Oko w oko z drapieżnikiem, czyli jak działają maszyny do zabijania ludzi. Nowa seria w Fokus TV!

Policjant, który staje twarzą w twarz ze wściekłym bykiem, okrutny niedźwiedź grizzly, który brutalnie przerywa rodzinną wycieczkę w Montanie, australijski nurek, który trafia między szczęki żarłacza białego... W programie „Oko w oko z drapieżnikiem” poznacie przerażające historie ludzi, na których drodze stanęły żądne krwi rozwścieczone dzikie zwierzęta.
Przygotujcie się na prawdziwy horror! Poznajcie mrożące krew w żyłach historie ludzi, którzy spotkali na swej drodze rozwścieczone zwierzęta i na własne oczy zobaczcie, jak bezwzględne są zwierzęta atakujące ludzi. Jedyne, co się dla nich liczy to unicestwić przeciwnika. Te potężne bestie, wyspecjalizowane w zabijaniu to prawdziwi urodzeni mordercy, nie znający litości! Sześcioodcinkowy cykl „Oko w oko z drapieżnikiem” przedstawia wywiady z osobami, które otarły się o śmierć w spotkaniu z groźnymi zwierzętami, ocalały i opowiadają nam swoje historie. Zobaczymy w nim także realistyczne rekonstrukcje opisywanych zdarzeń, które unaocznią nam, jak groźne mogą być te dzikie dzikie bestie, gdy zdecydują się na atak.

Co się dzieje, gdy z pozoru niegroźnym zwierzętom uda się uciec z klatek? Czy niedźwiedź grizli, który wydostał się zza krat swojego zoo wciąż jest sympatycznym futrzakiem, budzącym zachwyt dzieci i dorosłych? Bynajmniej. Na wolności zamienia się w krwawego potwora, dla którego ludzie stają się wrogami. W pierwszym odcinku programu „Oko w oko z drapieżnikiem" zobaczymy, jak wizyta w sanktuarium dla szympansów przerodziła się w walkę na śmierć i życie. Podążymy śladami tygrysa, który wydostał się z klatki i sieje spustoszenie. Zobaczymy wreszcie, do czego zdolny jest rozwścieczony byk, który przez przypadek znalazł się na wolności. Koniecznie włączcie telewizory i zobaczcie na własne oczy, do czego zdolne są dzikie zwierzęta!

Redakcja 01/09/2014

Zobacz też

Bartłomiej Maślankiewicz, reporter TV Republika. Kim jest? [KARIERA, RODZINA] Bartłomiej Maślankiewicz, reporter TV Republika. Kim jest? [KARIERA, RODZINA] Kontrowersyjny dziennikarz, jeszcze kilka dni temu mocno związany z prawicową telewizją Republika TV. Zasłynął robieniem odważnych reportarzy z  niebezpiecznych miejsc, które większość dziennikarzy omijała szerokim łukiem. Kim jest Barłomiej Maślankiewicz?   Globalne przysmaki. Falafel, sushi, pizza i hamburgery czyli lokalne dania, które zyskały międzynarodową sławę Globalne przysmaki. Falafel, sushi, pizza i hamburgery czyli lokalne dania, które zyskały międzynarodową sławę Dlaczego Amerykanie ponad wszystko przedkładają hamburgery? Dlaczego Japończycy tak wielką miłością darzą sushi? Dlaczego Włosi nie mogą obyć się bez swojej pizzy? I jak długo przeciętny Arab może wytrzymać bez falafela? Program „Globalne przysmaki" bierze pod lupę lokalne specjalite de la maison czterech narodów – potrawy, które pokochał cały świat. Myślisz, że jesteś bezpieczny? Czy to prawda, że najgroźniejsze wypadki przytrafiają się w domach? Myślisz, że jesteś bezpieczny? Czy to prawda, że najgroźniejsze wypadki przytrafiają się w domach? W domu, w autobusie, na ulicy czyhają na nas tysiące zagrożeń, z których najczęściej nie zdajemy sobie sprawy. Chcecie wiedzieć, na co jesteście narażeni we własnej łazience, podczas podróży autobusem lub gdy wypoczywacie na plaży? Obejrzyjcie program „Myślisz, że jesteś bezpieczny?" i już nigdy nie przekroczycie spokojnie progu własnego domu! Prawdziwa historia rodu Borgiów – sezon 1., odcinek 8.: Początek apokalipsy. WIDEO bez cenzury Prawdziwa historia rodu Borgiów – sezon 1., odcinek 8.: Początek apokalipsy. WIDEO bez cenzury Wojna z Francją staje się faktem. Wojska króla francuskiego Karola VIII idą na Rzym wspierane siłami wrogich Aleksandrowi VI księstw włoskich. Jak się wkrótce okaże, Wieczne Miasto czeka straszliwy los...

Zobacz koniecznie

Przeczytaj też

Nie przegap!