Odtajnione akcje CIA, odcinek 6: Polowanie na Osamę bin Ladena

Wydaje nam się, że wiemy już wszystko o polowaniu CIA na Osamę Bin Ladena. Jednak odtajnione po 15 latach akta CIA pokazują, że ręce wymiaru sprawiedliwości dosięgły Osamę przede wszystkim dzięki wysiłkowi kobiet analityczek zatrudnionych w CIA!

01 maja 2011, 30 minut po północy. Navy SEAL pod dowództwem CIA są na ściśle tajnej misji pod kryptonimem "Wróg numer jeden". Ich celem jest najbardziej poszukiwany przez Amerykanów Osama bin Laden.

Wszyscy myślimy, że wiemy, co doprowadziło Amerykanów do tego punktu w historii. Jednak to, co mówią filmy o największej w historii obławie, nie jest całą prawdą o tej historii.

.. Odtajnione akcje CIA – informacje o serialu i wszystkie odcinki na VOD. Za darmo!

Z opowieści osób zaangażowanych bezpośrednio od początku w polowanie na Bin Ladena dowiadujemy się odtajnionej po 15 latach prawdy - jak zespół kobiet analityków dał Ameryce Osamę na tacy. 

Redakcja 07/11/2016

Zobacz też

Czarna lista dłużników. Co robić gdy trafisz na czarną listę BIGu? Czarna lista dłużników. Co robić gdy trafisz na czarną listę BIGu? Nie zapłaciłeś faktury za prąd, gaz lub telefon? Zalegasz ze spłatą raty kredytu? Nie płacisz czynszu? Możesz znaleźć się w rejestrze niesolidnych dłużników. Czarna lista dłużników. Co zrobić, gdy się tam znajdziesz się na liście złych dłużników? Co Ci grozi? BIG i BIK są często mylone ze sobą ze względu na podobieństwo, czym się różnią Biuro Informacji Kredytowej i Biuro Informacji Gospodarczej? Jak „kenijska mafia” zdominowała biegi maratońskie? Jak „kenijska mafia” zdominowała biegi maratońskie? Sportowy świat co roku śledzi przebieg maratonu w Nowym Jorku i co roku mówi o "kenijskiej mafii". Trasa prowadząca z Brooklynu do mety w Central Parku nie należy do łatwych, ale Geoffrey Mutai pokonał ją w 2 godziny, 5 minut i 5 sekund. Padł kolejny rekord, biegacze z Kenii „produkują” je masowo. Czy wczesna strata dziewictwa w przyszłości grozi rozwodem? Czy wczesna strata dziewictwa w przyszłości grozi rozwodem? Warto pielęgnować cnotę! Dlaczego? Kobiety, które rozpoczęły współżycie seksualne przed 16. rokiem życia w przyszłości częściej się rozwodzą - twierdzą naukowcy z Uniwersytetu Stanu Iowa (USA). Ryzyko rozpadu małżeństwa jest też wyższe wśród pań, których „pierwszy raz” był niechciany. Dlaczego małżeństwo jest LEKIEM NA RAKA? Dlaczego małżeństwo jest LEKIEM NA RAKA? Kawalerowie, którzy zachorują na raka, mają mniejsze szanse przeżycia niż żonaci mężczyźni - ostrzegają na łamach pisma „BMC Public Heath” norwescy naukowcy, którzy przez 40 lat obserwali prawie 440 tys. Norwegów.

Zobacz koniecznie

Przeczytaj też

Nie przegap!