zobacz koniecznie

Przeczytaj też

Nie przegap!