Oko w oko z drapieżnikiem, czyli jak działają maszyny do zabijania ludzi. Nowa seria w Fokus TV!

Policjant, który staje twarzą w twarz ze wściekłym bykiem, okrutny niedźwiedź grizzly, który brutalnie przerywa rodzinną wycieczkę w Montanie, australijski nurek, który trafia między szczęki żarłacza białego... W programie „Oko w oko z drapieżnikiem” poznacie przerażające historie ludzi, na których drodze stanęły żądne krwi rozwścieczone dzikie zwierzęta.
Przygotujcie się na prawdziwy horror! Poznajcie mrożące krew w żyłach historie ludzi, którzy spotkali na swej drodze rozwścieczone zwierzęta i na własne oczy zobaczcie, jak bezwzględne są zwierzęta atakujące ludzi. Jedyne, co się dla nich liczy to unicestwić przeciwnika. Te potężne bestie, wyspecjalizowane w zabijaniu to prawdziwi urodzeni mordercy, nie znający litości! Sześcioodcinkowy cykl „Oko w oko z drapieżnikiem” przedstawia wywiady z osobami, które otarły się o śmierć w spotkaniu z groźnymi zwierzętami, ocalały i opowiadają nam swoje historie. Zobaczymy w nim także realistyczne rekonstrukcje opisywanych zdarzeń, które unaocznią nam, jak groźne mogą być te dzikie dzikie bestie, gdy zdecydują się na atak.

Co się dzieje, gdy z pozoru niegroźnym zwierzętom uda się uciec z klatek? Czy niedźwiedź grizli, który wydostał się zza krat swojego zoo wciąż jest sympatycznym futrzakiem, budzącym zachwyt dzieci i dorosłych? Bynajmniej. Na wolności zamienia się w krwawego potwora, dla którego ludzie stają się wrogami. W pierwszym odcinku programu „Oko w oko z drapieżnikiem" zobaczymy, jak wizyta w sanktuarium dla szympansów przerodziła się w walkę na śmierć i życie. Podążymy śladami tygrysa, który wydostał się z klatki i sieje spustoszenie. Zobaczymy wreszcie, do czego zdolny jest rozwścieczony byk, który przez przypadek znalazł się na wolności. Koniecznie włączcie telewizory i zobaczcie na własne oczy, do czego zdolne są dzikie zwierzęta!

Redakcja 01/09/2014

Zobacz koniecznie

Przeczytaj też

Nie przegap!