Odtajnione akcje CIA, odcinek 8: Polowanie na Che Guevarę

Che Guevara ma zamiar zniszczyć USA. CIA wysyła agenta Felixa Rodrigueza  do Boliwii, aby złapał go i dostarczył żywego do USA. Na podstawie nowych dokumentów kolejnym odcinku Odtajnionych akcji CIA ujawniamy prawdziwą historię tajnej misji CIA, mającej na celu dopaść najsłynniejszego na świecie rewolucjonistę.

Che Guevara, bezwzględny rewolucjonista, ma zamiar zniszczyć Stany Zjednoczone. W 1960 roku jest przyczyną chaosu w Boliwii, prowokuje do ataków i zabijania żołnierzy rządowych. Stany Zjednoczone obawiają się, że komunizm ogarnie całą Amerykę Łacińską.

Wysyłają więc do Boliwii agenta CIA, 26-letniego Felixa Rodrigueza. Jego misja ma polegać na pochwyceniu Che Guevary i dostarczeniu go żywego do USA. Misja Rodrigueza jest dla niego głęboko osobista, bo wiele razy widział jak jego przyjaciele ginęli.

.. Odtajnione akcje CIA – informacje o serialu i wszystkie odcinki na VOD. Za darmo!

Teraz, na podstawie niedawno odtajnionych dokumentów, możemy ujawnić prawdziwą historię tej tajnej misji CIA mającej na celu dopaść najsłynniejszy na świecie rewolucjonistę.

 

Redakcja 28/07/2015

Zobacz też

SZATAN to DAR BOGA dla duszy. Jak wierzyć w szatana? SZATAN to DAR BOGA dla duszy. Jak wierzyć w szatana? Kardynał Georges Cottier, były teolog Domu Papieskiego ostrzega, że upadły anioł wyrządza ludziom coraz więcej krzywdy i nie czuje skruchy. Niczego nie żałuje. Mąci ludziom w głowach i pragnienieniami kusi. Wiara w Szatana skazuje człowieka na wieczne Piekło, stan bytu, w którym znajduje się dusza. Jak wierzyć w szatana? AKT APOSTAZJI. Jak zostać ateistą? [PRAKTYCZNE RADY] AKT APOSTAZJI. Jak zostać ateistą? [PRAKTYCZNE RADY] Wiara nie zawsze towarzyszy nam przez całe życie. Możemy po prostu przestać uczestniczyć w życiu Kościoła, ale możemy też drogą biurokratyczną się z niego wypisać. Zarobki europosłów. Jaką emeryturę dostaje europoseł? Zarobki europosłów. Jaką emeryturę dostaje europoseł? Choć od 2013 r. Polacy muszą pracować do 67. roku życia, żeby przejść na emeryturę, nie dotyczy to europosłów pracujących w Parlamencie Europejskim. Obowiązują ich bowiem przepisy unijne, dzięki czemu na emeryturę mogą przejść o cztery lata wcześniej - w wieku 63 lat. Olbrzymia jest też różnica w kwocie świadczeń - po trwającej 5 lat kadencji europarlamentarzysta może liczyć na 5700 zł emerytury! 5 sposobów na... orgazm bez faceta. Jak sprawić sobie przyjemność? 5 sposobów na... orgazm bez faceta. Jak sprawić sobie przyjemność? Nie wiadomo, czy to dobrze, czy źle, ale coraz więcej kobiet przekonuje się, że do osiagnięcia seksualnej rozkoszy mężczyzna wcale nie jest im potrzebny. I, jak by na to nie patrzeć, z pewnością w życiu każdej kobiety mogą zdarzyć się sytuacje, kiedy to może okazać się prawdą. Jak sprawić sobie seksualną rozkosz, nie oglądając się na nikogo?

Zobacz koniecznie

Przeczytaj też

Nie przegap!