Oko w oko z drapieżnikiem, czyli jak działają maszyny do zabijania ludzi. Nowa seria w Fokus TV!

Policjant, który staje twarzą w twarz ze wściekłym bykiem, okrutny niedźwiedź grizzly, który brutalnie przerywa rodzinną wycieczkę w Montanie, australijski nurek, który trafia między szczęki żarłacza białego... W programie „Oko w oko z drapieżnikiem” poznacie przerażające historie ludzi, na których drodze stanęły żądne krwi rozwścieczone dzikie zwierzęta.
Przygotujcie się na prawdziwy horror! Poznajcie mrożące krew w żyłach historie ludzi, którzy spotkali na swej drodze rozwścieczone zwierzęta i na własne oczy zobaczcie, jak bezwzględne są zwierzęta atakujące ludzi. Jedyne, co się dla nich liczy to unicestwić przeciwnika. Te potężne bestie, wyspecjalizowane w zabijaniu to prawdziwi urodzeni mordercy, nie znający litości! Sześcioodcinkowy cykl „Oko w oko z drapieżnikiem” przedstawia wywiady z osobami, które otarły się o śmierć w spotkaniu z groźnymi zwierzętami, ocalały i opowiadają nam swoje historie. Zobaczymy w nim także realistyczne rekonstrukcje opisywanych zdarzeń, które unaocznią nam, jak groźne mogą być te dzikie dzikie bestie, gdy zdecydują się na atak.

Co się dzieje, gdy z pozoru niegroźnym zwierzętom uda się uciec z klatek? Czy niedźwiedź grizli, który wydostał się zza krat swojego zoo wciąż jest sympatycznym futrzakiem, budzącym zachwyt dzieci i dorosłych? Bynajmniej. Na wolności zamienia się w krwawego potwora, dla którego ludzie stają się wrogami. W pierwszym odcinku programu „Oko w oko z drapieżnikiem" zobaczymy, jak wizyta w sanktuarium dla szympansów przerodziła się w walkę na śmierć i życie. Podążymy śladami tygrysa, który wydostał się z klatki i sieje spustoszenie. Zobaczymy wreszcie, do czego zdolny jest rozwścieczony byk, który przez przypadek znalazł się na wolności. Koniecznie włączcie telewizory i zobaczcie na własne oczy, do czego zdolne są dzikie zwierzęta!

Redakcja 01/09/2014

Zobacz też

Podatki za zysk z wynajmu. Zyski z wynajmu - jak są opodatkowane? Podatki za zysk z wynajmu. Zyski z wynajmu - jak są opodatkowane? Wiele osób wynajmuje mieszkania „na czarno”, po to by uniknąć konieczności płacenia podatków od uzyskanych z tego korzyści. Z finansowego punktu widzenia układ jest korzystny dla obu stron – od najemcy można żądać nieco mniej, wynajmujący nie musi się dzielić zyskami z fiskusem. Jednak taki sposób postępowania nie jest ani uczciwy, ani bezpieczny. Lepiej załatwić wszystko zgodnie z prawem. Ale jak? Prawdziwa historia rodu Borgiów – sezon 1., odcinek 10.: Cuda. WIDEO bez cenzury Prawdziwa historia rodu Borgiów – sezon 1., odcinek 10.: Cuda. WIDEO bez cenzury Wojna z Francją trwa. Rodrigo Borgia, czyli od niedawna papież Aleksander VI, organizuje sojusz przeciwko Francuzom. Tymczasem jego córka Lukrecja jest coraz bardziej przekonana, że resztę życia chce spędzić w klasztorze. Godzina zero – zamach terrorystyczny w Oklahoma City. Przebieg, przyczyny i tło ataku Godzina zero – zamach terrorystyczny w Oklahoma City. Przebieg, przyczyny i tło ataku To był największy zamach terrorystyczny na terenie USA przed atakiem na World Trade Center 11 września 2001 roku. Zginęło w nim 168 osób, a ponad 680 zostało rannych. Zapraszamy do obejrzenia kolejnego odcinka serii „Godzina zero", poświęconego zamachowi w Oklahoma City. Jak bank PKO umocnił pozycję lidera polskiego sektora bankowego? Jak bank PKO umocnił pozycję lidera polskiego sektora bankowego? Jako jeden z nielicznych w polskim sektorze bankowym, PKO Bank Polski powołał Rzecznika Klientów, który od początku 2014 r. jest do ich dyspozycji. PKO Bank Polski jest liderem polskiego sektora bankowego. Został uhonorowany przez „Bank of the Year in Poland” przyznaną przez miesięcznik „The Banker"

Zobacz koniecznie

Przeczytaj też

Nie przegap!